Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Aneta wystaw go gdzieś na balkon niech się wyśmierdzi
Kokosanko mój zaś gada do brzucha dużo i mówi żeby była grzeczna i nie denerwowała mamy i chyba przeżywa tą ciąże, natomiast z pokoikiem dla małej to mu kiepsko idzie 😞 i w związku z tym nie mam jak poprać ubranek bo co do kartonu je z powrotem spakuje. ech.
Obiecał że do końca tygodnia skończy zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki ciesze się , że wszystko OK u dzieciaków i że zdrowo rosną 🙂 🙂 🙂

Akneri ślicznie wyglądacie z Emilką i Adasiem 🙂 Super!!! Ja też muszę strzelić sobie jeszcze fotki z Mikołajem i brzuszkiem bo czas leci a mamy tylko kilka 🙂

Zuziaczku ten ból mój w nocy nie jest od kręgosłupa, pawie w ogóle mnie kręgosłup ie boli, tzn boli jak się nachodzę a robię to rzadko więc spoko, w razie czego stosuję tę maść Neuroterapia z goździkiem i fajnie szybko działa. Boli mnie brzuch, a raczej pęcherz uciśnięty przez głowę Tymka plus żebra i mostek. Najgorzej jest własnie w nocy gdy już uda mi sie zasnąc i po kilku godzinach takiego leżenia bezruchu mam się podnieść.

Mój Mąż się ode mnie dzisiaj odpędza, wyobrażasz to sobie ??? Chyba przerraża go to, że może zostać zgnieciony 😁 a ja mam taką chcicę na przytulanie że jakbym mogła to bym go udusiła z miłości ☺️

Anetka wydaje mi się, że te zapach przejdzie jak łóżeczko się wywietrzy, może zaczekaj na weekend bo ma być ładna pogoda wtedy wystawisz na dwa dni na balkon i mam nadzieję,że będzie po kłopocie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki ja już po zajęciach ze szkoły rodzenia ,jakieś takie nudne mi się ostatnio wydają 🤨Poza tym jestem dziś zmiażdżona po tej nieprzespanej nocce i koszmarach więc już nie ogarniam.Poszłam na miasto to myślała,że nie dojdę z powrotem a teraz z kolei tak strasznie boli mnie skóra w okolicy pępka po dziurce na kolczyk,że mi łzy same lecą z bólu już nie wiem czym mam to miejsce posmarować......
Gosiu i Kasiu super,że maluchy zdrowe i rosną a co do obracania to moja mała dopiero w 34tyg.raczyła się ustawić a lekarz powiedział,że czasami jest tak,że dzidzia obraca się na kilka dni przed porodem i że nie przeszkadza jej że ma mało miejsca 🙂
A jeśli chodzi o ktg to mój lekarz twierdzi,że robi się je dopiero po terminie chyba,że wcześniej były jakieś zaburzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basieńka ja bym nie panikowała, Tymek dzisiaj też się mniej rusza niż przez ostatnie dni. Co jakiś czas sie zawierci, kilka razy mocniej się rozpychał dzisiaj, myślę, że mało maja już miejsca, śpią i zbierają siły do porodu 🙂 Jak się będziesz bardzo niepokoić i długo byś nic nie czuła to do lekarza, albo szpitala ale jak się rusza co jakiś czas to nie ma chyba powodu do obaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu czasem tak się zdarza,że się dzidzia tak obkręci,że nie czujemy ruchów ale też myślę,że każda z nas ma sposób na swojego urwiska ,zeby go do ruszania pobudzić np.napić się sporo albo najeść słodyczy wtedy zaczynają buszować jeżeli natomiast intuicja ći podpowiada,że coś jest nie tak to trzeba to sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meegotko ja dzisiaj tez chodzę jak lunatyk, a strasznie chce obejrzeć TAP MADL 🙂 i nie wiem jak wytrzymam... Z tym bolącym miejscem po kolczyku to nie wiem co ci poradzić... ja to się czuję dzisiaj jak jedna wielka boląca kula, zaraz kąpanie Mikołaja i lulanko a potem jakoś może dam radę do 21:30 wysiedzieć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meegotko, Iris, trzymajcie się kochane 🙂 i niech noc doda Wam sił 🙂
Ja mam tak, że mimo iż czasem w nocy jest mi ciężko to dzień jest niezły 🙂 Dziś nawet nie było najgorzej! Maluszek dużo wierzga ale nie tak, że mnie boli...na szczęście. Chyba, że dostanę kopniaka w pęcherz 😁

Co do mniejszej ilości ruchów.. Miejsca coraz mnie, może pogoda nie taka dla Maluszka... Jak Emilka nie chciała się ruszać, to położna wzięła brzuch tak po bokach i zaczęła nim dość mocno -naprawdę- bujać i wtedy córcia się ożywiła-obudziła 😉
Pod koniec ciąży ogólnie Maluszki troszkę mniej są aktywne.. No i przed porodem jeszcze mniej... Chyba się skupiają przed tą wielką akcją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff troche mi ulżyło bo ja kupowałam tez łóżeczko na allegro ale u innego sprzedawcy, zobaczymy co to będzie jak przyjdzie.,
Co do ruchów to moja Oliwcia tez jest mniej ruchliwa od 2 dni, ale jak sie rusza od czasu do czasu to wszystko jest ok chyba, gorzej jakbyśmy wcale nie czuły swoich dzieciaczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/justa1z1.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2350/justa1z1.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/justa5z1.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6489/justa5z1.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/justa6z1.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3258/justa6z1.jpg[/IMG][/URL]

