Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja ostatnio w Leclercu wepchałam się do kolejki, gdzie na górze wisiało : " KASA PIERWSZEŃSTWA " i obrazek kobiety w ciąży i wózka inwalidzkiego.
I pytam się na cały głos kasjerki, czy mogę się przed wszystkich wepchać, skoro tylko ja mam brzuch a wózka inwalidzkiego nikt (sami młodzi zdrowi ludzie ok. 30-tki), a ona na mnie patrzy dziwnie i wzruszyła ramionami... :/
🤢 I jeden chłopak co stał już przy kasjerce oczywiście mnie nie puścił, bo jego produkty były już przy samej kasie.
Gówniarz miał z 18 lat.
Ale przed biznesmenów się wepchałam 🙂
Chore to wszystko w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ziuziaczku zebys wiedziala ze chore;/ Naprawde sama znieczulica.... Ja rozumiem starszych chorych ludzi ale młodzi zdrowi sa okropni;/ Ostatnio byłam na wynikach w szpitalu rano tam jak zwykle kilometrowa kolejka... Ja stałam trzecia kolejka byla dosyc spora i za chwilke przyszla babka z wielkim brzuchem i co oczywiscie cała ławka pozajmowana nikt nie przemusci ani nie da usciac a na ławce sami młodzi ludzie jak sie na to patrzylam to az mnie krew zalewała i sama puscilam babke przede mnie i oczywiscie glosno skomentowałam zachowanie tych ludzi a oni popatrzyli tylko na mnie jak na wariatke;/
A tak wogole zrobilam przemeblowanie i rozlozylismy lozeczko zdjecie mam ale słabej jakosci ale dołaczam 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/zdjcie0111fue.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5216/zdjcie0111fue.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajko, no właśnie, takie wszystko w tym kraju dziwne, że się patrzą i zastanawiają, co ona k....wa odstawia ?! 😮 I są mega zdziwieni, że kobieta dopomina się swoich praw w kolejce dla kobiet w ciąży...

Śliczny kącik dla Maleństwa ! 🙂 Jak ja bym już chciała tak mieć !!!

U mnie jeszcze total pierdolnik, bo się jeszcze jednego kota nie pozbyłam, więc nic nie ruszone 😞
Ale chyba najpierw troszkę pomieszkam z Moim u teściów, a jak nie będę wytrzymywać sama z dzidzią przez cały dzień to spakuję dzidziola do fury i popruję do rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez niestety musialam sie pozbyc kota bo troche lipa zeby sobie chodzil po rzeczach dziecka...
Ziuziaczku to bardzo dobrze ze zdecydowałas sie mieszkac ze Swoim u teściów niech sie przyzwyczaja od początku 🙂 A ty tak jak mowisz zawsze mozesz do rodzicow pojechac.
Ja tez mam od siebie troche daleko wszedzie i nikogo prawie tu nie znam napewno zadnych dziewczyn tylko kumpli mojego... Wiec tez pewnie czesto bede pakowac małą do autka i heja do mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ziuziaczku to dobrze ze zdecydowałas sie mieszkac ze swoim u tesciow niech sie przyzwyczaja od samego początku 🙂 A jak mowiszzawsze bedzieszmogla pojechac do rodzicow 😉 Ja tutaj u siebie tez jestem praktycznie sama nikogo tu nie znam a napewno zadnej dziewczyny tylko kumpli Mojego... Wiectez pewnie czesto bede pakowac mała i auto i heja do mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
Tyle miałam do nadrobienia, że nie pamiętam co miałam napisać 😉

Mam pytanie, a później dojdę do innych tematów.
Pisałyście o badaniu an paciorkowca. też je muszę zrobić, ale przez to cale zamieszanie z oddaniem mgr-ki zapomniałam zadzwonić do lekarza. I tu mam pytanie: gdzie ja mam to wykonać? Tą próbkę to am mi ginekolog pobrać czy jak? Proszę o podpowiedź dla zagubionej blondynki 😁 😜 😉

