Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Iris napisał(a):
fredeczkaa napisał(a):
Hej dziewczyny!

Ja u rodzicow od wczoraj bo dzisiaj o 11.30 mam wizyte.

Mam pytnko... mialyscie pobierany juz wymaz z pochwy iz odbytu na tle paciorkowca? Ja wczoraj mialam i plamilam po tym :| czy to normalne ?

Nikt sie nie rozpakowal?


Cześć fredeczko, ja tego badania nie miałam. Ale myślę, że mozliwe że po nim plamiłaś. To jest jednak jakaś tam inwazja a śluzówka jest już pewnie mocno przekrwiona. Ja miałam ostatnio pobieraną cytologię i nic się nie działo, i raz miałam z wziernikiem badanie bo miałam wodniste upławy i gin chciała tam konkretnie zajrzeć czy to nie wody. Uprzedzała że po tym mogę zaplamić, ale tak się nie stało.

Jak się czujesz? Wszystkie w dwu i trójpakach póki co 🙂

mialam robione to badanie i nie plamilam po nim....hm dziwne?
mnie teraz czeka podejscie nr 2 do niego, 3majcie kciuki - mam nadzieje, ze po kuracji antybiotykowej zabilam to skurwie.stwo. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

meegotka napisał(a):
Szuwartyna aż dziw ,że jeszcze nikt nie zbija fortuny na tym ,żeby udzielać młodym rodzicom kredytów na pobranie krwi pępowinowej 😜

haha dziwie sie, ze na to nie wpadli....w stanach jest dosc modne udzielanie kredytow np. na rozne zabiegi medyczne....hm ale wszystko przed nami :P no worries 🙂
btw. ale z tego co slyszalam jest juz mozliwosc rozbicia platnosci na raty ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jestem przerażona ból zębów się nasilił znowu boli cała szczęka jak wczoraj tak rwie i promieniuje już sama nie wiem czy to tak ma być mój Piotrek był dziś na wizycie u tej naszej dentystki i ona mu powiedziała,że może bolec po zatruciu ale nie powinno 😲Nie wiem co mam robić może to nie ten ząb??no ale jak to stwierdzić który boli jak bolą wszystkie ja pierd...jeszcze idzie weekend przecież nie będzie mi otwierała każdego wszystkie są zaplombowane..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka ząb po zatruciu może boleć, to wiem na pewno, ale powinno przestać chociaż nie wiem kiedy ;/ żal mi Cie bo ból zęba to najgorszy chyba ból ze wszystkich możliwych ;/ nie wiem co masz robić, wiem że apap można brać w ciąży max 4 tabletki na dobe. Może lód przyłóż do tego zęba. Kurcze nie wiem i nie zazdroszczę ;/

a my jutro na wesele, mega mocno nie chce mi się ;/ najgorzej że troche mi nogi puchną i wczoraj miałam troche przyciasnawe buty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
A to mój ulubiony ostatni kawałek na dobre rozpoczęcie dnia:
http://www.youtube.com/watch?v=RF0HhrwIwp0&ob=av2n

Megootko strasznie mi przykro z powodu zęba, najgorsze że nie można zrobić prześwietlenia... kurde może to tylko to zatrucie więc powinno do wieczora przejść. Spróbuj ten apap wziąc napewno coś pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 😉
co do obżarstwa to u mnie masakra gęba mi się nie zamyka w nocy wstaje na siusiu to od razu do lodówki tak jak dziś kolacja o wpół do 10 obudziłam się o 24 do wc to przy okazji zahaczyłam o lodówkę zasnęłam i wstałam zaś na siusiu o 3 nad ranem zaś gęba mi się nie zamykała no i o 6 wstałam zaś do wc ;D i zaś do lodówki masakra a potem zgaga i zasnąć nie mogę a co do słodkości o matko!!! to tak jak Iris czekoladę to jak batonika wcinam łyk i nima ;p
a za dnia to co róż coś szamię właśnie idę zaraz frytki zrobić bo mi Iris smaka narobiłaś ;p

Fredeczko
miło cię widzieć na forum co do plamienia po tym badaniu to ja go miałam w zeszłym tyg robione i nic mi się nie działo nie plamiłam 😮
ale ty masz okazje to sprawdzisz to dzisiaj u lekarza nie martw się... 😉

Caprioo
ty tam pięknie wypinaj brzusia do foty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
dziewczynki my dzisiaj jedziemy na porodówkę ze szkołą rodzenia (zostały już tylko4 pary) ach ale będą emocje jak na rybach 🤪Może któraś będzie w tym czasie rodzić albo lepiej nie bo nie zobaczę sali 😮wiem ,że to zwykłe pomieszczenie wykafelkowane pewnie pod sam sufit i tyle ale i tak jakoś mnie dreszcze przechodzą.Przy okazji odwiedzę moją dobrą koleżankę ,która biedna leży na patologii już ponad miesiąc pod kroplówką i co ją odłącza to dostaje skurczy i znów ją podłączają jest w 30 tyg.czekają aż dzidzia będzie miała 2 kg i chcą ją odłączyć,żeby urodziła bo już niby za długo na tej kroplówce ehh a jak nie urodzi mimo odłączenia to lepiej dla niej.Ciekawe co u Minony szkoda,że nie podała nr tel.


