Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doszłam do wniosku, że skoro Krzysiek jest tak strasznie przemęczony pracą to musi się na urlopie zrelaksować a dodatkowo fajnie by było jakby było romantycznie i intymnie.Więc wymyśliłam, że zaszalejemy i pojedziemy sobie na 3 dni do jakiegoś hotelu ze spa. Obejrzeliśmy wczoraj chyba ze 100 ofert i wybraliśmy na razie 5 jutro pewnie będzie dalsza selekcja. Do tego za 2 tygodnie mamy rocznice ślubu to można sobie sprawić trochę luksusu. A że są na prawdę fajne pakiety do wykupienia to chyba się na coś takiego zdecydujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też fajne tylko zastanawiamy się czy nasz samochód nad morze dojedzie 🙂 Krzysiek twierdzi ze tak ja się trochę obawiam. Ja patrzyłam na oferty romantyczne np. coś takiego http://www.wyspazdrowia.pl/pakiety-spa-romantyczne/centrum-dana-hotel-spa_zakochaj-sie-na-nowo/1,298,2996/rezerwacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli wolicie tyle poczekać to może warto
my chcieliśmy szybko, nasza wspólna, jak najbardziej przemyślana decyzja więc tym bardzie się cieszę że się udało

ale taki pobyt w spa, kiedyś też nad tym pomyślę ale jak już będzie można obie dziewczyny komuś zostawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba tak będzie lepiej. Ja pójdę do pracy i wyrwę się do ludzi, zacznę jakoś żyć też sama dla siebie a nie tylko dla chłopaków. Chociaż nie powiem siedzenie w domu w sumie nie jest złe tylko czasami można do głowy dostać. Ale plan jest taki, że idę do pracy i jak będę już miała w miarę pewne miejsce to zaczniemy się starać.A poza tym boję się tych 9 miesięcy 😞 jak porodu się nie boję ani tego co będzie potem to 9 miesięcy mnie przeraża 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozumiem jak najbardziej Wasze podejście bo dodatkowa kasa jest ważna, wiem to po sobie....bez tej mojej wypłaty byłoby ciężej choć wcale nie ma tego za dużo
a co do tych 9 miesięcy musisz wierzyć że tym razem będzie łatwiej czego Ci życzę z całego serca, ja nie wiem co to 9 miesięcy ciąży ale wiem co to poród.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I kasa się przyda i jakby nie było to żeby zacząć coś robić bo boję się ze jak dłużej będę siedziała w domu to już w nim zostanę 😞 a z moimi zapędami depresyjnymi to lepiej żebym jak najszybciej wyszła do ludzi.


A gdzie reszta dziewczyn?????

Anety dawno nie było ???!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No muszę się zacząć rozglądać.

Uciekam już chyba spać. Krzyska nie ma i pewnie długo go jeszcze nie będzie 😞

A jeszcze książkę trzeba poczytać 🙂

Dobranoc kochane 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 spokojnej nocy 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Jestem Iza i się reaktywuję. Jestem młodą mamą Franczeska. Za 2 tygodnie kończy 6 miesięcy. Jest najpiękniejszym zjawiskiem na świecie. Opiekowanie się nim sprawia mi ogromną frajdę, ale chciałabym czasami wyjść z kimś innym niż mąż albo syn, porozmawiać. Mieszkam w Mogilanach. Tutaj nikogo nie znam, więc jeżdżę do Krakowa. Jeżeli jakaś mama miałaby ochotę na spacer, to niech da znać. Umówimy się w Parku Bednarskiego, na plantach, gdziekolwiek. Po prostu boję się, że się "odludnię" 🙃Jeżeli nie, to chociaż porozmawiam z kimś na forum, zawsze jakiś "substytut" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

ale czytania miałam 😉

izabellak witaj na forum 🙂 zaglądaj do nas 🙂 my co jakiś czas spotykamy się na wspólnych spacerkach więc super będzie jak do nas dołączysz!

u nas dzień bardzo udany, byliśmy w Ojcowie na pierwszej wycieczce Weroniki 🙂
oczywiście cały czas spała
wieczorem było troszkę problemów z zaśnięciem więc mieliśmy stereo ale już od 40 min jest cisza

a tu fotka jak Paulinka wkłada Weronice smoczek 🙂 dobra siostra!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/dsc0439rah.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7842/dsc0439rah.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

U nas nie ciekawie od wczorajszej nocy walczymy z 40 stopniową gorączką u Kacpra 😞 Żadnych innych objawów nie ma tylko wysoka temperatura i co najdziwniejsze żadne leki nie pomagają tylko chłodna kąpiel. Wczoraj byliśmy w Zakopanem spotkać się z moja mama i siostrą i nie wiemy czy się nie dostał jakiegoś udaru bo przecież żeby dojechać do Zakopca to się stoi w mega korku a słonko nieźle dawało.
Od 18 już śpi bo był wymęczony jak zasypiał to miał 39 teraz jest troszkę zimniejszy. Właśnie się obudził temp 37,4 jest mały sukces chociaż w ciągu dnia raz też taka miał po czym po godzinie znowu rosła 😞
Nie chce nic jeść 😞 przez cały dzień zjadł troszkę ziemniaczków i kotleta, trochę piję ale i tak tylko po małym łyczku. Mleka nie tknie, soki beee woda bee. Masakra.
Ale oprócz tego, że jest osłabiony gorączką to zachowuje się normalnie, bawi się nawet tańczył, śpiewał.
Jutro rano lecimy z nim do lekarza.
Jak miał 3- dniówkę to nie byłam taka przestraszona jak teraz 😞

Asiu zdjęcia przepiękne - córeczki macie śliczne 🙂 🙂 🙂

Izabela - witaj na forum i odzywaj się częściej 🙂


A gdzie reszta dziewczyn ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas tez nie dobrze wczoraj w nocy Nikola dostała goraczke 39 i nic poza tym się nie dzieje kupe robi tylko taką rzadka ale biegunka to nie jest bo tylko 2 razy zrobiła,trójki jej ida ale nie wiem czy to od zębów.Wczorajszy dzień był okropny jescze nigdy tak nie było cały czas płakała osłabiona ta goraczka i tez nic jesc nie chce,dziś niby goraczki nie ma ale jakas taka jest inna.

Daga możliwe ze to z przegrzania duzo zdrówka

Asia sliczne zdjecie dziewczynek

Iabellak witaj na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Nikoli spada po paracetamolu bo po nurofenie nie.
Ja nawet myslałam,że to trzydnióka ale dziś już nie miała goraczki wiec do lekarza nie ide u nas moze od zębów choc nie wiem zeby taka wysoka goraczka była.
A czopki dawałaś??moze one zbija goraczke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podawałam mu na zmianę raz nurofen raz czopki i bardziej nurofen działa chociaż najlepiej właśnie te chłodne prysznice.
Ja zobaczę jaka będzie noc i jutrzejszy poranek jak dalej będzie tak gorączkować to pójdę.
Póki co obudził się 2 razy cały mokry także szybko go przebieram i śpi ładnie dalej.Ale dobrze, że w końcu zaczął się pocić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...