Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
A ja byłam w szkole na weekend spobota i niedziela od rana do wieczora wiec wczorakj to tylko odpoczywałam.
Kasiulek bo to nie takie proste trafić akurat w ten punkt. Potrzeba wielu miesięcy obserwacji żeby zwiekszyć szanse na trafienie 🙂
Anusia jak masz suknię to idź w niej. Dokładnie przyjęcie na 20-30 osób to małe wesele. Moja bratowa choć wesela nie było też ubrała suknię 🙂 Także sprzedasz po 🙂 i głowsa do góry Kiedy ją ubierzesz jak nie na ślub? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 nom w sumie może macie rację... szkoda mi jej sprzedawać nie zakładając jej nawet na własny ślub.. także raczej w niej pójdę 🙂 Kasiu widziałam tylko 5 sekund - to nie na moje nerwy! Z resztą wypowiedziałam się już na tamtym forum.. Ziolka gratuluję 🙂 ja chyba od października wrócę do kontynuacji, chcę w końcu mieć tego magistra i święty spokój 😜 Justysia trzymam kciuki 🙂 na kiedy termin?








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie witam w ten piękny słoneczny piąteczek 😁. Ja wczoraj miałam mnóstwo werwy tak dziś powiem wam totalnie nic mi sie nie chce, zupełnie nic. Dobrze że mam obiadek 😁. My już po lekkim spacerku bo 40 min karmiłyśmy kaczuchy:d, jak lala wstanie, a mam nadizeje że neibawem uśnie:d to po obiadku śmigniemy znowu niech sie dotlenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj mam rozmowę w sprawie praktyk. Chcę załatwić na lipiec choć kobieta z która rozmawiałam mówi że już bym mogła zaczynac no ale po jednym semestrze to ja nic nie umiem jeszcze za dużo więc lepiej będzie w lipcu no ale zobaczymy czy się w ogóle uda. Dam znać co i jak.
A tak to my juz po spacerze dzisiaj przyjemnie choć nadal zimno to sloneczko świeci i da się wytrzymac hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 u mnie wporzadku.... w poniedziałek niestety koncze prace....a tak fajnie było...odpoczełam...przedewszystkim psychicznie! kurcze trza szukac nowej....na stałe!!!! bo juz nie wyrabiam....nie dam rady dłuzej siedzic z moimi skarbami.przykre ale szczere 😞.widze ze wasze pociechy coraz wiecej mówią....a ja z przykroscia stwierdzam ze Wojtus nie chce 😞....tzn...nie powiem powie czesem jak zechce mama baba tata papa nie i td. ale jakos mu sie nie pali do rozmowy....wiem ze ma jeszcze czas ale jednak.... nie cierpliwie sie... 😞 bo przeciez moja wczesniejsza dwójeczka wczesniej zaczynała gadac jak najeta!! 😞wiec jak matka...poprostu martwie sie 😞......widze takze z przygotowania do ślubów pełna parą....no i juz nie dłuuuugo:P fajowo..... Aniu to jasna sprawa abys szła w sukni ślubnej do slubu mimo tego ze przsyjecie tylo....albo az!!! na 30 osób!....a w czym masz isc...jak nie własnie w wymarzonej sukni ślubnej....? to tez wesele i nawet jesli miało by byc was tylko wy i świadkowie warto isc włóasnie w takiej sukni!!!! nic sie kochana nie zastanawiaj!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak po za tym to zioleczko trzymam kciuki za drugie malenswo... 🙂 fajnie ze sie decydujecie. aaaa i przecie bym zapomniała o justiks! bo to juz nie tak długo 🙂....oh mamuska!! trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!dawno was nieczytałam .....sorki ze moge byc do tyłu u was..... ale obiecuje ze sie postaram....no moze od srody?!!!!:P
pozdrawiam i buziaki przesyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
ja też wchodze przez ostatnie posty 🙂. My już po pierwszym tzn. zakupowym spacerku 🙂. Choć przez ostatnie 3 dni robiła Julcia takie hece na dworzu że powiem wam że mi sie odechciało z nią wychodzić. Póki idzie tam gdzie chce i ja nie prostestuje jest oki ale jak ja mam inną koncepcje to ostatnio koczyło się krzykiem, płaczem kłądzeniem na śnieg angry: mówie wam ostatkiem sił powstrzymałam się by jej nie przylać na dworzu. Nie wiem czy sprawdza na ile może sobie pozwolić sama nei wiem. Ale złapałam doła przez jej zachowanie 😞
ja dziergam nadal w wolnych chwilach choc ich coraz mniej bo lala nie lubi sie sama bawic
uciekam bo juz mnie ciagnie
potem zajze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...