Co do gadania ludzi to wiadomo są nie taktowni. w ogóle co to za pytanie ile się przytyło? za czy to ważne? Chyba po nas widać, czy tylko brzuch rośnie czy się puchnie w całości 😉Mnie już nudzi odpowiadanie na to 😞 no ale dużo nie zostało. U mnie już do przodu 14kg i boje się że na 16 się nie skończy. Ale tak jak piszecie. Nie chcę teraz sobie odmawiać wszystkiego, bo chcę karmić piersią. No a wtedy to jest rygor....(może ostro to nazwałam, ale dla mnie to tak będzie).
Podjadać w nocy nie podjadam, ale mam ostatnio takie dni, ze bym gębą jak krowa wiecznie mieliła 😉 Dobrze, że mamy sezon "letni" to są owoce i warzywa, bo zimą to serio bym przybrała na pewno ponad 20kg 😮
hmmm.....co wy jeszcze pisałyście......hmmmm
A wiem.....No ja też się tu czuje swobodnie, mam nadzieję, że po tych naszych porodach nadal znajdziemy choć chwilkę w ciągu dnia aby coś napisać 😆 😆
A z innej beczki. dziś pojechałam wydrukować poster na obronę. A że byłam w okolicy uczelni to wdepnęłam do dziekanatu zaglądnąć jakie mam oceny od promotor i recenzenta...I wiecie co....fakt wzięłam opis recenzji i jednego i drugiego....a po paru godzinach jak chciałam się pochwalić mężowi zauważyłam, że zabrałam nie swoją ocenę od recenzenta....łaaaaaaaaa. zadzwoniłam do dziekanaty,ale już pani nie było...Łaaaaaa i znów nerw na siebie i na tą głupotę co mnie ogarnia. Normalnie jak można wsiąść kartkę nie ze swoim nazwiskiem....ja nie wiem mam jakieś ubytki w mózgu 😉I co. teraz dowiem sie w dzień obrony jaką mam ocenę. Trudno ale i tak jestem na siebie zła, za to roztargnienie.

A zapomniałabym.... 😉 Megootko mam nadzieję, że ząb nie boli. Przesyłałam dobrą energię. mam nadzieję że pomogło. bo też w to wierzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się staram wpychać na chama do kolejek szczególnie jak jest napisane że pierwszeństwo dla ciężarnych i niech sie ktoś spróbuje odezwać. W sumie najgorsze są te stare babsztyle, bo mi sie taka przed brzuch do kolejki na badanie krwi chciała wepchać, ale jej nie wpuściłam 🙂
i nie będę takim miejsca ustępować później
Co do Pampersów to ja nie kupuje zapasów jakiś mam paczke pampersów i paczke dada jak mi sie dziecko nie uczuli na dady to zostane przy nich bo to dosłownie 50% ceny a jak nie to zostane przy pamprach albo jakieś inne wtedy będę jeszcze testować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koyotko te badanie przypomina cytologie twoj lekarz pobiera ci wymaz po czym daje ci go w takim specjalnym pojemiczku i musisz je zaniesc do laboratorium tam gdzie zawsze robisz inne wyniki. Bynajmniej ja tak mialam i musze czekac teraz do poniedzialku czy wyjdzie dobry wynik..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajko- byłam z Moim oczywiście 😜 nich pozuje nasz mężczyzna jedyny 😁
denerwowałam się.,. ale potem stiwredziłam, że nie ma czym.. i po co 😉

tylko teraz jak myslę.. to .. ta babeczka mnie nieźle zbajerowała.. normalnie dałam się wkręcić w sesje w bieliźnie, i chyba 80% zdjęć mam w stanikach i gaciach 😮
tak mnie chwaliła, że ładnie wyglądam, że aż jej uwierzyłam 😲
a teraz żałuje.. bo kurde kaszalota bede miała na fotach a nie ładną babeczkę z brzuszkiem!

