Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneta tak to właśnie jest z lekarzami jak sama czegoś nie zauważysz ale nie załatwisz to na nich nie ma co liczyć 😞

Ja też co raz częściej myślę o tygodniu bez Kacpra i jestem co raz bardziej tym przerażona 🤪 Ciekawe jak będzie.

Uciekam już spać.

Spokojnej nocy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Daga, i jak się czujesz? Lepiej? 🙂
Aneta, całkowicie się z Tobą zgadzam. I też mam problem z zaufaniem do lekarzy. Mam wrażenie, że postawienie diagnozy to strzelanie w ciemno.

A my po pierwszej próbie - wczoraj Tomek dostał 10 ml mojego mleka i mam wrażenie, że był potem niespokojny, płakusiał nam troszkę, marudził i teraz nie wiem, czy to z powodu mleka czy po prostu taki dzień. Jutro druga próba - tym razem 20 ml, zobaczymy.
A w poniedziałek pierwsza dalsza podróż - około 130 km w jedną stronę - do teściów. Bardzo jestem ciekawa jak Mały zniesie podróż, bo do tej pory jeździliśmy z nim tylko do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Ja dopiero teraz się ogarnęłam.
Miałyśmy dziś gości przyjechała moja mama,trzy siostry i dwie siostrzenice 🙂 🙂 🙂 🙂
Także było wesoło 🙂
Poza tym mąż na nocce a ja sobie odpoczywam 🙂

A ja u was dziewczyny???

Magda Tomek pewno będzie smacznie sobie spał 🙂i nawet nie zauważy że to tyle kilometrów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Nie śpimy dziś wszyscy od 6:30, Tomek miał straszne wzdęcia i baaardzo płakał. Tak źle chyba jeszcze nigdy nie było. Bączek za bączkiem, ale ile prężenia, wyginania 😞 A wczoraj spędził dużo czasu na brzuszku, odbijamy go, dajemy kropelki, więc skąd te problemy..? 😞

Daga, jak tam zdrówko?
Asia, dajesz radę w powiększonym składzie? 🙂
Gosia, pewnie masz rację i większość drogi prześpi. Tylko boje się co będzie potem w nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

Chociaż u nas wcale nie dobry 😞 Od wczoraj męczymy się z biegunką u Kacpra 😞 do tego jeszcze ma katar i kaszle 😞
Ze mną o tyle dobrze, że gardło przestało mnie boleć i mogę mówić bo katar dalej mam straszny i samopoczucie do duuuuupy 😞
Mam nie podawać Kacprowi w ogóle mleka 😞 ani nic z tych rzeczy. I mamy problem jedzeniowy 😞 Bo Kacper rano upomina się o mleczko 😞 a on chleba nie lubi.
Teraz poszedł spać, sam od siebie wszedł do łóżeczka i powiedział ze chce aaaaa no to śpi.Takie biedny jest 😞
Z weekendu nici bo a w sumie szkoda bo fajnie się zapowiadało - ale trudno. Ważne żeby Młody doszedł do siebie bo męczy się bardzo. W nocy budził się co chwilę bo głodny był i tylko mama mama i mama a ja mu nawet mleka nie mogłam dać 😞 Przykre to.
Ugotowałam mu kompot z suszonych borówke bo tak mi poradziła lekarka i o dziwo pije. Także o tyle dobrze.


Magda nic się nie martw prześpi cała drogę i w nocy też będzie spać 🙂 Udanego wypoczynku!!!!!!!

A reszta gdzie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja jestem 🙂 Paulinka właśnie wstała a Weronika śpi 🙂
u nas też dzisiaj pobudka po 6 i tak codziennie ostatnio, jak jedna śpi dłużej to druga się budzi i tak na zmianę, ale póki co dajemy radę

Magda dajemy radę w powiększonym składzie, na razie nawet bez większego problemu. No i dla Was udanego wypoczynku a Tomek na pewno da radę bo będzie sobie smacznie spał 🙂

Daga zdrówka dla Was!!!!!!!!!!!
biedny Kacperek 😞 ciekawe od czego ma takie problemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga, i jak się czujecie? Biegunka minęła? 😘
Asia, podziwiam, że tak wszystko umiesz sobie zorganizować 🙂 Mąż się mnie wczoraj spytał, czy gdyby nie było lekarskich przeciwwskazań, czyli konieczności odczekania po CC, chciałabym mieć już drugie dziecko. Bo on sobie tego nie wyobraża 😁 A ja po zastanowieniu powiedziałam, że chyba wolałabym mieć to już z głowy 😜 Ale też nie wiem jak dawalibyśmy radę 😁
U nas pobudka o 5 z powodu wzdętego brzuszka. Ale wystarczyło obrócić Tomka na brzuszek i zasnął bez problemu i spał z małymi postękiwaniami aż do 8! 🤪 Trochę się boję zostawiać go do spania na brzuchu, wolę jak sobie leży na brzuszku w ciągu dnia, ale widać, że i w nocy mu to pomaga, więc chyba zaczniemy go przekładać w nocy jeśli będzie marudził.
A wyjazd do teściów tylko jednodniowy, więc żaden wypoczynek 😁
Miłego dnia Dziewczyny! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

a co tu taka cisza?? 😞
u nas dzień bardzo udany, byli moi rodzice więc Paulinka się wyszalała i padła zaraz jak tylko położyła się w łóżeczku, Weronika też śpi więc my odpoczywamy
jutro wybieramy się na wycieczkę ale jeszcze myślimy gdzie

