Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂 jejku co za noce za mną juz nie wiem co robić?? Wiki budzi sie co chwile do tego moj mąz wczoraj z moim tatą wypili troszkę piwkaa i mąz w nocy do 3 wogole nie reagował jak jego budziłam, masakraaa o 4 sie zlitował i mi pomogł przy małej, normalnie wypił chyba 4 piwka a on ma mocną głowe ale był zmeczony praca i tak jemu wlazłooo.
O 3 w nocy sie połakałam Wiki z boku na bok nawet z nami w łozku, ja juz nie wiem co robic i od czego tak jest, ja wiem ze ona zawsze noce ma takie dziwnee ale teraz to przesada!!
trace cierpliwosccc!! Tyle wczoraj z nią spacerowałamitdd ale to nic nie dało 😞
Betii ja tez ostanio bardzo głodna jestem okropnieee!!
A co Twoja hania robi w nocy jak sie tak keci jęczy sobie tez??
Krociu fajnie,ze macie juz autkoo, ale miałąs prezenicik na urodzinki 🙂
wszystkieg naj Dla NIKOLI od ciotki Asi i Wiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny

widze nocki do kitu

sarunia moze przejdz sie jutro do lekarza i pogadaj moze wiki cos dolega

STO LAT DLA NIKOLI

ja wczoraj wysprzatalam chate przyslowiowa szczoteczka do zebow o 12 w nocy skonczylam , i toska wtedy wstala jak skowronek zadowolona 🙂 i do 1 warjowala w lozeczku az zasnela 🙂a juz sie martwilam ze pol nocy z nia przesiedze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekujemy wszystkim za życzenia 😘 😘 😘
a u nas dzis w nocy bylo nie najgorzej jestem nawet wyspana:P
wiem co to znaczy co chwile wstawac kilka ostatnich nocy nicola tez co chwile sie budzila albo musialam smoczka jej podac albo mleczko dawalam 😞
Ja nicolke tez klade do lozeczka na boczek i po chwili zasypia, ale w dzien to musze sie z nia meczyc zeby zasnela czesto obok niej sie klade i wtedy zasypia przy mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!
Ach mialam takie przeboje ze szok!Z noga nie poszlam do lekarza bo naprawde nie bylo jak.Lukasz wrocil w piatek pozno i zeby jechac do szpitala musielibysmy zabieraz Mala a znajac zycie tutaj mozna na ostrym i 5-7 godzin spedzic!Norma!Jak bylam w ciazy kilka razy bylam i tyle wlasnie wyczekalismy sie!
Wiec kustykam jakos,juz troche lepiej!Wciaz jeszcze moge powiedziec ze do welela sie zagoji hihihi,bo narazie nie mamy slubu z Lukaszem.
A na to wszystko Julka byla strasznie marudna i wlasnie dzisiaj przebil jej sie 2 zabek!!!!HURRRRA!!!

Krociu kochana wszystkiego naj,naj,naj...spoznione ale szczere!!!A co do mezusia to pisalas ze zyczen nie zlozyl Ci,oj niedobry ale za to chociaz autko ci kupil!

Tusienko tak to czasami jest ze ktos nam cos z przed nosa zwinie.Nam tez zwineli jeden samochod ktory chcielismy kupic ale i dobrze bo potem znalezlismy lepszy.Teraz mamy Audi A6 i jestesmy baaaaardzo zadowoleni.

Asiula ciesze sie ze tak sie odnalazlas w pracy.Z jednej strony ciezko dzidzie zostawic a z drugiej strony czlowiek troszke odpocznie.Po za tym jest motywacja zeby dbac o siebie,trzeba sie rano ubrac,pomalowa i mimo ze to zycie na wysokich obrotch czlowiek lepiej sie czuje.Ja to chodze czasmi taka zolza po domu,wykapie sie nie raz dopiero wieczorem i jak ja to mowie jeszcze dzien mi sie nie zacznie a juz sie konczy!

