Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie dziewuszki 🙂my juz na nozkach...Maly budzi mnie pocalunkami,bo z reguly budzi sie pierwszy...wczoraj bylam na silowni...,ale to nie dla mnie ,ja leń 😁
jutro do dentysty,bo zab zaczal bolec.dobrze,ze zaczal bo sama nie mialabym motywacji,a tak jak juz zaczne to bede chodzic...Mały mnie wkurza,mówi teraz do mnie 'anka'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 Aniu - nie jesteś sama 😉 mój Julek od jakiegoś czasu jak ma ochotę podrażnić mamę (dosłownie) to mówi, a właściwie krzyczy do mnie "anta" 😁 muszę go wtedy poprawiać, to zaczyna mówić "anka" lub "ania" -zależy.. 🙃 A mój synek jak wczoraj usnął o 20.00 tak spał do 8.00 😁 Anula, a wiesz,ze ja też wybieram się na siłownię, tylko,ze u mnie też póki co góruje lenistwo 🥴 🤪 nawet wczoraj wieczorem zaczęłam ćwiczyć - na razie brzuszki i nożyce.. powoli powoli...może jakieś efekty będą..ale na siłownie też chyba będę musiała się wybrać 😜 i za jakąś dietkę się zabrać 😜 idę coś wszamać 😜 hehe 😉
do później 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki
W piątek byłam na tej rozmowie i się udało. Praktyki załatwione w lipcu tak jak chciałam więc super.
Moja Zuzka wczoraj w dzień też nic nie spała. padła o 20.00 i miałam już spokój hehehe.

A dzisiaj bylismy na basenie 2 godzinki teraz śpi a ja odpoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"dorastają" nasze brzdące kochane 🙂 sen im nie w głowie 😉 choć dzisiaj Julek zasnął..ale ma czasami takie napady, że za nic nie da się w dzień położyć.. To prawda Kasieńko, że karmienie najbardziej pomaga zrzucić co nieco po ciąży i porodzie.. oj mówię Wam...muszę się za siebie wziąć..a tak mi się nie chce 😠








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez sie nie chce ,silownia zdecydowanie odpada, choc od jutra planujemy biegac z Kuba;p ...ale wykrakalam sobie,moj Julek dzis nie spal....w dodATKU PECH,ZROBILAM SUPER PIZZE na obiad i sie spalila...wyslalalm Kube po fryty i rybe,a ryba nie wyszla,rozwalala sie na patelini:| ale mieli chlopcy obiad....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
Kochane ja ostatnio nie mam fazy na nic, zupełnie nic mi sie niechce, ogarniam to co trzeba ale żeby coś od siebie to nie mam mowy, aż sie mąż ze mnie śmieje 😁. Nie wiem czy idzie przesilenie i zaczyna działać czy jak 🙂
najchętniej spałabym oj tak 🙂
My nadal czekamy na trójeczki już widać ale żadnej nie w głowie wyjść na wierzch 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
My tez juz po spacerku. Byłayśmy 1,5h tak fajnie cieplutko i słoneczko. Ale gorzej z powrotem bo był krzyk płacz i lament ehhhh. Nigdy więcej na plac zabaw w takie zimno. Będe męża wysyłac hehehe niech on się męczy z płaczem 😉

Tak praktyki musze zrobić jako kosmetyczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! samych smacznych i tłuściutkich pączków dziś życzę 🙂 my zaraz lecimy do sklepu po kilka na dziś 😜 muszę pochwalić mojego synka - sam wstał o 7.00 🙂 powiem Wam,że u nas też jest ładnie - w prawdzie to jeszcze nie wiosna,ale już coś 🙂 chociaż mrozu nie ma 🙂 ładne słoneczko na niebie, więc na spacerek zaraz śmigamy 🙂 zajrzę później! pa 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂. Moja Julcia dziś też wstała o 6 rano i uznała że skoro ona się wyspała to mama też 🙂, i usłyszałam: MAMA STAŃ 😁. I cóż chciał nie chciał trzeba było. Ale kolejny piękny dzionek się zapowiada 🙂. I musze wam się przyznać że od razu nastraja mnie pozytywnie 🙂 aż chce się żyć. Mój mąż wczoraj stwierdził że ja chyba miałam jak nic depresje zimową, bo już dawno mnie takiej uśmiechniętej nie widział. Ważne że się polepszyło. Ale dużżżżżżży wpływ ma też fakt że choć na chwile odcinam się szydełkując sobie 🙂. Zrobiłam czape na razie ostatnią mega kolorową taką grubszą na początek wiosny i ewentualnie na jaj chłodniejsze dni 🙂. A teraz robie torebke kopertówkę zobaczymy czy wyjdzie 🙂
A skoro juz wstałam tak wczesnie to juz pozmywałam i obiad sie gotuje 🙂. PIszcie co u Was mamausie 🙂. my pewnie ok 10 pod warunkiem że lala nie padnie śmigniemy na spacerek 🙂, trzeba korzystać póki ta pogoda jest. Bo weekend przynajmniej u nas z tego co zapowiadają ma byc kijowy 😠, no ale zobaczymy 🙂. Buziaki dla was i pociech 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane.u nas tez slonecznie życ sie chce!!! 🙂
Julek juz po spacerku,dziadek go zabral....bede zaraz robic obiadek,bo dopiero zasnal...nadal mnie boli zab.ta ropa w ogole nie schodzi ,porazka,do tego cos glowa zaczyna mnie bolec.
ja wczorsj zjadlam z 6 paczkow i dzis chyba 2..uwielbiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu co do twojego zęba polecam płukać sodą, szklanka wody łyżeczka sody płukać najczęściej jak sie da. Soda ma właściwości ściagajace a co za tym idzie powinna ci ta ropa zacząć schodzić. Moja mama kiedyś była pomocą denty, wiec co nieco wiem 🙂. Może spróbuj nie zaszkodzi ci na pewno 🙂. Miłego wieczorku piątkowego kochane mamusie dla Was i Waszych rodzinek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...