Skocz do zawartości

mamuśki na diecie dukana;) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

E co Ty to gadasz:P może i zaglądnę tu i tam ale bez przesady 🙂

No własnie nie wiem tylko jak ten wątek założyć.. wiesz ja czasem coś napiszę nieskładnie a nie chciałabym żadnej mamusi urazić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 622
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Nie wyrabiam już za Wami 😮
MARZI- na pewno chudniesz! A co do pysznych deserów dukanowskich to tez sobie zrób 😉
Ja jadłam dzisiaj tortillę- pyszna 🤪 Jeszcze mam wyziewy czosnkowe z paszczy 😁
Mam ochotę jeszcze zrobić ciasto czekoladowe, a w weeked zrobię dukanowską pizzę 😎

Gosia- dziewczyny mają rację:już jesteś laska,więc po co się męczysz z dietą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu,a nie masz znajomej nauczycielki w pobliskiej szkole?albo najlepiej pedagoga szkolnego?Mnie samej koleżanki ze studiów często podsyłały ankiety do wypełnienia i jakoś zawsze kilkanaście rozdawałam 🙂
Tortilla fakt prze zaje.... wyszła 🙂
Ja na kolację zjadłam 2 kromki chlebka z pasta wymyślona na biegu 😁trochę twarogu 0%...pół puszki tuńczyka w sosie własnym..sól,pieprz i koperek suszony 🙂
Właśnie widziałam w tv reklamę nowych deserków Sonata od Bakomy...0% cukru i tylko 0,9% tłuszczu....Myślicie,ze to coś dla Nas?
Karola ,a ile masz wzrostu jeśli mozna spytać.....Bo ja 170 cm i własciwie to nie wiem jaka jest odpowiednia dla mnie waga 😮...No i jeśli masz jakieś dobre przepisy to dawaj 🙂
Znalazłyście mnie na nk? 😜
Marzi kup koniecznie wagę,bo to bardzo motywujace jak sie rano ważysz i np.kg mniej jest 😜...Ja kupiłam w realu za 29 zł i całkiem całkiem.....tzn.za kupony wymienione z karty payback 😁...Przynajmniej teraz sie przydały
Amelia ciasto też chętnie jakieś wszamie 🙃...Jak masz dobry przepis to sie podziel z grubaskami 🙃
Komsi jak z pieczeniem u Ciebie?...i co dobrego jadłas?
Poza tym stwierdziłam ,ze pora na ćwiczenia,bo brzuch ładnie spada i pora go wzmocnić i ujędrnic...moze brzuszki?...tylko tak mi sie nie chce...no i siły nie mam w ogóle przy tej diecie....0 energii 😞......
Buziaczki Grubolki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia przy diecie białkowej ćwiczenia nie wskazane 😉 bo jak jesz tyle białka i ćwiczysz to rośniesz zamiast chudnąć;p (moja siorka tak zrobiła) poczekaj aż uregulujesz wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxara ja mam 164cm, więc jestem mała 😎
przepisy ściągam sobie z forum dukana, przeważnie sama coś wymyslam...u mnie jeden minus, że nie trawie otrębów /takich suchych i z jogurtem/ 😠 zamiast tego mam zaprzyjażnionego piekarza, który mi chlebek piecze z pestkami i ziarnami...taki oszukany troszkę ale jeden plasterek dziennie jem.
polecam wam wątróbkę drobiową opruszoną otrębami przennymi z dużą ilością ziół: bazyli, oregano, papryka 🙂 pyszna, podlana wodą i upróżona bez tłuszczu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kar_ola napisał(a):
GoGr napisał(a):
Karola ile i w jakim wieku masz dzieci? 🙂

Monia... inni widzą...


dwójkę mam 🙂
Bartuś 5 lat
Natalka 17 miesięcy

to Natalka prawie jak mój Kuba 😉 on ma 18 m-cy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Kar_ola napisał(a):
GoGr napisał(a):
Karola ile i w jakim wieku masz dzieci? 🙂

Monia... inni widzą...


dwójkę mam 🙂
Bartuś 5 lat
Natalka 17 miesięcy

to Natalka prawie jak mój Kuba 😉 on ma 18 m-cy 😉

tak chyba kojarzę, że ty sierpnióweczka 2009 jesteś prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kar_ola napisał(a):
GoGr napisał(a):
Kar_ola napisał(a):
GoGr napisał(a):
Karola ile i w jakim wieku masz dzieci? 🙂

Monia... inni widzą...


dwójkę mam 🙂
Bartuś 5 lat
Natalka 17 miesięcy

to Natalka prawie jak mój Kuba 😉 on ma 18 m-cy 😉

tak chyba kojarzę, że ty sierpnióweczka 2009 jesteś prawda??


TAk tak 🙂 pamiętny sierpień 2009 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego ćwiczenia jeszcze - bo mam teraz czas napisać - to myślicie, że co wpierdalają Ci "sportowcy" co to urosnąć szybko chcą??? oczywiście białko - jest świetnym budulcem 🙂 Zupełnie odwrotnie jest kiedy się nie ćwiczy - jest ono ciężko strawne i żeby organizm go strawił potrzebuje zużyć energii w pizdu i ciut ciut (jak to mówi mój brat:P) . I dlatego chudniemy - bo organizm dużo bardziej pracuje 😉 a no i dlatego Monia np. czujesz się taka osłabiona.. bez życia.. Organizm się trochę przyzwyczai i wszystko minie 🙂
Ale z ćwiczeniem poczekałabym przynajmniej do 4 fazy kiedy już regulujesz w miarę normalnie te posiłki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam ze tydzień diety a ja już mam mniejszy brzuszek,ale sie tym podniecam 🙂Idę już palulu,wy pewnie już smacznie spicie , a mnie przed chwila tak przeczyscilo ze chyba 2kg jestem lżejsza myślicie ze to woda tak na mnie działa,bo pije jej bardzo dużo a od 18 nie jem.Czuje sie wypompowana....Dobranoc i dziendoberek bo pewnie będę ostatnia i pierwsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...