Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejo dziewczyny 🙂 wpadłam się tylko przywitać 🙂 mały oporządzony 😜 a więc idę szybko zupkę ugotować, bo prania i prasowania mam po same uszy 🤢 Na szczęście dzisiaj jest dziadek, więc mały będzie miał się z kim bawić jak będę zajęta 😜 Zajrzę później 🙂 Miłego dzionka 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
Oj z tym prasowaniem wczoraj wzięłam się za tą stertę co mnie już straszyła od tygodni. Mała akurat dwa razy po dwie godziny spała więc się udało. Jeszcze odkurzanko i po dniu. Dzisiaj znowu trzeba odkurzać i tak codziennie hehe mała sama zjada więc co chwilę trzeba sprzątać.
Teraz jeszcze chwilka i idziemy na spacer. Przy okazji kupię jakiś jogurt i mam nadzieję jak wrócimy pójdzie spać a ja sobie poleżę i poczytam gazetkę heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh ja sięciesze że się już ztym uporałam. Terazmam chwilkę wolnego bo mała spi a jak wstanie to będe sprzątać bo to mały pomocnik jest. Jak odkurzam to trzyma za rurę i odkurza zemną hehehe. I chodzi i mówi buuu. Teraz juz będe robic tak że co mi pranie wyschnie to od razu poprasuje i z głowy juz tak robiła ale potem odpusciłam teraz już tego nie powtórzę hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no..ja już mam zupkę zrobioną 😉 pomidorówka dziś 🙂 hehe 😉 zaraz wrzucam kolejne pranko... jedno już wywiesiłam 😉 Ziolka Ty wiesz,że mój Julek identycznie robi jak odkurzam 😉 jak widzi odkurzacz to jest w siódmym niebie - nie ważne czy włączony czy wyłączony 😁
Kasiu, dziękuję za oklaska i odwdzięczam się - żeby Ci się milej czekało do czwartku 😉
Uciekam, spróbuję małego od bajki odciągnąć i wezmę go na spacerek póki ładna pogoda jest. Do później laski 😆






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 widze ze wy tu pełną para sprzątacie,pierzecie... 🙂 a ja to jakos nie moge sie zebrac 🙂... no ale sama sobie sie nie dziwie bo co posprzątam to zaraz bałagan....przy tej mojej trójeczce:P. Kamilek nie nachodził sie długo do przedszkola 😞.chory jest ....zapalenie oskrzeli 😞.i bidulek tydzien ma z głowy 😞.wiec siedzimy w domku... Wojtek zatkany nosek ma....ale osłuchowo dobrze. mam nadzieje ze sie nie zarazi ani on ani Weronka. wczoraj z Wojtusiem pojechaliśmy do jego prababci... pierwszy raz tam byl....tak to babcia przychodziła. skubany pochodził troszku... pokręcił sie na fotelu i poszedł spac na 1,5 godzinki haha ...olał wszystkich 🙂.u nas troszku cieplej dzisiaj.... aha nie wiem czy wam pisałam.mąż na rocznice ślubu kupił mi rower....no i jeźdzę sobie z córą albo koleżankami...próbowałam też jazdy na rolkach...ale nogi bolą !!!! wiec to chyba nie dla mnie.a córę podziwiam ze tak sobie śmiga 🙂.ma sobie kondycję!. a co wogóle u guski? Magdey? ozdywały sie? bo Mroczi to widziałąm na naszej klasie.zmieniła kolorek włosów na brązowy 🙂...wyglada fajnie...choc w bląd lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milcia guska odzywała się tydzień temu
oto co napisała:
starałam sie was czytac ale i tak jestem do tyłu. Moja mała zaczeła chodzic 1 sierpnia dopiero. Mieszkamy juz na swoim mieszkanku 72 metry wiec ma duzo miejsca do gonienia. Ma już całą buzie ząbków teraz wyszły jej oczne i jest troszkę niespokojna, ale na noc Viburcol i jest ok.Troszke problemów zdrowotnych z mężem,idzie na operacje 6 września ma 1,5 cm kamień na nerce i kraków nas czeka. Dziewczyny gratulacje 2 dzidzi!!! Mogę już z wami pisać wiec bede na czasie z wiadomościami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie, widze że nie tylko ja latam i sprzątam 🙂. u nas do kitu pogoda, od wczoraj cały zcas mży, co jakiś czas tylko pada mocniej, brak nadziei na spacerek 😞. Moja niunia też uwielbia odkurzać i mi pomagać, a najbardziej lubi JEŚĆ wszystko i w całkiem pokaźnych ilościach 🙂. Fakt że znowu urosła co widać po ubrankach, choć dla mnie ona nadal jest malutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też macie taki problem jak ja? a mianowicie po lecie mój Marcelek jest przyzwyczajony że chodził w samych bodach a teraz jak mu nakładam bluzeczkę spodnie i skarpetki to zaraz się denerwuje płacze i ściąga wszystko co mu założe a najbardziej skarpetki no i czapkę jak idziemy na dwór. dzisiaj się schytrzyłam i ubrałam mu rajstopki ale i to próbuje ściągnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak moja na początku tez się buntowałaprzed ubieraniem jeśli chodzi o czapkę to cały czas ją ściąga ehhh. Ale jak chce iść na spacer to idzie do drzwi bierze swojego buta przynosi mi i mówi papa pociesznie to wygląda 🙂 Teraz już niestety padła o jakieś półtorej godziny za wcześnie no ale już trudno wykąpałam ją bo marudziła bardzo i zjadła trochę mleka z kaszką i padła 🙂 Musze sovie butelkeprzygotowaćna noc bo będzie głodna zapewne a cycusia dostaje już tylko rano bo ją powoli odstawiam no a w nocy nie daję i za to lepiej teraz śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Julek, jak byliśmy na szczepieniu 22 lipca, ważył równe 10 kg i mierzył 78 cm. Nie wiem jak teraz, bo w domu ciężko wsadzić go na wagę 😮 a je też praktycznie wszystko- oczywiście to, co mu podam 😉 nie przepada tylko za ziemniakami- no chyba,że w zupie są, to zje 🙂 A teraz sobie chodzi przerzuca zabawki, zerka na bajkę, zaczepia mnie i czasami marudzi 😉 jeszcze godzinka i kąpanie.. mam nadzieje,że uśnie od razu, bo od kilku dni znów ma swoje "widzi-mi-się" i jak go kładę o stałej porze, to wrzask, bo się jeszcze nie wybawił...ehh







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...