Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mój miś jest bardzo wyrozumiały, wszystko znosi bardzo dobrze. Bardzo pragniemy dzieci więc jest w stanie wytrzymać wszystko. Wczoraj miałam lekkie upłąwy w kolorze jasnego brązu. Ale było to pare kropel. Zobaczę co dziś będzie i pójdę do lekarza jakby się powtórzyło. Chyba mam już paranoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie marzenka ja to samo mam własnie takie cos geste na braz normalnie sie martwie a nastepna wizyta dopiero za 3 tyg, biore cały czas luteine dwa razy dziennie i dotego kupiłam sobie witaminy bo od czsu do czasu karmie natalke , doktorka mi powiedziała że moge karmic tylko witaminy mam jesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myślałam ze w angli to troche lepsza jest opieka i wogule to tak w ciązy to apap można parecatamol wapno z witaminą c mulsujące do picia ja sobie kupiłam gardamix sa zioła to można pić w ciaży mi przeszło ehh ja takie plany maiałam na ten rok 🤨 a tu niespodziewana ciąża i mach po planach myślałąm ze sobie troche odpoczne od małych dzieci natalka już wieksza a tu dalej mnie czeka męka całe lato i na jesień dzidzuś 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a więc była u lekarz bo spanikowałam. Dostałam luteinę i mam brać 2 razy po 2. Zrobiła mi moja pani dr usg i wszystko ok. Serduszko bije i mam iść za 2 tyg. mniej więcej 15 październik poród 🙂 aaa no i jest jedno dzieciątko.. czyli jedno RACZEJ się wchłonęło 😞 Ale to było do przewidzenia. Dobrze, że jest ok. A zmęczona chodzę strasznie.. a jutro konferencja 250 km od domu. Oczywiście z imprezą. Ale stwierdziłam, że obwiąże nogę bandażem i będę ściemniać, że skręciłam nogę hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieję, że ta luteina pomoże i już nic nie będzie się dziać do końca:P ja za bardzo panikuję ale nie wyobrażam sobie teraz aby było inaczej i aby nie przyszło na świat moje dzidzi 🙂 ja się chwilowo trzymam i nie choruję chociaż czuję czasem, że coś mnie bierze ale się nie daję. Dziewczynki dużo zdróweczka moje KOCHANE mamuśki październikowe 🙂 jupiiiiiiiiiiiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja jestem z wrześniówek 2011 ale bede do Was zaglądać;-)
Paula strasznie współczuje, trzymaj się Kochana.Mam nadzieje,że Ci się ułoży jednak z mężem. Smutna historia moja siostra też żyła z obcokrajowcem, Syryjczykiem, on wogule chciał ja zaprowadzić do jakiegoś ,,znajomego lekarza,, na usunięcie. Tez w sumie wpadła bo brała anty a lekarka jej antybiotyk wypisała.Pozniej się niby godzili kłócili tak trwało do czasu jak moja kochana chrześnica miała z 3.5 roku, znalazł drugą babkę, chciał zabrać jej dziecko. Zgłosiła na policję. Wróciła do Polski. Na szczęście udało jej się zerwać kontakt. Różnie kurka w życiu bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam tych objawów więc mam nadzieję że już ich nie będę miała.. czasem tylko robi mi sie słabo jak jest ciepło w pomieszczeniu i mnie mdli ale to naprawdę bardzo delikatnie. Mój miś się dziś oświadczył.. hmm i z brzuchem do ołtarza mam iść??? Bo w 3 miechy raczej nic nie załatwię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie właśnie problem polegał na tym że podkrawiłam ale poszlam do lekarza dał mi luteine i zrobił usg i serduszko biło. Chciałam powiedzieć też ze na początku miałam 2 pęcherzyki i stwierdzono ciąże bliżniaczą ale niestety po podkrwawieniu okazało się że ejst tylko jeden. prawdopodobnie drugi sie wchłonąl. Dlatego tak panikuję ale odkad biore luteine to nie krwawie więć pewnie wszystko ok. A brzuch mnie boli szczególnie wieczoranmi to odczuwam więc mam nadzieję ze dzidzia rośnie dużaaaa i zdrowa 🙂 A cycki bolały mnie strasznie na początku.. nie mogłam się energicznie ruszać.. a teraz tylko tak delikatnie prawie nie czuję tylko jak dotknę mocniej to czuję że coś tam mnie pobolewa i to mnie niepokoi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka gratulacje kochana wszystko sie da załatwić jesli bedziecie chcieli slub na szybko ja brałąm w 6 miesiącu ale gdyby nie to że miesiąc puzniej planowaliśmy lipiec bo rok szybciej sie zareczylismy i to tylko po presuwalismy wszystko na czewiec wchulałam sie jak złoto teraz już nikt niezwraca uwagi na to ze sie jest w ciaży 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka spokojnie wszystko załatwisz ja np mam już prawie załatwione(jeszcze kamerzysta) na 30 kwietnia. Dokumenty z urzędu stanu cywilnego załatwia się tak, żeby były ważne w dniu ślubu kościelnego a mają wazżność 3 miesiące. Więc spokojnie zdążysz. Gratuluje. Też się zastanawiam jak to będzie jaki brzuszek będę mieć. Co do objawów to nie ma powodów do zmartwień mnie do tej pory tylko spać się chce okropnie i zgaga męczy. Pozdrawiam;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...