Skocz do zawartości

mamuśki na diecie dukana;) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Dziś zgrzeszylam na obiedzie bo zrobiłam mielone z pieczarkami i serem żółtym Boże jakie one dobre były i zjadlam aż 3,miałam wyrzuty,ale obiad był o 15 a ja nic już niejadlam i poszłam biegać 😉jutro tez zamierzam...Pozatym ok,tyle tylko ze pozarlam sie z moja mamuska,ale to niebede o tym gadać.Jutro zrobię suroweczke Spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 622
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry,dobry!
Zuzia głosik otrzymała 🙂
MARZI- wegetarianka wcina mielone? No ładnie! 🤪

Wcinałam wczoraj ptasie mleczko- pyszne! Smakiem przypomina mi czasy dzieciństwa gdy serek homo mieszało się z kakao. Nie wiem czy macie przepis, więc wklejam link.
http://forum.dieta-dukan.pl/viewtopic.php?f=15&t=713
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 😉 wiem ze was jest tutaj sporo 🙂 i tak sobie pomyslalam czy nie moglybyscie zaglosowac na moja coreczke ?

tutaj podaje link : za kazdy glos dziekujemy ! i przepraszamy !

http://www.bhclub.pl/B-H-Club/Konkursy/Konkurs-Fotograficzny-Pokaz-nam-swoj-usmiech/Najszczerszy-i-Naszerszy-usmiech-swiata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór
jakie pustki, oj kazda zagoniona...
u mnie dziś znów -12 było, do tego ogrzewanie w pracy padło i siedzieliśmy opatuleni jak eskimosy...cały czas chodzę i się rozgrzewam 🙂
zrobiłam wczoraj tą jajecznicę z surimi i dziś powtórze na kolacje bo pyszne i te grzaneczki 🙂mniam mniam...
ja znó zjechałam 2kg, choć jem znów słodkości...jakoś opanować się nie mogę 😁
wczoraj chyba się zatrułam tortem bo całą noc męczył mnie i wywoływał wymioty...yhhh...

wiecie, ze moja młoda po pół roku nie karmienia piersią dziś szukała cyca...ale miała zdziwioną minkę, że nie ma w nim mleka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Faktycznie pustki 😞.....Ale pogoda nie dopisuje...dzieciaczki pewnie marudne...ehh
Karola super,ze jajeczniczka smakowała 😜....Ja ostatnio na nowo jaja polubilam 🙂....Praktycznie codziennie jem jajeczniczkę......
Miłej nocki
😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki. Co do jajecznicy to ja jem codziennie z 1 jaja, ale wcześniej podsmażam szyneczkę z kurczaka (oczywiście bez tłuszczu).
Wyobraźcie sobie,że znów mam małą chorą. Wczoraj przez 2 godziny rzygała na maxa, rano sraczka i gorączka 38st. Idą jej pierwsze zęby (dwie jedynki na raz) i nie wiem czy to nie przez to.
Mam doline przez to 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj amelia, to meczydusze masz. Moze to zey a moze jelitowka?
Maxym mial raz ta grype, jedna noc, potem zarazil sie tata potem ja... i sobie zdychalismy...