Sara tak to jest z tymi facetami,Moj od 6 miesiecy nie wstaje do Malej 😞(( jak zaplacze.No a karmic tez jej nie moze bo musze dac cycka!Moja Julka tez sie bardzo wierci i budzi w nocy i tak steka!

Beti jak juz pisalam Julka tez bardzo sie budzi.I ona nie tyle pije z cycka tylko sie nim bawi,possie go chwile i wklada sobie smoka do buzi a potem zas cycek i zas smoczek i tak w kolko.I strasznie sie przy tym wscieka i jeczy.Dlatego z niz spie z cyckami na wierzchu.Ostatnio obie takie rozwalone na lozku lezalysmy z rekami podniesionymi do gory,poprostu te same pozycje az Lukasz mi zdjecie zrobil!Boze jak to smiesznie wygladalo!Ale polozna mi mowila zeby teraz nie spac z mala i odzwyczajac ja od tego cycka w nocy bo potem bedzie dopiero trudno.

Anusia wszystkiego naj,naj,naj dla Nikoli id cioci Patrycji i Juleczki!!!!

oli Ty nasz pracusiu,to chata blyszczy!!!Super moze i ja dostane taka wene do sprzatania hihijak tam Odzia???Lepiej jej juz???I jak tam zabek Tosi???

Oj Ruda rybko i jusmarkl brakuje was!
Dobra zmykam moze wpadne potem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesc dopiero jadła około 6 wczesniej własnie myslała,ze głodna az wkocnu mleko miała cghłodneeee 😞ale nie była głodna budzi sie bo sie budzi tak tez musze na boczk i usypiac zas moja prawie nigdy nie zasypia na rekack nie umieer bo jej nogdy tego nie uczyłam. Bo mam chory kregosłup i jak najmnie na rekach ją chce miec 😞
A do nocnego spanai kłade ją w łozeczku wybawi sie a potem kłade sie obok niej na boczek pogłaszcze i spii a czasami sama zapypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odzia nadal wysoka goraczka i marudzi zwarjowac mozna , michu wczoraj kupil jej garfilda ona kocha tego kocura , teraz caly czas z nim lezy i go tuli przeczytala chyba wszystkie komiksy z garfildem jakie maja w bibliotece w szkole bo jeszcze nie widzialam ksiazki zeby jej kupic ,

patrysiu ty dzielna jestes babeczka z takim bolem dajesz rade podziwiam 🙂

GRATULACJE DLA JULECZKI I BUZIAK 😘 ZA DRUGIEGO ZEBULA 🙂

toska nadal brak zeba i tez temperatura nadal 😞 ale juz nie marudzi tak 🙂

wy te nocki macie przerabane wspolczuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

dzis u mnie dzien spiocha odzia spi bubus spi oby dwie maja goraczke 😞 nawet nosa z domu nie moge wytknac koszmar 😞 toska sie slini ze masakra ja nie wiem ile te zeby moga sie przebijac , dzis patrzylam to cale dziasla ma biale tak naciagnieta jest skora a zeba czuc ale nie widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu
gratuluje Julce drugiego ząbka, skad wiesz ze jej zabek akurat dzisiaj wyszedl?? bo ja juz nic niewiem jak Hani to sprawdzic, buzi niechce otworzyc a palcem juz nic nie czuje :laugh:

ale macie fajnie, Hania mi sie tylko na rekach uspi, no a w nocy jak ja karmie to od razu spi dalej i sie nie rozbudza. Napewno bedzie ciezko ja odzwyczaic ale teraz jest to dla mnie wygodniejsze i tak zawsze sobie mowie ze pozniej bede sie tym martwic 🤨
a pozatym to zawsze Hania mi sie rozkopuje jak spi przykryta 😞 zawsze sie boje ze mi zmarznie bo czasem jak sie spi to chlodno, tez tak robia wasze maluszki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti toska tez sie rozkopuje , moj maz znalazl na to sposob wklada kolderke z jednej i drugiej strony pod materac :laugh: a poza tym mam taki spiworek ale michu nie lubi jak tosia w tym spi

