Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneta nareszcie jesteś 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dobrze że już po operacji, nawet nie chcę myśleć co przeżyłaś, najważniejsze że już jesteście w domu i Mati doszedł do siebie, dzielny chłopak :*
no i daj znać jak po wizycie u specjalisty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mamy się wybrać do pediatry i ona nam powie co dalej robić, na pewno będzie laryngolog, na razie oczko musi się wygoić.
Kurtkę wiosenną mamy, tylko muszę sprawdzić czy dobra jest 😎 Buty trzeba zakupić..
Daga pewnie, że wpadniemy 🙂 Ja teraz bezrobotna to mam dużo czasu 🤪 Kacperek jak zobaczy siostrzyczkę to na pewno się ucieszy, będzie pomagał i traktował jak księżniczkę. Zresztą starszy brat to poważna sprawa, będzie chronił młodą 😉
Asia mam nadzieje, że już niedługo uda wam się przyjechać do Krakowa i też się zobaczymy 🙂

A teraz uciekam już do łóżeczka oglądać Kubę hehe, dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej:]
no to teraz u mnie sie zaczelo ja gardlo i katar(zatoki maskara) maks cos zakatrzony jezuu...kjeszcze akurat teraz jak bym miala jednak do tego szpitala to niewiem jak bym go zostawila jakis koszmar...pogoda niby super ale co z tgeo jak wyszlam na spacer to wialo przeokropnie....teraz usnal wiec namoczylam olbasem pieluche tetrowo i zawiesilam na lozeczko niech sobie troche podwycha....
a ja chodze skacze umylam okna pranie juz trzecie zrobilam i dalej nic jestem panikara w zwiazku ze szpitalami....wiec moj umysl w tym momencie oszlal i wogole mega dol!!!! tu niechodzi o to ze nic z tgeo nie wyszla z tym akurat nie mam zadnego problemy tylko ten szpital zostawienie maksa wiem przeciez ze z mezem lub mama bylby pod swietna opeika ale jednak nie ze mna no i te kroplowki wenflowny usypianie itd.....masakra jakas....choc chyba drugiej strony wolalabym miec to juz za soba niz tak czekac do usrnaje smierci.......byle do piatku zobacze co mi gin powie,....napewno jeszcz zrobi usg ten zastrzyk dostane....i zoabczymy...na kiedy mi wypisze skierownie wogole musze z nim pogadac jak to wyglada to moze sie troche uspokoje.....sory ale musialam wylac swoje smuty......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu czasami nie ma co liczyć na samoistne poronienie i zabieg będzie konieczny.
A nie chciałabyś się skonsultować z jeszcze jednym lekarzem, bo wiesz, że lekarze czasami się mylą?

My po udanym dniu, spacerek zaliczony.
Ale tak Kacpra wymęczył, że zasnął mi oglądając bajkę 😮 po 30 min musiałam go budzić, bo chyba by mi nie zasnął na noc.

Jutro w planach mycie okien - zobaczymy co z tego wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry...

noc koszmarna maks co chwile sie budzil mial zatkany caly nos tera go poozolylam zobaczymy ajk dlugo pospi...ale dzis jest lepiej

dagii---no to mnie pocieszylas......nie ma co!!! hehe;]

niewiem no jutro zobaczymy....czytam o tym zastrzyku ze podobno w tylek i ze boli i jeju boje sie jak dziecko hehe ale co tam glui zastrzyk w tylek ktory trwa moment w poronaniu z tym co mnie czeka jak nie zacznei sie to krwawienie....boje sie ale z drugiej strony wolalabym miec to juz za soba!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
była sobie wiosna 😞 😞 😞
u nas szaro i leje od rana a miałyśmy iść do sklepu, jak zwykle ehhh
Weronika usnęła mi dzisiaj przy obiedzie, jadły naleśniki, ja byłam w kuchni wracam a Paulinka cicho bo Dzidzia śpi, ale się uśmiałam, pierwszy raz jej się to zdarzyło

a tak w ogóle to dzień dobry 🙂

Daga
jak tam mycie okien ? 😉

Ania zdrówka dla Maksa.
a Ty się trzymaj dzielnie, forów nie czytaj bo tam zawsze niestworzone rzeczy ludzie wypisują, ja już się z tego wyleczyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu - ale taka prawda, jeżeli do tego czasu samoistnie nie poroniłaś, to zabieg jest konieczny.
Ale jeszcze tego samego dnia Cię wypuszczą do domu, także nie martw się o Maksia.

