Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
fajnie,że się mogę nadać 🙂Wiadomo z czasem każda z nas będzie miała własny sąd na wiele tematów w tym kosmetyków...bobasy bez alergii są bezproblemowe,z tymi bardziej podatnymi na uczulenia trzeba troche poeksperymentować 🙂

Warto się też zaopatrzyć w taki krem uniwersalny krem na każda pogodę do buźki(idzie zima,wiatry,mróz) i dla mnie kiedy na twarzy małego pojawiły się wysuszenia(to częste u maluszków)zbawienny okazał sie krem physiogel 😉już po kilku aplikacjach wszystko zniknęło jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki 🙂

no ale zawsze to lepiej wiedzieć, co dla dziecka kupić niż iść do apteki i nakupić tonę rzeczy, które się nie przydadzą 🙂 A tak to chociaż moze się udać, że akurat na to dzidzia nie będzie miała uczulenia, a w aptece powiedzmy polecaliby całą serię Johnsson&Johnsson i bym kupiła i co wtedy ?
A podobno maluchy często tego nie tolerują.

Nivea na każdą pogodę mam już 2 tubki po 50 ml., mam nadzieję, ze na trochę starczą 🙂

A Physiogel krem ? Nie słyszałam... ale testowałam do mycia buzi dla siebie, za delikatny mi się wydał, bo używam Effaclar'u. Ale dla dzidzi wiadomo, wszystko musi być delikatne 😉

Dzięki dzięki Aga, jesteś WIEEELKA ! nasza kochana forumowa Mamuśka !!! 😘 😘 😘






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja myślę,że emolium można od początku używać,ale warto jeszcze w necie pogrzebać...co do tego kremu physiogel to Wik miał 1,5miesiąca kiedy pediatra mi go poleciła 🙂naprawdę super rzecz(nawet dla mnie tez się okazał super)

A co do mojej na forum przydatności to za jakis czas też oblatacie się w tematach maluszkowych i pewnie bedziecie encyklopedią dobrych porad dla innych młodych mam...i to jest fajne,że nikt lepiej nie zrozumie matki jak inna matka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to mój dzisiejszy nabytek 🙂udało mi się zbić cene na 60zł +20 kosztów za przesyłkę pobraniową...mam nadzieje,że tym razem się nie natnę...daję sobie ostatnią szansę w kupowaniu używanych przedmiotów...jeszcze ta pościel mi sie czasem odbija;niby doprałam ale niesmak pozostał i nie wiem nawet czy kiedykolwiek jej użyje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasmiałam sie bo babka nasadziła tyle błędów ortograficznych,że ma nadzieję,że to nie jest zły znak....ja też tu orty walę ale szybko piszę a jestem wzrokowcem,ale żeby takie ogłoszenie wystawić...no ja zobaczę co w tej paczce przyjdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanko:ja też jestem strasznie ciekawa która mama pierwsza przywita się ze swoim szczęściem 🙂i odrazu mówie na mnie nie liczcie na pierwszy ogień...ja może wbrew wszystkiemu ale postanowiłam siłą woli i umysłu podtrzymać swoja ciążę do conajmniej końca 37 tygodnia(czyli 04,10),a do tego czasu mam nadzieje pokibicować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taki kojec Motherhood to ja używam od 3 miesiaca ciąży, kiedy to rwa kulszowa wlazła mi w prawy poslad :/
Myślałam, że umrę z bólu, ale ten kojec całkowicie mi to zniwelował.
Aż do teraz.... od miesiąca chyba mam ten sam ból w lewym pośladku i nawet kojec nie pomaga, ale za to super się w nim śpi i szybko w nim zasypiam 🙂
Po prostu jest bardzo wygodny, carpioo tez go ma i też polacała paręset stron temu 😉
Aga, miejmy nadzieję, że bardzo zasiedziany nie będzie, bo mój jak widzę, z miesiąca na miesiąc coraz bardziej płaski się robi, a co za tym idzie - mniej skuteczny.
Czasem na allegro można upolować okazję, za 40 zł. powiedzmy czy 50.
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=kojec+mother*
ale po 70 zł. też chodzą używki.
aga33 napisał(a):
chyba można i zdaje się że cena też jest spoko:http://allegro.pl/emolium-emulsja-do-kapieli-400ml-apteka-centrum-i1810325903.html