Magda bo taka prawda że lepiej mieć od razu z głowy 🙂 fakt że jest strasznie dużo roboty przy tym, ale można sobie poradzić. Może bym inaczej do tego podeszła jakby z Paulinką były jakieś problemy ale że od początku z nią nic nie było, ani kolek, ani problemów z ząbkowaniem, szczepienia też super więc stwierdziliśmy że damy radę 🙂 i póki co nie narzekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze3sc Dziewczynki... Ja tylko na chwile 🙂 Jak Wam mija weekend?

U nasdosyc spokojnie, poza tym ze sie ze wszystkimi kloce to ok 🙂 Nie mam szans poslac malej do zlobka bo sa roczne terminy a na prywatne nie mam kasy, do pracy wiec nie pojde bo moja siostra "przywłaszczyła" sobie moja mame i nie obchodzi ja to ze ja tez czasem potrzebuje pomocy. W marcu zapisujemy Paulinke do przedszkola bo juz 2,5latki przyjmuja wiec prace dopiero wtedy zalatwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Meldujemy się, że żyjemy, co prawda dalej chorujemy ale jest trochę lepiej.
Jednak pójście do żłobka bardzo szybko obiło się na naszym zdrowiu. Byliśmy dzisiaj na kontroli i nasza lekarka mówi, że to wszytko od żłobka i że trzeba się z tym pogodzić ze teraz karat będzie nam z nosa leciał non stop 😞
Dostaliśmy listę syropków do końca tygodnia mamy się podleczyć i od poniedziałku będzie mógł iść ( chyba ze wcześniej przestanie kaszleć )

Ja jeszcze trochę zakatarzona i kaszlę strasznie ale i tak jest lepiej.

A co tutaj była taka straszna cisza??????

Aneta i jak bez Matiego ????

Karina a co ty się tak kłócisz ze wszystkimi 🤪 🤪 ???

I gdzie się podziewa reszta??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

Ja jestem 🙂 🙂
Długi weekend za nami nam zleciał.A z powodu Nikolki choroby to nigdzie nie możemy sie ruszyć więc bylismy w domu.
Jutro mamy szczepienie tak chcę miec to juz za soba bo Nikola na widok ośrodka zdrowia wpada w straszny płacz juz nie mówiąc o wejściu do gabinetu 😞nie wiem jak to bedzie boje się.
Poza tym gada jak najeta każde słowo po nas powtarza oczywiście nie wszystko jej wychodzi bo np.jak wołam Nikola to ona powtarza kola 😁 ale mówi bardzo duzo.

Dagi zdrówka dla was bardzo dużo,a z chorobami to dopiero wam się zacznie jak przyjdzie jesień no ale kiedyś i tak dziecko musi to przejść 🙂

Asia jak tam u was??Jak dziewczynki??Weronice przeszło to wieczorne płakanie?faktycznie było to po witD?

Aneta kiedy wraca Mati??pewno tesknisz ze szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

U nas już cisza, ostatnio co raz później Młody zasypia, szkoda tylko, że przez to dłużej nie śpi no ale trudno.
Krzysiek poszedł do sklepu bo jakieś niezdrowe jedzenie na kolacje 🙂 i piwko 🙂

Gosiu to gratulacje dla Nikoli, że tak pięknie powtarza!!!! koniecznie musicie nas odwiedzić jak już będziemy w lepszym stanie. Może Kacper się trochę podszkoli u Nikoli 🙂
Póki co to moje dziecię namiętnie na wszytko odpowiada mi NIE - czy to już bunt się zaczyna???? O co cokolwiek go nie zapytam, czy poproszę to jest NIE.

