Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz boja sie bo jednak o lekach powinien decydowac lekarz...
Co do Twojej pracy skoro masz siedzaca to nie wiem czy to jest dobry pomysl zebys wracala do pracy 😞 bo nie wiem czy wiesz jak sie ma dolegliwosci zwiazane z hemoroidami nie powinno sie siedziec duzo tylko wlasnie spacerowac itd to pomaga pozbyc sie tych naczynek...
No racuchy i hemoroidy hahhahahah jak baby w ciazy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No nic, zobaczymy co to będzie w pracy... Pocieszające, że w pracy nie jestem przykuta do biurka. Zastanawia mnie tylko to, że objawy mi się nie pojawiają/nasilają na kibelku tylko właśnie przy chodzeniu!

A z zajadami macie problem? Ja od początku ciąży prowadzę walkę. Co wyleczę to za dwa tygodnie wychodzą znowu. Biorę witaminy, dodatkowo B2 i B6, smaruję maściami no i przechodzi ale co z tego jak później wraca 😞 Już się w sumie pogodziłam, że tak jest - mały pozbawia mnie witamin- ale zastanawiam się czy któraś z Was też ma taki problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zajadow nie mialam nigdy tak samo jak i zimna wiec nie wiem jak to jest...co do hemoroidow zapytaj lekarza lepiej.
Ech ja uciekam bo mnie Moj wola juz :P:P:P
zajrze do Was jutro 🙂
Milej i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki anitek Iwiokej poszedł:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
narazie nie zamierzam zmieniać płci 🙃 🙃
a mąż usiadł przy kompie i przypadkiem zamknął stronkę 🙃
Przykro mi dziewczynki że macie takie problemy, ale ja za to mam zaparcia, też nie są przyjemne. Ale piszecie że śliwki suszone i activia pomagają super może i mi pomogą 🙂
Ja również życzę spokojnej nocy i słodkich snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski!!!! :laugh: Bylam ostatnio na przegladzie zebow i na szczescie wszystko ok. ale dentysta uswiadomil mi ze mam sie nie wystraszyc jak zyczna mi krwawic dziasla bo to w czasie ciazy normalne. Kilka razy juz mi sie zdazylo przy myciu zebow ale nie zdaza sie to za kazdym razem. Tak czy inaczekj to normalne. Zaproponowal mi plukac usta w jakims srodku z apteki na krwawiace dziasla ale trzeba powiedziec ze dla kobiet w ciazy. Jeszcze tego nie mam ale jesli bedzie uciazliwe to na pewno skorzystam. Aga_M warto sprobowac. Pozdrawiam wszystkie mamuski w sloneczny poniedzialek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂 🙂 🙂 🙂
Iwiokej z tym "poszedl" to wiesz potraktowalam Cie po nicku:P dlatego tak wyszlo hehe :P
ale wszyscy wiedza ze jestes kobieta :P:P
Ja mialam spokojna noc 🙂 na szczescie 🙂
od wczoraj nie wzielam magnezu wiec zobaczymy jak to sie dzisiejszy bol brzucha bedzie rozwijac...choc mam cichutka nadzieje ze nie bedzie bolal chociaz raz...
Synus wczoraj o 22 chyba mial focha bo zamiast kopac to tylko sie przewracal z boku na bok hehe fajnie bylo czuc jak lezal tylko na jednej stronie brzucha sie usmialismy z Moim 🙂
Jejkus jakie to kochane jest Malenstwo 🤪
Ja dzis mam dzien lenia jak zwykle wlasnie zrobilam sobie sniadanko i sie zabieram za nie bo jestem glodna 🙂 dzis tosty z dzemem wiec za chwile bede pokopana :P
Aga co do krwawiacych dziasel tez tak mialam ale juz przeszlo 🙂 czytalam ze to normalne wiec mysle ze mozesz byc spokojna 🙂 Poczulas juz ruchy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie!!!!!!!!!!!
Tak może i słoneczny mamy dzionek, ale i piękny wiaterek dmucha...
Nie ma co wychodzić bo zwieje:laugh:
Co do krwawienia z dziąseł to też mam ten problem, ale jest to sporadyczne, nie przy każdym myciu zębów to zależy jak mamy ukrwione silnie dziąsła, to to samo co krwotoki z nosa ,na tym samym to polega, a mi na szczęście z nosa nie4 leci 🙂
Widzę że dzisiaj nie jestem ostatnia na forum 🙂 udało mi się wstać dzisiaj o 10 trochę wcześniej niż zwykle, może przez to wczorajsze pływanie, czułam się taka rozpromieniona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, ja wróciłam od lekarza, jakies przeziebienie mnie wzieło, katar, gardło,bóle stawów na szczescie temperatura juz mniejsza,leze i zdycham 😞

wciełam sałatke z tunczykiem, nawaliłam w nia czasonku, teraz herbatka z miodem ,zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

jesli moge cos poradzic na krwawiace dziąsła, to paste do zebów lacalut active ( czerwoną ) i do tego ten sam plyn do plukania + miekka szczoteczka, mi pomaga, a leciało mi non stop w sporych ilosciach.

Lutóweczki ja chyba sie zaraz przespie, bo w nocy nie spalam do 3 rano,a o 8 do lekarza juz sie obudziłam,życze wszystkim pogodnego poniedziałku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dodi ach Ty biedulko
Co do tunczyka to nie jedz go w duzych ilosciach bo ma rtec w sobie...oczywiscie raz na kiedys mozna 🙂 ja tez jadlam chyba z 2razy 🙂
No i mam nadzieje ze Ci minie 🙂
Mi plywac nie mozna bo ciaza zagrozona...nie moge za bardzo sie rozciagac a ciezko chyba isc na basen i siedziec w jacuzzi zreszta to chyba tez nie dobry pomysl ze wzgledu na temp. wody. Poza tym moj lekarz mowi ze na basenie mozna sie nabawic jakis infekcji pochwy...wiec wole sie trzymac z dala od tego...
No z tym seksem to juz sie przyzwyczailam hehe :P jak sie lozysko podniesie to juz bede mogla :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy no ja to ochote mam MEGA od samego poczatku ale skoro nie wolno to nie mam zamiaru nic kombinowac Dzidzia wazniejsza...Poczekam jeszcze kilka tyg i zobacze jak sie sprawa rozwiaze z tym lozyskiem 🙂
Aaana niektore kobiety tak maja ale glowka do gory przeciez dziecko jest tak chronione ze nic procz przyjemnosci nie czuje 🙂 podczas sexu czuje falowanie a podczas orgazmu jest mu milo rowniez z powodu hormonow ktore sie wydzielaja podczas orgazmu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...