własnie go kupiłam 🙂
i termofor hipcio 🙂 he he
Dzięki jeszcze raz !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym kojcem Zuziaczku to ja mam tylko mniejszy i innej firmy,a ten chciałabym wykorzystac do karmienia na dwa cyce...wiem optymistka ze mnie...a jak sie nie przyda to sprzedam albo będzie zabezpieczeniem kiedy dzieci zaczna raczkować i chodzić na ewentualne narożniki...kiedy Wik był mniejszy wszystkie domowe poduchy szły w ruch 🙂Ten kojec który kupuję za te 60zł ma dwie poszewki,dlatego sadze że to okazja 🙂sama poszewka na zmiane kosztuje ok 30zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanko,
tu:
http://allegro.pl/kolo-do-nauki-plywania-nowe-srednica-42cm-i1807570200.html
Z tym, że wzięłam przesyłkę poleconą, bo listem niepoleconym to na własną odpowiedzialność, bo może nie dojść i nie jest to przesyłka rejestrowana.
Aga, no domyślam się, że na dwa cyce chcesz karmić jednocześnie, 🙂 końcu po to masz 2 cyce a nie jeden ! 🙂
😁
Gdzie reszta dziewczyn ? W klubach ? 😉 Na dyskotekach ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taaa, pewnie 🙂

Ja dziś z Moim skóry zakładałam do samochodu, to znaczy zamówiłam w UK takie pokrowce oryginalne skórzane do mojego auta i dziś je montowaliśmy po Chińskich Targach,
myślałam, że ducha wyzionę ze zmęczenia.

I do tego w międzyczasie wysprzątałam całe auto Mojemu, odkurzyłam i wymyłam wszystkie plastiki, ale skurczy żadnych nie mam, czyli Mała się dobrze trzyma 😉


Jakie kółko to obojętne, aby ... d...pą nie siedzieć na płaskim.
Tylko w górze mieć to i owo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No co Ty ! On bardziej zmęczony niż ja !

Ogląda Adamka czy kogoś tam, jakiś boks, czy coś.
A ja sama przy kompie :/

Ale idę coś zeżreć, bo mnie ssie w żołądku, a o 6 rano jutro wstajemy, bo na jakiś Moto Cross do Słomczyna jedziemy 🙂 Nie wiem, o co chodzi, ale to jakieś wyścigi samochodowe chyba.
Od 3 lat się wybieramy co roku i zawsze coś ważnego nam wypada, a to laweta z autem ze Szwajcarii przyjechała a to coś tam znowu.... a na jutro planów nie mamy, więc Mój mi nie daruje 🙂

A powiedział, że za rok przecież nie pojedziemy, bo Mała będzie za mała 🙂
Dobrze, że się z tym liczy, a nie koledzy i imprezy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to śmigaj coś zjeść 🙂ja właśnie wtrąbiłam pucharek moich ulubionych lodów bakaliowych i poddałam się wcieraniu kremu na rozstępy 😉to był najdłuższy kontakt z brzuszka z Piotrem od początku ciąży...muszę częściej prosić?(zawsze mam z tym problem bo ja taka Zosia samosia trochę jestem)...a dobrze że mi o tej walce przypomniałas,w sumie jak się uda gdzię na żywo zobaczyć to też chętnie popatrze,chyba okolo 23 maja sie lać 😉
No to baw się jutro dobrze i niech pogoda dopisze 😉Fajnie,że ten Twój ma w miare w głowie poukładane i wie,że wiele rzeczy po przyjściu Majeczki na świat trzeba będzie zmienić 🙂dobranocka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
No co Ty ! On bardziej zmęczony niż ja !

