Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniu ja na poczatku ciazy jeszcze normalnie pracowalam, dopiero w polowie grudnia powoli zaczelam opuszczac prace a od stycznia jestem na zwolnieniu.
I normalnie zyje, mieszkamy na 3 pietrze owszem Kacpra nie wnosze bo chodzi sam, ale zakupy spokojnie wnosze, no troche sie zasapie ale wnosze:-)
Kacpra zdarza mi sie brac na rece a wazy 16 kg, ale nie mam wyboru.
Wydaje mi sie ze tez nie ma co pzesadzac. Owszem jak mnie tak brdzo bolal brzuch i macica sie stawiala to lezalam i staralam sie nie robic nic ciezkiego, ale po Mlodego do prezdszkola sie szlo i na zakupy tez.

Nie boj sie, bedzie dobre :-)

A ja sie zaraz zabieram za pieczenie w-zetki :-)
Kacper robi ognisko z samochodow 🤪 siedzenie w domu juz mu doskwiera
A Krzysiek szuka auta do kupienia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dagiii---to by sie dogadal z moim ezem moj amz co dwa lata mienia auto bo mu sie nudzi1!!! byl mechaniiem i wgoole zapalony jest w temacie;];]


niewiem moze faktycznie przewrazliwona jestem no najgorzej ze maly jeszcze sam po schodach nie chodzi ale ja go za raczki i na to 4 pietro sie dotaszczamy ;\;];] w domu go wogole nie nosze jedynie jezeli nie ma meza to wsadzam go do wanny i z niej wyciagam i tle tak to jest samodzielny;];] a no i jak pampersa muz nieniam to go na lozko podnsoze jestem cyba zabarzdo przewrazliwona nieiwem....wiem ze azda ciaza jet inna a jednak nadal sie boje zebym nei musiala lezec!!1 ale kurde jak sobie ebde tak wmawiac to napewno tak bedzie chyba trzeba troszke odpuscic:] jeuuuu!!!!! juz sie nie moge doczekac wr=torku chyba zwariuje!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierwsza ciaze tez przelezalam, a teraz wiem, ze nie moge sobiena to pozwolic.
owszemjak mnie za boli tona chwile odpuszczam, ale staram iezyc normalnie.
poza tym od zmiany lekarza jestem o wike bardziej spokojna, i jakos lepiej mi sie z tym zyje.

A my pierwszy raz zmieniamy auto, bo teraz jezdzimy 18 letnim golfema ze rodzina sie powieksza to trzeba auto zmienic.
niestety nie na moje wymarzone ale to moze za pare lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

A my dziś same Artur w pracy 😞 nie lubię takiej niedzieli.
Poza tym u nas ok mnie co prawda nadal nie odpuszcza,ale musze jakos w miarę funkcjonować.
Ale w każdym razie bardzo brzydko wyglądam mi ciąża nie słuzy byle do września 🙂

Jutro czeka mnie masakra bo muszę Nikoli zrobić morfologię,a ona jest cholerną panikarą z niczego robi ogromna panikę i nie wiem jak to będzie nic jej nie będę mówić w ogóle muszę jej mówic,ze idzie ze mną do mojego lekarza bo jej coś ostatnio odbiło i do swojego za nic nie wejdzie tylko krzyk i ucieczka 🙂

Asia dziękuję za przepis 🙂

Daga fajnie,że z Kacprem już dobrze to pewnie ostatnia choroba na zakończenie zimy 🙂 a jakie auto planujecie kupić??
Udanej w-zetki 🙂

Ania nic się nie martw będzie dobrze ja co prawda mam windę wieć po schodach nie chodzę,ale zakupy normalnie noszę nieraz bardzo ciężkie i Nikole też musze nieraz podnieść a waży 17 kg to jest trochę 🙂
U mnie z seksem jest tak,że nie mam żadnych przeciwskazań od lekarza,ale ja kompletnie nie mam ochoty,ale to pewnie przez moje samopoczucie.

Narazie tyle bo Nikola mnie wyrzuca z laptopa bo chce grac później zajrze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

niedziela a tu tai ruch, aż trudno uwierzyć 🙂
Mieliśmy jechać na Jurę dzisiaj ale budzimy się a tu szaro, zimno, wieje i pada i zostaliśmy w domu. Teraz powoli się rozpogadza ale dalej wieje strasznie. Po południu wybierzemy się tylko na kulki i po buty dla Rafała.
Dzisiaj Dziewczynki zrobiły nam pobudkę o 6 a że poszliśmy spać po 1 no to szału nie ma.
Ja już przygotowałam obiadek. U nas dzisiaj krupnik, kluski śląskie, roladki i czerwona kapustka......mniam 🙂

Daga
proszę kawałek w-zetki 🙂 uwielbiam to ciasto!
i jaki samochód w końcu chcecie kupić?

