Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tam poprostu nie wierze w glupie zabobony. jesli ma byc wszystko ok to bedzie a jesli ma cos sie stac to stanie sie bez wzgledu na to czy masz cos kupione czy nie.
jak moja mama powiedziala czy nie za wczesnie na lozeczko to ja wysmialam, a ona zeby nie zapeszyc itp. a zawsze latwiej kupic niz odkladac pieniadze i wiem to z autopsji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka tu nie chodzi o zabobony, tylko o moje jakieś wewnętrzne uczucia. Nie mam poczucia, że coś zapeszę, po prostu zaczekam. A uwierz mi, że ie mogę się już doczekać tych rzeczy. Obiecałam sobie, że jak dowiemy się z Mężem płci naszego Maluszka to kupimy sobie coś typowo dziewczęcego lub chłopięcego. Tak na dobry początek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta84 napisał(a):
Ja jutro idę do ginki i pewnie też dostanę na to skierowanie. Nie przeraża mnie wypicie tej mieszanki, tylko podwójne kłucie brrrr nie cierpie pobierania krwi. I obym jednak mogła tam poczekać, nawet 2 godziny siedząc-książkę poczytam, bo jak gdzieś ruszę na czczo to na bank padne po drodze 🙂


Asiula88 napisał(a):
Słoneczka moje, ale powtarzałam to z kilka razy, tu o smak nie chodzi, bo SMAK JEST OK, tylko reakcja organizmu mojego taka nagła mnie zdziwiła, więc piszcie jak to było u Was po tych parudziesięciu minutach.


Asiu, tak pamietam ale wczesniej dziewczyny pisały, że boją się, ze zwrócą po tej słodkości.


Asiula88 napisał(a):
P.S Tez panicznie boję się pobierania krwi, od momentu kiedy pielęgniarka wkuwała mi się w rękę 7 razy jak miałam 5 lat, bo jakaś chyba do dupy była. Wczoraj niestety trafiłam na bardzo nieczułą kobietę, chyba każdy kto wyszedł narzekał na nią. Także Anetko trzymam kciuki, zebyś nie poczuła nawet kłucia.


Dziękuję 🙂 To fakt, zależy na kogo się trafi. Często pielęgniarki nie potrafią delikatnie tego zrobić i zostaje siniak na kilka dni

Iris to już masz pokaźną kolekcję, fajniutkie te ciuszki.

Dziewczyny mam pytanie. Czy całą noc śpicie tylko na lewym boku? bo ja nie daje rady tylu godzin w jednej pozycji i jak sie przekręcę na prawą stronę to mam wyrzuty, że uciskam żyłę, która dotlenia maleństwo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka 84 - coś już jest, ale to wciąż mało. Największe zakupy ciągle przed nami 🙂
Ja staram się zasypiać na lewem boku, ale tez nie potrafię nad tym panować w czasie su. Budzę się nieraz tak ułożona, że w połowie jakby leże na brzuchu - niby na boku, kołdrę mam między nogami więc brzuch jest w niej zatopiony, ale za każdym razem jak budzę się w tej pozycji to jestem przerażona 🙂 Widocznie jeszcze się da skoro tak się układam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mały nie jest, ale mi się właśnie takie podobają, uparłam się i koniec 😜 Muszę mieć solidną machinę, bo pamiętam jak moja bratowa kupiła wózek taki maciupki to jak go prowadziłam, to plecy aż bolały tak się schylać musiałam. No, ale bratowa ode mnie niższa o jakieś 30 cm więc dla niej był wygodny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tym spaniem, nie można nad tym zapanować. Wczoraj nawet kupiłam w Lidl poduszkę do spania dla ciężarnych ale jak się rano obudziałam, to poduszka byla na drugim końcu łózka.

Ja mam na razie tylko komplecik 5 częściowy kupiony tego dnia gdy się dowiedziałam, że będzie dziewczynka 🙂 Większe zakupy zacznę po remoncie pod koniec lipca, bo i tak wszystko będzie w worki pakowane i do piwncy wynoszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka,. o sobie już nie piszę.. ciągle złe nowiny.. wiec chociaż tutuaj nie bede swoich problemów pisać .. jeszcze poczyta tutaj.. cholera go wie 😞 nie dść, że z z nim mam problrm, to ten remont, jego ciągła praca i nieobecność, jego tatuś wspaniały.. i babcia która mnie nienawidzi.. 🤨 wiec lepiej już sobie darować te wszytkie żale. przykro mi tylko ze te 8 lat związku to pikuś.. a raczej 😮Pan Pikuś..


