Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

A co tutaj taka cisza??? Gdzie Wy jesteście??
U nas noc w miarę spokojna, teraz też już usypia 🙂 Także chwila dla mnie 🙂

Po konsultacji z mamą chyba wiem co mi jest i dlaczego tak boli 😞 Najprawdopodobniej schodzi mi piasek albo kamień z nerki, bo wszystkie objawy o tym świadczą. Tylko, że tego co się oreintuje to to podobno bardzo boli a ja jestem w stanie w miarę funkcjonować.

Asiu bo wczoraj zapomniałam się zapytać : Tęsknisz bardzo za Paulinką ???? Ciekawe jak zareaguje na Weronikę???? 😜 😜 😜 😜 Musiałam 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Gosiu powiedz Arturowi, że my grzeczne niewinnie kobietki jesteśmy i na pewno nic złego Ci z nami nie grodzi więc spokojnie może Cie z nami na piwko puścić 🙂

Karina gratulacje 15 ząbka!!!!!!!

Aneta dzisiaj postaram się wystawić resztę ubranek to dam Ci znać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Byliśmy u lekarza - dostaliśmy skierowanie na badanie kału - posiew bakteriologiczny i mykologiczny. Wyniki za tydzień, mam nadzieję, że w końcu dowiemy się co go tak męczy. W każdym razie, wychodzi na to, że to nie jest nietolerancja laktozy, ale i tak z racji krwi i śluzu nie mogę wrócić do karmienia piersią póki się nie zagoi jelito.. Ech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Dagi moja tesciowa jak jej schodzil kamien to miala 40 stopni goraczki i nie byla w stanie lezec a co dopiero normalnie funkconowac. A Pawłowi dosyc czesto schodzi piasek ale tylko boli a reszte normalnie robi, nie umiera z bólu nie musi lezec takze funkconuje normalnie.

Asiu gdzie Ty sie podziewasz? Pewnie przygotowania do powrotu Paulinki 🙂 🙂

Gosiek rozmawialas moze4 z Artkiem o naszym kolejnym spotkaniu kiedys tam??

Anetko, jak z Mama, mam nadzieje ze4 juz nie jest obrazona 🙂 🙂

Marmolada witaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Mamie chyba przeszło bo jak dzwoniła to normalnie rozmawiałyśmy. Mati dał dziś w kość babci i Tomkowi bo nic nie spał przez cały dzień i przez to był marudny. Jak przyszłam to pobawiliśmy się w kąpieli, ładnie zjadł na śpiąco i już jest spokój 😁
Karina to Paulince szybko ząbki wychodzą 🙂
Daga zaraz zabieram się za oglądanie ubranek, też myślałam żeby wystawić swoje ale jakoś kusi mnie żeby zatrzymać, może się jeszcze przydadzą 😁 choć na razie nic nie planuje.
Asia jutro Paulinka wraca 🤪 Ciekawe jak zareaguje 🤪 🤪 🤪
Gosia jak będą jakieś problemy to przyjedziemy po ciebie i cie porwiemy 😁
Marmolada witaj. Ja też jestem z Huty, jednak na przylasek ciężko dojechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie co tutaj tak cicho?????
Gdzie Wy się podziewacie ????

Marmolada witaj 🙂 Napisz nam coś więcej o sobie 🙂

U nas jeszcze nie ma ciszy 😞 Młody coś ostatnio ma problem z zaśnięciem 😞
K.już pracuje a ja mogę zacząć obijanie się 🙂

Co raz bardziej mi się podoba sprzedanie ubranek 🙂 Zarobiłam już 50 zl 🙂 Teraz trzeba je jakoś fajnie wydać 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta też myślałam, żeby zatrzymać ale w końcu doszłam do wniosku, że to bez sensu. Następne dziecko będziemy mieć pewnie tak za 3 - 4 lata a tak to zawsze można coś zarobić i kupić coś nowego 🙂 Tylko żałuje ze wszystkie małe rzeczy wywiozłam do teściowej bo miałabym więcej do sprzedaży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdzie sie podziewa Asia??

Zauwazylam ze na wrzesniowkach jest jedna mamuska z krakowa ale chyba nie chce do nas dolaczyc 🙂

Daga dostalas ode mnie wiadomosc na brzuszku? Ja mam chyba z 6 kartonow do sprzedania ale coraz czesciej dochodze do takieo wniosku jak Daga, za pare lat mozna kupic od nowa jesli by sie mialo moec bobasa, tym bardziej ze ja mam typowo dla dziewczynki a jak bede miala kiedys syna to co?? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂
U mnie dopiero teraz cisza myslałam,że normalnie nie wytzrymam tak coś nie mogła zasnąć 🙂

A ja wam powiem,że chyba jestem uzależniona od sprzedawania na allegro 😁 😁 😁 😁bo wszystko co za małe lub niepotrzebne to sprzedaje 😁 i powiem wam że mozna nieźle zarobić z tym,że przewaznie jak cos Nikoli sprzedałam to jej znowu cos kupowałam tylko ja robiłąm paczki nie pojedynczo także Daguś uważaj bo się uzaleznisz 😉

Asia pewno robi przygotowania na powrót Paulinka ale będzie radość 🙂

No dziewczyny jak coś to po mnie przyjedziecie i Artek nie bedzie miał wyjścia 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...