Ja w kiepskim stanie 😞
Takie straszne zaparcia mnie dopadły, że już myślałam czy do szpitala nie jechać na szczęście się udało.
Okna musza poczekać bo po pierwsze kijowa pogoda a po drugie nie mogę się ruszać bo mnie dupa boli 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia--dokladnie forumowe wypowiedzi osatwilam na dobre

dagii----nieiwem no moj lekarz powiedzial ze mozemy poczekac dwa tyg jezeli nic sie nie zacznie no to wtedy konieczne bedzie lyzeczkowanie

jutro znim pogadam zobacze co on powie na en temat i pojde za jego rada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiepski dzień jak nie wiem 😞
Ja w kiepskiej formie i to bardzo, głowa boli 😞
Po obiedzie położyłam się na chwilę u Młodego na łóżku a on się ładnie bawił,
nagle się obudziłam a Kacper obok mnie wtulony śpi 🤪
Pospaliśmy 2 godzinki,
ale samopoczucie dalej kiepskie.
Humor mi się poprawił bo rzeczy z all przyszły.
3 rampersy dla Młodszej i kurtka wiosenna dla Młodego 🙂
Zakupy uważam za udane 🙂

Aha i takie pytanie bo nie wiem czy to normalne.
Jak się ubieramy co wieczór w piżamę to liczymy Kacprowi czas ( tak sobie sam wymyślił ) i moje dziecko umie samo policzyć do 23 potem już jest 28 ale do 23 bez pomyłki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
U nas jakoś zleciało, Mati nudzi się już w domu, drugi tydzień nigdzie nie wychodzimy, ale już niedługo. Byłam go zapisać do przedszkola 🙂 A jutro przyjeżdża ojciec Tomka, możliwe, że zostanie na weekend, normalnie doczekać się nie mogę 😞 😠
Daga na lepsze samopoczucie 😘 a Kacperek kochany dał mamie odpocząć 🙂 Co do liczenia to fajny pomysł 😁
Asia to dla Weroniki nieważne gdzie i kiedy spanie 🙂 🙂 Po prostu zmęczona była, no 😁
Ania napisz co tam po wizycie u lekarza.
Gosia co u was? Byłyście na badaniach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja rowniez wam zycze kochane wsyztskiego dobrego z okazji dzisiejszego swieta
bylam w spzita;u dostalam skierownie na 15marca na 8 na lyzeczkowanie zabieg rwa chwile i tego samego dnia ide do domu wiec dobrze bo maksa nie musze nigdzie zostawiac;]no chyba ze samo by sie zaczelo towtedy prawdopodobnie obejdzie sie bez zabiegu moj gin powiedzial ze tydzien to duzo i orgnizm sam powiniem zobaczyc ze jest cos nie tak i samo sie powinno oczyscic no oby1!!! poki co czekam!!!!!


mlody spi czekam az sie obudzi i jade do kolezanki na kawke ;] potem do was zagladne


kurde no i w najgorszym razie znowu nie spotkam sie z wami a tak bardzo chcialam.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja rowniez wam zycze kochane wsyztskiego dobrego z okazji dzisiejszego swieta
bylam w spzita;u dostalam skierownie na 15marca na 8 na lyzeczkowanie zabieg rwa chwile i tego samego dnia ide do domu wiec dobrze bo maksa nie musze nigdzie zostawiac;]no chyba ze samo by sie zaczelo towtedy prawdopodobnie obejdzie sie bez zabiegu moj gin powiedzial ze tydzien to duzo i orgnizm sam powiniem zobaczyc ze jest cos nie tak i samo sie powinno oczyscic no oby1!!! poki co czekam!!!!!


mlody spi czekam az sie obudzi i jade do kolezanki na kawke ;] potem do was zagladne


kurde no i w najgorszym razie znowu nie spotkam sie z wami a tak bardzo chcialam.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet 🙂 🙂 🙂

u nas kolejny dzień z pogodą raczej jesienną niż wiosenną 😞 a jak taka pogoda to nic mi się nie chce, najchętniej weszłabym pod kołderkę z książką i nie ruszała się cały dzień, ale tak dobrze to nie ma 😉 😉 😉

Daga bo zapominałam wcześniej napisać, śliczne zdjęcie avatarkowe 🙂

idę po kawę bo zaraz usnę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
z okazji Dnia Kobiet zamówiłam sobie dwie bransoletki i 3 pary kolczyków 🙂
a co!