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=804861325#gallery


cos takiego tylko inny tu akurat znalesc nie moge w smyku sa bardzo ladne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂

U Nas dzis sliczna pogoda byla, caaly dzien sloneczko. Pojechalismy sobie na wycieczke do takiego zamku, w ktorym sa jeszcze staaare rzeczy, mowie Wam dziewczyny, ale super tam bylo. Lazilismy tam chyba z 3 h i wszystko bylo takie fajne, tyle pomieszczen w tym zamku, ze nie wiemy czy we wszystkich bylismy, stare loza, komody, nawet posciel stara po krolach lezala na lozkach, super. 🙂

Oli-ehh biedna Tosia i Odzia. 😞 Tak sie mecza dziewczynki biedne. 😞 😞

Patrysiu-Mam nadzieje, ze szybko noga sie zagoi!!! 🤪 My teraz mamy Peugeota 307 i tez jestesmy z niego bardzo zadowoleni. 🙂 ale Maz wymyslil tak, ze jak pojedziemy do Polski to on pojedzie do Niemiec po samochod, najprawdopodobniej po Opla Omege kombi, no i nim bedziemy jezdzic do Danii a jak nas zlapia do go przerejstrujemy, bo za opla bardziej sie bedzie oplacalo zaplacic za rejstracje niz za peugeota, bo jest duzo drozszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przede wszystkim gratulację dla Juleczki za ząbka. Dogoniła już moją Lulkę :P Ale mojej chyba idzie kolejny ząbek. Nawet pić mleka za bardzo nie chce. Kryzys jedzeniowy mamy 😞 Ale dzisiaj jej kupiłam jogurt jagodowy (bezglutenowy) z Nestle i zjadł całe 100ml. hihi Takie coś to lubi :P
Patrysiu mam nadzieję i życzę tego Tobie aby noga jak najszybciej się zagoiła.

Beti - pytałaś jak Julka zachowuje się jak jest z moją mamą. Wszystko zależy od tego jak długo mnie nie ma tzn. im dłużej tym Lulek robi się bardziej marudna i smutna. Często dzownię do mamy i jak mała nie śpi to mama daje jej telefon i wtedy jest już dobrze. Julka z reguły lubi z nimi być a z moim tatą to szczególnie (oczko w głowie dziadka).

Oli - biedne te Twoje dziewczyny. Ucałuje je od cioci Moniki.

Fakt, brakuje Rudej Rybki i Jusmarkl. Mam nadzieję, że zajrzą do nas już niedługo.

Tusienko spuer dzień miałaś. W ogóle zauważyłam, że często robicie sobie małe wypady w różne miejsca. Super. Postanowiłam, że na wiosnę też tak będę robiła. :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mielismy super dzionek. 😁 Robimy sobie czesto wycieczki, bo bo tak.. w tygodniu, ja do popoludnia siedze sama w domku z Lenusią i w sobote tez, teraz byl tylko wyjatek, ze maz byl caly weekend w domu, a tak to siedzimy same, a kiedys to w ogole i w niedziele Maz chodzil do pracy, teraz go przycisnelam, ze ma zostawac w domu i spedzic niedziele z rodzina, bo tak byc powinno. No i zostaje, wiec sobie jedzimy w rozne miejsca, bo jest tu sporo atrakcji wiec po co siedziec w domu. Jeszcze jak Lenusia bedzie wieksza to bedziemy musieli pojechac do Legolandu i jest tu duzo czegos takiego jak LunaParki i AquaParki, wiec tylko czekamy az Lenka podrosnie i tam tez bedziemy jezdzic. Mamy ulotki z tych wlasnie miejsc i naprawde zapowiada sie super, tylko Lenusia musi podrosnac tak z pare latek zeby mogla tez sie tam pobawic. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - z Julka mam tak, że co podam to zje. No chyba, że ma kryzys tak jak teraz. 😞

A my z mężem pojechaliśmy dzisiaj do Poznania do Pestki i tam poszliśmy do Carrefoura i kupiliśmy małej zabawkę z Fisher Price - szczeniaczek uczniaczek. Daliśmy 119zł. A mała jak się cieszyła. Już w sklepie jej go włączyłam to piszczała na cały głos.
http://www.allegro.pl/item805025972_fisher_price_szczeniaczek_uczniaczek_nowy_serce_pl.html

Nagrałam dzisiaj film komórką jak Lulka wstaje na nóżki w łóżeczku. Pokazałybym Wam, ale niestety nie mam jak.

