Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

AngelFire napisał:
anitek85 napisał:
...rada mam karmiacych zeby od samego poczatku zakladac silikonowe nakladki na sutki... (...)ja juz wlasnie sobie znalazlam takie w mothercare ale mysle ze w kazdej aptece mozna je kupic. Kolezanka ich uzywala przez pierwsze 2tygodnie i sutki super nic sie nie dzialo ani nie bolalo.


Anitek jak sie nazywaja takie nakladki i ile kosztuja?
Witamy w Naszym gronie 🙂
mieszkasz za granica tak? wiec beda to nipple protector 🙂 mozna sie dostac w mothercare no i mysle ze w aptece rowniez 🙂 stosuje sie od 7do 14 pierwszych dni i kolezanka mowi ze nawet jednej ranki nie miala 🙂 w Polsce beda to normalne nakladki silikonowe na sutki 🙂 a koszt w Irlandii to 8,5e wiec nie sa drogie 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzwonią do mnie z pracy 😞 Dobrze, że mam tu brata od którego będę mogła pożyczyć na rachunki. W piątek idę po zwolnienie, choć wątpię aby mi dali 🤨

Fajna ta stronka o USG..właśnie taką małą cipeczkę widziałam na swoim badaniu hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie 🙂 ja tez dzis slaba kawke zrobilam i bol glowy minal 🤪 noc mialam ciezka bo brzusio bolal z obu stron tak po bokach nawet nospa nie pomogla 😞 ale juz lepiej...
Synus ale wczoraj fikal wieczorem az sie przewracalo wszystko w brzusiu 🤪
To juz raczej bob super brzusio 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja to pepek mam wysoko hehe z tego co widze na fotkach u Was :P
Dzis na obiadek leczo 🙂 mam nadzieje ze wyjdzie dobre bo nigdy nie robilam :P:P:P ale zreszta proste jest wiec co tu mozna popsuc przy gotowaniu hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to już raczej bób napisał:
Dodi jakie wstać? dopiero?ja już obiad kończę gotować, wykąpana, zakupy zrobione, porządki pewne poczynione jeszcze odkurzę i finito, a o spaniu już dawno zapomniałam 🤔



NIE SPAŁAM dziś do 3.30 przewracałam sie na łóżku,bylam jakas niespokojna, potem jeszcze 2 razy na siusiu wiec troszke poszalałam,obudzilam sie o 10 i ak leze ogladam tv, ja juz mieso mam przygotowane na obiad wczoraj je zrobilam, zakupy zrobione dosc duze we wtorek ,co mi pozostaje...tylko sie nudzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz mam taka 3cia noc w rzedu ze nie moge zasnac rzucam sie po lozku i mecze sie normalnie pomimo tego ze spac mi sie chce zasnac nie moge 😞 nie wiem czemu...Moze taki okres Nas dopadl Mamuski? hmm sama nie wiem...Ja mam zakupy zrobie wiec wszystko na obiad kupione a zaczne robic ok 3ciej bo nie ma sensu predzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny! 🙂
Dawno mnie nie było i czytam i czytam...Pierwszy dzień jako takiego luzu po wariackich prawie dwóch tygodniach, zaczęłam malowanie, wzięłam malarzy i poczułam się jak w programie ,,Usterka" 🙂 Myśleli, że jak sama dziewczyna w dodatku w ciąży to się na niczym nie znam i jeszcze za moje pieniądze debila ze mnie chcieli robić, więc po dwóch godzinach ich pogoniłam i sama wzięłam się za robotę 🙂) aby się nie forsować to trochę zajęło mi to malowanie, a mieszkanie raczej duże. Ale mam już kompletnie urządzony pokój dla dziecka!! ( chyba się trochę pośpieszyłam, ale co tam!! 🙂) )
Cieszę się Dziewczyny, że Wasze ciąże dobrze się przebiegają i brzuchy ładnie rosną. Mój brzuch już widać wyraźnie, zresztą podkreślam to odzieżą, tylko nadal nie wiem jaka płeć.
Samopoczucie też świetne, czasem tylko plecy bolą, ale na to letnia kąpiel pomaga 🙂
Stwierdziłam dziś, że nie będę czekała do następnego usg, zwłaszcza, że w piątek już wracam do Dani i już dziś idę podejrzeć co i jak, zresztą chyba już dobry czas aby zrobić połówkowe, więc czekam na popołudnie 🙂)
Pozdrawiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znow wc teraz co 30min hmmm Synus pewnie znow sie wyleguje na moim pecherzu :P ja zaraz wstawie zmywanie i pranie i porzadki zrobione bo czysto w domciu wiec ok 🙂 poza tym odkurzaniem zajmuje sie Mariusz mi nie wolno...wole nie ryzykowac!
Synus juz kopie na dzien dobry pewnie o jedzonko wola :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai Ho to daj znac po usg 🙂 ja tez bylam nieplanowanym w ostatnia sobote a tu na 75% sisiolek 🤪
polowkowe mam w 22tygodniu tak zalecil lekarz wiec czekam spokojnie 🙂
Co do remontu to nie daj sobie :P co mysla ze baba to nie sie nie zna...ach Coo faceci :P
Aaana ja tam w sumie nie mam jakis mega zachcianek zalezy chociaz bardzo lubie kwasne 🤪 ale ostatnia coraz wiecej slodkiego jem :P ech co tam wolno Nam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka masz oklaska na lepsze samopoczucie 🙂
U mnie pogoda bardzo ladna a ja wcale nie tak daleko od Ciebie :P
choc rano zimno tylko 5stopni ale teraz jest 12 wiec jest fajnie no i slonko swieci 🙂
Ja uciekam wstawic zmywanie i pranie :P
Zajrze do Was pozniej 🙂
Buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Anitek 😘
Jai_Honie przejmuj się moja babcia po dwóch chłopcach strasznie chciała mieć dziewczynkę..los chciał, że urodził się mój tata..heh do 5roku życia robiła mu kitki na jego lokach i kto ich nie znał myślał, że to dziewczynka 🙂 Mimo wszystko nie odbiło się to na jego psychice, w życiu dorosłym był kulturystą, robił ustawki na meczach i pływał na statkach 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...