Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madziatre napisał:
moja Zosia wczoraj przeszla bez wiekszego placzu trzy szczepienia, a mialam troche stresa żeby mi sie nie darła na całą przychodnie, naszczęście była dzielna 🙂
wazy już 7 kilo i 65,5cm i nie mieści się do wózka prawie, kurcze powinni większe te wózki produkować 🙂


oklask dla Gosi za sczepienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂mój Wojtus tez sie juz prawie nie miesci w wózku 🙂tzn w tym wkładzie do wóżka....wiec bedzie trzeba zmienic.ja dzis obudzilam sie ze strasznym bólem brzucha.....ciotka sie zbliza 😞a mam dzis egzamin wewnetrzny z prawka....kurcze wiecie jakie trudnosci mi robia zeby odebrac z kursu papiery.najpierw facet wymyslił sobie ze musze zrobic nowe badania....bo tamte co robilam moga byc nieaktualne ze wzgledu na stare nazwisko i adres.ale zadzwoniłam do osrodka ruchu drogowego i dowiedziaąłm sie ze sa aktualne!!!byłam tam w poniedzialek i miałam ten egzamin zdawac ale facet nie przynósł testów!!oni tam sa zacofani i egzamin przeprowadzany jest na kartkach ksero!!! 😠wiec na dzis sie umówiłam ...tyle ze i tak nie chcą mi papierów wydac bo stwierdzili ze usze sobie wykupic pare godzin zeby zdac jeszcze jazde wewnetrzna.choc jak sie dowiadywałam jesli miałam juz zaliczona jazde mimo takiego okresu czasu.to jest to aktualne!!!!.masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI.MOJ jULEK PONOC LEPIEJ,CHOC JA SLYSZE PO JEGO KASZELKU,ZE JEST INACZEJ.DOSTAL TERAZ ANTYBIOTYK W PLYNIE I DWA WZIEWY PRZEZ BABY HALER.ZOBACZYMY CO TO BEDZIE.DUPKA GOI SIE LADNIE PO ZASTRZYKACH A SLODZIAK MOJ SIE CIESZY ZE JUZ PO:d:d
Milcia...troche do bani,ze Ci tak utrudniaja.ja zdawalam 2lata temu za 3razem mi sie udalo.co prawda testy za pierwszym ale z jazda ciezko..a kiedy masz caly egzamin???troche sie musisz teraz nadenerwowac biedaku,kwiatek dla Ciebie 🙂no i 3mam kciuki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI 🙂 MILCIA GLOWA DO GÓRY, CHORE TO JEST ZE TAK CI URUDNIAJA NO ALE COZ... DASZ SOBIE Z NIMI RADE 😉 TRZYMAM KCIUKI, JA PRAWKO ZDAWALAM PRAWIE 8 LAT TEMU I TO ZA I RAZEM 😆 JESZCZE JESTEM W SZOKU:laugh:
CO DO NAS TO JA SIE PODZIEBILAM A MOJA NIUNIA MA KATAR I TU MAM DO WAS PYTANIE: CO ZROBIC NA GESTY ZALEGAJACY KATAR? MOJĄ MAŁĄ TAK MĘCZY, KRZTUSI SIĘ I WOGÓLE LIPA A DO LEKARKI JUTRO IDZIEMY. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki.dzieki za wsparcie....wczoraj miałam dopiero wewnetrzne testy.....no i zdałam bezbłędnie.ale cholera nie chca mi wydac papierów bo jeszcze musze jazde wewnetrzna zdac.wiec trza bedzie wykupic jakies godzinki u nich 😞bo w sumie jezdziłam 4 lata temu i wtedy facet zapewniał mnie ze jazde mam zdana!!!!a tu teraz problemy robia.no ale cóż i tak bym musiała wykupic pare godzinek zeby sobie co nie co przypomnec 🙂.....narazie lipa bo z kaska krucho.wiec jeszcze to troszke potrwa. 😞 no cóż trza czekac,w sumie narazie to i tak samochodu nie mamy.a jak cos to maz ma prawko 🙂.monia na katar...polecam katarek,w sumie troszku kosztuje bo jakies 50zł...ale naprawde super sprawa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał:
współczuję monika! buziak dla was! my szczepienie mamy w czwartek!
ja natomiast mam problem w postaci pleśniawek!
macie jakieś sposoby na szybkie usunięcie ich?




Witaj Kasiulek...na początku moja Julka też miała pleśniawkę na języku... kupowaliśmy w aptece "Aphtin" ale najlepszy sposób na to własny mocz.....tak poradziła babcia.....załozyłam zwykłą tetrową pieluszkę... Julcia tam nasiusiała zawinęłam pieluszkę mokrą na palca i starłam pleśniawkę z języka.....Do dzisiaj mamy spokój.;-)











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
willsonka napisał:
Ja w życiu bym dziecku nie potarła języka moczem, bo może mieć w nim bakterie.Zresztą to obrzydliwe...
Mojej pomogło przemycie 2 razy języka gazikiem zamoczonym w syropie o nazwie Flumycon. Po to są leki by je stosować!



Może i obrzydliwe, ale skuteczne w naszym przypadku.Nikt nie karze Ci tego robić ani nie namawiam nikogo...ja wyraziłam tylko swoją opinie . Gdybym tego nie zrobiła nie pisałabym o tym..Mam córkę 14 letnią też jej tak zrobiłam i jakoś nic jej nie było.....a teraz z niej jest kawał baby....przy pierwszym dziecku zawsze chuchamy, zobaczysz jak będzie przy drugim....Pierworódki zawsze tak mają...pozdrawiam...;-)



[img size=271]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/wwwwwwwwww.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


Moje laski










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam podobne zdanie do willsonki.
Mamuśki - muszę się z wami w końcu podzielić TĄ wiadomośćią. Ostatnio mało tutaj bywałam, ciągle nadzieją żyłam, ale udało się. Za tydzień się wyprowadzamy do swojego mieszkanka!!! Może nie tak całkiem swojego, bo będziemy wynajmować, ale z dala od rodziców:P Własne 41m2!!!! Jestem TAAAKA szczęśliwa!! Wczoraj byliśmy je oglądać. Po prostu śliczne!! Super układ, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, weranda... żyć nie umierać!! Już nie mogę się doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej sola ja tez słyszałam ze własny mocz pomaga najlepiej.w sumie nie próbowałam....ale u córci jak miąla rane na nóżce to stosowałam...bardzo szybko sie wygoiło!!!była juz wieksza. takie domowe sposoby to nic złego 🙂ale zalezy jak kto na to patrzy....jesli nic nie pomaga to czemu nie spróbowac.....Zancia to gratuluje!!!!super.oby ci sie jak najlepiej mieszkało 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...