Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

hej Mamki 🙂

dwupak :P dziś wstałam o 11 🤢 masakra;/ no ale w nocy nie mogłam spać bo mi było strasznie duszno, nie miałam czym oddychać 😞

mój mąż pracuje z moim bratem i przed chwilą dzwonił i powiedział mi że dziś urodze bo obydwoje kichają (na picie) .. fajnie by było, ale nic mnie nie zbiera 😞 będę przeterminowana..

u mnie dziś pochmurno i mnie to cieszy bo nie leje się ze mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no niech w końcu któraś z nas urodzi ! Te małe chyba o coś protestują 🙂 ja się zastanawiam czemu po terminie urodzę.. u mnie wszyscy pare dni przed, nawet od str męża.. Moja coś nie chce wyjśc, widocznie jej tam dobrze 🙂 ale mam nadzieje jak się zgłosze do szpitala w sobote to mi wywołają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek nie wiem co z tymi moimi suwaczkami 😉 a termin mam na 13 czyli na poniedziałek... więc już niedługo
z tym że ja mam się zgłosić na oddział w dzień terminu bo mam białko w moczu i anemie...ale nie mam pojęcia co będą mi robić jak dotrwam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo halo !! czerwcówki tez sie nie mogły logować!!!
admin napisał tak

Anula, a jaki miałaś problem z logowaniem? Czy pojawiał się jakiś komunikat czy nie pamiętałaś hasła? Z jakiej przeglądarki korzystasz? 
Zbieram informacje, by rozwiązać problem

W przypadku, gdy ktoś zapomniał hasła jest rozwiązanie - http://www...ofiler&task=lostPassword

Pozdrawiam i przepraszam za kłopoty
Admin


to może Ania niech napisze do niego i może się coś uda zrobić 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki. Ja się melduję z wielgachnym brzuszkiem.
Żanka nie dałam rady wczoraj wypróbować tych twoich sposobów bo znajomi byli a jak pojechali to pół nocy w łazience z rozwolnieniem przesiedziałam 😞 (chyba po tym kebabie za te lenistwo bo obiadu nie chciało się robić).
Dziś mąż zabiera mnie do kina 🙂 może jak z kina wyjdziemy to zrobimy długiiiiii i szybkiiii spacerek 🙂
Magdey witaj w gronie przeterminowanych...
Mroczi u mnie w końcu też wiaterek i nie ma upału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam lipcowe mamy te przed terminem i po terminie.
Dziś nad katowicami o 3 w nocy przeszła wielka burza...i potem spać nie mogłam.

Byłam dziś u ginekologa, mała jest nisko, ma się świetnie. Dowiedziałąm się że moja szyjka macicy jest skrócona o 70 procent,a rozwarcie jest na palec jak było, szyjka też jest zgładzona. Hmmm to jakaś nowość bo rozwarcie na palec mam od ponad miesiąca. jak myślicie kobitki, co oznacza, że te 70 % skrócenia, czy to że moge urodzić jutro czy też spokojnie donosze do 21? Pozostaje jeszcze do skrócenia 30 procent, ale czop mi nie odszedł, więc nie ma źle. mam przyjsc za tydzien jesli nie urodze...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka napisał:
Wilsonka wolisz dołączyć do nas? 🙂


żanka, po 18 lipca będę przeterminowana, ale mam pewność że 21 ide do szpitala rodzić więc 3 dni przeterminowania mi odpowiadają.

Mój mąż powiedział mi dziś ze cchialby by sie dziś zaczęło. Bo chce juz mała poprzytulać...hihi, a ja chyba zaczynam schizować przed porodem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe no chyba tak 🙂 Czytałam właśnie już dzisiaj ten artykuł.

Dzwoniłam do swojego lekarza przed chwilą. Kazał mi się zgłosić do szpitala jutro rano na badanie po którym stwierdzi, czy muszę zostać, czy mogę spadać do domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki.
nie mam czasu czytać co tam naskrobałyście dawno mnie nie było to może mi napiszcie tak w skrócie czy któraś po Aniach urodziła??
ja wczoraj byłam rano u lekarza i sie dowiedziałam, że żadnych obiawów zbliżającego się porodu.. żebym spokojnie czekała.
to czekam, tyle że nie spokojnie.. wczoraj do dwunastej w nocy siedziałam i pisałam prace magisterską ale napisałam!!! 🙂 a dziś jeszcze muszę ją oprawić w piękne okładeczki 🙂 i w piątek jak nie urodzę złożyć na uczelni 🙂
kurcze ale dupsko to mnie tak wczoraj bolała już w nocy ze szok od tego siedzenia ale musiałam na dziś skończyć.. a dziś jeszcze wprowadziłam poprawki (rano musiałam jeszcze jechać na spotkanie z promotorem) i dosłownie padam na ryj...
jestem tak potwornie zmęczona że dziś to i poród bym przespała chyba.. mam nadzieję że się dzidzia nie zechce dziś wydostać bo chce mi się spać.. :P i to jak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...