Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to moglby juz wydoroslec 🤨

rany beti jak masz jedna marudzaca to moze podrzuce tobie do kompletu moja marude :laugh: :P

dzis juz byla w lezaczku i ryczy w krzeselku i ryczy nawet w wozku siedziala w domu i tez placz tylko na rekach jest ok ale jak ja zabawiam , obiadu nie mam bo nie mam jak zrobic 🤢 dopiero jak michu wroci to cos na szybko bedzie trzeba zrobic a wlasnie beti robilas ta zapiekanke z brokulem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki1
Ruda Rybko bidulko,napewno nie jest Ci latwo!Dobrze ze tak jak piszesz zostawiasz mala z kims z rodziny.Zawsze troszke lzej...Mala napewno sie przyzwyczaji,tylko czy Ty zdolasz???Wszystkiego dobrego zycze Sloneczka Wy nasze!
Oli biedna Toska,ja tez to z Julka przezywalam!meczyla sie tak 6 dni!!!Ale jak juz sie zabek przebije zaraz zobaczysz roznice w zachowaniu,jak reka odjal!A co do kupek,bo pytalas mnie no to wlasnie przy zabkach co pileuszka to miala jakiegos bobka,bo teraz juz ma takie normalne kupki.oby Tosce przebil sie jak najszebciej!
Tusienko super ze przyjezdzacie do polski na Swieta!Ja od 4 lat nie bylam na Boze Narodzenie w Polsce!Tesknie za naszaymi swietami i ta cala atmosfera!U nas juz w sklepach prawie od poczatku pazdziejnika swiatecznie wiec tak naprawde w grudni zygac juz mi sie tym wszystkim chce!A co do sylwestra ...REWELACJA!Sylwester w gorach...BOMBA!
Beti ten koles jakis nienormalny!Poprostu nie dorosl i byc moze juz nie dorosnie!Niektorzy ludzie juz tacy sa!Cale szczescie ze to nie rodzinne i Twoj maz jest normalny!A dziewczyna sama sobie winna,jak wie jaki z niego typ i dalej przy nim siedzi!Zakochanie,zakochaniem ale trzeba na oczy przejrzec!
Krocia ja tez bym wpadla na te golabki ale daleko troszke! A tak po za tym super gest ze strony tesciow z tym mieszkaniem !To najwazniejsze miec wlasny kat i ulkadac juz swoja przyszlosc na stalym gruncie!Ja kurde zmieniam tu te mieszkania co chwile niestety i wszytsko wynajete wiec nic tu mojego,nawet czlowiek sciany po swojemu pomalaowac nie moze!
Jumsarkl WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ,NAJ DLA KEVINKA TEGO MALEGO PRZYSTOJNIAKA!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘

dziewczyny bylam dzisiaj u Lekarza z Julka bo ma w pachwinkach takie zaczerwienienie,i nic nie pomagalo!Wietrzenie pupy,rozne kremy no i dzisiaj lekarz mi przepisal masc z sterydem i powiedziam ze narazie to za wczesnie zeby orzekac ale to moga by zwiastuny atopi 😞 Po za ty Julka ma 72 cm i wazy 8,980!!!!!!!!!! 🤪Moja mala klucha!
i ma jeszcze jedna dobra nowine!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh dziewczyny u mnie to samo z Lenką... jest taka marudna, ze szok. Zasypia, za chwile sie budzi i dalej marudzi, nic jej nie pasuje. 😞

Oli-Ja tez nie mam obiadu, mam tylko wcvzorajsze mielone, ale nie mam nawet jak obrac i ugoowac ziemniakow i zrobic jakiejs surowki. 🥴

Beti-No ja sie bardzo ciesze, ze na tak dlugo jedziemy do PL. 🙂 A w gory jedziemy z Lenką i ze znajomymi co mają synka o nie caly miesiac mlodszego od Lenki. Takze bedzie fajnie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostalam wlasnie tymczasowe prawko dla poczatkujacych!!!Moge juz normalnie jezdziec po ulicach ale musi obok mnie siedziec osoba ktora ma prawo jazdy wiecej niz 3 lata czyli np.Lukasz!!! [img size=410]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/prawko.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienko obralam marchewke przecielam na pol wzdluz i dalam tosce i teraz ja memla w buzi po jednej stronie gdzie ten zab i jest poki co spokoj zdazylam juz obrac ziemniaki na obiad wstawic tosi zupe moze tez spróbuj


patrysiu moja tosia tez kluska :P wazy cos kolo 8 kg one to wszystko i tak zgubia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysiu to super, ze mozesz juz jezdzic. 🙂Fajnie, bo Lukasz bedzie mogl Cie uczuc. 🙂

