Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Kochane!!!nie bylo mnie kilka tygodni,mam nadzieje,ze przez ten czas u Was wydarzyły sie same dobre rzeczy 🙂
Ja niestety mialam (mam) problem z pewna pania ktora gozila mi pobiciem (dluga historia)i teraz ciagam sie po policji i po sadach 😠nie dadza czlowiekowi przezyc ostatnich tygodni w spokoju.przez to wszystko nie mialam czasu nawet Was poczytac 😞
Koyotko ja rowniez sle gratulacje 😆
Tesknilam za Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂dziękuję za gratulacje!!Jak miło poczytać, że jesteście ze mnie dumne ( bo ja to taka jestem że mi wiary we własną osobę brak 😉 )
megootko chyba bym tą panią dr rozszarpała...zapalenie...hmm...no też że tego nie widziała kilka dni wcześniej 😠 Ale dobrze, że już się wyspałaś i jest ok.
Mi znów bezsenność się dziś odezwała, ale jakoś przysnęłam jeszcze
Gosiu!!tobie to już tydzień został do terminu wow!! 🤪 do tego normalnie optymistka z ciebie jest. A że masz gorsze dni -każdy ma
Carpioo jak ci idzie zakończenie pracy??

co do picia coli....matko litrami bym to chlipała 😉 aż mam wyrzuty, bo to tyle cukru i nie zdrowe..ale jak się nie napiję to mam ślinotok 😉 a nie mogę czekolady wcinać, więc choć na to sobie pozwalam.

Wczoraj mąż po obronie zrobił mi fotki...matko jaki mam podbródek..jakiś potrójny i ogólnie taka spuchnięta jestem...wiem....jestem prawie na mecie i nie powinnam na to patrzeć, ale tak jak i wy boje się, że łatwo nie będzie dojść do siebie 😉

A co do samopoczucia ogólnego to po tej obronie mam takiego wewnętrznego kopa....jakbym chętnie teraz wszystko wysprzątała i ogólnie mam tyle planów w głowie i wiem, że guzik z tego będzie bo nie dam rady (jednak brzuś już duży jakby nie było)

Jutro mam wizytę u lek. zrobi mi wymaz żeby sprawdzić czy mam paciorkowca (mam nadzieję że nie) i oglądniemy porodówkę 🙂

Ale się rozpisałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
madziek jak miło ciebie tu znów widzieć!! Przykre jest że w tym stanie musisz jeszcze po sądach chodzić..... 🤢


tez mnie to drazni no ale gdybym nie byla w ciazy to mialbym to w dupie ale ze jestem to nie dam sobie tak nawtykac i zeby zadnej konsekwencji babeczka z tego nie miala. 😠
Koyotko ja tez czasem musze wypic ale pepsi,tez mnie potem sumienie gryzie ale jak sie nie napije nawet lyka to czuje ze nie przezyje 🙃
Co do paciorkowca,to mi wyszło jeszczew irlandii ze mam 😞po leczeniu zrobilam kolejne badanie i dalej wyszedl tylko w wersji light (to mnie najbardziej bawi),potem po powrocie do polski dotałam na to antybiotyk i juz mi nie spawdzala czy jest zaleczony czy nie tylko ponoc w czasie porodu dozylnie dotane jakis antybiotyk,zeby uchronic malego ewentualnie przed zakazeniem.

