Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale fajowo!!!!!!!jej ledwo sie lipiec zaczął a wy dajecie czadu moje kochane 🙂GRatuluje!!!!!!!wracajcie do nas dziewczynki i opowiadajcie co i jak.Justiks pozdrów dziewczyny bo masz z nimi kontakt!!!!daje oklaska dla aniuni a później dla Ani.suuuuuper [size=4]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raany!!!!! ale czadowo!!! GRATULUJE ANIOM 🙂 🙂 🙂 😘 😘

ja właśnie śniadanie zjadłam.. umyłam się bo w nocy poty mnie strasznie zalewały 😠 czekam jak mi włosy wyschną to się przygotuję do wyjścia...

wczoraj byłam spanikowana!! w ogóle nie czułam ruchów małej !! 😞 nawet gdy cos zjadłam, lub wypiłam dwie szklanki zimnego picia położyłam się a mała się nie ruszała, pukałam trzęsłam brzuchem i nic 😞 powiedziałam mężowi że jak do dziś się nie poprawi to pojedziemy do szpitala.. i zobaczę jak dziś będzie, ba wczoraj po 21 coś pokopała ale mało.. martwię się 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja myslalam ze juz cos wczoraj zaczyna sie dziac! zaczelo mnie mocno bolec w okolicach krzyza i troche w podbrzuszu, trwalo to ok 30 minut i juz myslalam ze to porod sie rozpoczal a tu nagle cisza jak sie polozylam. Chyba bede miala bole krzyzowe wrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAGDEY a Ty sie nie zamartwiaj bo twojemu dzidzi jest juz ciasno i ok 60 % swojego czasu przesypia w brzuszku. Jak sie niepokoisz to licz ruchy dziecka musi byc ich conajmniej 10 http://mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=660 wejdz na tego linka i poczytaj sobie =)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki - ja w domciu jestem, ale bez dzidziusia 😞 Jeszcze w dwupaku. Lekarz mnie wypuścił na przepustkę, bo go uprosiłam z racji urodzin męża. Zapytał mnie tylko, czy opłaca mi się do domu jechać, jak za 1,5h mogę wrócić:P Teraz idę z mężem na spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Ania to jest aparatka - to może niech sobie przypomni kominiarza, listonosza...:P Wtedy może zauważy podobieństwo 😉 Super, że karmi 🙂 Ja się tego trochę obawiam, że pokarmu nie będę miała albo cuś. Ale już nie wyczekuję z minuty na minutę porodu, jak będzie chciała wyjść to wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No fajnie że karmi piersią też troszkę mam obawy co do karmienia bo nic mi w ciąży nie urosły i nadal nie leci siara 😞
A moja cierpliwość jest już na wykończeniu czekania na maleńką Żanka mi lekarz powiedział że po 15 będę miała dzidzie a tu lipiec już i nadal siedzi w brzucholku ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jednak dwie mamy. I bardzo dobrze. Jest dopiero 4 lipca a tyle mam juz rozpakowanych 🙂
Mąż zrobił mi dziś zdjęcia. Wyglądam jak blady wampir:P [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Obraz_011.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Willsonka bardzo ładnie wyglądasz nie żaden wampir.I bardzo ładną masz sukieneczkę 🙂.A co do wielkości dzidzi chodziło mi o to że moja mała jest taka duża dlatego za ytdzień chcę urodzić. W 36tc miała już 3000g więc do 20 lipca czyki do terminu pani dr powiedziała ze spokojnie dojdzie do 4kg dlatego po wtorku kazała nam robić wszytsko żeby urodzić.


GRATULACJE DLA AŃ 😁

Żanka sorrki że z tym terminem tak wyszło ale to wszytsko przez te upały 😉 Trzymaj się cieplutko i mam nadzieję szybko urodź 🙂

No ja od wczoraj mam takie mocniejsze skurcze i bardzo zaczyna mnie boleć krocze więc kto wie może w ciągu tygodnia coś się zacznie. We wtorek się okaże czy jest jakies rozwarcie czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka tym razem Ci wybaczę 🙂 Idę na wieczorny spacerek z mężem. Teraz troszkę chłodniej jest więc przyjemniej będzie się spacerować 🙂 Dzisiaj wszamałam ogromne ilości lodów:P Trzeba spalić kalorie 😜 :laugh: 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...