Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć!
Dziewczyny dziękuję za życzenia 😉
Dziś na rehabilitacji było ok, we wtorek ostatnie zajęcia i kontrola u lekarza, ciekawe czy będzie potrzebna jeszcze jedna seria.
Wszystkie skarby nam gorączkują, życzę szybkiego powrotu do zdrowia 😘
Asia ja to chyba będę musiała pożyczyć te książki od ciebie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
Nie nadrabiam nawet, bo się rozpisałyście, że ho hooo 😉
W telegraficznym skrócie:
U nas w porządku, szukam żłobka lub jakiegoś klubu maluszka, bo Tomka bardzo ciągnie do kontaktu z innymi dziećmi. Żal mi rezygnować z niani, bo super dziewczyna, ale tak chyba będzie mu lepiej jeśli chodzi o rozwój społeczny 😉
Nie wiem, czy się chwaliłam, ale Tomek ma już 5 ząbków, a raczej prawie 6 🙃
Dziś mieliśmy z mężem "wychodne" i poszliśmy do kina - ostatnio byliśmy w lipcu 2011 😁
W pracy miałam mega urwanie głowy, teraz już lepiej, więc mam nadzieję, że i będę z Wami częściej.

Daga, Kacper ma super fotę w Twoim profilu 🙂
Asia, widziałam zdjęcie Weroniki na FB z jajem - ona jest prześliczna! Nie wiem, czy zdążyłam choćby kliknąć Lubię to, bo ostatnio jak bywam na FB to tylko się zaloguję i nagle muszę odejść od kompa i zająć się czymś innym :/
Aneta, jak Mateusz? Jak rehabilitacja?

I dziewczyny, może jakieś spotkanie? Najchętniej z maluchami i w weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Gorączka mniejsza ale nadal jest 😞
Nici ze spaceru a pogoda taka ładna.
Trudno.
Ważne żeby mu szybko przeszło.


Gosiu a jak Nikola?

Asiu jak tam ze zdrówkiem u Was?

Magda gratulacje za ząbki 🙂

A Karina gdzie się obija??????????????????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry choć w sumie nie wiem czy dobry 😞

i mnie już całkiem dopadło, gardło, katar, jeszcze mi tylko gorączki brakuje
Dziewczynki bez zmian, choć katarek powoli się zmienia i już im się z noska nie leje ale teraz ostro trzeba ciągnąć 😉
teraz zasypiają tzn Paulina śpi a Weronika wymyśliła sobie nową zabawę w postaci ciągnięcia Siostry za włosy i co chwilę chodzę i ją odciągam żeby jej nie obudziła 🥴 🥴 pewnie zaraz uśnie na te swoje 20 min 😉

Magda super że do nas zaglądnęłaś i oby teraz częściej.
Ja tez jestem za naszym spotkaniem z Dzieciakami w jakiś weekend ale najpierw muszą się wykurować.
gratulujemy ząbków 🙂 🙂 🙂

Daga to nie dobrze że gorączka nie minęła 😞
a książkę przeczytasz i powiesz czy warto choć pewnie jak to z Cobenem warto 🙂
ja na razie zrobiłam sobie przerwę od Cobena bo stwierdziłam że trzeba coś innego poczytać 😉 nawet tej poprzedniej nie czytałam......ale nie zając nie ucieknie 🙂

Gosia
jak dzisiaj Nikola?

Karina czekamy tu na Ciebie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki 🙂

Właśnie z pracy wróciłam.

Artur poszedł dziś z Nikolą do lekarza bo w nocy i do południa miała dość wysoka temperaturkę,a że weekend już to wolałam żeby ją nasza Pani doktor zobaczyła niż potem jakiś inny obcy lekarz no i u nas nic nowego to co zawsze bo Nikola na nic innego nie choruje jak tylko wirus z gorączką!!

Asiu trzymaj sie i nam tu nie choruj,i super że dziewczynka juz lepiej 🙂

Daga jak tam u was lepiej cos??

Magda gratuluje ząbków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy za gratulacje 🙂 Tak długo mnie/nas tu nie było, że ząbki to już porządnie wystają 😉 A szósty już na pewno się przebił, dziś Tomek ślicznie rozdziawił paszczę i mogłam spokojnie sprawdzić stan uzębienia 😁

Gosia, a skąd te wirusy? Nikola chodzi do żłobka? Nie pamiętam ☺️

Odnośnie książek - teraz czytam Martina "Taniec ze smokami" najnowszy tom sagi "Gry o tron". Uwielbiam! 🤪
I czeka na mnie jeszcze najnowszy Pratchett - "Niuch". Pratchetta kocham na zabój 🙃 😁
Ogólnie bardzo polecam jedno o drugie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Kacper śpi.
Dzisiaj wieczorem sami na placu boju bo Krzysiek pojechał na zakupy.
Ale szybko i sprawnie nam poszło, szkoda tylko, że zasypiał z gorączką 38 😞
Cholera nie wiem co to 😞 Niby mówi, że uszy go nie bolą.