Trzymam kciuki 🙂 Ale przeżycia przed Wami, ja pamietam swoją wycieczkę ze szkoły rodzenia, bardzo przeżyłam. BIedna ta Twoja koleżanka 😞 Pozdrów ją ode mnie i życz powodzenia 🙂 MOja wyszła już ze szpitala, leży w domu na lekach, jesteśmy dobrej myśli 🙂 To dopiero 6 tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Jutro przyjeżdża moja siostra z zawodu pielęgniarka ale nie praktykująca za to jest masażystką Mauri (to jest masaż polinezyjski) raz na jakiś czas przyjeżdża i robi u nas w domu masaże przeważnie przychodzą moje koleżanki z pracy albo ich znajomi bo jak ktoś już raz spróbuje to koniec.To jest masaż po którym nie można w drzwi trafić od czubków palców u stopy do uszu włącznie niesamowity.Ubolewam ,bo teraz nie da się u mnie zrobić całego masażu no ale stópki głowa uszy twarz itp. sobie wymasuję 🤪


No to zrobiłas jej rerklamę 🙂 Szykuj się na najazd jak już urodzimy 🙂 🙂 🙂 Ale bym chciała żeby mnie ktoś tak wymasował...... mmmmmmmm 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć cioteczki 🙂

Ja też bym jadła...kurcze nie mogę sie pohamować czasem 😞i też młode nie są zainteresowane tym co już się odłożyło...od pon.wskoczyło mi 800gr(koszmar)jeszcze 20dag i będzie +20kg...to mnie aż tak bardzo nie martwi,ale mój kręgosłup,nogi,poważnie się buntuja.

Wciąż się nie spakowałam,wyprane ubranka wciąż leżą odłogiem,czekam na lepszy czas...albo na akcję porodowa 🙂śmieję się,że będę między skurczami się pakować,bo pojawi się motywacja 🙂

Ciekawe czy mój gin zleci mi to badanie na paciorkowca?narazie nic o tym nie wspominał....chyba sama gozagadnę 20 na następnej"randce" 🙂

Dziś ubrałam młodego na spacerek z babcią w jesienne nowe ubranka 🙂i tak spojrzałam na niego i się wzruszyłam...kiedy ten mój bączek tak wyrósł...normalnie zjadłabym 🙂już czuje się zazdrosna o jego przyszłe dziewczyny 🙂Jak ja uwielbiam kiedy mnie pociesza i tuli tymi malutkimi rączkami i mruczy przy tym...mówię Wam to chyba jednak największa miłość mojego życia...mimo tych wszystkich psot i nieposłuszeństwa 🙂mój mały mężczyzna 🙂

Dziewczyny ja też tak się z Wami zżyłam,że traktuję Was jak drugą(nawet lepszą)rodzinę 🙂Piszę Wam o wszystkim co mnie boli i trapi,o niektórych sprawach"rozmawiam"tylko z Wami 🙂fajnie,że mamy tu siebie 🙂na dobre i na złe:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meegotko:wytrwałości z tym zębem...zazdroszczę Ci tych masaży 🙂i życzę Ci kochana żeby pobyt na porodówce był dla Ciebie mimo wszystko pozytywnie wyjątkowym wydarzeniem 🙂Pamiętaj,że 80% tych odczuć to Twoje nastawienie,więc relaksik,muzyczka i pozytywne myślenie 🙂

Carpioo:modelko Ty nasz kochana,udanej sesji...poczuj się jak prawdziwa modelka,eksponuj wszystkie krągłości z dumą godną prawdziwej kobiety...za jakiś czas kiedy powrócisz do swojej pierwotnej sylwetki będziesz wzruszać się i tęsknić za tym stanem który masz szczęście przeżywać dzisiaj 🙂a te foty...ale Ci fajnie,taka pamiątka 🙂A po sesji....do pisania mgr-ki 🙂siooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i tak sobie myślę znowu...że to już powoli,a nawet coraz szybciej zbliża się "ten dzień";dla każedej z nas inny w sensie daty ale równie ważny,ekscytujący,magiczny i wyjątkowy...i cieszę się,że mam szczęście czekać na swoje szczęście(a nawet 2)w tak zacnym towarzystwie samych miłych i życzliwych dusz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meggotko spróbuj z tym lodem , albo może łyknij apap, a najlepiej zadzwoń do tej lekarki niech ona powie co robić, bo faktycznie przed nami weekend szkoda żebyś sie miała tak męczyć 😞

Agusia nie dziwie ci się z ta torbą, ja tez jakoś nie mam kompletnie motywacji do pakowania, mam wrażenie że jest jeszcze tyyyyyyle czasu 🙂 Kochana jesteś bardzo dzielna i wierzę, że kręgosłup Ci doskwiera. Moze w weekend uda ci się trochę odpocząć. Przytulaski dla Ciebie.

