Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anusia86 napisał(a):
Kasiu, ale przystojniaki.. 🙂 a Marcel wygląda spokojnie na 3 a nie na 2 latka 🙂 Milcia, mój Julek też chory..byliśmy dziś u lekarza..niby tylko przeziębiony ale jednak..dostał Pullneo i Cebion.. Ehhhh..,piękna ta wiosna tylko troszkę zdradliwa.. 🥴 Aniu, toś pewnie nieźle osłabiona jest.. ja odebrałam dziś swoje wyniki i tak jak myślałam... hemoglobina ok ale żelazo ostro w dół 🤢 pójdę jutro do swojego rodzinnego i niech mi coś zaleci.. w ogóle od 3 dni nic mi się nie chce..spałabym tylko i nic więcej...a na dworze tak ślicznie..nawet zaniedbałam siłownię..ale jutro już idę 🙂 idę się chyba zdrzemnąć póki Julek drzemie 😉 pa 🙂










jedz dużo czerwonych buraków i szpinaku bo zawierają żelazo ale lekarz też niech ci przepisze żelazo.
a u mnie na podwórku zimno i wietrznie 😞 oklask dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
fajnie ,ze sie ruszyło 🙂DD mój Julek tez chory dostał klacid-antybiotyk.u nas tezz sloneczznie i zyc się chce,mam nadzieje ze w swieta tez ładnie bedzie.Kasiu kochana to zdjęcie jest bardzo śliczne,Twoje dzieciaczki są poprostu piękne.

dziękuję 🙂
dla was też oklask
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki. widze ze nie tylko moje dzieciaczki chore....pisze dzieciaczki bo Wojtus tez ma katar 😞.....no zdradliwa ta pogoda.... fajnie Kasiu ze zaczełas inhalacje....to po mojemu lepsze niz antybiotyki...aha a chłpaki suuupper... Marcelek to rzeczywiscie na 3 latka wyglada...:P oj ja tez dawno nie robiłam badan...ai zapomnialam odebrac wyniki cytologii dobrze ze piszecie o lekarzach...to mi sie przypomniało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane..ja mam coneco chameleon i nie narzekam,chociaz nie znam sie na spacerowkach kASIU..
Julek dalej kaszle,ja mam zatoki zapchane.... 😞wczoraj bylam u dentysty,robilam rtg i zmiana jest nadal,ropa nie zeszla,mam lekarstwo.jak sie nie cofnie to jakas operacja czy cos..zobilam tez sobie 7kę.niedlugo ide na sciaganie kamienia.przygotowania do slubu pelna para,wczoraj bylam kwiaty zamowic.goscie juz poproszeni wszyscy.piszcie troszkę.u nas dzis chlodno wiec bede czesciej zagladaac....buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
hej kochane..ja mam coneco chameleon i nie narzekam,chociaz nie znam sie na spacerowkach kASIU..
Julek dalej kaszle,ja mam zatoki zapchane.... 😞wczoraj bylam u dentysty,robilam rtg i zmiana jest nadal,ropa nie zeszla,mam lekarstwo.jak sie nie cofnie to jakas operacja czy cos..zobilam tez sobie 7kę.niedlugo ide na sciaganie kamienia.przygotowania do slubu pelna para,wczoraj bylam kwiaty zamowic.goscie juz poproszeni wszyscy.piszcie troszkę.u nas dzis chlodno wiec bede czesciej zagladaac....buzi

ach te przygotowania, pozazdrościć tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniunia811 napisał(a):
kochane tak w skrócie. moja od wczorajszego popołudnia na biegunke, dizś lekarz infekcja żołądkowo- jelitowa i siedzenie w domku. A co u was???
A taka piękna pogoda no, ale cóż córa ważniejsza 🙂

u mnie pogoda marna a dzieciaczki dalej chore i cały czas w domku siedzimy 😞
buziaki dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane dziewczynki!co tak marnie piszecie???ja mialam mały remont,zmiany za to wielkie 😁
juz nie mam czerwonych scian,tylko szare i tapete w zebre szara bialo.za to podloge mam czewona 😁 i nową kanapę,jest swiezo 😁 ciekawe jak długo julek pozwoli sciana czystymi byc 😁 chcielismy odswiezyc przed slubem.buziolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny! u nas już lepiej..Julek w sumie wrócił do zdrowia tylko z katarem jeszcze walczmy... ale to złożona sprawa, bo idą mu ząbki a przy ząbkach zawsze ma katar.. 🤔 wczoraj siedzieliśmy w domku, bo zimno było..dziś niby cieplutko, ale słoneczka brak i pochmurno.. czekamy na promyczki 🙂 obcięliśmy Julkowi wczoraj włosy, bo miał już tak długie, że aż mu przeszkadzały.. wiercił się strasznie, ale jakoś daliśmy radę - resztę podrównam mu nożyczkami 😉 lecę coś szybko na obiad przygotować i wyjdziemy na chwilkę na spacer. Do następnego gwiazdy 😉










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 u mnie tez chłopcy chorzy 😞Kamil na antybiotyku...tak jak i mamuśka...nie chorowałam przez całą zime a teraz cieplej sie zrobiło i od razu angina 😞.... no ale juz przechodzi.wczoraj u nas było przepieknie na dworze....robiłysmy z Weronisia zakupy....ale gwiazda sie ubrała ...haha wydała swoje pierwsze zarobione pieniazki....tez z teledysku.no ale takie wydawanie pieniazków to i mame cieszy..... fajnie ze przeznaczyła kaske na cos konkretnego...a nie bzdury...typu słodycze:Poczywiscie mała chwalipieta musiała isc dzis do szkoły w nowych ciuchach i gdyby mozna było ubrac wszystkie pierwszego dnia to ubrała by sie jak choinka 🙂a tak poza tym to dzis z Kamilkiem musimy isc na usg brzuszka ,sprawdzic czy wszystko ok....bo przez jakis czas posikiwał mi w majciorki ,teraz juz przestał ale sprawdzic nie zaszkodzi co tam u niego w brzuszku 🙂.miłego dnia kochane....aha Ania super ze masz remoncik za soba...ja to narazie sie przymierzam do mojej kuchni.....wymysliłam sobie ze wytapetuje sobie kawalek sciany..... bo jest za pusta no i odswierzyc trzeba kolorek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane u nas pomór na całego. Mnie jak złąpało w srode to masakra, przechodze najcięzej z całęj naszej trójki, wcozraj byłam u lekarza, a wieczorem nie wiele brakowało bym nie jechała na kroplówke. mam jednak nadzieje że z dnia na dzięń bedzie już teraz tylko lepiej bo mam dość. W sumie to się ciesze że tak cieżko tą jelitówke przechodzę ja a nie moja Julcia, bo ja wypluta i ledwo funkcjonujaca a co dopiero ona, ach wole nie myśleć.
Pogoda za oknem pzrepiękna a ja w domku, jutro maz chyba wreszcie weżmie lale na dworka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img215.imageshack.us/i/dsc05134c.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8205/dsc05134c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img826.imageshack.us/i/dsc05135k.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/307/dsc05135k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane,oto moj rremont 🙂wczesniej sciany byly czerwone a podloga szara.kolezanka pomogla wkleic bo ja nie umialam ☺️
u nas ok.Julek nauczyl sie mowic'kocham cie'ale trzeba od niego wyciagac to sila:P
weekend sloneczny i goscinny,szybko zlecial....a teraz juz czuje jak bedzie czas mi lecial...jeszcze 3tyg.panienstwa;p a wlasnie za tydzien moj wieczor 😁 moze ktoras chętna wpasc? 🙂zaprraszam:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...