Nam by się i tak dzisiaj do lekarza nie udało dostać, więc jak będzie jutro kiepsko to pewnie na dyżur pojedziemy.

Gosiu to może od Kacpra jednak się zaraziła 😞 Dużo zdrówka dla Nikoli :*

Asiu trzymajcie się tam i chorobie się nie dajcie.

Taka piękna pogoda a wszyscy chorzy ale lipa 😞

Magda właśnie czytałam o tej najnowszej Pratchetta i się zastanawiałam nad nią. Skoro polecasz to dopisuję do listy 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga to może Kacper ma tego wirusa Nikli mam tylko podawać nurofen 3 razy dziennie po 4 ml nic poza tym chyba ze kaszel dojdzie to flegamine

Magda nie wiem lekarka mówiłą,że z powietrza to łapie i nie mam na to wpływu po prostu bardzo ją ten wirus lubi 😉 a do żłobka nie chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga, przykro mi z powodu Kacpra 😞 Ale dobrze, ze już śpi, niech wypoczywa i się nie daje gorączce!
Asia, Gosia, a jak Wasze dziewczynki?
Mój Tomek ma dziś 37.4 i walnął mi nieładną kupę, która rozlazła się poza pampersa... Dzisiaj już czwarta, ale wcześniejsze były twarde i zbite 😞 Tak źle i tak niedobrze. Mam nadzieję, że to jednorazowy epizod i te cholerne drożdżaki nie wróciły, bo sądząc po zapachu to coś może się tam kryć 🥴 Chyba znowu czekają nas badania.

Daga, odnośnie Pratchetta - jeśli nie czytałaś wcześniejszych tomów, to nie kupuj. Możesz nie wejść w klimat no i nie znasz specyfiki bohaterów. Lepiej zacząć od początku, albo prawie początku, bo mi np. "Kolor Magii" i "Blask Fantastyczny" nie podeszły, za to przy "Równoumagicznieniu" już było lepiej, przy "Morcie" polubiłam jeszcze bardziej, a potem to już poszło lawinowo, zakochanie pełną parą - z małymi dołami (np. "Piramidy"), jak to w miłości bywa 🙃 😜
"Niuch" ogólnie porusza tematykę miata Ankh-Morpork, kapitana Vimesa i innych, więc jak nie chcesz czytać całej serii to zacznij od "Straż Straż" 🙂 Mogę Ci pożyczyć. Ale zastrzegam, że z szybkim terminem zwrotu, bo często wracam do Pratchetta, jak do lekarstwa na wszelkie zło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc....ja mam kilka ksiazek i od kilku dni probuje zaczac czytac ale nie moge sie zdecydowac ktora zaczac najpierw hehe....chyba zamkne oczy i wylosuje :]
Maksiu zasnal mam chwile dla siebie... ale chyba nie za dlugo bo tez mnie zmeczenie dopadło...i zapisalam go na pon do lekarza bo cos mu strasznie oczko lzawi i jakby ropialo troszeczke niewiem czy go zawiało czy jakies uczulenie....albo jakies zapalenie spojoki to wole za wczasu skosultowac zeby potem nie było że oka nie otworzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaki tu ruch się ostatnio zrobił, aż miło wejść na forum 🙂

Dziewczynki śpią od 20, dalej katarek i kaszel, gorączki brak
ja niby troszkę lepiej niż rano ale gardło dalej boli
żałuję tylko że taka pogoda za oknem a w domu trzeba siedzieć 😞

dla wszystkich chorowitków zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka!!

Gosia a jak Nikola teraz w samochodzie bo tak się dzisiaj zastanawiałam. Lepiej już czy dalej macie problem?
bo tak sobie pomyślałam że można by w któryś majowy weekend pojechać gdzieś za miasto na jakiegoś grilla, dzieciaki by się wyszalały z Tatusiami a my mogłybyśmy pogadać 🙂
co o tym myślicie? tylko by trzeba było wcześniej ustalić termin żeby wszystkim pracującym w weekend pasowało!

Ania ja jak mam kilka książek do wyboru zawsze losuję bo nigdy nie wiem na co się zdecydować 😉
i byłaś dzisiaj na kebabie?

Magda te książki o których piszesz to takie fantastyczne raczej?
jeśli tak to nie moje klimaty, u mnie w domu Tata i Brat to maniacy takiej lektury, próbował czytać różne ale niczego nie skończyłam......oj przepraszam jedną, Pilipiuka (cykl Kuzynki - polecam, akcja dzieje się w Krakowie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia no Nikola niestety nadal ma chorobe lokomocyjną 😞 ciężko sie z nią ruszyć gdziekolwiek 😞 ostatnio jak jechałam tramwajem z nią na Starowiślną to w drodze powrotnej trzy razy wysiadałam bo ją naciągało na wymioty.Muszę jej syrop dawać,ale to tak sobie pomaga teraz to jeszcze póki w dzień spi to staramy się jeździć bo jak śpi to nic jej nie jest.

A spotkać fajnie by sie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...