kurcze az trudno uwiezyc,ze dla niektorych juz zostal tylko tydzien lub dwa 😮 a nie tak dawno pisalysmy o dolegliwosciach pierwszego trymestru 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ano ten czas ta szybko leci. Ja siedzę w domu całą ciążę i nie nadążam za dniami tygodnia 😉 a teraz tu nam zostały ostatnie tygodnie do końca ciąży...a dopiero wisiałam nad wc 😉 🙃
Muszę się wam przyznać, że mimo jakiś małych niedogodności związanych z ciążą i nie fajnymi przygodami (wizyta na pogotowiu, leżenie plackiem) to i tak ten stan jest fantastyczny i nie powtarzalny. jakbym wiedziała to chyba bym się szybciej na bobaska zdecydowała (nie biorę już pod uwagę, że nie było to dla nas łatwe - bo jak się zdecydowaliśmy to nie było to takie chop siup 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kto by pomyslał,ze ciaza tak zmienia 😉
Koyotko bardzo fajnie ze mimo tych 'przygod' mozesz powidziec ze jest to fantastyczny stan 🙂
Ja poki co tez nie narzekam,mam peło enegrii a wszyscy mnie opierniczaja kobieto zwolnij 😆
normalnie czuje sie jak 16 😆 i nawet brzusio mi tak nie ciazy choc juz jest dosc duzy. 😉

O wage Kofane to nawet nie chce pytac,bo u mnie to jakas anomalia wystapila 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Ach dziewczynki ja dziś dumnie zakończyłam 38 tydzień i wkroczyłam w 39 matko kochana kiedy to zleciało 🤪


Meegotko, no od 38 tyg to już w każdym dniu możesz się szykowac na powitanie Kai 🙂

Czy któraś coś czuje, że wcześniej urodzi? Jak np Carpioo czy Zuziaczek?Bo ja mam przeczucie, że urodzę po terminie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokosanko po moich licznych telefonach do Abry w końcu przywieźli te meble - o 16.30. Już jak dzwonił ten kierowca potem do mnie że jedzie to nie wytrzymałam i go dość ostro opieprzyłam , no bo w końcu wystarczył jeden telefon , że będzie później. W końcu się wyspałam i nie jestem obolała 🙂

No dziewczyny już bliżej jak dalej. Mi też się wydaje , że po terminie pójdę rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie 🙂

Madziek!!!!!!!!!! Witaj!!! Długo Cię nie było!

Ja też się zastanawiam kiedy urodzę, też mam wrażenie że to już niedługo, mała się rzadko rusza i jakoś tak leniwie, codziennie wieczorem czuję jakbym miała pęknąć i zaczynają mi się wieczorami takie bóle jak przy menstruacji, do tego ciągle coś ze mnie "wypływa" (sorry za szczegóły) ale wcześniej tego nie było, więc czuję że to chyba już organizm się przygotowuje do porodu...Każdy przepowiada mi że to będzie wrzesień, a no...poczekamy, zobaczymy 🙂

Miłego dnia Brzuchatki!

PS Co gotujecie dzisiaj? Bo nie mam weny twórczej coś ... może zapiekanka ziemniaczana ze szpinakiem, pomidorami i serem...? Nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia sofa super,nad lawa taka myslalam kiedys ale moj sasiad taka zakupil i potem zaczal narzekac,ze moment na niej kurz widac. 😉 ale mnie sie podoba.
Mdoundi witam,witam,no tak jakos wyszlo 😉
u mnie dzis ziemniaczki zapiekane z serem i czy bedzie cos jeszcze wyjdzie w praktyce. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koyotko przyłączam się do gratulacji!!
Carpioo niedługo i my będziemy z Ciebie dumne 🙂

No Madziekw końcu się odezwałaś, chyba Cię ściągnełyśmy myślami 🙂

Asia będzie dobrze, nie martw się Kochana. Mnie dentysta czeka w czwartek.

U nas dziś piękne słoneczko, od rana wygrzewam się na balkonie. W międzyczasie wstawiłam ubranka do prania. Dziś na obiad to samo co wczoraj- leczo z brązowym ryżem.
Jakoś przeczucia co do terminu porodu mam mieszane, czasami mam wrażenie ze to kwesta 2 tygodni i tak bym chciała, bo boje się wywoływania porodu po terminie. Nawet zamówiłam sobie herbatkę z liści malin, którą można pic od 38 tygodnia, podobno uelastycznia szyjkę i łatwiej się rodzi hmmmm zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...