Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale Wam fajnie z tym basenem i ogrodem - zazdroszczę ☺️
My dzisiaj cały dzień w domu, dobrze, że klima jest bo byśmy umarli.
Chłopaki niby byli na basenie, ale wrócili szybko bo Mlody sobie wargę rozwalił 😞 i to tak strasznie 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Ale Wam fajnie z tym basenem i ogrodem - zazdroszczę ☺️
My dzisiaj cały dzień w domu, dobrze, że klima jest bo byśmy umarli.
Chłopaki niby byli na basenie, ale wrócili szybko bo Mlody sobie wargę rozwalił 😞 i to tak strasznie 😞



biedny Kacperek 😞
buziaki dla niego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Upałów ciąg dalszy 😞
Warga trochę lepiej także lekarza sobie chyba odpuścimy.
Emka w nocy trochę niespokojna, ale się jej nie dziwię bo przecież upał straszny.
Ale jak zasnęła o 1 tak do 7 spała, zjadła i spi do teraz - kochane moje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

kolejny upalny dzień za nami, do 17 siedzieliśmy w domu bo nie dało się wyjść, potem do cienia, posiedzieliśmy do 20 potem kolacja, kąpiel i Dziewczynki do spania
wzięliśmy je na dół do spania bo tu jest dużo przyjemniej, na razie śpiewają i rozmawiają 🙂
pewnie szybko nie usną bo dziś obie miały dwugodzinne drzemki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez masakra 😞
Emilia dzisiaj pół dnia nie spała, bo jej było za gorąco.
W końcu ja wzięłam do salonu gdzie jest klima i zasnęła w sekundzie 😉
Teraz już smacznie śpi.
Kacper jeszcze szaleje z babcią, korzystają z ostatnich dni.
Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej, bo w końcu na jakiś spacer bym poszła z tymi swoimi urwisami 🙂

Gosiu odezwij się co u Was????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My po super nocy, Młoda obudziła się tylko raz o 1 na mleczko i pięknie spała do 7 🙂
Tak lubię 🙂
Dzisiaj ostatni dzień wakacji...
Jutro Kacper do przedszkola, moja mama jedzie i zaczyna się codzienność 😞
Szkoda, bo fajnie było.

Ostatnio w Wysokich Obcasach przeczytałam wywiad z Sarą Blaedel pisze kryminały, kupiłam sobie jej 2 książki czekają w kolejce, ciekawa jestem czy dobre - Asiu czytałaś może ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

Dziewczynki już w łóżkach ale ciszy póki co nie ma
odkąd śpią na dole my się wysypiamy, Weronika wstała dziś po 8 a Paulinka o 9, dla porównania jak spały u siebie to pobudka była o 6-6:30
w tym pokoju co teraz śpimy jest wywietrznik w którym ptaszek sobie gniazdo założył i tak nam śpiewa przez pół nocy także jest wesoło
pogoda dzisiaj u nas była idealna, około 22 stopni, słoneczko i wiaterek.....takie lato uwielbiam

odwiedziła mnie dzisiaj była sąsiadka, krótko tu mieszkali a szkoda bo byli jako nieliczni bardzo normalni, także wypiłyśmy kawkę i troszkę poplotkowałyśmy 🙂

Daga nie znam żadnej książki tej autorki, szczerze nawet nie słyszałam.
Daj znać czy warto.
a fajnie że macie przedszkole również w wakacje, u nas niestety nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas z r jest taka dziwna sprawa, że jak Kacper był młodszy to pięknie mówił r a teraz zamiast r jest l we wszystkich wyrazach i z tego co pamiętam ze studiów to póki r jest zamieniane na l to jest wszystko ok gorzej jak zamiar r jest j także nie masz się co martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

U nas dzisiaj bardzo fajny i miły dzień 🙂
Kasiu bardzo dziękujemy za odwiedziny 🤪

Młodsza w łóżeczku marudzi, Starszy też marudny już bo zmęczony po przedszkolu ale twierdzi, że jeszcze ma siłę się bawić.
A ja padam z nóg bo od 5 na nogach 😞
A męża mi wsiąkło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja sie nie odzywam bo niestety,ale u nas nie jest za dobrze 😞 chodze od szpitala do szpitala no nic jutro mam jeszcze kilka wizyt i modlę się żeby mnie już nie zostawiali na patologi 😞
Jak bedę w domku to napiszę wiecej co i jak.
W każdym razie problem jest w tym że Laura jest bardzo mała i nie można znależć przyczyny 😞
Póki co jestem załamana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu znowu cisza ?????
Dziewczyny !!!!!!!!!!!!