no cóż.. moja próżność nie zna granic ☺️
dałam się zrobić jak głupia blondynka ( a blondynką jestem, ale nie głupią 😜 )

🙃

ehh no cóż poradzić.. nie mogę się doczekać 19-09 bo wtedy będę miała zdjęcia

i nie mogę się doczekać jak bede miała mgr napisanego. bo coś zwolniłam (przez te remonty i sesję, praktycznie 2 dni do połowy zje.ane.. i zmęczona byłam, bo posprzątać musiałam za każdym razem, .. ugotować..dlatego jak teraz nie ma Mojego- nocna fuszka, to bede pisała.. tylko do Was zajrzeć musiałam 😆 bo bez Was i bez odwiedzania brzuszka chodzę jak trzaśnięta młotkiem!
ogłuszony karp przed wigilią 🤔 czy co?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajko dzięki za odpowiedź. W poniedziałek będę dzwoniła do lekarza umówić się na wizytę to od razu go zapytam czy on mi zrobi wymaz.
Carpioo eee..tam zaraz kaszalot 😜 zobaczysz będziesz mega zadowolona!!Fotograf wie co robi. Jakby miał kaszalota przed obiektywem to na bank by nie ściemniał, bo jemu (jej właściwie) też zależy na zadowoleniu klienta, bo to najlepsza reklama później. A....3mam cały czas kciuki za twoją pracę, aż mnie paluchy u lewej ręki bolą- a jest ból bo to takie małe serdelki spuchnięte 😉

Wiedziałam że zapomniałam o jakimś wątku. Stanie w kolejkach! Ja się domagam swego. Jak jest kasa dla nas ciężarówek to idę i mam wszystko w d... w końcu po coś one są. Nie powiem trafiło mi sie parę razy na ludzkich ludzi 😉 i mnie sami przepuścili, albo miejsca ustąpili (jak jeszcze korzystałam z MPK)Ale fakt ogólnie to jakaś znieczulica jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
Bajko- byłam z Moim oczywiście 😜 nich pozuje nasz mężczyzna jedyny 😁

tylko teraz jak myslę.. to .. ta babeczka mnie nieźle zbajerowała.. normalnie dałam się wkręcić w sesje w bieliźnie, i chyba 80% zdjęć mam w stanikach i gaciach 😮
tak mnie chwaliła, że ładnie wyglądam, że aż jej uwierzyłam 😲

ja też mojego zabieram na sesję, a co !
😉
Sama bym się pewnie bardziej wstydziła, a z nim pewnie będzie łatwiej.
Ojej, w bieliźnie ?!
😮 A można bez ?
Hmmm, to znaczy w ciuchach 🙂
Bo ja się chyba nie rozbiorę do gaci. 🤢 A na moje skórki oranżowe to nawet photoshop nie zaradzi 😞
Więc Karpiu, nie martw się ! Nie Ty jedna masz takie problemy 🙂 Mnie też pewnie będzie nakłaniała do rozbieranek... a faceta też Ci kazała rozebrać ?!

bajka1202 napisał(a):
Koyotko te badanie przypomina cytologie twoj lekarz pobiera ci wymaz po czym daje ci go w takim specjalnym pojemiczku i musisz je zaniesc do laboratorium tam gdzie zawsze robisz inne wyniki. Bynajmniej ja tak mialam i musze czekac teraz do poniedzialku czy wyjdzie dobry wynik..

a ile czasu ta próbka jest hmm... "świeża" ?
Bo mój gin przyjmuje we wtorki i czwartki od 18-20, a laboratorium w przychodni czynne jest od 8 do 10 rano :/
Więc co zrobic, żeby się próbka nie przeterminowała ?

koyotka napisał(a):

