Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej,. tez dostyalam juz smsa od Basi!
uffff 🙂
myślałam ze ją ukatrupię!!! 🤢 jak mozna nie napisac że się znika?!! 😠

u mnie obiad zrobiony, muszę tylko usmażyć placki dla głodomorów jak przyjdą..

sama przed chwilą opędzlowałam :
jogurt naturalny banana jebłko, 2 śliwki i musli zmiksowane razem 🙂 mniaaaaaam
moze nie wyglądało apetycznie 😉 ale głodomorra zadowolona a przekąska bogata w błonnik i nie kaloryczna. 🙂

jeszcze zostało mi jedno mega pranie Jagodowe i pranie rodziców Jagodowych 🙂
pidżamki do spzitala upiorę w Jagodowym proszku dla dzieci.. bo przecież będzie blisko mnie cały czas (chyba ze popadam w paranoje?? 😮 ) bo ja generalnie bym nie prała .. ale mnie tuytuaj nastraszyłyście.. 😲

ale to jak Mój wróci bo ja już nie dam rady rozwiesić.. to jego zmolestuję 😜

a teraz kochane opuszczam Brzuszka i bede pisała 🙂

ściskam mocno!

KOYOTKO- kiedy ty masz obronę? 15stego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):
iris już się pogodziliśmy, bo rzaadko kiedy mamy ciche dni. mój mąż jest strasznym furiatem i najczęsciej to co mówi to mi jednym uchem wchodzi i drugim wychodzi bo nauczyłam się z nim nie dyskutowac jak widzę, że zaraz wybuchnie, ale też wie, że jak ja już wybuchnę to przegiął ze swoim zachowaniem i potem przeprasza. Tacy są faceci i małżeństwo, nigdy nie ma idylli 🙂 tylko w filmach. Czasem trzeba się pokłócic dla oczyszczenia atmosfery 🙂


Najważnejsze jest zeby wiedzieć jak postępować z druga połówką 😉 każdy z nas ma swoje za uszami i charakterek 🙂 Ja też znam mojego Męża na wylot i juz wiem kiedy, co i jak... widze to w oczach 🙂 Trzeba wiedzieć kiedy odpuścić, a kiedy ustąpić nie mozna 🙂 Jesteśmy razem 8 lat i nieraz się kłocimy ale za to godzenie jest najfajniejsze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu dasz radę! i również z niecierpliwością czekam na wieści co u Was 🙂
Ja dziś tez chciałam prać resztę wyprawki dla Adasia Krzysia 🙂 ale pogoda do kitu... od rana pada.. A wolałabym suszyć na dworze.. żeby i powietrzem wszystko pachniało...Może jutro będzie lepiej;D
Dziś za to uprasowałam to, co wczoraj uprałam.. Zeszło mi 1.5 godziny i prasowałam na siedząco 😉, bo stojąc chyba nie dałabym rady 🙂 cieszę się z efektów 🙂 wreszcie coś na synka czeka 🙂 po 10 zrobimy jeszcze ostatnie zakupy i wszystko będzie gotowe na jego przyjście na świat 🙂
Co do prania swoich ubrań w tym samym proszku co Maluszek, to przynajmniej nasza pani pediatra tak zalecała 🙂 więc swoje piżamki, bluzki też będę prała tak jak i synkowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
hej,. tez dostyalam juz smsa od Basi!
uffff 🙂
myślałam ze ją ukatrupię!!! 🤢 jak mozna nie napisac że się znika?!! 😠

u mnie obiad zrobiony, muszę tylko usmażyć placki dla głodomorów jak przyjdą..

sama przed chwilą opędzlowałam :
jogurt naturalny banana jebłko, 2 śliwki i musli zmiksowane razem 🙂 mniaaaaaam
moze nie wyglądało apetycznie 😉 ale głodomorra zadowolona a przekąska bogata w błonnik i nie kaloryczna. 🙂

jeszcze zostało mi jedno mega pranie Jagodowe i pranie rodziców Jagodowych 🙂
pidżamki do spzitala upiorę w Jagodowym proszku dla dzieci.. bo przecież będzie blisko mnie cały czas (chyba ze popadam w paranoje?? 😮 ) bo ja generalnie bym nie prała .. ale mnie tuytuaj nastraszyłyście.. 😲

ale to jak Mój wróci bo ja już nie dam rady rozwiesić.. to jego zmolestuję 😜

a teraz kochane opuszczam Brzuszka i bede pisała 🙂

ściskam mocno!