Nasz mały urwis
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/hqlp.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7784/hqlp.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

nawet nie widziałam że tyle dni mnie nie było, ale już nadrabiam

u nas wszystko dobrze
od kilku dni gorąc straszny więc ja padam, tragicznie znoszę te upały, w sobotę miałam taką migrenę że myślałam że to ostatni dzień mojego życia bo głowa mi chciała eksplodować, dobrze że to tak rzadko mi się zdarza, do tego niekończąca się w tym roku alergia, jeszcze nigdy nie trzymało mnie tak długo.........masakra

Dziewczynki dobrze, Weronika już ładnie woła na nocnik, tylko kupa regularnie w majtkach, mam nadzieję że w końcu zaskoczy bo mnie to już do szału doprowadza

jutro mamy spotkanie w przedszkolu, mam nadzieję że będzie wszystko ok bo innej alternatywy nie mamy

na 15 sierpnia jedziemy do Dziadków Rafała, mam nadzieję że pogoda dopisze to się gdzieś w góry wybierzemy
szkoda tylko że będziemy musieli jechać dużym samochodem bo sobie nie pojeżdżę 😠 😠 😠 😠 😠 teściowa obiecała pożyczyć mały samochód na trzy tygodnie jakimś swoim znajomym bo ich córka przyjeżdża z Anglii i musi mieć czym jeździć, a ich samochód stoi pod domem, no nic w końcu to jej więc rzucać się nie mogę 😞 ale szkoda bo znowu 3 tygodniowa przerwa

Gosia jak znajdziesz chwilkę to napisz co u Was koniecznie.
Mam nadzieję że wszystko się wyjaśni.
Trzymam za Was mocno kciuki, musi być dobrze 😘 😘 😘

Daga Emilka cudności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas już połowiczna cisza........połowiczna bo Weronika jeszcze śpiewa jedzie pociąg z daleka 🙂
my popijamy zimne piwko, po takim gorącym dniu lubię, oj bardzo lubię 🙂
dzisiaj jak to zwykle w taki upalny dzień był basen u nas i u sąsiadów więc była gonitwa od jednego do drugiego 🙂 radości co niemiara 🙂

dzisiaj na obiad zrobiłam gołąbki.....Paulinka zjadła 2,5 dla porównania ja 2 a Rafał 3 😉
Paulina wg ostatnich pomiarów ma 105 cm i 19 kg
Weronika 85 cm i 11,5 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas już połowiczna cisza........połowiczna bo Weronika jeszcze śpiewa jedzie pociąg z daleka 🙂
my popijamy zimne piwko, po takim gorącym dniu lubię, oj bardzo lubię 🙂
dzisiaj jak to zwykle w taki upalny dzień był basen u nas i u sąsiadów więc była gonitwa od jednego do drugiego 🙂 radości co niemiara 🙂

dzisiaj na obiad zrobiłam gołąbki.....Paulinka zjadła 2,5 dla porównania ja 2 a Rafał 3 😉
Paulina wg ostatnich pomiarów ma 105 cm i 19 kg
Weronika 85 cm i 11,5 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas też już chyba będzie cicho - przynajmniej mam taka nadzieję 🙂
Młoda wcześniej niż o 21 nie zaśnie 😞
Nie jest taka jak Kacper, że po kąpieli i mleczku spanie.
Po kąpieli i mleczku to ona ma oczy jak 5 zł i chce patrzeć, oglądać, płakać ale na pewno nie spać 🤪
Także usypiają razem.
nie powiem trochę to męczące no ale w sumie nie jest źle.

Asiu - to Ci powiem dziewczyny duże.
Kacper aktualnie ma 101 cm i 17 kg .
I fajnie, że Ci tak jedzą u nas z jedzeniem masarka 😞
Na śniadanie kakao i gryz kromki.
Na obiad 3-4 widelce ale tylko np. mięsa albo tylko ziemniaków, broń boże warzyw 😞
I na kolację kakao i 2-3 gryzy kromki 😞

piwka też bym się napiła ale szczerze nie mam siły, jak bym wypiła to bym zasnęła pewnie od razu, a jeszcze trochę mnie pracy czeka.


Gosiu - daj znać, wiesz już co się dzieje z Laurą ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co Emilka będzie spała, wieczorem życie się zaczyna 😉
a Kacper może nie je bo gorąco, myślę że nie masz się co martwić, może w przedszkolu nadrabia z jedzeniem?

u nas ulubionym pytaniem Pauliny jest....a co teraz Dzieci będą jadły.....częstotliwość tak mniej więcej co godzinę 😉

a w ogóle to ostatnio stwierdziliśmy że Paulinka to chyba jakimś sportowcem zostanie, jak zaczynają biegać na podwórku to nie ma sobie równych, z 6-letnimi chłopakami wygrywa, oni mają dość a Paulina dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...