Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
Jeśli chodzi o dietkę to my jeszcze tylko na cycu jesteśmy i tak zostanie do skończenia 6 misięcy. I glutenu też nie wprowadzamy jeszcze. Te schematy rozszerzania diety są tak różne że ciężko się stosować do tego. Dlatego my na razie tylko cycuś a potem z pediatra będziemy uzgadniać co i jak. Na pewno zaczniemy od warzyw.Milcia podziwiam z tą czekolada bo ja nie chcę w ogóle dawać słodyczy małej.
Zębów u nas na razie nie widać choć wszytsko ląduje w buzi i śliny to mega dużo leci, ale na razie nic nie widać. A do siadania to nam chyba jeszcze dalej niż do tych zębów 🙂Tym bardziej że nie sadzam w ogóle małej. Czekam aż sama zacznie siadać. No nic ide głosowac na pokoiki.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka z ta czekolada to mu dałam troszku polizac.... 🙂ale tez nie bede pchała od razu słodyczy....tak poza tym to zupki tez je ze smakiem....a jabłka wprost uwielbia...Weronika to sie smieje ze je jak rekin!!!mały żarłoczek.hej tak po za tym to zapisałam sie na smyki,pl....tworze własnie blog.dla dzieci.troszku marnie mi to wychodzi...ale fajna pamiątka 🙂http://smyki.pl/domeny/pierwszyblog.pl/milcia/index.php?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milciaodwiedziłam Twojego bloga 🙂 Cudną masz rodzinkę a dzieciaki jeszcze lepsze 🙂 A ja dziś pierwszy raz dałam małej gluten do zupki 2 płaskie łyżeczki 🙂 No to teraz nam pójdzie nam już z górki 🙂No a ten żąbek już jest taki duży że chwyta mi łyżeczke jak ją karmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikt nie ma czasu zagladac przed swietami.. co ja gadam sama niew mam czasu, na wigilie jade do swoich rodziców tak sie ciesze ze szok 🙂 szczególnie ze nie bylismy u nich juz dwa miesiące 🙂 pozdrawiam i życzę wesołych swiąt o nie wiem czy jeszcze tu przed nimi zajrzę no i oczywiście dużo dużo dużo prezentów dla mamusi wszystkich bo dzieciaczki to napewno dostaną ale o nas to może ten długobrody zapomnieć.. buziole 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kasiulek głosik oddany 🙂ale tu pustki.....chyba naszym pania należy sie opieprz!!!!! 😠 juz maja gdzies nasze forum 😞...my wczoraj bylismy z Wojtusiem na kontroli po szczepieniach...wszystko w porzadeczku,waży juz 8.860 🙂 i długi na 71cm..hehe kawał chłopiska...nawet Kamil tyle nie ważył w jego wieku....!u nas od rana pada śnieg....wkoncu ,dzieci straaasznie sie ciesza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...