Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Usiadłam na chwilę, bo kręgosłup odmawia posłuszeństwa.
Białe drzwi i białe listwy podłogowe to tylko jakiś idiota mógł wymyślić 🤪
Mam dość szorowania tego gówna- dobrze, że już koniec.

Asiu ja blizny dobry jest NoScar ja używam na blizny na twarzy, na brzuch mi go szkoda ☺️
za dużo tego a poza tym już się do nich przyzwyczaiłam 😮 Krzyśkowi to nie przeszkadza.

Ja wyluzowałam z żarciem i robię tylko sałatkę jarzynową i z zupek chińskich bo wszędzie naokoło słyszę jaka ona dobra.
Na obiad będzie kaczka w pomarańczach a na drugi dzień kurczak z mozzarellą, pesto i pomidorkiem 🙂
Do tego babka i chyba tylko tiramisu ( zastanawiam się jeszcze nad sernikiem, ale Krzysiek twierdzi, że to za dużo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia Bio Oil właśnie jest na bluzny - on jest na przebarwienia, rozstępy i blizny ( a w sumie rozstępy to blizny ). Ja nie mówię hop bo rozstępy mogą mi się pojawić po tym jak Młody wyskoczy - kiedy skóra rozciągnięta zacznie się kurczyc.
Właśnie sprawdziłam poprzednie usg miałam 22.02. czyli miesiać dokładnei wcześnie i Mały ważył 1650 gram... a teraz 3045 - w ciągu miesiąca przytył prawie kilogram 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga podrzuć linka do tej z zupek chińskich, jadłam kiedyś u znajomych i była pyszna 🙂 w sumie widziałam masę przepisów ale nie wiem na który się zdecydować 😉 a tak zrobię taką jak Ty i jak coś będzie nie tak to będzie na kogo zrzucić 😁 😁 😁
co do No-Scar zużyłam kilka opakowań i mi nie pomaga, więc skuszę się na to Bio-Oil.
Rafałowi one też nie przeszkadzają, mi w zasadzie też no ale jak będzie ich mniej lub będą bledsze to smutno mi nie będzie 🙂
a już miałam się wcześniej pytać ale zawsze zapominam, Twoja Rodzinka przyjeżdża do Was czy Krzyśka?
i już nie sprzątaj!!! tylko odpocznij

Kasia no to nieźle "przypakował" 🙂

zjadyśmy zupkę, Paulinka poszła z Babcią zwierzątka oglądać 🙂 Weronika śpi, więc idę się do niej troszkę poprzytulać i może uda mi się zdrzemnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na all można kupić http://allegro.pl/bio-oil-olejek-60ml-rozstepy-blizny-ciaza-apteka-i3122558446.html

przyznaje się, że się zmęczyłam i to bardzo...

sałatkę będę robić z tego przepisu http://gotujzcukiereczkiem.blogspot.com/2013/01/saatka-z-zupek-chinskich.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
na allegro to wiem, widziałam 🙂
za przepis dziękuję i pewnie też zrobię 🙂 ten sam mi się spodobał jak przeglądałam 😁 😁 😁


No widzisz 🙂


ale jak będzie nie dobra to i tak będzie na Ciebie 😉 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
na allegro to wiem, widziałam 🙂
za przepis dziękuję i pewnie też zrobię 🙂 ten sam mi się spodobał jak przeglądałam 😁 😁 😁


No widzisz 🙂


ale jak będzie nie dobra to i tak będzie na Ciebie 😉 🤪 🤪 🤪


Hmmm.. no dobra niech będzie, że to moja wina 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
na allegro to wiem, widziałam 🙂
za przepis dziękuję i pewnie też zrobię 🙂 ten sam mi się spodobał jak przeglądałam 😁 😁 😁


