Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wstawać śpiochy 🙂
Ja się melduję teraz bo potem nie wiem czy będę w stanie pisać na komputerze. Właśnie idę do okulisty i zależy czy będzie mi badał dno oka czy nie. Jeśli tak to potem przez pół dnia nic nie będę widzieć 🤔 a jeśli nie to zajrzę do was jeszcze 🙂
Ciekawa jestem jak tam Żanka Kasiulek i Kropeczek? Może coś przez noc się zmieniło?
Ja w nocy po tych oknach miałam skurcze znowu ale takie nie za mocne. Dziś wybieram się na dłuuuugi spacer no i w sumie to od dziś mogę już rodzić tylko co z tego 😁 Wszystko zależy od Maleństwa. No tomam nadzieję do potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ziolka ja dalej w dwupaku!
w nocy miałam lekkie skurcze ale poza tym cicho! dalej odpada mi czop dzisiaj jest podbarwiony krwią!
o 15.30 idę na ktg!
Sola śliczna jest twoja córcia no i twoja guśka równiez.
same księżniczki się rodzą.
będzie miał mój synek w kim wybierać 😉
zajrzę później idę coś zjeść.
a może Żanka już urodziła 🙂 ma może z nią ktoś kontakt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maleństwo swoje uśpiłam więc moge się z Wami przywitać.....jutro mnie czeka ciężki dzień idę na ściągnięcie szwów a nadal mnie brzuch boli i sączy sie krew od czasu do czasu....ale to nie jest takie ważne ....ważne,że moja kruszynka która sie urodziła w 38 tygodniu jest cała i zdrowa....zakochana jestem w niej od pierwszego wejrzenia jak mi ją pokazali kiedy ją wyciągnęli z brzuszka.....





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski. Ja cala noc spac nie mogla, maz tez. Nie mam pojecia czemu. Krecilam sie tylko, albo do wc chodzilam, tragedia. Teraz jem sniadanko i trzymajcie za Mnie kciuki, bo mam wkoncu terminw urzedzie zeby kase dali i zebym mogla zmienic miszkanko na wieksze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamuśki, mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie 🙂. We wtorek wyszłam ze szpitala, wczoraj musiałam sie jakoś zorganizwać, choć ciężko, a dziś musze nadrobić pare spraw. nie mniej jednak odzywam sie byście wiedziały że jestem. Jak zrzuce zdjęcia małej to prześle na forum. Powiedzcie mi w skrócie kto już urodził, bo przez ten tydzień co mnie nie było to żeście ładną ilość stron naklikały 😁. kurcze jak już sie ogarne to musze suwaczek zmienić 😁. A teraz już uciekam, jestem po ciężkiej nocce, teraz chwilowo Julcia śpi ale nie wiem jak długo, bo coś dziś chyba nie ma nastroju. Trzymajcie sie cieplutko i trzymam kciuki za te w dwupaku, czas sie rozpakowywać 😁. Mam nadzieje że wieczorkiem zajrze, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał:
jak byłam u gina to były trzy dziewczyny i każda nosi w brzuchu chłopczyka i każda była po terminie!
coś nie śpieszy się chłopcom na ten świat:laugh:


Witam
Kasiulek ja od 34 tc mam skróconą szyjkę i 1 cm rozwarcia i tak noszę mojego chłopczynę! Niby groził mi przedwczesny poród i brałam proszki do końca czerwca a teraz nic! Nawet brzuch mi się tak często nie stawia? Faktycznie te chłopaki to leniuchy 🙂 Mam wizytę w poniedziałek u mojego gin więc pewnie już ostatnią przed porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Sweet!
powiem ci że nie ma reguły na to czy chłopcy rodzą się przed czy po terminie.
miesiąc temu moja siostra urodziła syna tydzień przed terminem w sumie pierwszego też przed terminem a ja już jestem po terminie. szyjkę mam prawie wygładzoną a rozwarcie na tylko opuszek już od trzech tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...