Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneta czasem mi się wydaje że najlepiej to wierzyć swojej intuicji, szkoda słów do tych lekarzy. I jak tu być zdrowym?

Karina szczerze Ci współczuję 😞 jak się urodzi Weroniczka to zapraszam do nas to mi pomożesz 🙂 a dziewczyny się pobawią, a to chyba lepsze niż widok teściowej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneta super,że już w domku jesteście 🙂

Asia czekaj cierpliwie na swój czas i tak masz już blizej niz dalej 🙂

Karina WSPÓŁCZUJE ale kobito nie narzekaj moja non stop już siedzi w domu i ja codzień nie wiem co ze soba robić,jakby nie Nikola to poszłabym wszedzie byle z dala od niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nikoli cos się pomieszało i wstała o 6,także troszkę niedospana jestem bo przewaznie wstajemy ok 7.30

Asia tylko uważaj na tych schodach 🙂 i trzymam kciuki żeby pomalutku juz coś sie zaczynało 🙂

Miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas na szczęście noc cała przespana z pobudką o 7 🙂
Mieliśmy gości znajome z 7 miesięcznym urwiskiem 🙂 Własnie wyszły a Młody teraz próbuje zasnąć choć coś ciężko mu to wychodzi bo jeszcze go słyszę.

Dzisiaj po południu wybieram się w końcu do kosmetyczki ( od czasu do czasu trzeba też zadbać o siebie 🙂 )

Gosiu
a może jutro z rana wpadniecie na kawkę ????

Czy Wasze dzieciaki też mają jakieś śmieszne/dziwne nawyki ?? Bo mój Elemelek to np. jak rano dostaje mleko to musi mieć przy sobie 3 zatyczki do butli nie 2 nie 4 tylko własnie 3 bo inaczej poranne mleko nie zostanie wypite 🤪 Albo jak pije soczek z niekapka to też musi mieć zatyczkę bo po każdym łyku zamyka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jestem wreszcie 🙂

dzisiaj od rana mam kiepski humorek, do tego miałam lekki kryzys ale wzięłam się za porządki i troszkę mi lepiej
poprałam, posprzątałam, odkurzyłam - porządki działają cuda 🙂 🙂 🙂

Daga
co do nawyków to nic mi się nie kojarzy u nas, ale pomyślę nad tym 🙂

a tak poza tym to nocka u nas dobra, spanie do 7:30 także pod tym względem narzekać nie mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja chetnie przyjade! Dziewczyny sie pobawia a ja sie bede zachwycac Weronika 😁 Nic sie u Ciebie dalej nie rusza?
I jak w koncu sie dogadaliscie z opieka nad paulinka? Macie jakis plan awaryjny?

Dagi Puaulinka ma to samo z zatyczkami, z tym ze jej wystarczy jedna. na spacerze nigdy nie pije herbaty bez zatyczki w rece a znowu wieczorem musi miec cumla w rece jak pije mleko. A do jedzenia(sniadanie, obiad) obowiazkowo jakas gazeta, bez tego nie zje bo sie nie ma zym zajac...Najlepiej z ceryra albo reala. A tak poza tym to chyba nie ma innych nawykow.

Anetko jak Matik po powrocie z domu? I co to jest to z zurawina? Na recepte? Kiedy macie jakas wizyte u nefrologa?

Gosia wyjslijmy tesciowe w kosmos, bedzie spokoj!!

Jutro na obiad pierogi z jagodami.... juz nie moge sie doczekac :d mniam. to akurat lubie 🙂 Ma mnieodwiedzic mama wiecbede miala towarzystwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina to ja przychodzę jutro do Ciebie na obiad, jak można pisać o takich pysznościach.
U mnie dalej nic się nie dzieje, brzuch pobolewa, krzyże też ale nic poza tym.
a co do planu awaryjnego - oczywiście moi rodzice, w najgorszym wypadku urodzę sama bez Rafała, już na to nic ie poradzę, ale myślę że moi rodzice w razie co zdążą dojechać a my jeszcze razem posiedzimy na porodówce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie masz rację, ale jak nie będzie innego wyjścia to będę musiała dać sobie radę sama
ale ja nie z tych co rodzą szybko 😉 po mamie to mam
teraz na Siemiradzkiego otworzyli dwie nowe sale do porodów rodzinnych, super są, dla samej myśli żeby tam rodzić poczekam na Rafała 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Ale cisza przez cały dzień tylko Karina grzecznie podpisała listę obecności 😘

U nas dzień taki nijaki, pogoda dobija mnie co raz bardziej, Kacpra zresztą tez bo ileż można siedzieć w domu 😞
I do tego śmierć tej dziewczyny 😞 smutne to i niepokojące, że takie rzeczy się dzieją tuż obok nas 😞 Dosłownie strach wychodzić z domu. A jak tak obserwuje to strasznie dużo ludzi jest teraz zaginionych 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Ja tez się podpisuje na liste obecności 🙂
U nas dzień zleciał,ale Nikola marudzi bardzo i chce na pole,ale opołudniu była pochodzić po kałuzach także się cieszyła 🙂

Mówiłam juz wam,że nici z mieszkania??Facet się rozmyślił i sprzedaje 😞tylko po co robił nadzieję 😞

Daga JAKA ŚMIERĆ DZIEWCZYNY??bo ja nic dziś nie oglądałam i nie wiem o co chodzi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie Daga, ogladalam dzis interwencje. To jest szokujace.. jeszcze w Krakowie. Jak ostatnio szlam tunelem dworca do galerii to jest mnostwo ogloszen o zaginionych osobach w Karkowie. Nie wiem co sie podzialo ale napewno jest ich wiecej niz jeszcze 2 miesiace temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 a w zasadzie to chyba dobry wieczór

u nas dzień w zasadzie dobry, przez pół dnia rysowałyśmy 🙂
a w ciągu dnia Paulinka spała aż 3 godziny więc odpoczęłam sobie i ja
a od jutra Rafał pracuje z domu więc będzie z nami 🙂 🙂 🙂 i taki przedłużony weekend będziemy mieli

Gosiu szkoda że nici z mieszkania, ale może uda Wam się znaleźć coś innego.

ja słońce też chce ale temperatura może zostać taka jaka jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na prawdę strasznie dużo ludzi zaginęło i to jest bardzo niepokojące 😞

Asiu super, że Rafał będzie z Wami w domku 🙂 🙂 Przynajmniej odpoczniesz sobie troszkę 🙂 A rysowanie jest świetne - zwłaszcza po podłodze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas póki co tylko na kartce, ale myślę że niedługo i podłoga się nada do tego i pewnie ściany i wszystko co popadnie

a co do zaginionych to ja też nie wiem co to się dzieje, ale strasznie przykre to jest 😞
pytanie tylko co tak na prawdę dzieje się z tymi ludźmi bo niestety większość z nich nie zostaje odnaleziona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, jestem i ja.
Teraz mamy szpital ale w domu 😞 Mati strasznie chory, gorączka kaszel i katar, ma zapisane pełno leków na dodatek mnie i Tomka też coś bierze, umieram w pracy 😞 Karina nie idziemy do nefrologa, pani doktor powiedziała że na razie nie musimy bo za dużo mamy wizyt u innych specjalistów, trzeba tylko często kontrolować mocz.
Słyszałam właśnie o tej zaginionej dziewczynie, masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...