Gosia to powodzenia jutro z Nikolą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do seksu bo mi się przypomniało, że nie odpowiedziałam, to u nas hm.. no ja nie narzekam, aczkolwiek ja jakoś w ciąży jakoś wielkiej ochoty nie mam, poza tym u nas ciężko z synchronizacją 😉
ale nie narzekamy 😜

Wuzetkę Asiu wyślę kurierem 😉
A samochód hm.. jakieś combi może ford, może volvo, może vw - na razie oglądamy.
Krzysiek właśnie znalazł komis do którego chciałby podjechać i pogadać, bo sprowadzają auta na życzenie.
Zobaczymy.
Ja chciałam forda s - maxa ale to za drogie w utrzymaniu 😞
Może za jakiś ładnych parę lat 🙂

Idę piec to ciasto bo nigdy nie zacznę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już po obiadku, Weronika uśpiła Rafała, sama zdrzemnęła się pół godzinki od 6 rano......wieczór nie zapowiada się dobrze, Paulinka ogląda baje
ja miałam chwilkę dla siebie to pomalowałam paznokcie.....Paulinka sama wybrała mi kolor lakieru, była już na kontroli i się nadaje 😁 😁 😁 😁 😁

i czekam na kuriera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na samym początku ciąży tak do ok 10 tygodnia to od kawy mnie odrzucało, a potem wróciłam.
Pewnie, że pije nie wyobrażam sobie dnia bez kawy 😉 przy moim ciśnieniu ( jak dobrze pójdzie mam 90/60 ) kawka się przydaję.
Teraz jeszcze kupiliśmy sobie ekspres dolce gusto to sobie robię latte albo cappuccino 🙂
Mnie się wydaję, że nie należy popadać w paranoje, kawka nie zaszkodzi, czy tam trochę coli.
Ja np. nie odważyłabym się napić wina czy innego alko w ciąży, a wiem, że są kobiety które spokojnie piją wino.
Także według mnie wszystko w rozsądnych ilościach jest dozwolone ( oprócz alko 😠 no i fajek 😠 )

A przepis na ciacho tutaj http://margarytka.blogspot.com/2013/02/ciasto-w-z.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

A my właśnie wróciłyśmy z długiego spacerku jak jest słoneczko to od razu chce się zyć 🙂
N aobiad dziś mam z wczoraj ogórkową i zaraz zabieram sie za robienie spagheti.
I w końcu nie byliśmy dzis pobarc tej krwi bo za długo spaliśmy 🙂 no nic jutro też jest dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej Ciężarówy 😁
Dagi - kurcze, współczuję 😞 ale może jak jest tak ładnei to spróbuj Kacpra dziś "werandować " 😁 😁 a jutro na krótki spacerek 😁
Wczoraj zakończyłam moje szkolenie i jeszcze pojechałam z Mamą na "losowanie samochodu do M1" - boshhh dzikie tłumy 😠 i losowanie na zewnątrz... wjechac i wyjechac z parkingu ehh brak słów. No i samochodu nie wygrała 😁
a potem do galerii po mój odłożony sweterek oczojebny :
http://sklep.reporter.com.pl/swetry,reporter-sweter-23-k-19995-118313-p.html
(swoją drogą pocieszyłam się będąc w przymierzalni bo mierzyłam top "S" i jest dobry 🤪
Ale żeby tak kolorowo nie było to odcierpiałam na maksa wczorajszy dzień i chyba wszystkie 5 łącznie taki bólem brzucha jakiego nie miałam jeszcze 😠 🥴
dziś jest lepiej 🙂
Ania jesteś nieoceniona jeśli chodzi o listę 🙂

W Krakowie pięęękna pogoda !!!!!

a i odebrałam z poczty .. "zawiadomienie o zajęciu należności za mandat z 2010" 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro połówkowe 3d/4d 🤪 🤪
Kacper idzie z nami, bo nie mamy go z kim zostawić 🤪 🤪 🤪
Będzie interesująco 🙂
Już nie mogę się doczekać.
Rano jeszcze na wymaz z szyjki,
i przy okazji muszę o jakieś sklepy zahaczyć
bo w piątek nasza rocznica a pomysłu nawet nie mam na prezent 😞

Gosiu, Aniu to kiedy kawka??
Kasiu może też masz ochotę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szukam jakiś butów dla siebie na wiosnę bo właśnie dzisiaj przejrzałam szafę i nic sensownego nie mam.....tylko nie bardzo mam pomysł jakie

Daga powodzenia jutro i czekamy na obszerną relację i zdjęcia Emilki 🙂 🙂 🙂

Kasia bardzo ładny sweterek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
witam wieczorkiem 🙂
zmęczona dzisiaj jestem
a do tego jakiś podły mam nastrój 😞


Co się dzieje ? 😘 😘 😘 😘


sama chciałabym wiedzieć
chyba przesilenie wiosenne i za dużo słońca dzisiaj 😉


Ty się nie smutaj kochana, Ty się za robienie chłopaka bierz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
Dagii napisał(a):
asiula83 napisał(a):
witam wieczorkiem 🙂
zmęczona dzisiaj jestem
a do tego jakiś podły mam nastrój 😞


Co się dzieje ? 😘 😘 😘 😘


sama chciałabym wiedzieć
chyba przesilenie wiosenne i za dużo słońca dzisiaj 😉


Ty się nie smutaj kochana, Ty się za robienie chłopaka bierz 🤪


z trzecim poczekam na Was 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...