Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
heheh dziewczyny - myślałam dzisiaj że pęknę ze śmiechu!! szukam ostatnio materaca i stelaża do sypialni - weszłam do nowootwartego salonu - nawet ładne łóżka mieli ale te ceny!! KOSMOS!! biedny sprzedawca wciskał mi łóżko za 110tysięcy!!! tak!!! 110 TYSIĘCY!! i wcale nie było najdroższe!!! szok hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
odebrałam wyniki mojej glukozy wydaje mi sie ze sa ok

glukoza na czczo 63,0 mg/dl (norma 74,0-106,0)
a po wypiciu tego swinstwa 91,0 mg/dl

musze zadzwonic do mojej gin i przy okazji spytam sie o ten wysoki puls bo ja ostatnio tak jak anitek85 mam jakis dziwny ale wydaje mi sie ze to normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kikos wyniki dobre 🙂
Ja nie mam wysokiego pulsu tylko kolatanie serca...mam stetoskop i sluchalam przed chwila to bije normalnie za chwile sie zatrzymuje cisza za chwile uderza mocno i wolno przez ok minute i wraca do normalnego bicia a za kilka minut to samo 😞 no coz zrobic mam wizyte we wtorek to powiem lekarzowi o tym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał:
heheh dziewczyny - myślałam dzisiaj że pęknę ze śmiechu!! szukam ostatnio materaca i stelaża do sypialni - weszłam do nowootwartego salonu - nawet ładne łóżka mieli ale te ceny!! KOSMOS!! biedny sprzedawca wciskał mi łóżko za 110tysięcy!!! tak!!! 110 TYSIĘCY!! i wcale nie było najdroższe!!! szok hehehe


Co do łóżek 🙂 hmmm - dla mnie to cena normalna. Pracuję (tzn. pracowałam-jestem na zwolnieniu) w firmie, ktora jest dystrybutorem łózek i u mnei najdroższe teraz kosztuje chyba 270 tysięcy. 🙂 Oczywiście sama w życiu bym nie dała tyle za łóżko, ale są ludzie co kupują. I dodam, że wcale nie widać po nich, ze mogą tyle kosztować i na dodatek jedyny materiał obiciowy to wzór w kratkę 🙂
aaana jeśli byłaś w tym salonie w trójmieście to pewnie byłaś w mojej firmie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dopóki nie zaczęłam pracy też nie wiedziałam, że mogą tyle kosztować. Dopiero od maja zeszłego roku te łóżka są w Polsce i nie kupuje ich przeciętny człowiek. Ale fakt sen na tych łóżkach jest znacznie lepszy, ale żeby za taką kasę 🙂 wolałąbym pół domu postawić 🙂 no ale ten produkt nie jest skierowany do nas, więc nam pozostaje Selene. A tak w ogóle dobre materaca robi też firma Hilding - polecam.
Za nim zaczęłam pracować w tej firmie musiałam poznać konkurencję od podszewki i najbardziej polecam Hildinga - ceny zróżnicowane no i chyba nawet droższe niż Selene.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sprawdziłąm jest i hilding nad morzem - jutro się tam w takim razie przejadę...hehehe już 3ci dzień wybieram materac!! i im więcej wiem tym bardziej nie wiem..

CandyMonka wiem ja też przeżyłam szok ale skoro są salony to są i chętni żeby kupić - chyba niew jestem raczej w ich grupie docelowej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana to weź kogoś ze sobą na zakupy do pomocy 🙂

Anitek biedna jesteś z tym serduchem, oby szybko się to poprawiło!

Ja właśnie się najad,łam słodkiego i ciastek francuskich i tortu cytrynowego do tego kilka kanapek a obiad jeszcze przede mną...obym nie pękła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zjadlam leczo 🙂 pyszne ale jak zwykle przesadzilam z pieprzem i palilo hehe :P a Moj sobie jeszcze papryczek chili dosypal ja nie wiem jak mozna takie ostre jesc :P dostal prezent i sie cieszy tak jak myslalam nie spodziewal sie 🙂
Dzidzia tam sie cos kreci ale dzis delikatnie pewnie wieczorkiem ok 22 beda wywijasy jak wczoraj 🙂 ale to fakt ze z kazdym dniem czuje wiecej i czesciej 🙂 🙂 🙂 supppper 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie 🙂
Już po badaniach i dupa w krzakach 🙂) Sprawdzone wszystko, dziecko się rozwija super, wszystkie organy super, pomiary w normie, ja w normie a przy każdej próbie podglądnięcia co ma między nogami ( 50 min. trwało samo usg) tak skakało i się chowało, że dalej nic nie wiemy 🙂) Doktor się uparł, że zobaczy, ale i on stwierdził, że przy tak ruchliwym dziecku damy sobie szansę za dwa tygodnie 🙂).
Najbardziej się cieszę, że wszystko jest ok.
Buźkę też ma ładną pucułowatą 🙂))