No widzisz 🙂


ale jak będzie nie dobra to i tak będzie na Ciebie 😉 🤪 🤪 🤪


Hmmm.. no dobra niech będzie, że to moja wina 😜


czyjaś musi być 😉
a tak poważnie myślę że będzie bardzo dobra, więc raczej nie masz się co obawiać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Wreszcie jestem 🙂bo normalnie od paru dni nie mogłam nic napisać,aż szlak chciał mnie trafić 😠 no,ale juz jestem i to najważniejsze 🙂 Dzięki Daga tak jak poradziłaś mi pisałam do admina i pomogło 🙂

Nie wiem co pisać bo dużo się tego nazbierało...
W każdym razie byłam z Nikolą u lekarza i wyniki z morfologi ma świetne niektóre,aż ponad normę także super 🙂

Ja w poniedziałek miałam wizyte u gina i też mam dobre wyniki badań 🙂23 kwietnia mam usg połówkowe już nie mogę się doczekać co tam się w brzuszku skrywa 🙂
A zaraz po świętach muszę iśc zrobić glukoze kurde wcześnie troche mnie na to wysłała tym bardziej,że ja jeszcze rano wymiotuję i nie wiem czy im tego tam od razu nie zwróce bo ja nic słodkiego nie jem ani nie pije 😞 i te mdłości coś się odemnie nie chcą odczepić 😠
I jeszcze ponarzekam coraz bardziej bolą mnie krzyże i uciska mi tam coś na jakiś nerw bo promieniuje ból do nigi czasem chodzić nie mogę także pewnie ta rwa kulszowa się oddzywa,ale cóz uroki ciąży 🙂

Jeśli chodzi o rozstępy to ja bo 38tc nie miałąm ani jednego tak bardzo się cieszyłam,że nie będę miała aż tu rano wstaję i patrze ,że mam jakieś kreski czerwone,myslałam że mi się coś odbiło przez sen a tu wała rozstępy fakt,że nie wiele bo chyba z 5 tylko no ale są 🙂

Kasia brzuszek cudowny 🙂 a smyk faktycznie duży 🙂

I póki co tyle później zajrze bo teraz musze iść do sklepu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gawinka napisał(a):
biorę mp3 na porodówkę 😁
http://demotywatory.pl/4088421
🙂


Kasia super, na pewno się przyda 😁 😁 😁 😁 😁

Dziewczynki śpią, Paulinka padła przy bajce była taka zmęczona 😉
czekam na Rafała, ale będzie później pewnie dopiero około 23 bo wyjechał po 18 z Poznania 😞

Gosia super że jesteś 🙂
dobrze, że wyniki Nikoli wyszły super
bardzo wcześnie tą glukozę Ci zleciła lekarka....

a jeszcze sobie dzisiaj przypomniałam o moich ulubionych ciasteczkach z kaszki ryżowej 🙂 zrobię na Święta to akurat będą dla Dziewczynek 🙂 bo nie słodkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga to poprawy humorku 😘
a fryzurka jakaś nowa będzie? czy tylko podcinasz?

ja też niby miałam iść "poprawiać" swoją fryzurkę ale chyba póki co zostanie tak jak jest bo nie będę miała czasu iść przed Świętami, poczekam jak troszkę podrosną i wybiorę się wtedy

kosmetyczkę tylko muszę znaleźć bo już patrzeć na siebie nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
Daga to poprawy humorku 😘
a fryzurka jakaś nowa będzie? czy tylko podcinasz?

ja też niby miałam iść "poprawiać" swoją fryzurkę ale chyba póki co zostanie tak jak jest bo nie będę miała czasu iść przed Świętami, poczekam jak troszkę podrosną i wybiorę się wtedy

kosmetyczkę tylko muszę znaleźć bo już patrzeć na siebie nie mogę 😞


Pewnie tylko podetnę, bo już mi odrosły.
A kosmetyczka po co ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

Ja wróciłam z zakupów przed świątecznych i szok już wszędzie takie kolejki masakra 🤪
A jeszcze potem czeka nas Auchan tak mi się nie chce,ale trzeba.
I jeszcze sprzątanie,ale tylko trochę my na swięta jedziemy także za bardzo nie szaleje z tymi porzadkami.

Kasia nic się nie martw bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...