Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ze mnie też - masakrycznie!! Dorwałam jakieś krótkie gatki od męża i ganiam w nich po domu bo w tym moim dresie to ugotować faktycznie się można. A nie opłaca mi się teraz krótkich kupować... Niebawet będę 'troszkę' mniejsza 🙂 Mam nadzieję, że z czasem coraz bardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam takie krótkie ciążowe ale jakoś do tej pory nie było pogody. Może raz je miałam na sobie. Może teraz się ciepło zrobi to w nie wskoczę heheh
a po domku to różnie biegam.
Jejku musze pranie rozwiesić ale nie mam siły a niech sobie trochę poleży w misce hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam jakieś czopki brać na stan zapalny, żeby dzidzia miała 'czysto' jak będzie wychodzić. Bez bakterii. normalnie mam tyle śluzu po nich, że masakra - nie dość, że u mnie tak duszno to cały czas z podpaskami muszę chodzić 😞
justiks23 chociaż urodziłaś w czerwcu to i tak jesteś naszą kochaną lipcóweczką 🙂
ziolka smacznego arbuzika - chociaż jest to owoc, którego nie znoszę i nie jem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerze ziolka ostatnio jestem zmierzła jak cholera i wszystko mi przeszkadza, denerwuje itd. No nie będzie łatwo, ale jakoś trzeba przez to przejść. Hehe ziolka faktycznie - może lepiej na dwa razy, bo jak fikniesz to... może być 'ciężko':P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie troche przespalam,ale i tak mi smutno 😞dzieki laski za pocieszenie 😞jesli chodzi o cc,to ona mi powiedziala,ze taka waga jeszcze nie jest wskazaniem 😞najbardziej boję sie tego,ze bede miala to cc dopiero wtedy jak bede sie meczyc iles godzin normalnie...bo jak mialabym odrazu isc na nia bez zadnych skurczy to spoko...a jeszcze wyczytalam w necie ze mam podwyzszone ryzyko jakies dyspacji 😞czyli,ze dziecko moze sie nie przecisnac przez szyjke czy cos..
kurcze a moze ja powinnam mu jakos pomoc?schody i sex nie pomagaja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
ja dzisiaj byłam na wizycie u mojego gina i wiecie... na urlop idzie i wraca 13 lipca, czyli w dzien mojego terminu 😠 😠 😠 powiedziałam że na niego poczekam ale on na to że raczej marne szanse 🤢 rozwarcie mam na opuszek palca, szyjka krótka i dzidziuś bardzo niziutko więc raczej trzeba się będzie obejść beż niego 🙂 🤢 ehhhh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziolka napisała:
Magdey a jak śpisz w nocy? Bo mi ręce drętwieją jak się tylko położę na plecy. Także śpię cały czas na boku. Pewnie masz jakiś ucisk i to dlatego ale to już niedługo więc się nie martw 🙂



martwię się troszkę bo właśnie nie śpię na plecach tylko na boku 😞 🤨 .. w poniedziałek się zapytam lekarza czy to jest normalne 🥴

Ania1311206 kurcze cięzko 😞 z czerwcówek velina tez ma problem, nic sie nie dzieje.. i nie wiem czemu ale czuje że u mnie też sie nic nie dzieje, tych skurczy to nie mam, brzuch nie wiem czy sie obniżył, jak by nawet sie obniżył to minimalnie... EH!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...