A z tym wzruszeniem to jest mega !!!!
Misiek do mnie mówi dwa dni temu ...
- Mamoooo, zakochałem się 🙂
- w kim???
- w Tobie... ja chcę być zawsze z Tobą....

😜 😜 😜 😜 i nic nie jest ważne 🙂 🙂 🙂

Ja się zabrałam za porządkowanie kuchni, sprzątam szafki... już mam trochę dość ale nie wiele mi zostało. Jeszcze łazienka koniecznie, podłogi i finito...
Mój Mąż dzisiaj wyjeżdża na firmowe szaleństwa 2 dniowe 😠 strasznie mu zazdroszczę fuksiarzowi, oni maja tam tyle atrakcji... jeszcze do naszego ukochanego Krakowa... ale na szczęście do mnie przyjeżdża koleżanka na dwa dni więc też sobie odbijemy przez weekend z Mikołajem 🙂 Będziemy pichcić, grać w gry, paplać wieczorem i też mam zamiar dobrze sie bawić 🙂 a i tak wymusilam obietnicę że na wiosnę pojedziemy na taki weekend do Krakowa tylko we dwoje 🙂 Ciekawe jak to zrealizujemy ale nadzieję można mieć zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris słońce 🙂Fajnie,że z Mikołajem możecie sobie pogadać 🙂my nie jesteśmy jeszcze na tym etapie;Wiktor 05.09 skończył dopiero 20 miesięcy,ale i tak obserwuję u niego od jakiegoś czasu ogromne postępy 🙂Łobuzuje to fakt ale potrafi z chwili na chwilę stać się takim słodziakiem jak jego tata kiedy mnie rozzłości a później przeprasza 🙂i jak tu buntować się przeciw wierze we wrodzone skłonności genetyczne...Jeśli chodzi o wyjazd męża i Twoją weekendową"samotność"to szykuję się fajna zabawa 🙂wykorzystaj ten czas...czasem trzeba od siebie odpocząc żeby mieć czas się ztęsknić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki wam dziewczynki za słowa otuchy z tymi zębami poczarujcie tam ciotki i zaczarujcie te moje zęby ,żeby choć przez weekend nie bolały bdw ja jestem wyznawczynią new age czyli bardzo wierzę w siłę myśli zarówno tych pozytywnych i negatywnych dlatego my z mamą i siostrą jesteśmy "czarownicami" dosłownie kto nie wierzy nie musi ale myśl to potęga nazywajcie to jak chcecie-intencja,pozytywne nastawienie,modlitwa itd. to dla mnie jedno i to samo.Także proszę wysyłać w moją stronę pozytywne fluidy będę je połykać jak czekoladki 😁Z takimi czarodziejkami na pewno przestanie boleć 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris
Kochana to udanego weekendu życzę 😘 ja zaraz z moim po zakupy jadę trza się zaopatrzyć w pampersy 😜
Aguś Iris
słodkie są te wasze dzieciaczki 🤪

Zabijcie mnie zeżarłam wielką michę frytek do tego popiłam colą Bartuś mi się za to odpłaci 🤢 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od godziny na zmianę próbuję dodzwonić się do stomatologa i optyka...muszę zaliczyc okulistę żeby kupić nowe okulary i skontrolować ewentualne ubytki,bo później naprawdę ciężko będzię gdzieś się wyrwać...ale cisza,sygnały wolne ale nikt nie odbiera...może później będe miała szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33
Dodzwonisz się ja tez tak zawsze mam jak dzwonie do lekarza żeby się zarejestrować na wizytę masakra aż mnie nosi ale w tym miesiącu nie muszę zapisała mnie od razu na środę więc 14.09 do lekarza na 11.30 już się doczekać nie mogę 😁