A gdzie reszta się podziewa????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też Nikola ostatnio coraz później zasypia i to jeszcze z taka histerią że szok szczególnie jak Artur jest w domu to jest nie do wytrzymania.
Daga jasne,że wpadniemy jak tylko lepiej już się poczujecie bo nie chcemy się zarazić 😉

Dziewczyny gdzie jesteście??????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas weekend bardzo udany 🙂
w sobotę byli moi Rodzice, w niedzielę byliśmy w skansenie w Zubrzycy a wczoraj w Szczawnicy 🙂
dziewczynki grzeczne, więc wycieczki bardzo udane 🙂 🙂 🙂

dzisiaj dzień też ok, Weronika przez cały dzień spała 2,5 godziny 🤪 🤪 🤪 a po co więcej????
Paulinka ma etap że wszystko powtarza co ja robię, ostatnio dostała takiego dużego królika i jak karmię bierze go na kolana, wsadza mu butelkę i mówi mniam i karmimy razem 🙂 potem bierze do odbicia, kabaret normalnie 🙂 ja na jednym fotelu, ona na drugim 🙂 🙂 🙂
dzisiaj udało nam się zasnąć bez am czyli bez smoczka i mam nadzieję że tak już zostanie
poza tym coraz ładniej sama je, tylko z nocnikiem jeszcze problem ale próbujemy

Gosiu te wieczorne problemy to była wina witaminy, teraz też co prawda krzyczy ale to bardziej z tego że nie może sobie poradzić z zaśnięciem. Nie pręży się, nie podkurcza nóżek tylko krzyczy. Paulinka też tak miała. Teraz witaminę podaje w ciągu dnia i to tą w kropelkach i nie ma żadnego problemu.
No i oczywiście GRATULACJE DLA NIKOLI 🙂 za powtarzanie 🙂 🙂 🙂

Daga wracajcie do zdrowia szybciutko!!!!
a z chorobami w żłobku tak już jest, ale czym wcześniej się wychoruje tym lepiej

Aneta tęsknisz pewnie?? 😉 😉 😉

Karina dlaczego się ze wszystkimi kłócisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Wyjazd do teściów zaliczam do całkiem udanych. Tomek w drodze do spał zaledwie kilkanaście minut - do wjazdu na autostradę, a potem ostatnie 8 km przed dotarciem do celu 😁 Ale muszę przyznać, że wytrwał w foteliku bez większych problemów - zatrzymaliśmy się tylko raz na zmianę pieluszki i rozprostowanie kości i wystarczyło 🙂 Wpatrywał się we mnie, za okno, w pieluszkę z myszkami 😁 i chyba mu to wystarczyło do szczęścia 🙂
A w drodze powrotnej spał już prawie całą drogę - jestem z niego dumna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂 Ja jestem u siostry wiec nie mam za bardzo czasu bo ciagle trzeba pilnowac dziewczyn 🙂

Asiu fajnie, że bez problemu mozecie sobie jechac na wycieczke bo dziewczyny sa grzeczne 🙂 I mała wariatka z Pau;linki, juz to widze jak karmi i odbija misia 😁 😁 oby udalo sie juz zrezygnowac z cumla 🙂

Gosiek dobrze, że Nikolka powtarza, moja nie mowi praktycznie nic, a znowu Julka siostry 4 miesiace mlodsza gada jak najeta! A z osrodkiem zdrowia u nas jest to samo....

Dagi zdrówka dla Kacpra!

My prawie nie wychodzimy z domu bo cos jest nie takl z alergia Pulinki, dzis jak wyszlysmy na spacer od razu zaczelo sie jej lac z nosa a do tego oczy jak żaba i same łzy jej leciały.. Biedna.

A z tym kloceniem to nie przeze mnie. tesciowa udziela rad ktorych nie potrzebuje i mnie to drazni, moje dziecko lubi dynie a ona mi wpera ze mam nie kupowac bo napewno jej nie zje. Paweł tez ma swoje chumory itd...


Buziaki dla Was i Dzieciakow 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Cisza tutaj jak makiem zasiał 😞
U nas lepiej, co prawda Kacper jeszcze troszkę kaszle ale jest o wiele lepiej i może jutro pójdzie już do żłobka 🙂
Teraz usypia więc zaczyna się mój relaks 🙂 Oczywiście z kawką.

Asiu - dziewczyny są cudowne nie mogę napatrzeć się na zdjęcia!!!!!!

Gosiu jak Nikola po szczepionce ????

Karina teściowa jak teściowa zawsze będzie się we wszytko wtrącać ja już staram się w ogóle nie zwracać na to uwagi. Jak chce to niech sobie gada.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

ufff, co za dzień
Paulinka spała dziś tylko 30 min a Weronika dwa razy po 15 😞 masakra jakaś
chyba od tego gorąca tak mało śpią
teraz już obie zasypiają i mam nadzieję że im szybko pójdzie bo padam i chciałabym odpocząć

Karina a na co Paulinka jest uczulona?

Gosia jak po szczepieniu?

Daga super że u Was już lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

U nas tez już powoli robi się cicho, chociaż jeszcze coś tam opowiada 🙂
Kacper też dzisiaj w ciągu dnia mało spał bo zazwyczaj to tak do 2,5 godz śpi a dzisiaj nie całą godzinkę 😞

Asiu a jak u Was teraz wygląda kąpiel i kładzenie spać ?? Idą spać w tym samym momencie? nie nakręcają się na wzajem ??

Ja już pije zimnego drineczka 🙂 Wasze zdrowie dziewczyny 😘 😘 😘 😘


I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...