Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniu - bardzo modnie i stylowo 🙂 super! barrrdzo mi się podoba 🙂 a na panieński wpadam z przyjemnością 😜 hihi 😜 A nasza kolejna Ania biedulka 😞 ale masz rację lepiej, żeby dorosły ciężej przechodził jelitówkę niż dziecko... ale głowa do góry.. 😘 a jak w ogóle kochana z Twoją szkołą..? bo nie wiem już czy ja na bieżąco nie jestem czy Ty nic nam tu nie piszesz...? 🤨 u nas dziś pogoda okropna! mówię Wam! Wczoraj było cudnie! ciepło a wręcz gorąco! a dziś...szkoda gadać... 😠 😠 😠 wykupiłam sobie dziś wejściówki an Vacu Step...może korzystała któraś z Was z tego, bo ja idę pierwszy raz i chętnie wysłucham jakichś wskazówek... 🙂 aaaa i dowcip dnia... dostałam dziś pismo z ZUS'u odnośnie moich składek emerytalnych wpłacanych przez pracodawcę..i wychodzi na to,ze albo pracodawca przez pół roku nie wpłacał mi składek..albo ZUS je sobie po prostu "wziął" 😠 😠 😠 dziś już nie mam do tego głowy..zajmę się tym jutro..ale mówię Wam jak się wkurzyłam 😠 😠 😠 jeśli o Julka chodzi to już jest coraz lepiej - katar mija.. 🙂 🙂 🙂 a cwaniak się z niego robi...ojojoj czasami już za nim nie nadążamy 🤪 teraz śpi wiec mam chwilkę i idę przygotowywać powoli obiad 🙂 buziaki 😘 😘 😘








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
hej kochane,oto moj rremont 🙂wczesniej sciany byly czerwone a podloga szara.kolezanka pomogla wkleic bo ja nie umialam ☺️
u nas ok.Julek nauczyl sie mowic'kocham cie'ale trzeba od niego wyciagac to sila:P
weekend sloneczny i goscinny,szybko zlecial....a teraz juz czuje jak bedzie czas mi lecial...jeszcze 3tyg.panienstwa;p a wlasnie za tydzien moj wieczor 😁 moze ktoras chętna wpasc? 🙂zaprraszam:d

z miłą chęcią Aniu 🙂
a remoncik fajowo wyszedł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane, u nas było ślicznie, a teraz wietrznie 😠. ale mysle ze jak tatus zaraz wróci to jeszcze raz wyjdziemy chociazby po to by sie przewietrzyc przed snem. moje dziecko zrobiło sie bojaźliwe, co jkawałek słysze od niej boje. Nie wiem co sie stało 😞. A i zaczynam sie martwić bo my nadal mamy 12 zebali a wasze juz tak dużo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu..mój Julek od kilku dni non stop powtarza "boli" jak pytam co go boli to mówi "glowa" 😉 może mała upodobała sobie akurat to słówko..? w przypadku mojego dziecka to jest akurat takie trochę zwracanie uwagi na siebie połączone z wymuszaniem...staram się już nie reagować tak przesadnie jak do tej pory, bo mały cwaniaczek zaczyna to wykorzystywać jak np nie chce zabawek po sobie posprzątać.. 😮 😠 a jak biegnie do mnie i mówi boli to już na bank wiadomo,ze trzeba go w tą główkę pocałować.. 😁 dziś np zapytałam go czy chciałby pójść do przedszkola, to odpowiedział,ze tak..a jak zapytałam co tam będzie robił powiedział,że "uśiś" , co miało znaczyć,że będzie się uczyć 🤪 myślałam,że padnę ze śmiechu 🤪 Także kochana..może to nic poważnego.. a nawet jeśli wystraszyła sie czegoś, to może wkrótce wyjdzie na jaw co to takiego..? Kasiula dzięki za oklaska 😘 odwdzięczam się 🙂 idę spać 🙂 dobranoc 🙂 🙂 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie, u nas wietrznie dziś co jakiś czas wychodzi słonko. Ok 10 wyszłysmy grać w piłe:d 🙂. Moja lala padła o 12 jak betka ze zmęczenia i śpiąca była bo dziś znów pobudka po 6.
Aniu ja dziś oddaje oklaska bo wczoraj dałam Kasi wiec dziś tobie i cóż kochane miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziękuję kochana 😘 również odwdzięczam się oklaskiem 😘 u nas dziś paskudnie na dworze.. 😠 zimno, szaro i buro 😠 wstaliśmy dziś przed 9.00 i Juli już prawie odpływa.. byłam dziś an małych zakupach.. 😉 kupiłam mojemu Robertowi koszulę, bo ma w niedzielę urodziny 🙂 a sobie oczywiście kilka par ślicznych majteczek w ślicznych wiosennych kolorach 😜 hehe 😜 padnięta jestem dziś jakaś..przez tą pogodę chyba..najchętniej zdrzemnęłabym się..ale na siłownię śmigam niedługo, więc chyba nie am sensu.. właśnie Justynko jak się czujesz..? widziałam zdjęcia z usg an nk..super 🙂 trzymaj się cieplutko 🙂 na kiedy termin???