Oli-Moj Mezus tez bedzie o 16 to zrobie cos na szybkiego dla niego. 🙂

Kurcze dziewczyny ja nie moglam otworzyc tych Waszych filmikow na picassa, bo nie dalo sie przez tą przegladarke co mam, Wkleilam do explorera i od razu moglam obejrzec filmik Jusmarkl. 🙂 Nie moge tylko jeszcze znalezc filmiku Oli. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
nie robilam jeszcze zapiekanki bo wtedy mialam wyjazd i nic nie gotowalam 😞 ale teraz musze na dniach ja zrobic 🙂

tusienka
no to napewno bedzie fajnie, zazdroszcze wam 🙂

patrysiu
super, gratuluje prawka 🙂 🙂 🙂

ja jestem ciekawa ile moja kluseczka wazy, bo jak jest taki dzien jak dzisiaj to plecy mi wysiadaja od noszenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - miałaś bardzo dobry obiadek. Zrobię to chyba w przyszłym tygodniu.

Patrysiu - gratuluję prawka.

Tusienko - fajnie, że na święta będziesz w Polsce. A pomysł na Sylwka super. 😁

Dziewczyny gołąbki zrobione więc zapraszam. Miały być na jutro na obiad a mężuś zjadł już 2 ja 1 ale w sumie wyszło mi 13 i jeszcze dla mojej mamy 9 :P

Nie mam dzisiaj sił. Mała marudzi już od kilku dni. Dobrze chociaż, że szybko zasypia. Dzisiaj śpi już od 18:30 😁

Wiecie co? Poszłam dzisiaj do kuchni żeby sprawdzić jak gołąbki się gotują i usłyszłąm jak Lulek mnie woła idę i patrzę a ona w drugim pokoju i idzie do mnie do kuchni. Moja Lulka już naprawdę raczkuje. A jak już się zmęczy do czołga się przez chwilkę.

Patrysiu oklask dla Ciebie za te prawko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki!
Dziekuje za gratulacje ale ja narazie jeszcze nic nie zdalam.To narazie tylko dla uczacych sie!Ale ja i tak sie ciesze ze wzielam sie w garsc bo prawdko zawsze chcialam miec!
Ruda Rybko u ciebie tez to tak dziala????(Provisional Licence)
Krociu moja julka to przewaznie zasypia o 18;30-19-00 tylko ze ona w dzien bardzo malo spi,w sumie moze z 1,5 godziny!Wiec wieczorem pada jak kawka,budzi sie w nocy na cycka ale na dobre budzie sie o godzinie 8.Jak ja to mowie ze ona ma zegarek w pupie!Przed zmiana czasu zawsze budzilas sie o 9 a teraz o 8 czyli na to samo wychodzi!
oli ja tez tak mam ze mowie Lukaszowi ze mala byla marudna,dzwonie do niego i narzekam a on wraca a ta sie smieje i dziecko nie do poznania!I on potem patrzy na mnie jakbym mu naklamala ze nie moglam czegos tam zrobic bo julka byla marudna a on widzie zupelnie cos innego!

Ja juz dzisiaj o 5 na nogach bo moja mama leci dzisiaj do Turcji!Takiej to dobrze!Wiec bede pare dni sama jak Lukasz jest w pracy to zawsze bylo mi razniej z mama!
oj bede tesknic......
Dobra odezwie sie pozniej papa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!! 🙂

Napisalam juz do Was calego posta i sobie go skasowalam 😠 😠

Lenka dopiero sie obudzila, spala od 21, potem obudzila sie o 8 na mleczko i spala do tej pory. 🙂 A ja sie juz wykapalam, wstawila pranko i troche ogarnelam mieszkano. 🙂

Krociu-Ta Twoja Juleczka to naprawde jest niesamowita. 😁 Taka bystra z niej dziewczynka. 🙂 Oklask i buziaczki dla Niej ode nie i Lenusia. 😘 😘

A my wczoraj zadzwonilismy do mojej siostry, ktorej nawet nie znam. To corka mojego taty z pierwszego malzenstwa. I ona tez mieszka w Danii, tylko ona mieskza na wyspie, a my na polwyspie. Za 2 tygodnie ma przyjechac do nas w odzwiedziny. 🤪 Tak sie ciesze, bo w koncy bede mogla ja poznac. 🙂 No i za jakis czas ma sie przeprowadzic do Arhus, a to jakies 40 km od nas. 🙂 Bedziemy mogly czesciej sie widywac. 🙂

