Skocz do zawartości

mamuśki na diecie dukana;) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 622
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
caipirinhia byla serwowana, tylko dodatkowo dolalysy wodki... no i zdychanie dzis. kolezanka tez umierala 😉

Juz lepiej, od jutra nie grzesze. bo dzis zeby sie wydostac z tego kaca zajadalam biszkopty z powidlami wegierkowymi 😉

potrzebowlaam cukru...

Obiecuje od jutra grzecznie przestrzegac diety 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOMSI- no to poszalałaś........suuuuuuuuuuper 😁 😁

A mi waga rano pokazala - 4 kg w sumie, ale po śniadaniu znowu było już tylko -3 😮 Wkurzają mnie te elektroniczne wagi.
Robiłam wczoraj te ciasteczko, http://dietetyczneobzarstwo.blox.pl/2010/09/Buleczka-z-kremem-smietankowym-Pyszna-i-sycaca.html
tylko,że dodałam kakao i robiłam w foremkach na babeczki,więc wyszło 5 sztuk i całkiem dobre 😉

U nas nadal chorobowo,więc nadal ograniczenia mam czasowe.
Jak tam u Was dziewczynki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM JA NA CHWILKE
DOPIERO WSTALISMY,SZYMEK POL NOCY NIE SPAL,JESZCZE MOJ PRZYSZEDL MNIE WYKORZYSTAC I JUZ WOGULE NIEMOGLAM USNAC 😉
WCZORAJ TEZ SUKCES,NIEJADLAM PO 18 😉DUMA MNIE ROZPIERA
TERAZ TRZY KANAPECZKI NA SNIADANKO I JAK NARAZIE KONIEC

MILUSIEGO DZIONKA JA ZAJRZE POZNYM POPOLUDNIEM 😉
BUZIKI DUKANKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Wczoraj i dziś rano miałam problemy techniczne,więc nie zaglądałam 🥴...ale o Was myślałam.
Ja dzisiaj się ważyłam i w końcu waga wskazała 65 😁....czyli od piątku jest mnie mniej o 3kg 🤪....ale tak jak Komsi przestawiałam ja w różne miejsca,do na panelach to najpierw wyszło mi 67,czyli od wczoraj miałabym przytyć 1 kg 😮....Tak to jest z tymi wagami....
No ,a ja już piję dużo wody na szczęście...wychodzi 1,5 l dziennie...no i z 2l kawy i herbaty zielonej 🙂.....Bułki już zmordowałam 2 ostatnie na śniadanie i się zapchałam....ale teraz muszę znalezc dobry przepis na chlebek,bo bułek juz nie chce 🤢....Zrobiłam wczoraj te mielone z indyka tylko bez pieczarek i cebuli i wyszły dobre...Wyszło mi z 0,5 kg mięsa 15 sztuk,więc na 3 dni mam obiad 🙃...Deserek już też rere 🤢.....Jeszcze 2 mam w lodówce,ale wmuszam w siebie,bo nie wchodzi...Poza tym głody nie czuje....Jedynie na wieczór mnie bierze...a wtedy bez względu na porę coś szarpie ☺️...Wczoraj np.o 21 wszamałam pół makreli....No i kupiłam sobie wczoraj puszkę pepsi bez cukru...ale smakowała 😉.....Ogólnie to coraz lepiej się czuje 😜...więc pewnie organizm przyzwyczaja sie do białka.....Dziewczyny wyczytałam,ż e przy tej diecie trzeba duzo pić,bo przy takich iliościach białka wytwarzają się jakieś szkodliwe dla organizmu substancje i można zatruć organizm....Pamiętajcie 😉....
No to tyle...Zbieram się do Kościółka
Dużo zdrówka dla chorych Dzieciaczków i wytrwałości dla Mam
Marzi jestem z Ciebie dumna 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia c się stało,że czasu nie masz? A doły każdy miewa 🤨 Masz mało to schudnięcia więc nic się nie martw już niedługo będziesz mogła wszystko wcinać 😎

MARZI- nie dość,że mniej jesz to jeszcze intensywnie kalorie tracisz 🤪Będziesz laseczka- zobaczysz.

