Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja mam zatkane cały dzień obydwa/oba uszy 😠 😠 😠 😠 i ciśnienie w dzień 130/140 na 110-90 - co jak na mnie jest bardzo wysokim :/ i tak też się czuję szczególnie że właśnie to drugie ucho też mi się zatkało. Poza tym czuję się dobrze i innych objawów wyższego ciśnienia nie odczuwam, ale zatkane uczy to jest taaaak niesamowicie IRYTUJĄCE!

Z pozytywów to sie spakowałam 😮
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
i wieczór, cisza i spokój 🙂
Dziewczynki śpią

dzisiaj jeździłam, w przyszłym tygodniu umawiam się w końcu na egzamin, w końcu trzeba bo strasznie się mi to ciągnie

Daga super że wyniki w porządku 🙂
my też jutro wybieramy się na zakupy ale to raczej popołudniu, muszę sobie spodnie kupić
u nas to oczywiście wyprawa bo tu w okolicy nic sensownego nie ma

Kasia no to już z górki jak się spakowałaś 🙂
zatkanych uszu współczuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Ja dziś troszkę lepiej się czuję i o dziwo jeszcze nie śpię może wreszcie zacznie mi się polepszać...bo aż trudno mi samej w to uwierzyć,ale ja nadal wymiotuje i mam te cholerne mdłości 😠
Dziś pół dnia spędziłam w kuchni na lepieniu pierogów ruskich z miesem i koniecznie dla Nikoli musiały byc uszka 🙂
A na glukozie byłam we środę i dałam radę choć ciężko było też źle się potem czułąm cały dzień do bani.A wyniki będę mieć u lekarza więc we środę 10 kwietnia mam wizyte i okaże się czy znowu jestem cukrzykiem 🙂

Daga super,że wyniki ok i że masz juz to z głowy 🙂
Kasia nie fajnie z tymi uszami masz bidulko 😘 no i super że wreszcie spakowana i gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia dziękuję 😘 no zobaczymy co będzie,a jeśli mam ta cukrzycę to też lepiej wcześniej wiedzieć,żeby dziecku nie zaszkodzić.
a egzamin zdasz na pewno za pierwzym razem bedziemy trzymac kciuki to inaczej byc nie moze 🙂

Nie jestem pewna,ale chyba wreszcie zaczynam czuć jakieś ruchy bo kurde już najwyzszy czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia85 napisał(a):
Asia dziękuję 😘 no zobaczymy co będzie,a jeśli mam ta cukrzycę to też lepiej wcześniej wiedzieć,żeby dziecku nie zaszkodzić.
a egzamin zdasz na pewno za pierwzym razem bedziemy trzymac kciuki to inaczej byc nie moze 🙂

Nie jestem pewna,ale chyba wreszcie zaczynam czuć jakieś ruchy bo kurde już najwyzszy czas.


no to pewnie że lepiej wiedzieć wcześniej no ale życzę żeby wszystko było w porządku 🙂

i gratulacje za pierwsze ruchy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu - egzamin zdasz na pewno, kciuki będziemy mocno trzymać

Gosiu - oby wyniki były dobre 🙂
No i super, że już czujesz ruchy.
Mi już Mała nieźle harce wyczynia w brzuchu 🙂
A jak tam Nikola?Juz się nie może doczekać dzidziusia?

Kasiu - masakra z uszami, oby po porodzie przeszło 😘
No i gratki spakowania 😉
Już połowa sukcesu, teraz tylko zacząć rodzić 🤪

Kacper w końcu poszedł spać.
Ostatnio ma jakieś jazdy i płacze o wszystko,
Nie powie o co chodzi tylko od razu ryk.
Prosi o sok, daje mu w kubku a on ryk ze przecież chciał w kartoniku 😮
Chce żeby mu przeczytać bajkę po czym ryk, bo przecież on sam ją chciał przeczytać 😮
Ale na szczęście już śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Nikola bardzo już niecierpliwa codzień pyta kiedy ten dzidziuś bedzie i całuje brzuch,głaska 🙂
A wczoraj mi wyznała,że kocha Kacperka 🤪 🤪 🤪 nie wiem skąd jej tak przyszedł Kacperek na mysl w każdym razie się uśmiałam 🙂

Albo ostatnio w Bonarce mówi do mnie:mamusiu kup mi loda...prosze CIE NIE BĄDŹ TAKA CHYTRA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia85 napisał(a):
No Nikola bardzo już niecierpliwa codzień pyta kiedy ten dzidziuś bedzie i całuje brzuch,głaska 🙂
A wczoraj mi wyznała,że kocha Kacperka 🤪 🤪 🤪 nie wiem skąd jej tak przyszedł Kacperek na mysl w każdym razie się uśmiałam 🙂

Albo ostatnio w Bonarce mówi do mnie:mamusiu kup mi loda...prosze CIE NIE BĄDŹ TAKA CHYTRA 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
no to dawno się tak nie uśmiałam 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia85 napisał(a):

A wczoraj mi wyznała,że kocha Kacperka 🤪 🤪 🤪 nie wiem skąd jej tak przyszedł Kacperek na mysl w każdym razie się uśmiałam 🙂


No to bardzo nam miło 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Kochliwa dziewczyna 😉
Przekażę jutro Kacprowi 🙂


no i własnie mamo nie bądź CHYTRA!!!!!