Ja nagrzeszlam znowu... pierogi ruskie wczoraj:...
ale spoko heheh od poniedzialku znowu bede grzeczna, nie mowie ze od weekendu bo pewnie mi sie nie uda... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny,bylam na fitnesie i tam babka dałam mi diete Montignaca moga stosowac kobiety karmiace i w ciazy sama ja stosowala i pomoglo jej duzo nie przytyc a potem to zrzucic co zostalo,jak ktoras chetna to zapraszam na forum http://www.brzuszek.net/forum,dieta_montignaca,17,660640.html,str=0 mum nadzieje ze jakas mamusia sie znajdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski moje kochane 😉
kurde mam meksyk z mlodym ma srake od wczoraj,mysle ze to zeby choc przy pierwszych nie mielismy takich rewolucj za to bylo darcie 24h na dobe...
amelko robilam wczoraj to ptasie mleczko kawowe i troszke mi sie rozwala ale sie stezalo moze za malo zelatyny no nie wiem robilam zgodnie z przepisem i trosze malo slodkie jak dla mnie nastepnym razem dam wiecej slodzika ale ogolnie pycha 😉 😉 😉
dzis na obiadek robie placuszki z kiszonej kapusty 😉zobaczymy co mi wyjdzie..
powiem wam ze dzis zdecydowalam ze nie bede sie wazyla codziennie bo tylko sie wkurwiam,wczoraj spadek,a dzis znowu wzrost wagi tylko nie wiem po czym ,bez sensu ,czuje po sobie ze lece w dol wiec to mnie cieszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka
No to miałam racje,ze Dzieciaczki pewnie jazdy MAMUSIOM kręcą:......szkoda tylko,że biedactwa choruja 😞
Amelia gorączka moze być od zebów tylko nie za wysoka i nie trwajaca zbyt długo....obserwuj Małą....
Komsi ja dzisiaj chyba sie na ruskie skusze ,bo własnie z Męzem ze 100 ulepiliśmy i teraz gotuje 🙃
Dużo zdrówka dla brzdaców
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
QRWA
A JA DZIS ZGRZESZYLAM NA MAXA I JESTEM STRASZNIE ZDOLOWANA;(
NIE DOSC ZE WAGA STANELA W MIEJSCU,,NO 2 GRAMY MNIEJ WAZE A WARZYLAM SIE W PONIEDZIALEK I DZIS I TYLKO MARNE 2 GR TO JESZCZE ZJADLAM DZIS MEGA DUZY OBIAD I 3 MALE PACZKI I POL KREMOWKI;(
ALE NIE MOGLAM SIE OPRZEC TAKA MIALAM OCHOTE A TERAZ CIERPIE.

CZY ZATRZYMANIE SIE WAGI TO NORMALNE?
NIE DOSC ZE DWA DNI Z RZEDU PRAWIE NIC NIE JADLAM ,2 POSILKI ,DO TEGO CWICZENIA I BIEGANIE TO ZERO EFEKTOW.

JESZCZE ZNAJOMA ZACZELA SIE ODCHUDZAC W STYCZNIU,DZIS JEST LUTY A ONA MA JUZ -15 KG
TYLE TYLKO ZE ONA POSZLA GDZIES DO JAKIEJS LECZNICY,ROBIA JEJ PLUKANIE JELIT,JAKIES ZABIEGI NA TKANKE TLUSZCZOWA ,PLACI ZA TO 10 TYS
TEZ BYM TAK CHCIALA,ALE TYLU PIENIEDZY TO JA NIE MAM,A SZKODA;(

DOBRA SMECE
ZROBILAM SOBIE WCZORAJ TA SALATECZKE Z FETA,ALE PYCHAAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi- przestań się obwiniać. Przecież każdy (również Ty 😉 ) zasługuje na chwilę przyjemności. Od jutra znowu dietuj i będzie git. A taki zastój wagi to norma bo organizm się broni, poza tym nie dobrze,że jesz tylko 2 posiłki. Powinnaś jeść 5 małych. Jak jesz tylko 2 to organizm wie,że długo nie dostanie jedzenia dlatego wszystko gromadzi i nie spala, a jak będziesz regularnie dostarczać to organizm wie,że dostanie,więc sobie spokojnie na bieżąco spala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia ma racje z tymi posilkami, u mnie tak bylo nie jadlam nic albo jeden i waga w miejscu, na drugi dzien trzy i ruszyla w dol...
Ja przed chwla pochlonelam caly talerz salatki tzn rucola, feld salata...nie wiem jak sie w pl nazywa...takie jak babka lancetowata lsizt´tki w kupie, ogoras, papryka pomidor usmazylam piersi w kawalkach z indyka, polalam balsamiko i wpierniczalam jak krolik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ GDZIE WY SIE PODZIEWACIE?
JA DZIS JUZ ZJADLAM SALATECZKE,2 KANAPECZKI TROSZKE ORZESZKOW ZIEMNYCH NIESOLONYCH,CHOC MAJA DUZO KALORII ALE MIALAM OCHOTKE A TERAZ CZEKAM NA OBIADEK;0
A TU PUSTKI
POZATYM POKLOCILAM SIE Z MOIM M I SIE NIE ODZYWAMY,WIEC WEEKEND ZACZAL SIE NIECIEKAWIE
A U WAS JAK?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...