Atagusia.. ja wózek kupiłam, własnie jedo ..i mam gdzies zabobony.. co ma byc to będzie a będzie ze mna i dzizią w porządku..
o taki http://dziecko.totu.pl/g/1334/500/13340005648.jpg
na paskach, aluminiowy, wersja free line. 3w1 z fotelikiem maxicosi czerwonym, cabriofix czy jakoś tak.
tylko rączkę mam całą skórzaną, oczywiwcie spacerówka, głęboki i ten fotelik.. (3w1- powtarzam się co? 😉 zachwycona nim jestem, mimo ze nie ma skrętnych ółek mi sie go łatwo prowadzi, jest taki rozbujany 😉 ze jednym palcem sie go kiwa na wszystkie boki) na tym własnie mi zależało- bo dziecko "zimowe" to śnieg, nierówności musi pokonać..

iris, ja też mam wyrzuty że za wcześnie kupuję.. ale,.. trudno! taka babska natura że jak coś zobaczy to mieć musi i basta 🙂 to moje prawo.. poza tym za swoje kupuje i nikomu nic do tego!
wózek to prezent od moich Rodziców to także odmówic nie mogłam 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zawsze lepiej sie wygadac niz dusic w sobie takie moje zdanie.

cholerka moj mial dac znac jak dojedzie do Lublina a wyjezdzal po 7 i nadal cisza.... zaczynam sie martwic chociaz szczerze mowiac nie ma pojecia ile tam sie jedzie ;|

grrrr małą coś nagrzebala przy glosnikach i kiepsko chodza :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do Jedo Bartatina to:

http://allegro.pl/mega-zestaw-jedo-bartatina-classic-2w1-bcm-okazja-i1664885666.html

http://allegro.pl/bartatina-fimry-jedo-polecam-i1651649983.html

http://allegro.pl/jedo-bartatina-gratisy-polecam-i1654112524.html

http://allegro.pl/piekny-wozek-jedo-bartatina-pilnie-i1667155283.html

http://allegro.pl/3w1-jedo-2011-bartatina-fotelik-gratis-lublin-i1659937507.html

http://tablica.pl/oferta/bartatina-firmy-jedo-ID7RNN.html

Wszystkie do 400 zł.
Tanio można kupić, a nowy przecież grubo powyżej 1000 zł.

Co do spania na lewym boku to owszem, ja już się "powiedzmy" przyzwyczaiłam, chociaż budzę się czasem z całą lewą ręką zdrętwiałą ... nie wiem, dlaczego,
czasem obudzę się na prawym boku i też mam prawą łapkę zdrętwiałą,
a jak na plecach to mała skacze i nie daje mi spać 😁

Carpioo, 8 lat związku a teraz mu odwala ? Nie wiem, co powiedzieć.
Mój też jest łobuz, ale tylko 3 lata jesteśmy razem. Byłam już w dłuższych związkach, więc ten to dla mnie pikuś.
Ale 8 lat ? I teraz takie numery ?
🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris fajna klolekcja 🙂i super nowe foto 😉Brzuszek taki zgrabniutki,ze hej 😉
Carpioo nie smuc sie i uwierz mi,ze czasem lepiej wyrzucic to z siebie i sie wygadac !poza tym kazda z nas tu na forum chcialaby Ci jakos pomuc,tylko nie wiemy jak,wiec jedyne co sie da to wyslychac,bo przytulic juz nie 😉Moze pomysl o tym co Marzenka pisala,moze to jest jakies wyjscie i dla niego to bedzie jak terapia wstrzasowa 😉moze po tym jak sie wyprowadzisz do mamy to do niego wkoncu cos dotrze 😉

Fredeczka daj szanse temu pociagowi,wiesz jaka jest kolej w polsce,hehe 😉zadzwoni 😉

Dziewczynki chyba kazda dzis jakas niezadowolona 😞ja sie dzis nie wyspalam,normalnie co dwie godziny chodzilam do kibelka bo mi synus chyba tak na pecherz cisnie,poza tym chyba uciska mi tez zoladek,bo jak cos zjem za duzo to mnie boli 😞pogoda dziwna,jakos parno,normalnie do dupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do spania na lewym boku,to hmm 😉zasypiam na lewym a budze sie albo na prawym albo na plecach 😉a ze sie budze czesto w nocy,to zaczynam od nowa..i znowu lewy potem prawy...i tak do rana 😉

Dziewczyny jak macie okazje kupic wozek taniej to nie zastanawiajcie sie tylko kupujcie 😉
Ja tez myślałam,ze moze za wczesnie na zakupy,no ale potem mi to przeszło 😉do momentu jak nie wiedzialam kto tam jest to nie kupowalam nic,no ale teraz mam to gdzies i kupuje 😉fakt,ze na chwile obecna tylko ubranka no ale wozka z irlandii to ja tachac do polski nie bede 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak się rano obudziłam, to myślałam, że mi pęcherz pęknie, aż się zważyłam przed siusianiem a później po 🙂
Hehe, 600 gram lżejsza !
Czasem się budzę jak mi się chce a czasem nie mogę się obudzić, bo coś mi się śni, a to, że urodziłam już Maję to śniło mi się ze 4 razy 😁
Była taka śliczna i grzeczna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...