Ahhh Bartuś ma czkawkę biedny po tej mojej bombie kalorycznej uff co za świństwo ja mu serfuje na początek dnia 🤨 ale nie mogłam się powstrzymać ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde ja od poniedziałku próbuję się wybrać do rossmana bo mi się pokończyły kosmetyki i mam takego lenia ze szokkkkkkkkkk.. poza tym też muszę jechać kupić pieluchy do reala........ kurde normalnie nei przypuszczałam ze na urlopie się tak rozleniwie.. czuję się gorzej niż wcześniej.. ja nie umiem mieć wolnego czasu......... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meegotko:ja nie wiem czy potrafię czarować ale posyłam Ci najcieplejsze i najszczersze fluidy...abrakadabra niech się spełni 🙂hihi od tych czekoladek napewno nioe utyjesz.... 🙂

Edytko:e tam odpłaći...przekonana jestem,że Bartuś jest zachwycony,że nie faszerujesz go wyłącznie zdrowym żarciem...przecież wiesz jak dzieci lubią colkę i fryteczki 🙂byle nie przesadzić...bo brzuszek Cie rozboli.Ja właśnie wciągnęłam miseczke winogron i nektarynkę i też wypiłam szklaneczkę pepsi max(wyczaiłam że to świństwo nie ma kalorii)...wiem,że to nie zdrowe ale dzieci tak po tym fikaja jakby wołały mamusiu to jest pyszne 🙂Zreszta...niebawem trzeba będzie zrezygnować z tych wszystkich ciążowych"używek"...jedzmy więc i pijmy póki można 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
Iris słońce 🙂Fajnie,że z Mikołajem możecie sobie pogadać 🙂my nie jesteśmy jeszcze na tym etapie;Wiktor 05.09 skończył dopiero 20 miesięcy,ale i tak obserwuję u niego od jakiegoś czasu ogromne postępy 🙂Łobuzuje to fakt ale potrafi z chwili na chwilę stać się takim słodziakiem jak jego tata kiedy mnie rozzłości a później przeprasza 🙂i jak tu buntować się przeciw wierze we wrodzone skłonności genetyczne...Jeśli chodzi o wyjazd męża i Twoją weekendową"samotność"to szykuję się fajna zabawa 🙂wykorzystaj ten czas...czasem trzeba od siebie odpocząc żeby mieć czas się ztęsknić 🙂


No My to sobie już gadamy, a najlepiej jak Mikołaj mi wieczorem w łózku opowiada za co miał karę w przedszkolu 🙂 🙂 🙂 Wy tez niedługo będziecie sobie gadać, aż czasme człowiek by chciał chwile ciszy 😉 hi hi Z tym weekendowym wyjazdem to już za nim tęsknie, dlatego tak mnie wkurza jak wyjeżdża. Ale wiem że jak wróci stęskniony to też będzie fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Dzięki wam dziewczynki za słowa otuchy z tymi zębami poczarujcie tam ciotki i zaczarujcie te moje zęby ,żeby choć przez weekend nie bolały bdw ja jestem wyznawczynią new age czyli bardzo wierzę w siłę myśli zarówno tych pozytywnych i negatywnych dlatego my z mamą i siostrą jesteśmy "czarownicami" dosłownie kto nie wierzy nie musi ale myśl to potęga nazywajcie to jak chcecie-intencja,pozytywne nastawienie,modlitwa itd. to dla mnie jedno i to samo.Także proszę wysyłać w moją stronę pozytywne fluidy będę je połykać jak czekoladki 😁Z takimi czarodziejkami na pewno przestanie boleć 😆


Oj kochana wierzymy w to samo 🙂 Posyłam ci mega wielka ilość słonecznych promyków 🙂 NIech cię tak ukoją żeby nie bolało 🙂 My tu jesteśmy klanem czarownic, jak poczarujemy to musi być dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś wysyłam ci moc cierpliwości, swoją droga nie mam poojęcia dlaczego zawsze tak ciezko się do tych cholernych lekarzy dodzwonić! Ja to zawsze tak się wkurzam, że jakby tak nagle ktoś odebrał to by usłyszał 🙂 hi hi

Edytak ale zaszalałaś 🙂 🙂 🙂 Ja niestety nie piję coli , mam po niej potwierną zgagę,podobnie jak po sokach, także zostaje mi woda, herbatki i słaba kawka. Ale fryteczki pychotka. Ja znów sałatke wrzuciłam ziemniaczana i parówkę, ale bez chleba 😉 Tak się oszukuję 🙂 a co 🙂

Marzenka nie dziwię się, że nic ci się nie chce, ale dzionek lenistwa nie zaszkodzi, chyba że masz ADHD 😉 a coś mi się wydaje że masz bo Ty taka mróweczka jesteś, nie? Pampersy kupiliśmy z huugisa newborn 2-ki 90 szt w Realu. Jedną paczkę też mam newbornów Pampers do szpitala. Nie chcę robić za dużego zapasu bo nie wiem ile Młody będzie ważył. Misiek miał 3820 więc już mogłam 2-ki zakładać od urodzenia. No zobaczymy 🙂 w każdym razie udanych zakupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...