Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Meegotko bidulko....tak się wycierpieć, ręce opadają, żeby w XXI wieku nie było innych metod na tego zęba. Dobrze, że już po wszystkim 😘

A Madziek z tego co pamiętam pisała jakiś czas temu że czeka na podłączenie internetu, wiec na pewno wszystko u niej OK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tylko na minutkę 😉
jutro nadrobię sobie posty z dnia 😁

No to już o godzinie 13.30 byłam mgr 😉 poszło dobrze i jestem zadowolona. W końcu edukacja zakończona!Dzięki za trzymanie kciuków 😆 😆

Carpioo teraz pora na ciebie!!

Miłych snów nam wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko na minutkę 😉
jutro nadrobię sobie posty z dnia 😁

No to już o godzinie 13.30 byłam mgr 😉 poszło dobrze i jestem zadowolona. W końcu edukacja zakończona!Dzięki za trzymanie kciuków 😆 😆

Carpioo teraz pora na ciebie!!

Miłych snów nam wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia




wiedziałam ze Ci się uda!!
http://kartki.onet.pl/_i/d/gratulacje1.gif
a dla uczczenia zapraszam na http://webtrunki.pl/pics/trunki_photo/5/trunek_5432_org.jpg i http://mojewypieki.blox.pl/resource/tort_wisniowy_3.jpg

ohh nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę!
jestem z Ciebie i Anetki bardzo dumna!
Moje emgieerki!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu gratuluje ze juz pokoj pomalowany 🙂
Koyotko super ze wszystko poszlo dobrze 🙂 🙂 🙂 Gratuluje kochana!!!!!
A j
a mam dzisaj okropny dzien poprostu okropny jestem jakas wrazliwa na wszystko chyba poplakalm sie z trzy razy dzisaj bez powodu.. 😞
Wogole sie tak wystraszylam pojechalam do mamy usiadlam na krzslo wstaje cala dupa mokra mysle sobie cos nie tak odrazu pierwsze co na mysl ze mi wody odeszly
ale okazalo sie ze moja mala siostra rozlala wode na krzeslo i nie powycierala ale tak sie strachu najdlam ze szok..
Potem złapal mnie taki skurcz ze az mi sie nogi zgiely cos okropnego polozylam sie i lezalam bez ruchu i prosilam zeby sie nie powtorzylo...
Wogole moja Julcia dzisaj dziwnie gwaltwonie sie poruszla wystraszylam sie bo mialam wrazenie ze cos sie zlego jej dzieje ale mam nadzieje ze wszystko jest ok
Ide sie normalnie polozyc odpoczac troche bo chyba jestem juz za bardzo wrazliwa na to wszystko 😞 Juz chiala bym miec moja kruszynke przy sobie i ją przytulic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Ja dopiero nadrobiłam 😮 Dziewczyny to był najkoszmarniejszy weekend w moim życiu!!!!Ząb bolał tak strasznie,że aż mi szczękę rozrywało i chodziłam po ścianach a dopiero dziś mogła mnie przyjąć 🤢Otworzyła tę ósemkę i powiedziała,że ząb się już zatruł co jest dziwne bo zazwyczaj trwa to 2 tyg.poczym bez znieczulenia zaczęła wyciągać nerwy dłutować szczękę i czyścić kanały to był koszmar tak się darłam i wyłam z bólu,że mała w brzuchu stawała dęba cały czas ją głaskałam podświadomie obiema rękami tak mi jej żal było na koniec moja dentystka zajrzała za dziąsło i stwierdziła że za ósemką na nim zrobił się stan zapalny i kazała kupić preparat za 6 zł do płukania i będzie po wszystkim!!!!!!!!!!!!!!No ku...wa myślałam,że ją zabiję to truła mi zdrowego zęba ,trzy dni gryzłam ściany z bólu bo nie chciała mnie przyjąć a ona mi stan zapalny wynalazła 😠Mój Piotrek był ze mną i mało \\ze skóry nie wyszedł 😠Popłukałam i już prawie nie boli ale mam to robić kilka dni.Dzisiaj będzie pierwsza bezbolesna noc zasnę jak dziecko a mój idzie na nockę.Wiecie co było najgorsze ,że cały czas się bałam,żeby się poród nie zaczął bo ja z takim bólem zęba to bym nie dźwignęła.


Biedactwo 😞 😞 😞 Dobrze że masz to za soba i wreszcie ulga! Ale Ci lekarze sa bezmyślni, do cholery z nimi! Mam nadzieję, że śpisz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
ja tylko na minutkę 😉
jutro nadrobię sobie posty z dnia 😁

No to już o godzinie 13.30 byłam mgr 😉 poszło dobrze i jestem zadowolona. W końcu edukacja zakończona!Dzięki za trzymanie kciuków 😆 😆

Carpioo teraz pora na ciebie!!

Miłych snów nam wszystkim



GRATULACJE KOYOTKO 🙂 🙂 🙂 BRAWO Pani Magister !!!!!!!!! Spisałaś sie na medal! 🙂

Carpioo teraz czekamy na Ciebie Kochana! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bajka1202 napisał(a):
Gosiu gratuluje ze juz pokoj pomalowany 🙂
Koyotko super ze wszystko poszlo dobrze 🙂 🙂 🙂 Gratuluje kochana!!!!!
A j
a mam dzisaj okropny dzien poprostu okropny jestem jakas wrazliwa na wszystko chyba poplakalm sie z trzy razy dzisaj bez powodu.. 😞
Wogole sie tak wystraszylam pojechalam do mamy usiadlam na krzslo wstaje cala dupa mokra mysle sobie cos nie tak odrazu pierwsze co na mysl ze mi wody odeszly
ale okazalo sie ze moja mala siostra rozlala wode na krzeslo i nie powycierala ale tak sie strachu najdlam ze szok..
Potem złapal mnie taki skurcz ze az mi sie nogi zgiely cos okropnego polozylam sie i lezalam bez ruchu i prosilam zeby sie nie powtorzylo...
Wogole moja Julcia dzisaj dziwnie gwaltwonie sie poruszla wystraszylam sie bo mialam wrazenie ze cos sie zlego jej dzieje ale mam nadzieje ze wszystko jest ok
Ide sie normalnie polozyc odpoczac troche bo chyba jestem juz za bardzo wrazliwa na to wszystko 😞 Juz chiala bym miec moja kruszynke przy sobie i ją przytulic 🙂


Bajko przytulam Cię mocno... mam nadzieję że jutro, tzn dzisiaj będzie lepiej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...