Ja nie wiem skąd te dzieci biorą czasami niektóre słowa, jak Kacper czasami coś powie to się zastanawiam czy on przypadkiem po kryjomu jakiegoś słownika nie czyta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia to faktycznie Cię meczy...
Tagi fajnie z tymi zakupami, udanego budżetowania!
Asia teraz tylko teorie zdać bo ponoć trudna a jazdy to zdasz na pewno!
Moje dziecię się rozpycha szukajac granicy rozciagliwosci mojego brzucha i znow ma czkawke 🙂
A to że spakowane nie znaczy gotowa 🙂 bo obsrana jestem... A do 11 nie ma mojej położnej więc rodzic nie mogę 😁
Jutro mam gości, w związku z urodzinami - w poniedziałek przekraczam magiczne 3 z przodu. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ale tu cisza przez weekend była 😠
U nas ok, ja co prawda humor miałam wczoraj kiepski, ale wysłałam chłopaków na kulki a sama wzięłam się za porządki i od razu humor mi się poprawił 🤪
Jak się człowiek zmęczy to i humor ma lepszy 😜
Co prawda potem Młodsza z brzucha chciała mi chyba przekazać, że głupia jestem i przesadziłam, ale w końcu poszła grzecznie spać.

Piękny dzień się zapowiada, więc szybko pod prysznic lecę i wyciągam sąsiadkę na spacer.
Musze przy okazji na pocztę podskoczyć bo mi awizo zostawili, że jakiś przekaz pocztowy - czyżby w końcu Zus? 🙃
Pewnie mój szef numeru konta nie podał - nie ma mnie tam to chłpina nie wie gdzie co ma 😜

I najważniejsze Kasiu
Wszystkiego co tylko najlepsze!!!!!!!!!!!Spokojnego i bezbolesnego porodu!!!!!!!! Radości z macierzyństwa!!!!!!!!!!!!!Czasu dla siebie!!!!!!!!!!!!!!I pociechy z Twoich mężczyzn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sto lat !!!!!!!!!!!!!!!!




I jak to mówią życie zaczyna się po 30 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN 🙂
UŚMIECHU NA CO DZIEŃ, SPEŁNIENIA MARZEŃ
SZYBKIEGO I BEZBOLESNEGO PORODU, A POTEM RADOŚCI Z BYCIA MAMĄ I DUUUUUŻO MIŁOŚCI

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/krokusyk.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4376/krokusyk.jpg[/IMG][/URL]

wiosna, wiosna, aż chce się żyć
szczerze myślałam że w tym roku to już się nie doczekamy

a tak w ogóle to witam po weekendowo 🙂

weekend minął jak zwykle ze szybko, dzisiaj już pół poniedziałku minęło, jutro Rafał jedzie na całe trzy dni 😞
z czwartku na piątek w nocy przyjeżdżają moi Rodzice, Dziewczynki prze szczęśliwe, już nie mogę się doczekać
ja co prawda w piątek muszę jechać pewnie znowu na pół dnia do Sieradza no ale Dziewczynki posiedzą z Dziadkami więc nikomu nudzić się nie będzie 🙂

z racji moich makaronowych zachcianek ostatnio zrobiłam dzisiaj na obiad:
http://www.bistromama.pl/2012/11/muszle-zapiekane-z-tunczykiem-i.html#more
polecam, bardzo dobre
ja co prawda dałam normalny makaron, bo jedyne muszle które u nas widziałam kosztowały 17 zł 🤪 🤪 🤪 więc stwierdziłam że jak na makaron to stanowczo za dużo 😉

kupiliśmy w końcu nowy fotelik do samochodu dla Pauliny bo z tamtego wyrosła, mam nadzieję że ten stary uda nam się sprzedać
wybraliśmy Romera bo teraz też obie Dziewczynki mają i jesteśmy bardzo zadowoleni

no i sobotnie zakupy w sumie udane, kupiłam sobie spodnie i kurtkę wiosenną 🙂 mam tylko nadzieję że choć raz ją założę i że nie zrobi się od razu tem 25 stopni



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jakie pyszności - muszę w końcu kupić te suszone pomidory i zrobić coś z nimi bo zapowiada się pysznie.
U nas dzisiaj schabowe, bo wczoraj Krzysiek nasmażył jak dla wojska 😉

Asiu a który dokładnie Britax wzięliście, bo my myślimy o tym http://www.britax-roemer.pl/foteliki-samochodowe/foteliki-samochodowe/kidfix-sict
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
Dagii napisał(a):
Ta babka co ją ostatnio wklejałam jest pyszna i robi się ja bardzo szybko.
Albo tiramisu też szybkie i pyszne 🙂


no o tej babce myślałam tylko muszę sprawdzić czy mam taką blaszkę 🙂


W każdej innej możesz ją upiec, ja robiłam w takiej "babkowej"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
Daga my wybraliśmy ten najprostszy model Romer Kid, teraz mamy też tą najprostszą wersję z tych 9-18 i jest ok


Kupowaliście w necie czy w sklepie?


teraz kupowaliśmy w necie bo było dużo taniej niż w sklepie


Masz jeszcze linka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
w ogóle to ostatnio zważyłam Paulinę i ma prawie 18 kilo 🤪
mam wrażenie że ona w oczach rośnie 😁


wow,
Ale ona wysoka dziewczyna 🙂
My mamy jakieś 16-16,5 kg
schudł mi przez chorobę i coś nie chce nabierać masy.
Ale urósł i mamy całe 102 cm 😉

Musze się zbierać i iść po tego gada do przedszkola, pewnie na jakiś spacerek jeszcze pójdziemy póki słoneczko świeci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...