KOYOTKO- kiedy ty masz obronę? 15stego??


Ja dzisiaij wciągnęłam koktajl z kiwi, brzoskwiń, jogurtu naturalnego, łyżki miodu i 2 łyzek otrębów owsianych 🙂 Rewelka!

A na obiad żurek z jajkiem 🙂 Może racuchy wieczorem usmażę bo Misio sie dopomina ostatnio o swoje ukochane placuszki z cukrem pudrem 🙂 Boję się tylko że sama sie nich za bardzo przypnę 🙂 🙂 🙂

Carpioo trzymam kciuki za postepy z pracą! Daj czadu! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia cieszę się że Twoje wyniki badań są OK 🙂

Gosiu trzymamm kciuki za podglądanie Igorka, daj znać po powrocie co słychać o Twojego Księcia 🙂

Akneri dzielna jesteś z tym prasowaniem 🙂 Ja też jeszcze nie poprałam ciuszków, wszystko w reklamówach popakowane, musze kupić wreszcie ten proszek dla Maluchów i zabrać się za to, no i kupić te komodę wreszcie bo póki co nadal nie mam gdzie tych rzeczy układać. U mnie tez dzisiaj wietrznie, chłodno i deszczowo... Popłudniu wybieramy się do Reala po pampersy, jest jakaś promocja fajna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 pisałam kilka dni o tej promocji 🙂 podwójna paka za 85 zł - prawie 190 sztuk pampersów na 3-6kg - więc się opłaca, też zamierzamy je zakupić 🙂 na trochę starczą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
robię sobie 15 minutek przerwy.. oczy i dupa mnie bolą d tego pisania i siedzenia 🙂
ehhh 🥴
jak tak piszę to jakos mi werwy brakuje, 😠 ale za to jak wklejam to co napisałam do MGR-CAŁOŚĆ 😉 i widzę jak liczba stron rośnie, a rozdziały ukończone dumnie zaznaczam zielonym kolorem to siły powracają mam juz... taram taram 7o strooon! 🤪 🤪
mimo ze na strony patrzeć nie miałam 😜

oh Dziewuszki, jak mi sie nie uda do 15stego to sie chyba załamię.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
robię sobie 15 minutek przerwy.. oczy i dupa mnie bolą d tego pisania i siedzenia 🙂
ehhh 🥴
jak tak piszę to jakos mi werwy brakuje, 😠 ale za to jak wklejam to co napisałam do MGR-CAŁOŚĆ 😉 i widzę jak liczba stron rośnie, a rozdziały ukończone dumnie zaznaczam zielonym kolorem to siły powracają mam juz... taram taram 7o strooon! 🤪 🤪
mimo ze na strony patrzeć nie miałam 😜

