Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć!
Trzymajcie za nas jutro kciuki! Pierwszy dzień hydroterapii 😎
Daga aktualnie nie mamy Łomży, jak się to zmieni to napiszę.

Co do spotkania na piwko w niedziele to jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić, kto za mnie pójdzie w poniedziałek do pracy? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alez mi się jutro nie chce iść do pracy normalnie masakra 😞

My juz po spacerku,obiadek zrobiony także luzik 🙂 jeszcze tylko czekam aż Nikolka pójdzie spać i odpoczynek 🙂
Od wczoraj ostro uczymy sie sikać na nocniczek 🙂 i póki co to idzie pieknie 🙂 tylko trzeba co jakis czas przypominać i pytać i pieknie sika do nocniczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia, my też zaczęliśmy dawać słoiczki, ale myślę, czy by nie spróbować też czegoś ugotować, ale nie wiem co i jak 😞 Nam na razie słoiczek też wystarcza na 2-3 dni, na razie spróbował marchewkę z ziemniakiem i chyba jest OK, z czego się ciesze, bo za późno zauważyłam, że otworzyłam dwuskładnikowy zamiast samej marchewki 🙃
A dziś pięknie otwierał już buzię i jadł kaszkę bananową. Oby tak dalej 🙂

Widzę, że i niedziela i piątek odpadają, więc tym razem chyba znów beze mnie to piwko. W ogóle to przed Świętami mamy dużo pracy, a na imieniny taty muszę iść, więc i tak pewnie ciężko byłoby zgrać się w innym terminie. No trudno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam weekendowo!
Dzisiaj był bardzo ciężki dzień, padamy z Tomkiem na twarz. Na basenie było nie zbyt wesoło bo trafiliśmy na jakąś jeb**** rehabilitantkę 😠 Zero podejścia do dzieci, ani raz się nie uśmiechnęła tylko kręciła nosem bo Mati płakał, ale to wiadome że dziecko na początku musi się przyzwyczaić, a ona w ogóle nie chciała z nim wejść do basenu!!! Powiedziała że mu taka rehabilitacja mało pomoże i że musimy chodzić na zwykłe ćwiczenia na materacu, nie dało się wytłumaczyć że każdy lekarz i na wcześniejszej rehabilitacji wysyłali Matiego na basen. Mądrzejsza od wszystkich 😠 Tomek musiał też wejść do basenu więc mały po chwili się uspokoił i mu się spodobało Rozumiem że mogła się bać bo jest młoda i może nie ma doświadczenia ale trzeba mieć jakieś podejście do dzieciaków jak się pracuje w takim zawodzie. W tym samym czasie gościu też ćwiczył z dziewczynką w wieku Mateusza i byłam w szoku jakie zabawy wymyślał i jak się uśmiechał, dobrze że w poniedziałek Mati to z nim ma zajęcia.
Gosia oj współczuję ci, że jutro musisz iść do pracy, a jak sobie radzisz? Masz jakiś upierdliwych klientów?
Magda fajna stronka http://www.przepisy-dla-dzieci.pl/Receipe?categoryId=226 tam masz przepisy co możesz podawać w danym miesiącu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Ale tutaj cisza 😞

U nas weekend spokojny i rodzinny, co prawda w niedzielę, zostawiłam chłopaków bo musiałam pojechać do pracy ale przynajmniej mieli popołudnie tylko dla siebie 🙂
Kacper od wczoraj strajkuje przy popołudniowej drzemce 😞 jak w niedzielę mi to nie przeszkadzało tak dzisiaj jak miałam sporo do roboty to on akurat odmówił spania. No ale jakoś daliśmy radę.
Teraz już śpi, także mamy spokój ale i tak zaraz do pracy 😞

W końcu mogę spokojnie pracować nie martwiąc się o oczy bo mój kochany mąż kupił mi na Mikołaja, imieniny, gwiazdkę i pewnie jeszcze parę okazji pod ten prezent podciągnie ale mam nowego laptopa 🙂
Także cieszę się jak małe dziecko 🙂

Zaraz jeszcze muszę zapakować prezent dla Kacpra i mu nad ranem wstawię do pokoju, żeby miał koło łóżka jak się obudzi 🙂

Aneta - głupia baba, trzeba było się po niej wydrzeć.
A ciekawa jestem jak by Kacper zareagował na basen - nigdy z nim nie byłam 😞 Chyba czas to zmienić.

A dla Waszych dzieciaczków dużo prezentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta, szkoda, że pierwsza wodna rehabilitacja nieudana i baba taka opryskliwa 😞 Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej, tym bardziej, że już z nią nie będziecie mieć zajęć. Buziaczki dla Matiego! 🙂
Daga, hehe, zazdroszczę, bo mój laptop też ledwo zipie i marzy mi się nowy. Jak jestem w necie to praktycznie już tylko z kompa męża, bo przy moim brak mi już cierpliwości.. I faceci tak to już chyba mają, że dostajemy prezenty akonto wszystkich następnych okazji 😁 🙃

A gdzie reszta się podziewa? 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja się witam 🙂

u nas weekend też minął rodzinnie i leniwie bardzo ale czasem tak trzeba 🙂
drzemka południowa to koszmar, ja najchętniej bym nie kładła w ogóle Pauliny ale wiem że ona bez spania póki co nie da rady 😞 w każdym razie codzienna awantura i płacze 😞

Daga no prezent pierwsza klasa 🙂
a co kupiliście dla Kacperka??

Magda co do gotowania, to ugotuj np ziemniaczka i marchewkę do tego łyżeczka oliwy z oliwek, potem blenderem i zupka jak się patrzy, a potem dodawaj inne jarzynki, pietruszka, seler, brokuł itp

Aneta
a trzeba było tą rehabilitantkę na drzewo wysłać jak się nie nadaje, a to że Mati płakał to pewnie w dużej mierze jej zasługa, niech lepiej pracę zmieni bo na moje oko do tej się nie nadaje.

do nas Mikołaj ze względów finansowych przyjdzie w późniejszym terminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu ktoś tutaj jest 🙂

Magda chyba wszyscy faceci tak mają, zresztą ja wszystkie większe prezenty tak dostaje 🙂

A Kacper dostanie super woź strażacki są jeszcze chyba w Biedronce. Za każdym razem jak byliśmy na zakupach to się nim bawił, więc doszliśmy do wniosku, że powinien się ucieszyć 🙂 Zobaczymy jutro rano.

Chciałam mu pokazać Św. Mikołaja ale jak byliśmy w sobotę w Bonarce to tak się rozpłakał na jego widok, że nawet zdjęcia się nie dało zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...