Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zuziaczku ale niunia śliczna! te minki maluszków są nie do podrobienia: te dziubki, wygięte usteczka i oczka wpatrzone w przestrzeń 🙂

Aga!mam nadzieję, ze córeczka zacznie ładnie jeść i przybierać na wadze. Wiktorek(nie wiem czy dobrze pamiętam, więc jak się pomyliłam przepraszam) na pewno musi się przyzwyczaić do nowej sytuacji. Widzi, że mama jest zajęta nowymi przybyszami 😉 i pewnie tego trochę nie rozumie. Zobaczysz wszystko się ułoży. No i oczywiście snu dla ciebie życzę 🙂

Normalnie u nas mała spała od 24 do 5 rano. szok. i to w sumie trochę ją wybudziłam, bo jadła jakoś ok. 22. Pospaliśmy sobie troszkę. Oby to był efekt nowego leku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Koyotko super,że pospaliście i mam nadzieję,że się pochwalisz nowym lekarstwem 🙂U nas dwie pobudki w nocy o 4 i 7 więc też sukces no i kupa 🤪 🤪
Zuziak tak oglądam zdjęcia Mai to widzę duże podobieństwo do mojej Kai normalnie ta sama mina 😮A może mi się zdaje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bachap NAPISAŁA O 3.33 🙂
ŻE MA SKURCZE CO 5 MINUT I SOBIE LEZY W WANNIE, CZEKA NA KRÓTSZE SKURCZE!
OKOŁO 4.40 SKURCZE BYŁY CO 4 MINUTKI

Potem przestałyśmy smsować 🙂 ale dzielnie znosiła w domku skurcze bo pisała logicxzne sms;siki 🙂 długie 🙂
miała napisać jakie ma rozwarcie itd 🙂 aha- i do szpitala na piechotke chciała nawet iść 🙂 MOja dzielna Baśka 😘
ale czekam na info..
na pewno tuli teraz Olka i nie ma głowy do pisania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
A mi dopiero dziś opuchlizna z nóg zeszła...

A tak w ogóle to Akneri - dane do tabelki... (wiem, że na razie jesteś mega zajęta 🙂 )
w ogóle to załamka ...
waga przed porodem: 70 kg
waga po wyjściu ze szpitala: 66 kg !!! 😠

4 kg ! z czego 3100 g to Maja a z 900 g łożysko.
Jak Wy to robicie, że tracicie po 7-9 kg ?!!!! 😮


ja 'zgubiłam' 5,6 kg .. opuchlizna trochę zeszła 🙂 i tak wyglądam jak mały budda z tym miękkim brzuszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny, ja sie nie odzywam bo mam doła ze to moje dziecko takie uparte i nic na swiat sie nie pcha.. a we wtorek mam sie zglosic do szpitala na pierwsze proby z oxytocyna.. 😞

Gratuluje atagusia !! super ze tak szybko poszlo, no i lekarz jakis magik 🙂 Oby Basi szybko poszlo, trzymam kciuki 🙂

Ja to pewnie w listopadzie urodze a Bianka z 5 kg bedzie wazyla... ;|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atagusia gratulacje!dobrze czulaś, że się cos zaczęło. 🙂 no i zniknełaś z brzuszka to dało do myślenia i tu taka cudna wiadomość. Podziękowania dla męża i jeszcze raz gratulacje

bachap przyj mocno 😉 pewnie już syncia tulisz 🙂 a tak się bałaś, że zostaniesz na koniec 😉

megootko
te nasze królewny to maja podobne minki. Zuza też tak stroi minki. to jest słodkie-nasz w tym tyg. będzie miała miesiąc a ja nie mogę się na nią napatrzeć. I zaskakujące jest to jak widać jak ona rośnie i się rozwija! 🤪 🤪 🙃 🙃

A ten lek to: debridat - ale nie powiem że on działa, bo ciężko to określić. Ja mam nie raz wrażenie że nie potrafię płaczu córki rozróżnić 😞 czy ją ten brzuszek boli czy chce jeść....wy już rozpoznajecie płacz swoich dzieci??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny ja mam troszkę takie głupie pytanie, mianowicie od porodu jeszcze nie robiłam kupy i jakos nie mogę 😞 i nie wiem co robić bo boję się jak coś wypije to małą później przeczyści może któraś miała taki problem też?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wasze Ksiezniczki sa przesliczne jak rowniez Krzys,przystojniaczek jeden 😆 😆 😆

Habibati ja tez juz lapie dola,ze moj tez sie jakos nie pali by poznac rodzicow 😞
ani goraca kapiel ani przysiady ani dzwiganie psa co wazy 10 kg ani swintuszenie co wieczor nie pomagaja w tym by jakos porod sie wczesniej zaczal.

Ide sobie,trzymajcie sie kochane 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...