Co do gadania ludzi to wiadomo są nie taktowni. w ogóle co to za pytanie ile się przytyło? za czy to ważne? Chyba po nas widać, czy tylko brzuch rośnie czy się puchnie w całości 😉Mnie już nudzi odpowiadanie na to 😞 no ale dużo nie zostało. U mnie już do przodu 14kg i boje się że na 16 się nie skończy.

później będą mówić, jakie śliczne niuniaski mamy w wózeczkach ! Na nas pewnie mniej będą patrzeć. Mam taką nadzieję przynajmniej...
Ja mam 13,5 kg do przodu 😞 Podobno to jeszcze nie tragedia, ale co ja poradzę, 🤢
tak samo nic nie poradzę jak i Wy, przecież to nie czas na odchudzanie, więc walę to w czapkę 😉
phi !
Niom Bajko, też tak myślę, niech się Mój przyzwyczaja, a nie ... jak dziś mu ubranka ze szmatexu pokazywałam, które dziś nabyłam to ziewał... 🤢 więc mu powiedziałam, że jak się Mała urodzi to przejmie część obowiązków i żeby się nie zdziwił, że będzie wesoło... mam nadzieję, że sobie choć trochę do serca to weźmie, a jak nie to naskarżę na niego jego mamie, troszeńkę się jej boi, to znaczy stara się jej za bardzo nie podpadać, bo nienawidzi, jak ona zaczyna się na niego drzeć i ględzić godzinami, więc na odczepnego stara się być OK w stosunku do niej, więc się jej odrobinkę słucha 🙂

No właśnie, teściowa dziś mnie miło zaskoczyła, bo przyszła paczka z kocykiem, sterylizatorem AVENTu, kombinezonikiem i 20 paczek paklanek (tych po 2 zł. co któraś z dziewczynek polecała, za co serdecznie dziękuję 😘 ), oraz 3 nowe pokrowce na przewijak, no i teściowa ogląda razem ze mną te rzeczy, patrzy i się pyta:
" a pościel do łóżeczka już masz?"
no to mówię, ze narazie sie od siory nawet łóżeczka nie doprosiłam, a miało być z pościelą no i tak czekam na jej łaskę,
a teściowa na to:
" to nie kupuj wszystkiego sama tylko jak coś będziesz potrzebować ... łóżeczko (np. turystyczne) albo pościel to mów, to Ci dam na to pieniądze i kupisz sobie (to znaczy Małej) takie jak Ci się podoba ! 🙂 "

Noo, nie poznaję jej 🙂
Hi Hi ! Obym jej sobie nie zakrakała 😉

Meegotko, mam nadzieję, że ząbek już Ci dał spokój, i ten ból, że go ciotki forumowe przepędziły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek- Mój sie rozebrał go jeansów,z klata gołą 🙂można w ciuchach.. no jasne.. tylko ja sie nastawiłam na białe ubrania.. 🤨 a tło było białe, wiec nie fajnie to wyglądało 🙂

zabierz ze sobą kolorowe ciuszki! sukienki, kwiatki do włosów.. itp.
no i Twój niech ma na sobie podobne kolorki 🙂 do Twoich. weź tez sobie jakąś ładną bieliznę.. jak ci sie 3 zdjęcia z spośród 30 czy 20 nie spodobają o trudno, nie będziesz przecież tych bieliźnianych wszystkim wszem i wobec pokazywać. 😜 a pamiątkę będziesz miała przednią 🙃
ja mam nawet takie bez stanika 🙂

a majtuchgy mozesz wiząć zakryte, takie bokserki - ja poleciałam dzien przed sesją kupić sobie takie, to ja tylko te sznurówki noszę i nie miałam krytych gaci 🙂
a pomarańczowa skórka?! jeee..ć to 🙂 jest photoshop jest impreza! 🤪 😁

a poza tym to przez nasze Dzieciątka mamy, to trudno!
teraz możemy mieć.. potem jak urodzimy to juz obciach- to bedziemy walczyły dzielnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziaczek napisał(a):

a ile czasu ta próbka jest hmm... "świeża" ?
Bo mój gin przyjmuje we wtorki i czwartki od 18-20, a laboratorium w przychodni czynne jest od 8 do 10 rano :/
Więc co zrobic, żeby się próbka nie przeterminowała ?