Szalejesz 🙂
Pokaż jakie?

My po obiedzie i spacerze do komisu.
Robię porządek w rachunkach 😮
A my dzisiaj mamy naszą rocznicę 7 lat nam stuknęło, niby nie dużo a jednak trochę tego jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
z okazji Dnia Kobiet zamówiłam sobie dwie bransoletki i 3 pary kolczyków 🙂
a co!


Szalejesz 🙂
Pokaż jakie?

My po obiedzie i spacerze do komisu.
Robię porządek w rachunkach 😮
A my dzisiaj mamy naszą rocznicę 7 lat nam stuknęło, niby nie dużo a jednak trochę tego jest.


Daga dużo miłości dla Was!!!!!!
nam w grudniu stuknie 8 lat, nie wiem kiedy to przeleciało 😉

dzisiaj świętujemy przy ginie z tonikiem 🙂
ale to za chwilkę bo na razie Rafał czyta bajki

co do bransoletek to oczywiście z mojej ulubionej strony, tym razem proste:
http://www.bydziubeka.pl/bransoletki_bransoletka4342-10224.htm
http://www.bydziubeka.pl/bizuteria10228-10228.htm

a kolczyki wyszukałam na allegro:
http://allegro.pl/six-24h-m-wiszace-z-kamieniami-blog-kolia-i3070408300.html
http://allegro.pl/six-24h-m-wiszace-z-kamieniami-blog-kolia-czarne-i3070411039.html
http://allegro.pl/opia-atmosphere-kolczyki-fioletowe-piekne-nowe-i3069813668.html

i jeszcze buty takie przejściowe ale to już nie na Dzień Kobiet 😉
http://allegro.pl/nowosc-botki-azurowe-camel-khaki-kozaczki-r-38-i3061428065.html

dobra, dość chwalenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Mati już śpi, Tomek w pracy, a ja sobie chyba piwko otworze, tak na dzień kobiet 🙂 Dla was też gorące życzenia 😘
Asia przyszalałaś 🙂 Bransoletki i kolczyki ładne 🙂 🙂 Nie boisz się zamawiać butów przez internet?
Daga to wszystkiego dobrego dla was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziękujemy, dziękujemy, aczkolwiek odkąd wrócić z pracy to się co krok kłócimy 🤪
No cóż, zmęczenie daje o sobie znać...

Asiu bransoletki bardzo mi się podobają w ogóle na tej stornie mają świetne te rzeczy, a kolczyki ja nie przepadam, ale też ładne.
A co do butów to podziwiam ja się już zraziłam i przez neta za cholerę butów nie kupię 😞 Oby były dobre 🙂

Tez muszę sobie cosik kupić i jakąś kurtkę na wiosnę bo już się robię duża 😉

Gosiu a co tam u Was??
A jak Twój brzuszek rośnie już???

Aneta zazdroszczę piwka. Zwłaszcza dzisiaj bym się napiła, żeby się odstresować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do butów dwa razy już zamawiałam i było wszystko ok, więc liczę że i za 3 razem się uda 🙂
zawsze można oddać jak coś będzie nie tak
patrzyłam po sklepach i nic mi się nie podobało więc nie bardzo miałam wyjście, za wiele sklepów z butami to tu nie ma, a nie chce mi się jechać specjalnie do Opola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem, ale to i tak boli...

Asiu powiedz mi jakich ubranek najwięcej będzie potrzebnych przy takim letnim dziecku ?
Bo jakoś przy Kacprze to wszystkiego po trochu trzeba było.
A teraz Młoda będzie lipcowa to będzie gorąco więc co takie małe tylko w bodziaku ?
W czym była Weronika jak wychodziliście ze szpitala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...