Skocz do zawartości

mamuśki na diecie dukana;) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Laski jako pierwsza mówię "PAS... myślałam, że oleję nery ale dzisiaj miałam problem ze schyleniem się do małego... NIe przewiało mi ich bo nie miało jak i gdzie:/ jak wychodzimy to mam zawsze długi swetr i płaszczyk więc nie ma opcji... niestety dukan..
Kiedyś do niego wrócę.. Ale dopiero jak dzieci nie będą mnie wymagały aż tyle.. nie ma co ukrywać, że jak się znerkami zacznie to się nie kończy.. do tej pory czułam je tylko jak np. wkładałam ręce w bardzo ciepłą albo zimną wodę.. teraz siedzę a one sobie pobolewają... no trudno - będę gruba... trochę im przejdzie to wracam do ćwiczeń... Zostanę natomiast przy częstym piciu wody i mniejszych a częstszych posiłkach, produktach odtłuszczonych i ostatnim posiłku o 18.. coś trzeba w końcu:P

Jeśli o faje chodzi.. to ja paliłam 5 lat.. ☺️ wstyd się przyznać ale zaczęłam jako prawie15-latka ☺️ Nie palę już.. hmmm... ponad 2 lata ale cały czas mam ochotę.. Oczywiście moje nie palę ma w sobie parę grzeszków - np. kiedy jestem na uczelni.. w domu nie mogę - bo mój gdyby poczuł szluga wróciłby do nałogu (rzucił ze mną jak zaszłam w ciążę) a poza tym nie chcę żeby dzieci kojarzyły mnie z zapachem fajek...

A dzisiaj.. do dupy dzień.. dzisaj bym zapaliła i napiła się wina. a siedzę w domu sama bo mój w pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 622
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorową pora.....
Gosia kiszka trochę z tymi nerami 😞.....No ale cóż.....może faktycznie odpuść.....Przepisy mam w zakładkach....a czego potrzebujesz? 😉
Dziewczyny ja jadłam dzisiaj na obiad placki a la ziemniaczane.....kalafior,pieczarki,otręby,jajka i smażone na sucho...polałam sosem czosnkowym i super wyszły 🤪....Naw......sie ,ze hej...
Właśnie się zastanawiam nad tym 1 na1 schematem....ale se galaretki drobiowe zrobiłam 😜....najwyżej na niedzielę zostana*ja uwielbiam takie posypane drobno cebulka z magą i pieprzem 🤪...
No i tak sobie pomyślałam ,ze pyszne i szybkie są dla nas szaszłyczki...z piersiaków..pieczarek...papryki i cebulki i sosik czosnkowy 🤪
Wiecie jaki dobry wychodzi sosik z serka homo?Ja kupuję w lidlu w takim wiadereczku 3%.....
No a wagi są w realu,bo ja kupowałam....koło akcesoriów do łazienki po 30....
W lidlu mają być takie wypasione wago po 75 zeta z miernikiem tkanki tłuszczowej...ale ja nie kupuje,bo nie chce nawet wiedzieć ☺️
No i news dnia....Wiecie co wyczytałam?...Nowa dieta>kupujesz se na allegro tabsy z tasiemcem...łykasz i jak się rozwinie to chudniesz w oczach 😮....huj,ze zygasz,boli Cie brzuch..itp...ale chudniesz....Normalnie hit...Jak trafisz na nieuzbrojonego to ciul....gorzej z uzbrojonym ,bo ni huhu go nie wyj....z organizmu...
To co zamawiamy?
😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna to wolę być gruba;p jebać tasiemca 😁

Myślałam, że się pozbędę tej opony na brzuchu i boczków.. no nic muszę się w cierpliwość uzbroić i ćwiczyć..
Strasznie mi szkoda tej diety no ale nie czas... wiem jakie jaja są z nerkami bo siorka ma problemy więc wolę sobie dać siana... Widać pisane mi jest być tłuściochem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Mi wywiało zupełnie.. bolą mnie nery i wkurwia mnie już to 😞

mnie też bolały na poczatku tak po 7dniach, nawet pytałam się u nas na oddziale lekarzy, kazali mi jak najwięcej pić wody z magnezem i innymi witaminami....
ale jak dopadnie to ból jest, wierze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A U MNIE RANO ZACZELO SIE NIECIEKAWIE A DZIONEK KONCZY SIE NAWET NAWET

ZJADLAM ZNOW 2 POSILKI BO NIE MIALAM KIEDY ZJESC
SNIADANKO O 10 3 KANAPECZKI
OBIAD15 RYZ Z PIERSIA I SUROWECZKA
I CUD NIE JESTEM GLODNA 😉
MIERZYLAM SWOJA KURTKE W KTORA SIE NIE MIESCILAM I PATRZE NORMALNIE LUZ
JESTEM TYM FAKTEM BARDZOPODNIECONA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A PRZED CHWILA ZROBILAM SOBIE SALATECZKE Z MAKARONIKIEM ,OGORECZKIEM,POMIDORKIEM,KUKURYDZA,MAJONEZIKIEM I JUTRO CALY DZIONEK BEDE JA SIAMAC
SPALILAM TROSZKE KALORI BO SKONCZYLAM WLASNIE ODKURZAC,POTANCZYLAM Z MALYM BO ON UWIELBIA TANCZYC I JEST GIT