A cola zero? .....teraz jest to mój największy przysmak 😁
To mój dzisiejszy obiad 😞piersi pod beszamelem- szczerze polecam):http://dukan.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?727107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos dziewczynki tracicie zapal!!!!!!!!!!!!nie dawac sie ,prosze!!!!!!!!!wiem ze latwo mowic ,pewnie jak zaczne to tez bede miala doly zwlaszcza ze u nas w domu wszystko sie kreci wokol zarcia hehehehe tesciowa sie smieje ze jak u mostowiakow hihihi....
u mnie na tapecie teraz powrot do pracy i fajnie i mam dola ahh ,no nic zobaczymy
amelko nie chce sie odpalic ale brzmi smacznie 😉

http://apps.facebook.com/buzialoveli/galeria/?photo=3852 PROSIMY O GLOSIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMILKO GLOSIK ODDANY
TO TY BIDULKO DO PRACY NAM WRACASZ,JAK TO ?CZASU DLA NAS JUZ PEWNIE NIE BEDZIESZ MIALA CO?
AMELKO DZIEKI ZA MILE SLOWA,NAWET NIE WIESZ JAK MNIE TO TERAZ MOTYWUJE
WARZYLAM SIE U TESCIOWEJ TO MOZE WAGA OSZUKUJE ALE 2 KG MNIEJ 😉
A NIECH OSZUKUJE ALE MAM ZAPAL I TO SIE LICZY

GOSIU CO SIE DZIEJ,CZEMU MASZ DOLA ,RAZ DWA TU PROSZE NAM NAPISAC MY COS PORADZIMY I ZNOW BEDZIE OK,TRZYMAJ SIE

NO JA Z JEDZONKIEM TO ZJADLAM DZIS NA SNIADANKO JAK PISALAM 3 KANAPECZKI
OBIAD ZIEMNIACZKI Z OGORECZKIEM NO I NA DESER MUSIALAM ZJESC BO TESCIOWA WMUSILA SPODECZEK GALARETKI Z OWOCAMI;(MAM TROCHE MORALNIAKA,ALE COZ CHYBA AZ TAK MI NIEZASZKODZI....MAM NADZIEJE 😉
PIJE WODE,KONIEC Z NAPOJAMI GAZOWANYMI!!!!
TRZYMAJCIE SIE KOCHANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzi polecam ryz brazowy jak juz 😉 😉
no musze isc do pracy bo nie dajemy rady finansowo,szkoda mi malego ale pocieszam sie ze nie ja jedna jestem w takiej sytuacji
dzieki za glosik
amelko jaka zakupilas te patelnie grillowa w koncu
😉
http://apps.facebook.com/buzialoveli/galeria/?photo=3852 PROSIMY O GLOSIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U NAS FINANSOWO TEZ NIE JEST ZA CIEKAWIE,ALE MUSIMY PRZEMECZYC SIE JESZCZE DWA MIESIACE I BEDZIE LEPIEJ,MI TO NARAZIE NIECHCE SIE WRACAC DO PRACY,JESZCZE MUSZE NACIESZYC SIE SZYMKIEM I WOLNOSCIA 😉
A CO DO RYZU TO WYPROBUJE TEN BRAZOWY,NIGDY NIE JADLAM 😉DOBRY?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taką kupiłam:
http://allegro.pl/berghoff-patelnia-grillowa-cast-line-24-cm-bytom-i1438739065.html
Ale dzisiaj jak robiłam mięsko to i tak rozprowadziłam kroplę oleju ręcznikiem papierowym, bo ostatnio mięsko w cieście mi przywarło 🤢 i wysz ło dzisiaj super.

A ja do pracy wracam za 22 dni 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogolnie to kasz nie mozna i ryzu. zamiast tego ja sobie kladlam serek wiejski, tak go traktowalam jako ziemniaki, teraz to juz mi sie nawet nie chce serka klasc, zjadam same mieso i tyle... wciagnelam wlasnie omlet na obiad. bylismy z mezatym puszczac latawce 😉 bo wiatr dobry, Maxym sie smial i nawet przez chwile go zainteresowalo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zJADŁAM WŁAŚNIE OMLET Z SERKIEM HOMOGENIZOWANYM 🙂 ☺️ ☺️ ☺️

Wiem, że późno ale nie miałam kiedy zjeść wcześniej..

co do doła.. to o tym prywatnym nie będę Wam truła.. a dietowy.. hmmm... najpierw te imieniny i pełny stół nie dla mnie.. a potem - gotuje coś non stop dla mojego.. a sama nic nie mogę tknąć...
wydaje mi się, że nie chudnę wcale...

Na razie rezygnować nie będę ale nie wiem ile wytrzymam...

A Wy jak tam? z tego co czytam to wszystko idzie dobrym torem 😁
Przypominam o głosowaniu na Zuzkę 🙂 link w podpisie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa 😉 zapomniałam.. nie wiem czemu czasu nie mam;p po prostu - leń w tyłku i się wyrobić nie mogę 🙂

A jeszcze do diety - czy możliwe jest żebym przez tą dietę zaczęła odczuwać nerki??? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...