oh Dziewuszki, jak mi sie nie uda do 15stego to sie chyba załamię.. 🤨


Uda się uda, na pewno 🙂 Będziecie dumne magisterki dwie Ty i Jagodzianka 🙂 Już jesteś na finiszu, łyk kawki i do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane
Już po wizycie. Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... normalnie szok 🙂 Schudłam dwa kilogramy , ważę 86 kg 🤪 toż to szok 🙂 Przy tym moim obżeraniu się frytkami to powinnam już zobaczyć magiczną dziewiątkę z przodu , a tu takie zaskoczenie 🙂 No cóż nie powiem , żebym się nie cieszyła 🙂 Mój Mały Królewicz waży 2984 g , więc w ciągu ostatnich dwóch tyg. przybrał prawie pół kg 🙂 Ponadto moje dziecię wciąż jest ułożone główką do dołu więc mam nadzieję , ze nie zrobi mi psikusa i nike poobraca się jakoś niekorzystnie bo nastawiona jestem na poród naturalny. No i lekarz powiedział , że szyjka bez zmian , rozwarcia nie ma , seksić się trochę już mogę ( nareszcie ) 🙂 🙂 🙂 Poza tym do porodu muszę , a przynajmniej dobrze by było , żebym zdjęła kolczyk z języka , wiem że to głupie ale nie chcę go ściągać , boję się , że potem go nie włożę a nie chcę się z nim rozstawać , bo to taka cząsteczka mnie , a poza tym to pierwsze moje marzenie , które spełnił mój Kochany Tomasz 🙂 Zobaczymy jak to będzie. Wczoraj miałam taki mały kryzys , zaczęłam się bać , że nie będę sobie umiała poradzić z takim maluszkiem, ale pogadałam z siostrą i już mi lepiej. Wiecie po porodzie zmieniła się , wszystko wróciło do normy i jestem szczęśliwa bo " odzyskałam " moją kochaną siostrę 🙂 Za dwa tygodnie kolejna wizyta , będzie robiony posiew z pochwy na te paciorkowce , mam nadzieję , że nic tam mi się nie hoduje 🙂
Mówię Wam jestem tak szczęśliwa jak nigdy , i cieszę się , że te 9 miesięcy przechodzę z Wami 🙂
Tymczasem pędzę robić obiadek , dziś warzywka na patelnie , schaboszczaki i sałateczka 🙂
Przesyłam Wam buziaki , Igor całuje wszystkie Cioteczki i miłęgo dnia moje Kochane 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też po wizycie 😁 boguś zrobił psikusa i się obrucił pośladkowo 😮 może jeszcze da rade na główkowe.. hm.. mam jakąś infekcje a tak wszystko si zamknieta na 4 spusty jestem , ciśnienie wzorowe. powiem szczerze że lekarz pokazywał główke ale ja tam jej nie widziałam.. ale serduszko bijace tak, wielkościowo główka odpowiada na 33 tc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia, kasiuczka to super ze u dzieciaczków OK.
Kasiuczka moze sie odwróci 🙂 spokojnie 🙂

ja jednak najpierw zjem obiad.. potem popiszę.. bo jak przestałam pisac to mi w brzuchu zaburczało..
a u mnie placuszki ziemniaczane z sosem pieczarkowym z szynką i wszystkimi warzywkami jakie miałam w lodówce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sie zobaczy choc lekarz powiedział że z każdym tygodniem coraz mniejsze szanse na to
siedziałam przed gabinetem i za mna siedziały też ciężarówki miałam najmniejszy brzuszek normalnie dziwnie sie czułam ..mama mi powiedziała że jedna spytała czy juz znam płeć bo wyglądam na połowe ciąży 🙃 a następna poszła na ktg i se pomyślałam od którego tc sie to robi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, Kasiuszka, cieszę się razem z Wami, że z dzieciaczkami wszystko OK 🙂
Kasiu, mam nadzieję, że dzidziol jeszcze się obróci w odpowiednim kierunku, czasem przed samym porodem dzieci się obracają.
Gosiu, jaki Igorek już wieeelki ! Prawie 3 kg !
No to już możesz rodzić ! 🙂
Super, że z siostrą znów się dogadujecie !!! 🙂

carpioo napisał(a):
MAMA76- mi tez wcięło posta długiego.. ;( to chyba znowu jakies problemy!!!
Aha napisąłam wczoraj do BACHAP.. i mi nie odpisała.. może niech któraś z was spróbuje.. bo się martwię o naszą Basieńkę, i Oleczka!!
A z tymi poduszkami pod plecami i w koło- tez mam kur.de dosyć! Nie mogę się doczekać jak już nie będę z nich korzystać i nie będzie nic pomiędzy mną a Moim!!
Tak się początkowo cieszyłam z tego kojca(wielkiej poduchy) a teraz nie mogę się doczekać aż go spale!!!..
A mecz- no kurde- jak ten Mój przezywał.. przez sen pytam jaki wynik, mówi 2:2, i caaaaały komentarz do meczu.. az mnie rozbudził i się popłakałam, ze teraz nie zasnę!!