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 Ania konkurs niestety zakonczył sie dla mojej gwiazdy 7 miejscem..... 😞 ostatniego dnia....rodzice pewnie cały czas wysyłali smski na swoje pociechy i tym samym np. dziewczynka która była bardzo daleko.....bo na jakims 30 miejscu znalazła sie na 2gim.... zeby wygrac konkurs trza było znalezc sie w pierwszej 6stce....a tak nie wiele brakowało.no cóż....niby co miesiac mozna wygrac ....ale co tam ...dla mnie to raczej naciaganie na kaske po przez smski .A tak z innej beczki ...kurcze robiłam ostatnio cytologie i ....wyszła mi 3 grupa!! mam skierowanie na dodatkowe badania do pobliskiego szpitala ....boje sie jak cholera...wyników. 😞w tym tygodniu jak maz bedzie miał wolne to sobie tam podejde.aha i wziełam sie w koncu za prawko....teoria zdana bezbłednie....teraz doszkalam sie w jeździe....no i jak dobrze pójdzie to moze w tym miesiacu jeszcze podejde do egzaminu....:Pwiec trzymajcie kciuki:P chłopcy zdrowi....Weronika zreszta tez.u nas w sumie ładna pogoda ..wiec za niedługo trza z Wojtusiem wyjsc na spacerek...buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milcia26 napisał(a):
hej laseczki 🙂 Ania konkurs niestety zakonczył sie dla mojej gwiazdy 7 miejscem..... 😞 ostatniego dnia....rodzice pewnie cały czas wysyłali smski na swoje pociechy i tym samym np. dziewczynka która była bardzo daleko.....bo na jakims 30 miejscu znalazła sie na 2gim.... zeby wygrac konkurs trza było znalezc sie w pierwszej 6stce....a tak nie wiele brakowało.no cóż....niby co miesiac mozna wygrac ....ale co tam ...dla mnie to raczej naciaganie na kaske po przez smski .A tak z innej beczki ...kurcze robiłam ostatnio cytologie i ....wyszła mi 3 grupa!! mam skierowanie na dodatkowe badania do pobliskiego szpitala ....boje sie jak cholera...wyników. 😞w tym tygodniu jak maz bedzie miał wolne to sobie tam podejde.aha i wziełam sie w koncu za prawko....teoria zdana bezbłednie....teraz doszkalam sie w jeździe....no i jak dobrze pójdzie to moze w tym miesiacu jeszcze podejde do egzaminu....:Pwiec trzymajcie kciuki:P chłopcy zdrowi....Weronika zreszta tez.u nas w sumie ładna pogoda ..wiec za niedługo trza z Wojtusiem wyjsc na spacerek...buziaki

no to super Milcia że robisz prawko 🙂 trzymam kciuki 🙂 wierzę że ci dobrze pójdzie i zdasz na te prawko a co do cytologii to bądz dobrej myśli. oklask dla ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milcia ja tez 3mam kciuki 🙂co do cytologii to super,ze ja zrobilas i wydalo sie w taki a nie inny sposob.teraz szybko na badania i się leczyć 🙂bedzie dobrze 🙂
ja juz mam porzadnego stresa.wieczor panienski raczej udany.bylo na nas 11 plus jeden chlopczyk w brzuszku.Kuba z Julkiem zwolnili chatkę i spali u jego mamy.dziewczyny zamowily torta z penisem;p;p i dostalam sexi koszulkę 🙂potem zamowily limuzyne i pojechalysmy potanczyc.na imprezie obcy ludzie pytali czy wole gratulacje czy kondolencje hihiih.teraz ogarnia mnie niesamowity stres przedslubny.Wy tez tak mialyscie??musze wyluzowac....no i dzien w dzien sprzatam,masakra.piszcie trochę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
Milcia ja tez 3mam kciuki 🙂co do cytologii to super,ze ja zrobilas i wydalo sie w taki a nie inny sposob.teraz szybko na badania i się leczyć 🙂bedzie dobrze 🙂
ja juz mam porzadnego stresa.wieczor panienski raczej udany.bylo na nas 11 plus jeden chlopczyk w brzuszku.Kuba z Julkiem zwolnili chatkę i spali u jego mamy.dziewczyny zamowily torta z penisem;p;p i dostalam sexi koszulkę 🙂potem zamowily limuzyne i pojechalysmy potanczyc.na imprezie obcy ludzie pytali czy wole gratulacje czy kondolencje hihiih.teraz ogarnia mnie niesamowity stres przedslubny.Wy tez tak mialyscie??musze wyluzowac....no i dzien w dzien sprzatam,masakra.piszcie trochę....

ostatni tydzień to sam stres ale będzie dobrze 🙂
fajnie że wieczór panieński ci się udał 🙂 oklask dla ciebie i nie mogę się doczekać zdjęć ze ślubu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...