Dziewczyny obiecałam ze sie pochwale jak bede miec 🙂 Oto zdjecia z dzisiejszej sesji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajka Kochana, super zdjęcia i wyglądasz tak, jakby Ci tylko mały brzuszek dokleili 🙂 Ale co się dziwic, tylko 7 kg w ciązy to każda by tak chciała 🙂

a mam takie mhm intymne pytanie. Walę prosto z mostu. Czy Wy w ciąży też borykacie się z...hemoroidami?? No kurde wylazło mi dziadostwo 3 dni temu, smaruję taką maścią, ale na dupie usiąśc nie mogę! Tak się cieszyłam, że całą ciążę się tego ustrzegłam a teraz masz ci babo placek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka mamusie 🙂

Irenko 🙂piękne fotki 🙂brzuszek uroczy,nie wspominając już o małej modelce w osobie Emilki 🙂Wyglądasz jakby Cię ta ciąża wcale nie mordowała...hihi ja też dziś za prasowanie się w końcu zabrałam.Udało się część na siedząco,część na stojąco...2h,całą szufladę pieluch mam przerobioną,tetry,flanelki,zwykłe i koloreow...jutro dalej jadę z tematem,bo pralek już kilka wyschło,a do prasowania jak do jeża podchodzę 🙂A nie wiem ile jeszcze pociągnę,bo coś mi się niewyraźnie robi...

Jeśli chodzi o noc to dzię było 20 razy siusiu,co chwilę picie a Wiktor obudził się o 2,55 i zajmował mnie do prawie 6...wstaliśmy o 8,30...kończę się przez to niewyspanie.Zapowiedziałam mężowi,że przejmuje młodego na weekend,bo czuję,że już dalej nie pojadę.Poza tym to czuję się coraz bardziej ociężała,a to nocne wstawanie to nadludzki wysiłek.Brzuch mi się chyba od wagi opuścił tak że nawet z toalety z trudem korzystam.Czuję,że muszę wziąść się za zaległości,bo z dnia na dzień coraz mniej ciekawie...Do tego mam normalnie początek depresji,wczoraj pół dnia przepłakałam,aż się mały przejął i tulił mnie bez końca.Ale w sumie to z bezsilnośći ,ze mi tak psoci...to polizałnakrętkę od vanisha(sekundę mu to zajęło,żeby do blatu sięgnąć),rozlał sok z butelki na cała kuchnie...a na koniec zrobił taką kupkę,że miałam miskę prania i musiałam go kąpać,na 3 raty,bo od zginania się nie mogłam oddychać.Na koniec nie miałam siły go z wanny wyjąć i narmalnie ryczałam dobre 15 minut.Na szczęście mój mąż wrócił pół godz.później więc sie na tą szopkę nie załapał...ale porażka!!!nie radzę sobie z tą bezsilnością i tak w ogóle...

Kasiuszka,Gosiu:super,że wiadomości jak zwykle bardzo dobre...Gosiu ten Twój Igorek to już naprawdę spory bobas,gratulację...no i tan spadek wagi 🙂jak tego dokonałaś na tej wysokoenergetycznej diecie?też tak chcę 🙂

Też czekam na modelki,ale nie wiem czy do końca dam radę,nie umiem odsypiac w dzięń nieprzespanych nocy,więc o tej godzinie już jestem nieprzytomna,ale tak w poranku z TVN zachwalali ta edycję,że chyba się zmuszę i nie zasnę...

Ach,jeszcze coś...wpadłam na wrześniówki...nie wiem czy dobrze w tabelkę spojrzałam,ale chyba jedna dzidzia nie miała szczęścia...tak się tym przejęłam,że przez cały dzień mi to po głowie lata...jak prasowałam,jadłam,słuchałam muzyki...normalnie przeraziłam się...i strasznie mi żal mamy tego maleństwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kokosanko ja od miesiąca męczę się z hemoroidami. Stosuję posterisan krem i czopki. i tak dobrze, że całą ciążę był z tym spokój. ale też na dupcie nie mogłam normalnie uściąść. znam ten ból i ten koszmar w sumie....bo jak to "coś" inaczej nazwać... Ja to normalnie nazywam "heńkiem i jego rodzinką" 😉 bo nic innego mi nie zostało jak się z tego trochę śmiać. No i do tego dieta. zero czekolady, białego pieczywa ( choć białego pieczywa to ja już wieki nie jadłam).
Aknerii fotka super. Córcia to się za braciszkiem schowała 😉 że jej prawie nie widać.
Bajko zazdroszczę sesji. Myślałam, ze będę też mieć...ale nas wydatki przerosły i że tak powiem d...pa 😞 A fotki macie super!
Ja już dziś znikam, byłam na zakupach w markecie i źle się czuje. Nie dla mnie takie wojaże. Za to kupiliśmy paczuszkę pieluszek dla bobaska 🙂
Dobranoc, miłych spokojnych snów!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajeczko bajeczne te zdjęcia zazdraszczam 🙂Ja ma dobry sprzęt i robię sobie zdjęcia sama no ale to nie to samo i jakoś mi w ciąży weny brak.
Aga ja też durna przeczytałam o tym dzidziusiu na wrześniówkach i gdzieś to tam człowiekowi dźwięczy mało tego one tam straszny bój toczyły i toczą bo jedna z nich poczuła się strasznie zdegustowana tym ,że ta matka to wszystko opisała no i się zaczęła jazda laska się wypisała z forum ale też z innych wątków dziewczyny się zaczęły wtrącać no i jadą tam na całego.Jak się cieszę,że jestem na październikówkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...