dziewczyny, zawsze przed wysłaniem posta (zwłaszcze tego dłuuugiego) kliknijcie ctrl+c to Wam go skopiuje i jak się nie wyśle to spróbujecie go wkleić jeszcze raz, ja zawsze tak robię i nic mi nie wcina !
Też napisałam do Bachap, zobaczymy, może odpisze... :/
Mi też brakuje bliskości z M., z tyłu przy plecach mam kojec, z przodu wielki brzuch, biedny nawet nie ma jak mnie przytulić 😞 Zawsze zasypialiśmy wręcz jedno na drugim, z oplecionymi nogami, jak jeden organizm, a teraz mnie wszystko boli jak on mnie przygniata, a to brzuch a to cyce ręką przygniecie 😞
A tak PS. jaki mecz ?! Mój jest fanem piłki, ale o meczu nic nie mówił. Wczoraj wróciliśmy do domu dopiero po 22., więc może już po meczu było ? 😁

koyotka napisał(a):
no i super iris, że o tym myślicie! 😆 U nas też już wiadomo, że kapać będzie tatuś. I nawet już zapowiedział, że jak wróci z pracy i coś zje to małą na spacer będzie brał abym odpoczęła chwilkę. No i obowiązkowo planujemy, że po porodzie będzie z nami 2 tygodnie jak nie dłużej. Będziemy się w 3 oswajać ze sobą 🙂

też bym chciała, zeby mój M. tak do tego podchodził 😞 Boję się, że mi nie będzie chciał pomagać, bo powie " NIE UMIEM", "TY ZROBISZ TO LEPIEJ".
😞
Iris napisał(a):

Ty też jak wstajesz w nocy sikać to idziesz po ścianie? Ja z bólu nie mogę wyprostowana normalnie iść tylko jak już sie nastę kam i zwleke to potem ledwo idę taka jestem obolała 😞

ale to ból kręgosłupa ?
Bo ja w tej sprawie byłam dziś u neurologa, chciała mi napisać takie samo skierowanie, co wczoraj dostałam od lekarki ogólnej. Na rehabilitację. I APAP w ciężkich przypadkach kazała brać. A że na APAP mam uczylenie (Paracetamol) to nie mogę nic brać, chyba, ze już będę konać z bólu.

Iris napisał(a):

Dzisiaj jedziemy po pampersy do Reala bo jest jakaś fajna promocja, Mąż wyczaił 🙂

byłam dziś w realu ale jakiejś specjalnej obniżki chyba nie widziałam :/
A Mój M. to tylko jęczy : "przestań już kupować te pieluchy!!!" 😠

Dobra, mogę przestać, ale jak zabraknie to będzie grzał do sklepu i nie będzie mnie obchodziło czy znajdzie wtedy w promocji czy nie 🙂 i jak na złość kupiłam dziś w Rossmanie kolejną pakę 90 szt Huggies za 36,90 🙂

Zauważyłam, że jak pieluszki kosztują do 50 gr/szt to znaczy, że dobra cena 😁

Dziewczyny, ale Wy koszmary macie ! Dobrze, że mi się już piekarnik nie śni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O, cieszę się, że u Bachy wszystko OK, tylko że ją koleżanka pochłonęła 😉
Bo mi coś nie odpisuje ...

Pogoda u mnie taka sobie, do 14.30 było piękne słonko, teraz słonka brak i zaczyna wiać, jakieś chmury przylazły 😞 Ciemno się zrobiło... Oby nie padało.

