Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja tez jestem zdania ze imie dla chlopca jest jakos trudniej wybrac. Ja juz od dawna mialam wybrane imie dla dziewczynki i juz nawet wtedy gdy nie bylam jeszcze w ciazy. 😁 To troche smieszne ale juz wtedy z mezem myslelismy jak to bedzie gdy bedziemy miec malenstwo wiec chociaz a imionach czasem rozmawialismy. A tu niespodzianka i bedziemy miec syna. Ale jakie wybrac imie??? zostawilam ten przywilej mezowi i tak tez bedzie Sebastian. 🙂 Tak jakos szkoda mi je zmieniac jak ciagle slysze meza mowiacego do brzuszka i juz teraz tak do niego mowi. Moze byc. 😉 Nasz synus....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andzia Moj od poczatku mowi Zygus :P hehe nie wiem czy od zygoty czy od Zygmunta to wymyslil ale sie smieje ze Synus sie urodzi i Zygus sie skonczy :P
Iwiokej slub mam w Irlandii ale tylko cywilny 🙂 koscielny bedziemy zalatwiac w Polsce za rok wiec jak sie uda to na 2011 a jak nie to na 2012 🙂 bo w Polsce bedziemy za rok dopiero wiec z tego co wiem trzeba conajmniej rok liczyc na planowanie...
Ale nie spieszy sie jak juz bedzie chociaz ten cywilny to ok a koscielny z czasem na pewno 🙂 no i wesele 🙂
Tutaj tylko bedzie slub no i kolacja w resturacji a po kolacji drinku drinku ja soczek hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie zmienia 🙂 masz do wyboru tez ambasade polska ale nie chce nam sie jechac do dublina 250km wiec bedzie slub na miejscu tyle ze po angielsku ale mi to akurat nie robi roznicy w kocnu mieszkam w tym kraju i mam zamiar sie starac o obywatelstwo wiec nawet to plus ze tu mamy slub 🙂
Oczywiscie moze sobie nawet slub brac w hiszpani jak chcesz 🙂
Jedyne co potrzebuje to akt urodzenia oryginal i przetlumaczony, jakis rachunek na Twoje imie zeby adres potwierdzic,paszport,zdjecie,i dwoch swiadkow 🙂
Spotkanie masz na conajmniej 3miesiace przed na tym spotkaniu sprawdzaja jak mowisz po angielsku itd i jak jest ok to ustala sie date slubu 🙂 i koszt to 150e wiec nie jest to duzo 🙂
z tego co wiem czasem maja interpretera polskiego bo kolezanka miala wiec jak widac nawet i jezyk nie jest jakas bariera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super!!!! Ale ja ciemna masa jestem, no cóż ale cxzłowiek całe życie się uczy:laugh: :laugh:
Oby się Wam wszystko udało 🙂 jak Wam tam dobrze 🙂 🙂
mam kuzynkę też mieszka w Irlandii w Balimenie , i też postanowiła tam zostać na stałę, jej może będzie łatwiej bo sobie Irlandczyka poszukała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos bym nie umiala z irlandczykiem sobie zycia ulozyc nie ta mentalnosc jak dla mnie :P
Kiedys sie spotykalam z jednym i to takie dziecko bylo...Kumpela z jednym jest 4lata i ten jej nadal u mamusi mieszka a juz 30lat ma...Oni sa tacy strasznie pozno sie zabieraja za statkowanie swojego zycia...A mi to jakos nie pasuje :p
no ale tak jak mowie kazdy ma swoje przeznaczenie 🙂
Mi tutaj jest dobrze a gdybym miala teraz wrocic do Polski ciezkoby mi sie bylo odnalezc jestem prawie 5lat poza Polska wiec troszke dlugo 🙂No jak sie ktos wiaze z irlandczykiem to na pewno latwiej zalatwic wiele spraw chociaz Nasz Synus paszport irlandzki dostanie bo oboje jestesmy tutaj ponad 3lata przeciez a to jest jeden z wymogow...jak nam sie nie uda to niech chociaz Synus ma latwiej w zyciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mam wiecej znajomych irlandczykow niz polakow tak sie sklada i jako znajomi sa super nie mam zadnych zastrzezen co do ich zycia czy prowadzenia sie to akurat nie mnie tu oceniac 🙂
Chociaz szczerze???nie obrazajac tutaj nikogo polacy za granica sa straszni...Tylko kasa kasa kasa pierwsza rzecz to Cie pytaja a gdzie pracujesz ile zarabiasz...jakich to oni samochodow nie maja i gdzie oni to na wakacjach nie byli...straaaaszne wierz mi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no wiec wlasnie ja tez jestem jedyna polka w pracy wiec tez w sumie nie mam za duzo kontaktu z polskim jedynie w domciu 🙂 ale to dobrze bo przynajmniej mozna wszystko zalatwic a tak to niektorzy sa tutaj kilka lat a jezyka ni w zab i pretensje ze polskiego tlumacza nie ma nie rozumiem tego w koncu to my jestesmy u nich a nie oni u nas...ech Moj mial skonczyc o 3-30 a tu cisza telefonu nie moze uzywac tam gdzie pracuje wiec sobie czekam cierpliwie;> normalnie do 4-30 pracuje ale w piatki zawsze szybciej koncza...Ech a ja tu siedze i sie martwie ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie brzuchatki 🙂

Ja właśnie obiadzio jeść skończyłam i wyleguję się w łóżeczku 🙂 Byłam u lekarza i dostałam zwolnienie na tydzień 🙂 Humorek mi się od razu poprawił. A no i mam wrzód na policzku..od rana coś mnie tak pobolewało jak by mi ktoś czymś w nocy przywalił a teraz po kąpieli to się wyległ dopiero..czerwony wielki wrzodzior...dobrze, że mam to zwolnienie przynajmniej ludzi nie będę straszyć hehe 🙂 To tak na dodanie smaczku 🙂 A jak tam u Was?

Anitek mi z ang. imoim podoba się Timothy 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!Ale pędzicicie,nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego,ale tabelkę widziałam-Anitek minus dla Ciebie 😉 tabelka śliczna tylko dlaczego mnie tam nie ma? 🤨
Nie no -żartuję:P Mam dzisiaj super dzień,byłam w Łodzi na badaniach robili mi USG,pan doktor sprawdzał dosłownie wszystko i nie miał się do czego przyczepić:P Nie ma już żadnego zagrożenia ,wody płodowe są w porządku,łożysko też i wcale moja kruszynka nie jest taka mała,waży 325 gr 🙃
Na 100% będzie Juleczka!!!Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 ja sobie odoczywam po jedzonku 🙂
CandyMonka super ze masz zwolnienie mega super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Renatko juz Cie dodaje 🙂 dobrze ze sie zglosilas 🙂
ja mam usg 17stego no ja jedyne zagrozenie jakie zostalo to wlasnie to nisko osadzone lozysko wiec czekamy do usg 🙂
Ja zmienilam imie juz nie bedzie Kasjana bedzie Olaf 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 I koniec szukania :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...