Milego dzionka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko to musi byc niesamowite poznac po tylku latach siostre ktorej sie nigdy nie widzialo!Ale zobacz jak los Was do siebie sam zblizyl!Super mam nadzieje ze sie dogadacie i bedziesz miala kogos obok siebie bo z tego co pisalas to tez masz podobna sytuacje do mnie 😞 A ile ona ma lat???Ma juz dzieci???
Krociu zapomnialam tez napisac ze twoja Julka to pedzi jak burza i przesciga wszystkich!!!Hihihih:laugh: Super oklas dla niej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂
krocia
naprawde twoja Julka jest niesamowita 🙂

my dzisiaj wszyscy dlugo pospalismy bo taka pogoda paskudna to nawet nie ma gdzie pojechac 😞 potem musimy isc na urodziny do mojego kuzyna ale tak na chwilke tylko zlozyc zyczenia bo nie przepadam za takimi imprezami :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

u mnie zabkowania c.d z tym ze juz teraz z temperatura 38 biulka moja , noc przespala cala ale za to teraz spala moze 10 minut i non stop na rekach

do tego z mezem z samego rana sie poklucilam bo mnie wkurzyl


krociu super julka , moja toska to wogole na brzuchu nie chce lezec ja ja klade a ona bach i sie przekreca na bok albo na plecy hihihi


patrysiu ja ciebie rozumiem ze bedzie tobie smutno , ale masz jeszcze nas 🙂 ale mama to pewnie zawsze pomoze

tusienko ale fajnie takie relacje budowac poznac sie trzymam kciuki zeby okazala sie taka fajna jak ty 🙂 i zebyscie znalazly wspolny jezyk, ja sie dogaduje z corka mojego taty jest ok ona ma 23 lata ale nie jest biologiczna corka moj tata ja wychowal i prawnie jest jej ojczymem o powinnam napisac tak to corka mojego taty zony drugiej hihihi ale on ja wychowuje od jej 3 roku zycia dla niej to prawdziwy jej tata bo ze swoim nie ma wogole kontaktu ale nagmatwalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysiu-Wlasnie tez tak o tym myslalam, ze los nas do siebie zblizyl i to po to zebysmy sie poznaly. 🙂 Ona ma 27 lat i ma synka 6 letniego. I ona ma tak samo na imie jak moja rodzona siostra. 🙂

Oli-Tez mam taką nadzieje, ze znajdziemy wspolny jezyk, bo wydaje mi sie, ze jest fajna jak z nia rozmawialam 😉
Mam nadzieje, ze sprzeczka z Mezem tylko chwilowa. 😘

Lenka dzisiaj spokojniejsza, smaruje jje dziaselka zelem, dala mi nawet ugotowac rosolek. 😉 Teraz zasnela...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,
ale naprawdę teraz to mało czasu mam na wszystko ... niech tylko zdam to prawko to już nie będzie tak jak na wariackich papierach.

Oli - daj Tosieńce panadol lub ibufen, na pewno pomoże przy tym ząbkowaniu, współczujemy, u nas jak nie było widać ząbka tak nie widać :-)

Tusieńko super z tym wyjazdem i na tak długo w Polsce ... 🙂 My też wybieramy sie w góry na Sylwestra, od 27 grudnia do 02 stycznia jedziemy z siostrą cioteczną męża co mają dwójkę dzieci. Więc też super będzie :-)

Patrysiu super gratuluję tego prawka, ja jeszcze mam 2 jazdy do Radomia i 2 po mojej mieścince :-) do egzaminu jeszcze 9 dni....

Ruda Rybko będzie dobrze :-) mój Franek też częściej budzi się w nocy a ja myślę że nadrabia ten kontakt za dnia bo mnie nie ma większość :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie Hania tez zasnela ale spi jak mysz pod miotla, znowu taka marudna 😞 moze tez na te zabki albo od pogody juz sama niewiem tez jej posmaruje dziasla tym zelem co mam na zabki...

tusienka
fajnie masz z ta siostra- i blisko ciebie bedzie 🙂 🙂 🙂

oli
moja Hania tez niechce za bardzo byc na brzuszku zaraz sie przekreca spowrotem, a jak ja wczoraj na brzuszek polozylam to glowke polozyla i tak lezala i sie smiala :laugh: leniuszek maly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...