Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka , melduje e dobrze się mamy 🙂 brzuszek rośnie, czuje już ruchy maleństwa ale płci jeszcze nie znamy 🙂 Obiecuje zaglądać częściej bo jestem już na zwolnieniu 🙂 i zaklepuje się na wszelkie spotkania na kulkach 🙂
Kaiek85 mieszkasz w moich okolicach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć!!
I po weekendzie, minął nawet nie wiem kiedy 😞 Wczoraj Tomek był na popołudniu w pracy a my z Matim odwiedziliśmy Basię, rodzi już za miesiąc 🤪
Daga jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!! Robiłaś jakąś imprezkę?
Asia co się stało, całusy dla was 😘
Gosia opowiadaj jak pierwsze dni w pracy?
Magda jak tam mały Tomek? Robiliście badania?

No i witam nową koleżankę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Również witam.
Dawid śpi wpięc mam chwilkę dla siebie 😜 jutro na szczepienie idziemy 😞 zas bedzie horror w przychodni.ale coz tak trzeba. wczoraj udalo mi sie zalatwic opieke dla małego i wyruszylam na koncert do klubu Studio powiem Wam że była rewelacja ;] w koncu jakas odskocznia od codziennosci. 😉 pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze sie blizej poznamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 🙂 🙂

Przepraszam,że dopiero teraz piszę,ale miałam trochę nie przyjemności z teściową zresztą nadal mam 😞
Poza tym u siostry było bardzo fajnie tylko tak baba wszystko psuje 😞
A w pracy nawet ok nie jest aż tak źle tylko mnie wszystko boli tak bardzo 🙂 bo nie rozruszana jestem 🙂

Daga Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 😘 😘 😘 co tam u was słychać ??
Asia co to u was sie dzieje??Trzymaj sie dzielnie 😘

Kasiek ja również witam na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja dopiero teraz mam chwilkę bo praca 🙂 powoli zaczynam i coś się powoli kręci zobaczymy czy się rozkręci 🙂

Kacper namiętnie razem ze mną codziennie gotuje aż strach samego go zostawić w kuchni bo strasznie kombinuje.

Gosiu co się znów z teściowa podziało ???

A co u reszty ????????

Gdzie Wy się dziewczyny podziewacie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas już cisza i dobrze bo mi zaraz głowę rozsadzi 😞
nie wiem co się dzieje, ale tak mnie po południu zaczęła boleć że nawet tabletka nie pomaga

Daga i Kacperek bardzo dziękujemy za udany dzień 🙂 i za pyszną zupę z klocków 🙂
i prosimy o przepis na dzisiejszy obiadek bo nie do końca pamiętam jak mam zrobić ten sos, a Paulince bardzo smakowało, mi zresztą też więc będziemy gotować 🙂
Paulinka oczywiście usnęła w drodze do domu więc spała jakieś 10 min ale jakoś dałyśmy radę wytrwać do końca dnia.

Gosia bardzo się cieszę że jesteś zadowolona z pracy.
Co do spotkania to trzeba wymyślić i ustalić jeden konkretny termin żeby pasował Wszystkim pracującym Mamusiom i już wtedy wykręcania nie będzie 😉
a co do Teściowej, jeśli Wam obu pasuje taka sytuacja to bardzo dobrze.........przynajmniej Ty jesteś spokojniejsza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy się i my 🙂

Kacper usypia 🙂

My również bardzo dziękujemy za odwiedziny i miły dzień 🙂 Mam nadzieję, że więcej takich będzie.
dziewczynki są przecudowne 🙂
Kacper usnął mi jakiś 5 min po Waszym wyjściu ale po pół godzinie go obudziłam - nie był zadowolony płakał przez dobre 15 min ale udało się go w końcu udobruchać 🙂

Przepis na sosik;
puszka pomidorów albo pół kilo zwykłych
Jeżeli pomidory z puszki to dodać je do wywaru na którym wcześniej gotowały się pulpeciki a jeżeli to zwykłe pomidory to poddusić i zmiksować i dodać do wywaru.
W dużym kubku rozrobić 2 łyżki ( czubate ) mąki z pół szklanki śmietany 30% i dodać do wywaru.
Zagotować i dodać pulpeciki 🙂

Gosiu tak chyba najlepiej po prostu się nie odzywać i się nią nie przejmować bo szkoda nerwów. Może umówimy się też na przyszły tydzień. Ja pewnie po weekendzie będę wiedziała jak wyglądam z pracą to się jakoś umówimy 🙂

Asiu proszę o zdjęcia na maila !!!

A gdzie reszta????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też nareszcie cisza 🙂
Ostatnio Nikola coraz później zasypia wczoraj zasneła o 21.45 🤪 normalnie szok.
Ja w przyszłym tygodniu pracuje w poniedziałek i wtorek a do końca tygodnia luzik więc spotkanie jak najbardziej bo tak się juz stęskniłam za wami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...