Zuziaczku miałam ten wymaz robiony ze 2 miesiące temu. Wizytę miałam wtedy około 17 i ginka powiedziała, że próbkę spokojnie mogę zawieźć następnego dnia z rana. Wtedy był jeszcze upał, więc tylko kazała ją trzymać w najchłodniejszym miejscu w domu np. w łazience na kafelkach.
To milo ze strony Twojej teściowej że zabłysnęła szczodrością, pewnie będzie babcią rozpieszczającą wnuczkę 🙂

Carpioo- super z tą sesją, bezcenna pamiątka na całe życie.

A dziś do mojego w końcu dotarło, że już tak mało czasu zostało. Zainteresował się czego brakuje do wyprawki 🙂 i pół dnia jeździliśmy po sklepach. W końcu mam wanienkę, przewijak, kosmetyki dla małej i dla siebie 🙂 W tym czasie w ciągu dnia łóżeczko się wietrzyło na balkonie i na szczęście jest o niebo lepiej 🙂) Napstrykałam fotek jak je składał ale mieliśmy radochę przy tym 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Zuziaczku miło poczytać, ze teściową coś ruszyło 😉Oby tak jej zostało....
strasznie wam zazdroszczę tych sesji, nie będę kłamać że nie 😉
Aneto, super, że łóżeczko nie śmierdzi już No i że twój zabrał ciebie na zakupy i macie już całą wyprawkę!!
Wszystkie się nie długo doczekamy w 100% że do facetów dojdzie fakt, że są tatusiami....achhhh...ja to się rozczulam jak mój bawi się z jakimś dzieckiem, a co dopiero jak będzie tulił nasze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski.

Mialam dzisiaj ta wizyte i wszystko jest ok, plamilam po tym badaniu .
maly ma ~2600g . 15-16 wrzesien sciagną mi szew. im blizej tym bardziej wydaje mi sie ,że jeszcze nie urodze 😁

jutro jade do szkoly a cos niewyraznie sie czuje..... :| nie wiem jak wstane rano :/

i tesknie juz za moim G 😞 mieszkalam w tym domu tyle lat, od urodzenia a teraz czuje sie tutaj nieswojo no i rodzice działają mi na nerwy.

Ja wyprawke mam z głowy już 😁 brakuje tylko kurtki albo kombinezonu, soli fizjologicznej i spirytusu do pępuszka ale to raczej wyciagne od poloznej , po sąsiedzku... po co mam spiryt kupowac skoro ona ma ten roztwor to sie nic nie stanie jak mi troche uzyczy. przeciez do tego pepuszka duzo nie potrzebuje tylko tyle zeby patyczek zamoczyc.

dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez Koyotko czasami rozczula, a dziś nawet mnie zaskoczył bo zaczął opowiadać jak to on będzie się opiekował córeczką, zmieniał pieluszki i że już się doczekać nie może hi hi 🙂

Fredeczko, synek już taki duży, że mu nic nie grozi. Bardzo się cieszę! 🙂

Spokojnej nocy brzuszki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobranoc Brzuszki!
ja uz nie piszę.. złapałam sie na tym, jak przeczytałam c napisałam- takie dyrdymały 😜
wciągnę jeszcze odcinek D 😜 Housa 🙂 i spać 😜


