Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
milcia26 napisał(a):
hej 🙂 u nas tez pogoda nie bardzo...całą noc padało ,teraz choc nie leje to i tak smętnie za oknem 😞Ania to mnie nastraszyłas z tymi wziewami...i ich odstawianiem....jutro ide do lekarza na kontrole to sie dowiem co i jak.....choc widze poprawe... Kamil kaszle ale bardzo rzadko! 🙂dzis juz 4 dzien jak nie palę..... tzn sorki zapaliłam 2 papieroski przedwczoraj....ale to i tak sukces..... tylko boje sie ze nie wytrzymam bo ciągnie jak cholera.... musiałabym chodzic na kacu chyba bez przerwy!!!:P a to nie do zrobienia haha. wczoraj wieczorkiem miałam taka ochote na jedego papieroska .....ale twarda byłam....nie kupiłam choc w sklepie byłam.... nie gwarantuje dzisiejszego dnia 🙂.



oj papierośnico 😜 ale widzę,że nie jestem sama 😁 ja też palę - w prawdzie mniej jak Roberta nie ma, no i teraz też prawie wcale, bo chora jestem i w ogóle mnie nie ciągnie... ale palę.. Najgorzej jak ktoś pali...w towarzystwie to inaczej niż tak samemu 😉
A córę masz aktywną to tylko się cieszyć! lepiej niech ma takie korzystne zajęcia niż ślęczenie non stop przed komputerem czy tv.. U mnie pogoda jest okropna! nie dość,że leje to wieje! ale jak mocno! aż się boję wychodzić z chaty, tym bardziej z Julkiem 🥴 nie wiem czy cokolwiek dziś załatwię 🥴


url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Małgosia ma się już lepiej. Natomiast jest małym okruszkiem. Waży 8300 i ma 74 cm wzrostu. Ale niby wszystko z nią ok. Po prostu jest taka drobniutka. ja też jak byłam roczniakiem ważyłam podobnie jak Małgosia. Wstawiam jej jedno z aktualniejszych fotek. Ale chyba Was nie nadrobie bo zauważyłam że ost bardzo intensywny tu ruch.

Dlatego wszystkim mamom w ciąży, życzę szczęśliwego końca i porodu;-) No i gratulacje!

http://pl.tinypic.com/r/t5rnnb/7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też paskudna pogoda 😞 pewnie na spacerek nie wyjdziemy dziś...
Dziewczyny Palcie nie żałujcie sobie !!! Ja też paliłam 4 lata temu no i mi szkoda tyego czasu... ale papierosa nie miałam w ustach przez te lat ! ale wiem jaka to jest przyjemność z palenia i też nieraz sobie myślę "jak urodzę dzieci to mi nic już w życiu przyjemnego nie zostanie więc wróce do palenia " no ale wszyscy odradzają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj kropeczek dla mnie to tez przyjemnosc!!! dlatego mam problem...sama mówie ze to jedyne co mi zostało.... ale juz mnie w płucach kłuje....wiec chodzi o zdrowie,no i kaszel palacza sie zaczął....moze nie intensywny ale jedak jest od czasu do czasu.do tego dzieciaki wdychają mimo tego ze pale w łazience czy na balkonie....pewnie to tez przyczynia sie do infekcji!!! no i śmierdziuch ze mnie straszny.....a mąż narzeka 🙂on juz prawie 1,5roku nie pali.a palił dłuzej niz ja....wiec motywacja jest. do tego dochodzi kaska!!! 9zł za papierosy prawie co dzien....czasem co drugi....to przesada. jak moge kase odłozyc. nie pal....nie szkoda ci tyle czasu? ja sama nie wiem czy wytrwam...boje sie tez tego ze przytyje!!! a przeciez walcze z waga!no ale ostatnio tak sie opaliłam tych papierochów ze miałąm dosc!! wiec moze najwyzszy czas rzucic! najgorzej bedzie w towarzystwie 🙂....choc wczoraj sasiadka mnie czestowała a ja odmówiłam ...to juz jakis postęp 🙂tyle ze ja to rok nie paliłam i wróciłam do palenia....ze mną to nigdy nie wiadomo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noooo w końcu tu dotarłam 😉 cały dzień poza domem byliśmy... nie,żeby taka piękna pogoda była 😉 cały dzień coś załatwiałam 😮 jak nie skarbówka, to recepty, to zaświadczenia...no tragedia... nie wspomnę,że wszędzie kilometrowe kolejki 😠 później jeszcze zakupy... no i w sumie ( nie licząc szybkiego powrotu do domu na obiad) nie było nas prawie cały dzień 😮 ehhh...Julka to chyba trochę wymęczyło, bo nawet mleka nie wypił i zasnął...ale nic to, przed kąpaniem zjadł kolacyjkę, więc bez mleka się obejdzie.. 😉 ja też zaraz ide spac, bo nie prędko chyba się wykuruję z tego przeziębienia 🤨 a przyznam się, bez bicia, że wylazłam wczoraj na fajurkę i chyba załatwiłam sobie gardło..i mam teraz i katar i drapiące gardełko 🤢 ehh 🥴 dobranoc mamki 🙂



url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lalki..my juz na nozkach,i dziś tez bedziemy łatwić sprawki.muszę sie dowiedziec co i jak z przedluzeniem wychowawczego.i zakupy.a w sobote Kuba wyjezdza wiec trza go szykować
Ziolka szkoda,ze sie nie pojawisz,bo chciałam byś mi wymieniła produkty bezglutenowejak bedziesz miała chwilkę to napisz co mogę jeść a co zawiera gluten,chcialabym przejsc na taką dietkę.bo się pogubiłam,na roznych stronach roznie piszą.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 my dzis do kontroli popołudniu...ciekawe czy Kamilek juz moze isc do przedszkola od poniedziałku!....w sumie juz prawie nie kaszle 🙂. Ania co to chcesz przejsc na dietke dukana? jesli tak ,to w tej diecie chodzi o to by nie jesc węglowodanów... albo bardzo małe ilosci....zbadaj sobie najpierw cholesterol bo po tej diecie znacznie sie podwyzy.... jesli masz wysoki to zrezygnój.... ziolce tez zapomniałam napisac.... mnie sie podwyzszył! daje wam link odnosnie tej diety.... http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=462781
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi dopiero Ewunia zasnęła pewnie pośpi do 15:30 🤪 u nas dziś paskudna pogoda szaro zimno strasznie wieje i pada a mam taką ochotę na winogron.... może jak Ewcia wstanie i nie bedzie padać to przejdziemy się na szybki spacer 🤪 Tak w ogóle to nadal Ewcia ma katar na weekend jedziemy do moich rodziców i jak jej nie przejdzie do poniedziałku to zapiszę ją do lekarza na wizytę. A ja już się nie mogę doczekać soboty bo pojedziemy na grzybki pooddycham świeżym leśnym powietrzem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...