Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item831208921_posciel_do_wozka_satyna_bawelniana_lux.html
Mona jeszcze raz wklejam link

JaiHo też tak zrozumiałam czytając opis.. później zaczęłam się zagłębiać w inne aukcje tego sprzedawcy i zwątpiłam 🙂dzięki za potwierdzenie,bo u mnie coś ostatnio cienko z koncentracją:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monka napewno cenowo wyniesie Cię mniej zakup takiego kompleciku (podusia +kołderka) niż śpiworka. Ja dodatkowo zamówiłam sobie rożek z tej samej serii.. tylko, że nadal czekam na przesyłkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś ja już niestety rożek kupiłam, a pościel do wózka bedzie bardziej mi pasowała chyba jakaś beżowa.
A co do ceny, to widzę, że całkiem sporo zaoszczędzę, u mnie w mieście taki śpiworek jak chciałam kosztuje 140 zł, ale na allegro widziałam tańsze. Dokupię jeszcze drugi kocyk na zmianę i bedzie git:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikoś2010 napisał:
Co do poduszek to z reguły w tych dziecięcych zastawach są takie bardzo płaskie podusie i taka jak najbardziej można stosować.
Hmmm taz się zastanawiam nad rożkiem..

Też mi się wydaje, że takie płaskie można stosować spokojnie.
Ale co się zastanawiasz nad wyborem jaki rożek kupić, czy czy wogóle kupować. Mi się wydaje, że rożek trzeba mieś koniecznie, zwłaszcza w tych pierwszych tygodnich jest potrzebny. Ja kupiłam usztywniany.
Uciekam narazie troszkę ogarnąć mieszkanie, bo zaraz mój z pracy wraca, a tu taki syf i na dokładkę nie ma obiadu, więc trzeba pozacierać chociaż trochę ślady lenistwa:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mona zastanawiałam się czy kupować jakikolwiek rożek ale jednak myślę,że trzeba mieć bo dziecko trochę usztywnione jest i łatwiej takiego brzdąca nosić:P
Wczoraj nareszcie kupilismy baterie do bujaczka dla małego i sprawdzilismy jego działanie.
Buja sam 🤪
leżące dziecko ma nad główką taka podświetlaną kulę z rybkami,pod nią kręcą się pluszowe rybki,do tego mozna włączyć szum wody,różne spokojne melodyjki i takie tam inne bajery.Sama bym sie bobujała 🙃

Ide robić rybkę na obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wrocilam ale na chwilke bo kumpel zaraz wpadnie :P
Ja tez mam taka chustawke co sama buja 😁 i melodyjki sa niezly bajer hehe tak jak mowicie sama bym to tego wskoczyla :P
ech kurcze ladowarke do tel mialam za lozkiem i musialam je troche odsunac bo nie moglam sie tam dokopac i mnie cos zabolalo w brzusiu jak przesuwalam 😞 to lozko w sumie ciezkie ale bateria mi sie rozladowuje a gdybym zostawila tel w sypialni to bym go nie slyszala a kurier bedzie dzwonil jak przyjedzie z tym przebierakiem...ale juz mam posprzatane wiec sobie usiadlam i odpoczywam brzus nie boli aby wtedy zabolal na chwilke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff...zrobiłam na obiad rybkę wiec wietrzenia i mycia tłustego syfku troche było,za dużo jej rozmroziłam więc od razu zrobiłam rybkę w galarecie..mmmm lubię taką zajadać bez pieczywka tylko skrapiam cytryną:P

Anitek z tym przesuwaniem łóżka to jesteś tak samo "mądra" jak ja.Też raz przesunęłam (takie 180/200) 🤪 a potem brzuch bolał pół dnia...ehhh glupota 😠

Mój dzwonił żebym nie czekała z obiadem bo zaspy ogromne i nie wiadomo kiedy dojedzie zatem idę z mała i psiorem zasypać się w śniegu bo moja królewna pół dnia przed TV 😠
Jak wróce to wpadnę na kawkę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilam bo kumpel na chwile wpadl tylko :P
No moje lozko jest 200x220 i do tego oparcie ogromne...ech no ale nie moglam nic innego zrobic bo ta cholerna ladowarka byla za lozkiem 😞
ale spoko tylko mi cos strzyklo lekko na chwilke a brzus nie boli i mieciutki 🙂 ale juz na pewno sie nie podejmuje takich wyzwan 😉 Maly cos jest spokojny przez ostatnie 30min az dziwne ze go czekolada nie ruszyla :P a moze spi bo i tak wojowal pol nocy hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu widac kawalek tego oparcia...ciezkie to cholerstwo :P no ale juz wiecej sie nie dotykam tego... [img size=210]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Image147-4be6006c29423315f42924bcc1b45222.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, juz jestem, jednak szybciorem ogarnelam chate i poszlam na spacer, wyszlo piekne slonce i mrozik tez ok. zasapalam sie troche po przekopywaniu sie przez zaspy :laugh: bo tu na zadupiu plugi nie dojezdzaja, ale fajnie sie czuje jednak po tych spacerach! A teraz dobra owocowa herbata z miodem i odpoczywanie po odpoczynku 🙂) Pazury jeszcze zrobie, w sumie to juz ostatnie podrygi z dlugimi, przy dziecku to raczej trudno bedzie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia sie nie oddzywala od rana wiec nie wiem ale jej napisalam ze w razie czego ma pisac newsy 🙂
Z Malym wszystko bylo ok na szczescie 🙂
Oooo Olafek po pecherzu daje 😁
dzis sie zezloscilam troche bo sprzatalam tu co minuta po pecherzu obrywalam az stac nie moglam...a teraz mi przykro ze sie zezloscilam 😞 przeciez to nie jego wina bo on nie wie ze robi mi krzywde ale chyba same wiecie jak to jest jak cos boli i boli i boli 😞
Ech zazdroszcze Wam tego sniegu tez bym chciala sie ubrac tak grubo czape zalozyl grube rekawiczki i wyjsc sobie na spacerek zimowy a tu lipa 😞
co do paznokci ja niedlugo juz calkiem poobcinam bo i tak dlugich miec nie moge ja sama siebie krzywdze a co dopiero dziecuszko...wiec po swietach obcinam na krotko i spokoj 🙂
wlasniw wcinam bialy serek ze szczypiorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ja tez chce snieg!!!smutno mi tutaj teraz :P
Bigos bede gotowac w poniedzialek a uszka robimy w czwartek 🙂 chyba ze Mojemu sie bedzie chcialo w niedziele 🙂
Mmmm jak ja kocham uszka :P pekne mowie Wam :P bede lezec i jesc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sobie posprzątałam w kuchni i cała szczęśliwa, a tu nagle pufff... z pieca i cała kuchnia i nie tylko w pyle 😠 😠 no i od nowa sprzątanie już nie chcę tu mieszkać 😠
a kotłownię mam za kuchnią więc wszędzie syf 😠
bo rozglądamy się za innym mieszkaniem gdzieś w mieście, żeby nie trzeba było palić, bo z jednej strony wieczny syf, a Z drugiej nawet nie można na dłużej zimą wyjechać bo by dom przemroziło i cała instalacja wodna popękała 😞
ale jestem wściekła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...