Tusienko - oklask dla Ciebie za to, że tak miło spędzacie razem czas.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No skonczylam czytanie , jej godzina czasu.
To po kolei hihi.
Przeprowadzka zajela nam 2 dni , przewozenie wszystkiego. Potem kolejne dwa wypakowywanie , ukladanie itd.
Telefonica sie zarzekala , ze max do 7 dni nam podlacza internet , a trwalo to w efekcie prawie 2 tygodnie :/

Dziekuje slicznie za zyczonka i oklaski dla Kevinka 🙂

Maly mial wizyte kontrolna jedenastego i dostal szczepionke przypadajaca na 6mies. Wazy 7940 i ma 69cm . Siedzi juz samodzielnie bez zadnego podparcia ani oparcia. Juz sie nie buja na czterech , nareszcie opanowal technike raczkowania 🙂 Rozrzucam mu czasem zabawki na dywanie i go tam klade , a po chwili juz go tam nie ma. Zabawki go nie interesuja kiedy sam moze sie dostac do bardziej interesujacych rzeczy. Oczywiscie3 interesuje go wszystko czego mama nie dala. Czyli to czego nie wolno.

Pisalyscie , ze kasujecie zrobione zdjecia , bo wpadacie w depreche kiedy patrzycie na siebie. Ja mam to samo , tylko ze ja nie moge patrzec na wystajace kosci policzkowe itd. Nie moge zcierpiec , ze jestem taka chuda. wrrr Zabiore troche Patrysi i troche Rudej Rybce to wszystkie zadowolone bedziemy 🙂 Postanowilam sie wziasc za siebie i przyjmuje tabletki hormonalne antykoncepcyjne - po nich zawsze troche tylam , poza tym jem wiecej i czesciej , zrobilam wlosy i kosmetyke twarzy. Powiedzialam mezowi , ze koniec nienawisci do lustra , czas sie z nim zaprzyjaznic!

Co do tego kubeczka explora z TT to Kevinek tez go ma i u mnie jest ok. Dziewczyny tam sie zdejmuje takie cos od spodu jak odkrecicie te pokrywke z ustnikiem i wtedy plyn leci prosto do otworu i latwo. Odkrylam to czytajac instrukcje obslugi 🙂 Poza tym mozna tez przykrecic zamiast pokrywy z ustnikiem nakretke ze smoczkiem z TT , pasuje idealnie.

Gluten wprowadzilam. Maly zajada chlebek i herbatniki. Obiadki tez wcina ze smakiem , ale bardzo malutkie porcje zjada. Kilka lyzeczek i pozniej pluje. Deserki mu smakuja najbardziej. Co do jogurtow to tutaj sa petit danone od 6 miesiaca , ale ja kiedys czytalam o jogurtach artykul , ze zawieraja jakies tam bakterie , ktore bardzo szkodza niemowletom , wiec trzymam sie zasady mojej pediatry , ze jogurty dopiero po ukonczeniu roku. Jest tyle jedzonek , ze nie sa potrzebne jogurty. Maly jak widzi , ze podaje obiad to caly sie trzesie i piszczy wyciagajac raczki , zeby mu dac. Bez wzgledu na to czy jest glodny , bo nawet jak dopiero co go karmilam , a widzi jedzenie to trzeba mu dac sprobowac , bo chce wiedziec co jemy.

Tego szczeniaczka z fisher price tez mam , ale w poprzedniej wersji bez serduszka , bo mam go juz 3 lata. Klaudii kupil chrzestny.

Ode mnie i Kevinka buziaki tez dla wszystkich szkrabkow jubileuszowych , ktore nas ominely 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...