W poniedziałek mam wizytę u gina, ale pewnie nic nowego się nie dowiem. :/
Już mnie męczą te wizyty... USG, chwila podglądania, mierzenia kostek, a potem do domu... chyba nie lubię tego lekarza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już po wizycie. Wszystko jest ok, dostałam skierowanie do szpitala na ktg i usg i mam zrobić je za 2 tygodnie. Mimo, że nie miałam usg, lekarka stwierdziła, że mała jest odwrócona główką do dołu, a te kłucia świadczą o tym, ze zbliżam się do porodu (tzn w ostatnim miesiącu tak może się dziać).
Powiedziałam jej, że zaczynam panikować, że to już tak niedługo a ona żebym się nie martwiła bo widzi po mnie że będę miała lekki poród 😆. Pewnie tak tylko powiedziała, żeby mnie uspokoić ale chwała jej za to-niech mówi lepiej to co chcę słyszeć 🙂

W pampersy realowe też się zaopatrzyłam w weekend, w sumie 4 jumbo paki- może na 1 miesiąc starczą 🙂 Oczywiście musiałam wyjąć jedną pieluszkę i ją obejrzeć. Takie to malutkie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo ja mam obronę w poniedziałek 12. o godzinie 12.30. Właśnie powoli szykuje się do niej i robię poster z projektem i prezentację zacznę jutro.
Zuziaczku jak ci facet powie, że ty zrobisz lepiej to mu powiedz, że w cale nie i że ty tak samo potrafisz jak on. I że miło tobie będzie popatrzeć jak opiekuje się swoim potomkiem 🙂
Gosiu i Kasiu super, że wasze maluszki się trzymają zdrowo. Gosiu twój Igorek to już kawał chłopa. A u Kasi mam nadzieję, że synuś się odwróci w porę. W sumie ma jeszcze czas.
Sama się ciekawię czy Zuzia została już główka w dół, bo raczej na odwrócenie się nie ma już szans 😉 Ale tego dowiem się dokładnie w przyszłym tyg.
A ja dziś normalnie pękam w szwach, aż mnie tak nie przyjemnie boli 😞 Miałam iść na spotkanie z ginekologiem ze szkoły rodzenia ale zostałam w domu. Mąż sam z ciekawości poszedł. trochę się dziś opchałam jedzeniem to fakt. ale jakoś czuję, że to nie wina tego 😉 Mała chyba rośnie w oczach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kurier przywiózł łóżeczko 🙂 trochę się zmęczył taszcząc je na 3 piętro i strzelił focha jak poprosiłam, żeby je do mieszkania wniósł, bo sama nie dam rady ale nie o tym miałam pisać. Rozerwałam karton, żeby sprawdzić czy kolor się zgadza. Kolor ok ale strasznie lakierem śmierdzi. Chyba dopiero je wyprodukowali, najchętniej to bym je na balkon wyrzuciła, żeby się wywietrzyło ale raczej sama nie dam rady. A podobno do jego produkcji użyto bezpiecznych farb i lakierów z atestem hmmm... podejrzane 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia łóżeczko jest z allegro, o takie:
http://allegro.pl/michasii-120x60-buk-mat-szufl-biale-super-cena-i1795725148.html
w sumie to piszą o bezpiecznych lakierach, a o farbie już nie wiec nie wiem co o tym myśleć. Jak ten smród nie zejdzie, to na pewno nie położę w nim maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTG
U mnie jest tak, że pierwsze ktg robi się w dniu terminu, jeśli kobieta do tej pory nie urodzi.

ŁÓŻECZKO
Myślę Anetko, że zapach się wywietrzy i że po części jest to zapach nie tylko farby i lakieru, ale i drewna. Dobrze byłoby łóżeczko już skręcić i niech czeka i się wietrzy 🙂

A to ja w dwupaku i Emilka 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/emilkaibrzus.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/6630/emilkaibrzus.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...