MDUONDI!!!! Heeeelloooooo?! odezwij się 🙂 Ostatnio byłas tu codziennie,wiec nieobecnośc odnotowano! proszę napisz chociaż krótki list! O O O 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetko, dzięki za radę, to jak w czw. zrobi wymaz to na piątek rano zawiozę i powinno być OK 🙂
Albo sam schowa do lodówki czy gdzieś w przychodni 😉 Niech kombinuje żeby było dobrze 😉
W poniedziałek mam wizytę u gina prowadzącego (prywatnie), zapytam w końcu o szczegóły rodzenia u niego, ile bierze itd...
:/
Capioo, dzięki za rady, co zabrać na sesję, niby rozpiskę .pdf dostałam, ale jak widać z małymi odchyleniami 😉 Powinna napisać, że ciuchy mają być kolorowe a nie białe, bo tło ma białe.
I ciekawa jestem, czy mój się rozbierze do jeansów 🙂 Hi Hi, z jego sadłem to dość zabawnie wyjdzie pewnie 😉 ha ha ha ! Albo się schowa za mnie 😉

Koyotko, też uważam, że jest czego zazdrościć, zapewne taka sesja to świetna pamiątka ! Można sobie nawet w rameczkę wsadzić i ozdobić domek 🙂
Więc jak była okazja to postanowiłam ją wykorzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziak tego pobranego preparatu broń Boże nie wolno wkładać do lodówki pytałam!!!!!!Tam w środku jest taki,żel który utrzymuje te bakterie ale w tem.pokojowej Anetka pewnie kładła na kafelkach bo był upał ale jak nie ma to spoko zostaw gdziekolwiek byle nie na słońcu.
Moje kochane zębowe wróżki mój ząb boli jak bolał....sama już nie wiem czy mocno czy nie bo ból się zmienia, noc przespałam spoko ale przed chwilą wzięłam dopiero pierwszą tabletkę jak to ja 🤢Zobaczymy , 🤢am nadzieję ,że jakoś weekend przeżyję.Szczerze mówiąc bardziej martwi mnie to dlaczego on mnie boli od samego bólu(mimo,że jest nie znośny) ostatniego zęba miałam zatruwanego b.dawno temu i już nie pamiętam czy to ma tak boleć czy tam się nie dzieje nic poważnego bo to przecież zęby a dr google ma tysiąc różnych odpowiedzi do tego boję się o malutką ehhhh.
W następnym poście jak wypiję kawkę to opiszę naszą wczorajszą wizytę na porodówce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOYOTKO- ja też nie mam weny.. 🙂 wstałam o 9.. bo pisałam do 12stej.. 🤨
wyszłam z psiakami, zrobiłam śniadanko, łyknęłam dr housa 🙂 a teraz przydałoby sie popisać 🙂
póki Mój nie wrócił z pracy ( a po pracy jedzie do swojej Babci 😉 to trochę czasu mi pozostało)
jak wróci to go namówię na pranie i powieszenie nowej lampy w łazience 🙂

ehh jak to łatwo komuś dyktować co ma robić, a samej sobie trudno przemówić do rozsądku!


Zuziaczek weż tez jakies buciki Mai, jakieś jej super ciuszki najlepiej ze śmiesznymi napisami, jak masz to weź scruble żeby napis sobie ułożyć, jakieś wstążki (wyraziste kolory,, babeczka ma niebieską i bladoróżową która na fotach biała wychodzi 🤨 , chustki
super będziesz wyglądać w tej sukience co wrzuciłaś zdjęcie z tym kwiatem we włosach.
jak macie bluzki w paseczki to też fajnie 🙂
i koniecznie weź jakąś fajną bieliznę (też najlepiej kolor - ja miałam czarną, białą i jagodową ;p )
pazurki miałam na czerwono pomalowane, i fotografka chwaliła, ze jest jakis kolor na zdjęciach brzuszolinka wiec moze i ty sobie trzaśnij kolorek 😉 róż??
no i moze jakiś gadżet z pszczółki Mai?? 🙂 zabawka czy książeczka?
a moze zółte koszulki w paski czarne?
albo w kwiaciarni takie pszczółki na patyczkach dostaniecie|??

ona tez ma tło brązowe i jeszcze jakieś.. ale powiedziała, że za dużo zachodu ze zmianą tła.. i czasu szkoda 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...