anitek85 arytmią się nie martw, jest to normalne, podobnie jak duszności, pytałam dwóch niezależnych lekarzy, bo też mi to daje znać o sobie ( poza tym sama mam niewielką wadę serca i arytmia zdarzała mi sie nawet przed ciażą) Jest to zupełnie naturalna reakcja na zwiększony wysiłek powiększonego teraz serca 🙂) Nie zamartwiaj się tym, bo to jeszcze bardziej nakręca owe kołatanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka to z łakomstwa hehe :P:P:P
Ja wlasnie ryje po necie :P
Moze cos znajde ciekawe dla Dzidzi 🙂
tyle tego jest ze oczopląsu mozna dostac 🤪 brzusio juz lepiej na szczesci 🙂
jutro nie wezme zelaza i zobaczymy jak sie bede czuc bo odkad biore to zelazo codziennie boli mnie brzus 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo super ze Dzidzia zdrowa 🙂 no Moj sie pupcią odwrocil a ze lekarz powiedzial ze mi powie plec wiec sie staralismy 🙂 zasmialam sie i Dzidzia sie odwrocila troszke wiec szlo podejrzec co tam ma 🤪
Co do arytmii to spoko to nie ze sie denerwuje nia tylko poprostu jest to nieprzyjemne i spac nie mozna 😞
P.s. Mamusie nie trudzcie sie w dodawaniu mi oklaskow bo zazdroscnice ze styczniowek i tak mi je zabieraja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnitekLepiej odstaw jak Cię boli. Mnie po żelazie też bolał brzuch tyle, że brałam go przed ciążą.

Ja chciała sobie dzisiaj dresik zamówić na allegro ale wszystkie jakieś takie krótkie bluzy mają..esz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Malenstwo wlasnie dalo znac o sobie przez chwilke to pewnie po leczo hahaha 🙂 a teraz cisza 🙂
Jego pora to 22 🙂 wtedy sie przewraca kopie i sobie fika w brzusiu 🙂 CandyMonka wczoraj jak Synus podkopywal naciskalam bardzo delikatnie w tym miejscu i za chwile znow kopniaczek i tak chyba z 10minut sie bawilismy 🤪 normalnie to jak kopie to tak z max 5min i spokoj :P
ale jest coraz wieksze wiec i czesciej bedzie kopac 🙂
Jejkus jak ja Kocham to Dzieciatko 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny, tak będę mu/jej opowiadała jak to ADHD się szybko ujawniło hahaah

aaana pytałam lekarza i nie widział żadnych przeciwskazań, pod warunkiem, że nie są to żadne farby olejne lub robione na bazie rozpuszczalników. Poza tym przy otwartym oknie. I tak też robiłam. Sufit malowałam zwykłą emulsją a ściany lateksową ( Nobiles, nawet wcale nie śmierdział, nie pamiętam dokładnie czy Dulux czy Decoral, ale są też farby do ścian wogóle nie pachnące farbą tylko kwiatowo jakoś, przy czym wydaje mi się, że te dodatkowe zapachy to kolejny ładunek zbędnej chemii).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka napisał:
AnitekLepiej odstaw jak Cię boli. Mnie po żelazie też bolał brzuch tyle, że brałam go przed ciążą.

Ja chciała sobie dzisiaj dresik zamówić na allegro ale wszystkie jakieś takie krótkie bluzy mają..esz..

No ja tez musze jakies spodnie kupic bo z jednych wyciaglam gumke bo mnie cisly :P a mam procz tego tylko 3pary takich spodni dresowych i wszystkie juz sie robia ciasnawe ;>
No ja jeszcze sie miesze w moja kurtke jesienna wiec narazie oki 🙂
Pozniej sobie kupie juz na zimie cos bo i tak juz od jutra pazdziernika wiec nie mam po co kupowac kurtki na jesien :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...