Ogląda Adamka czy kogoś tam, jakiś boks, czy coś.
A ja sama przy kompie :/

Ale idę coś zeżreć, bo mnie ssie w żołądku, a o 6 rano jutro wstajemy, bo na jakiś Moto Cross do Słomczyna jedziemy 🙂 Nie wiem, o co chodzi, ale to jakieś wyścigi samochodowe chyba.
Od 3 lat się wybieramy co roku i zawsze coś ważnego nam wypada, a to laweta z autem ze Szwajcarii przyjechała a to coś tam znowu.... a na jutro planów nie mamy, więc Mój mi nie daruje 🙂

A powiedział, że za rok przecież nie pojedziemy, bo Mała będzie za mała 🙂
Dobrze, że się z tym liczy, a nie koledzy i imprezy 😉


a jutro nie pojedziecie, bo zaczniesz rodzic hihi 🙂 żartuję oczywiście i życze Wam, by wycieczka na ten moto cross czy coś się udała

Co do walki Adamka, to chyba wszystkie stacje to kodują i jak zapłacisz ileś tam kasy smsem to możesz sobie pooglądac..a to naciągacze w tej TV 🙂

Zuziaczek
dzięki za namiar!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka.. ja zaraz biorę sie za pisanie 🙂
Mój w pracy! dzisiaj sama sie musiałam nasmarować. wczoraj zresztą też.. jutro go zmęczę i będzie bal-masaż czyli balsamowanie z masowaniem 😜

kochane jeślki chodzi o smarowanie pupki to w szkole rodzenia (przekazuje co uslyszałam) powiedziano ze najlepiej smarować za każdym razem ALANTANEM bądź BEPHANTENEM (tenm krem takze na brodawki można nakładać, jest droższy od alantanu)
sudocrem jak cos sie na pupce stanie.
prosili zeby nie zasypywać.

do kąpieli mówili zeby zaczynać od najtańszych (ale unikac J&J) ja kupiłam HIPP. ten olaineum czy jakoś tak to ok. 70 zł w superpharmie!!! 😮
oliwka po kąpieli nie smarować, bo te olejki i emulsje natłuszczają skórę wystarczająco. tylko kremik na buźkę (kupiłam nivea)
mam tez zwykły krem bambino 🙂

cos jezscze?? 🤔
chyba zapomniałam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
ADAMKA mam za darmo na RTL niemieckim 🙂
ći mam zakaz oglądania bo Mój w pracy, i rano mamy obejrzeć 🙂 i mam nie wysyłać smsa z wynikiem 😜

a w radio nie usłyszy wyniku ?
Na pewno będą trąbić wszędzie i nie da rady i na pewno się dziś dowie, kto wygrał 🙂
Kokosanka napisał(a):

a jutro nie pojedziecie, bo zaczniesz rodzic hihi 🙂 żartuję oczywiście i życze Wam, by wycieczka na ten moto cross czy coś się udała

Zuziaczek
dzięki za namiar!!

dzięki 🙂 mam nadzieję, że nie zamarznę tam o 8 rano :/

i na zdrowie 😉 nie wiem, czy kupisz to kółko, ale to było jedno z tańszych i mam nadzieję, ze chociaż te kilka dni po porodzie mi się przyda 😉
Oj zazdroszczę Agniesiu masażyku, Mój może z raz czy dwa mi stopy wymasował w ciąży i tyle 😞
Na RTL-u podobno leci ten Adamek.
Tak mi napisał w sms-ie, bo ciężko d...pę oderwać i przyjść porozmawiać ze mną, a jeszcze nie zaczęli chyba nawet walczyć a o od 20 siedzi przed TV.
Wiedziałam, że zakup tych 50 cali to będzie zły pomysł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
ADAMKA mam za darmo na RTL niemieckim 🙂
czyli faktycznie 🙂
Na RTL-u nadają bez wysyłania sms-a 🙂
Ale że w Polsce takie chamstwo i smsy każą wysyłać zeby obejrzeć to już przegięcie !

Dobra, idę spać, bo o 6 wstaję 😞 (w niedzielę ... 🤢 ) wrrr... !

😉
Branoc Brzuchy !
I mi się do jutra nie rozpakować !
😉

A tak ps to to się nazywa ...
Mistrzostwa Europy RALLYCROSS Słomczyn 10 - 11 - Września 2011
czyli jakaś poważniejsza imprezka !
Mam nadzieję, że mi brzuszka nie zmiażdżą ! :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
ADAMKA mam za darmo na RTL niemieckim 🙂
ći mam zakaz oglądania bo Mój w pracy, i rano mamy obejrzeć 🙂 i mam nie wysyłać smsa z wynikiem 😜


Carpioo Ty masz mózg 🙂 zapomniałam, że Kliczko jest "Niemcem" i jakaś niemiecka stacja będzie to emitowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...