A TO WSZYSTKO DZIEWCZYNKI DZIEKI WAM
DZIEKI WAM WZIELAM SIE ZA SIEBIE
I BARDZO WAM ZA TO DZIEKUJE
W KUPIE RAZNIEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tasiemiec na sprzedaz... nie no juz lepiej nie mogli wymyslec...
trza zaczac cwiczyc... niechcetnie ale trzeba, no z moich dzisiejszych cwiczen lipa, zaraz wpadna dwie kumpele na grzanca, winko mniamiii 😉no i znowu grzech 😉 piatkowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
żeby nie było u nas znów słonko, ale snieg spadł w nocy 🙂
ja od rana biegałam po sklepach, bo chce trochę popiec z tych przepisów wczorajszych 🙂
i tak na poczatek pieczeń rzymska, póżniej ciasto czekoladowiec, a na kolacje zapiekanka 🙂
ale najpierw wybywam na spacerniak z dziećmi, póki ładnie grzeje 🙂
miłej soboty dukanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
K....posta mi wcieło 😠
Muszę od nowa na..... 😠 😠 😠
No wiec DZIEŃ DOBEREK!!!
Karola też mam zamiar zrobić tą pieczeń rzymską....zarełka na tydzien bedzie...
Komsi ja też rano myślałam ,ze sie spuszcze,ale z innego powodu niż Ty...Poszłam do fryzjera się trochę do porządku doprowadzic i fryzjerki jak mnie zobaczyły to były w szoku 🤪.....jakbym z 20 kilo schudł,a nie 3...dokładnie nie wiem ile ,bo się od czwartku nie warzyłam i planuje dopiero w poniedziałek 😉.Jedna z nich już planuje dietke....
No i postanowiłam iść tak jak mi radziłyście schematem 1na 1,więc dzisiaj protal.....Na sniadanio obiad jadłam tortille z kurczakiem,bo mi najlepiej wchodzi i sycąca okropnie....K...znowu 1 posiłek od rana...ja normalnie nie daje rady jesc 5 posiłków....chyba raz mi sie to tylko udało 🤨
No i musze zacząc znowu pić duzo wody,bo ostatnio sobie odpuściłam,a nie chce zeby mnie nery jak Gosie n.......
Miłego weekendu i piszcie coś 😎
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A CO TU TAKIE PUSTKI
JA WROCILAM NIEDAWNO Z TESCO,UDALO MI SIE KUPIC PIELUCHY W PROMOCJI I KASZKI ZA 4,80 😉BO W ZESZLYM MIESIACU KOSZTOWALY 7ZL WIEC OKAZJA MI SIE NADARZYLA,SOBIE NARAZIE NIC NIE KUPUJE BO WIDZE JUZ PO UBRANIACH ZE MI TROSZECZKE WISZA WIEC WSTRZYMAM SIE JESZCZE OD ROBIENIA ZAKUPOW..

NA SNIADANKO MOJA SALATKA Z MAKARONIKIEM,WYSZLA PYSZNA
A TERAZ ZJEM OBIADEK RYZ Z SUROWECZKA Z PEKINSKIEJ,MNIAM MNIAM
PO DOSC DLUGIM OKRESIE NIECWICZENIA,ZACZELAM DZIS INTENSYWNY TRENING,ZROBILAM Z CIEZKIM BOLEM 50 BRZUSZKOW,PRZYSIADY,TANCE,WYGIBANCE I AZ MI SIE TERAZ WYMIOTOWAC CHCE

W BIEDRONIE OD 24 BEDA WAGI ELEKTRONICZNE ZA 25ZL WIEC MUSOWO LECE Z SAMEGO RANA ,A OD 21 SKAKANKI ,KTORE LICZA ILE JUZ WYSKAKALAS ZA 9,90 TEZ MUSZE ISC
TO TYLE U MNIE
MILUSIEGO WEEKENDU

U WAS PIEKNA POGODA,A U NAS W NOCY BYLO ISTNE TORNADO ZE SNIEGIEM ,WIATR TO WILA CHYBA ZE 100 NA H ,TERAZ TROCHE LZEJ WIEJE ALE JEST TAK ZIMNO JAKBY BYLO Z 10 NA MINUSIE
WIEC NICI ZE SPACERKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello,wczoraj mialam kurewsko zalatany dzien i nie mialam chwili przysiasc 😉
teraz sie chwale ☺️3 poczatek trzeciego dnia na diecie i -3kg 🤪 🤪 🤪 🙂 😁juppi 😉
no i wage maz zakupil bo latalam do tesciow jak jebnieta ,wczoraj w kauflandzie fajne byly 25 zl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. Oj mi waga przystopowała. JEst minus 4,5- 5 kg, ale grzeszki pewnie to spowodowały ☺️
Od dzisiaj się poprawię bo tak być nie może.
U mnie ładna pogoda więc pewnie mnie dzisiaj na brzuszku nie będzie bo trzeba się nacieszyć słoneczkiem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie.....
Po pierwsze ja też zgrzeszyłam....wje....cały słoik pieczarek marynowanych,ale od 16 miesięcy ich nie jadłem i miałam taka chcicę,ze 😮.....
Po drugie dziewczyny wyczytałam ,ze nam nie wolno w żadnej fazie używać mąki kukurydzianej...a jedyna dozwolona mąka to maizena 🤢...ale gdzie ja kupić......W niektórych przepisach jest skrobia kukurydziana i ja myślałam ,ze to jest to samo i praktycznie do wszystkiego dokładam tą mąkę 🤢...
Dzisiaj na obiad szaszłyki z filetów drobiowych...papryki..cebuli i pieczarek...a zaraz idę na śniadanie...wkońcy wszamie ta galaretke drobiowa...
No i zaraz idę robić mufinki 🤪...mam nadzieje ,ze w końcu zjem coś słodkiego 🙃
Miłego dnia
😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...