Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WITAJCIE KOCHANE BRZUCHOLKI 🙂

RAZEM Z FILIPKIEM CHCEMY WAM I WASZYM RODZINKOM ZLOŻYĆ ŻYCZONKA NA ŚWIETA 🙂

Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek,
Niechaj gwiazdka z nieba leci,
Niech Mikołaj tuli dzieci
Biały puch niech z góry spada,
Niechaj piesek w nocy gada, n
Niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie !

KOCHANE PRZEDE WSZYSTKIM ZYCZYMY POMYŚLNEGO ROZWIĄZANIA OBY NASZE DZIDZIE ZDROWE PRZYSZŁY NA ŚWIAT !

BUUUUZIAKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WITAJCIE KOCHANE BRZUCHOLKI

RAZEM Z FILIPKIEM CHCEMY WAM I WASZYM RODZINKOM ZLOŻYĆ ŻYCZONKA NA ŚWIETA

Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek,
Niechaj gwiazdka z nieba leci,
Niech Mikołaj tuli dzieci
Biały puch niech z góry spada,
Niechaj piesek w nocy gada, n
Niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie !

KOCHANE PRZEDE WSZYSTKIM ZYCZYMY POMYŚLNEGO ROZWIĄZANIA OBY NASZE DZIDZIE ZDROWE PRZYSZŁY NA ŚWIAT !

BUUUUZIAKI [img size=290]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Dziecko_w_czapce_sw.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
Żeby karp był doskonały
i pierogi smakowały.
Dużo szczęścia i radości,
w tym dniu samych pomyślności.
Prezentów i humoru dobrego,
wszystkiego najlepszego!

Życzę Nam wszystkim Szczęśliwego Rozwiązania i pociechy ze Zdrowych, Grzecznych, Wspaniałych Maluszków
[img size=275]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/mik__ajek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedy świąteczny stół się ugina, śpiewa kolędy cała rodzina. Na niebie pierwsza gwiazdka już świeci, niech Cię bogaty Mikołaj odwiedzi.


W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi.
Jest taki zmierzch wśród grudniowych, szarych dni, kiedy w noc gwiazda lśni. Wigilii czas każe nam u stołu stać, łamać chleb, razem trwać.
A kiedy już ta pierwsza z gwiazd zaświeci nam spoza chmur, dzieje się cud, co w każdym z nas umie zburzyć jego własny mur.
Oraz szybkiego Rozwiązania w terminie, zdrowych dzidziusiów,a także pociechy z Mężów !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

___§§§§§§§§§§§§§§§
______§§§§§§§§ §§§§§§§§§
______§§§§§§§§§§§§§§§§§§
____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
____§§§§§§§§§§§§§__§§§§§§§
__§§§§§§___§§§§§_____§§§§§§
__§§§§§§_______ _______§_§§§
__§§§_§__§§_______§§__§_§§
____§_§_______§_ ______§§__§§§§
§§§__§_§____§___§____§__§§___§
§__§ §___§____§§§____§_§§____§
§____§§__§§_______§§______§§§
§§§____§§__§§§§§§§__§§§_____§
§__§§§§___§_§____§____§§§§__§
§__§_§____§__§§§§__§____§_§§§
§§_§§§___ _§________§____§cd§
_§___§__§§__________§§__§__§
__§§§§_§ _§__________§_§_§§§
_____§§__§__________§__§§
________§______ ______§
_______§______________§
______§________________§
_____§__ ________________§
____§____________________§
_____§§________________§
_______§§____________§§
_________§§§§§§§§§§§§
_____ _____§__§__§__§_
Wesołych Świąt Dla mamusiek i ich maluszków Życzy Monia z Nadią 🙂 [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Tay_MerryChristmasBabya.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane mamusie 🙂

Zdrowych, spokojnych, pełnych rodzinnej atmosfery i miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas przyniesie Wam wiele ciepłych słów i pogodnych nastrojów - tego życzy ze szczerego serca Marta z Marcinem i Igorkiem 🙂

CandyMonka ostatnio zastanawiałam się jakie imię kryje Twój nick:P teraz już wiem 🙂 Fajnie, przy okazji Świąt poznałyśmy swoje imiona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo dużo prezentów ,

Mało w życiu zakrętów,

Dużo bąbelków w szampanie

Kogoś - kto zrobi śniadanie,

Szczęścia w Nowym Roku- -

---Na każdym kroku!!!!!

Spokojnych świąt

zyczy Marcela z mężem i malutka Marlenką (oby w brzuszku pozostała jak najdłuzej) 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małą gwiazdkę przed świętami przyjmijcie proszę z życzeniami.Może spełni się marzenie,białe Boże Narodzenie lub gdy przyjdzie wam ochota niech to będzie gwiazdka złota,bo gdy spada taka z nieba wtedy zawsze marzyć trzeba!No,a jeśli tak się zdarzy,że srebrzysta wam się marzy możecie także taką zdobyć i choinkę nią ozdobić.Gwiazdka gwiazdce zamrugała i choinka lśni już cała.Naszych marzeń jest spełnieniem,bo jest piękna jak marzenie.A pomarzyć czasem trzeba-każdy pragnie gwiazdki z nieba.

Ewelina z mężem i Filipek [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Anne_Geddes_Christmas_Wallpaper_miko__aj.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małą gwiazdkę przed świętami przyjmijcie proszę z życzeniami.Może spełni się marzenie,białe Boże Narodzenie lub gdy przyjdzie wam ochota niech to będzie gwiazdka złota,bo gdy spada taka z nieba wtedy zawsze marzyć trzeba!No,a jeśli tak się zdarzy,że srebrzysta wam się marzy możecie także taką zdobyć i choinkę nią ozdobić.Gwiazdka gwiazdce zamrugała i choinka lśni już cała.Naszych marzeń jest spełnieniem,bo jest piękna jak marzenie.A pomarzyć czasem trzeba-każdy pragnie gwiazdki z nieba.

Ewelina z mężem i Filipek

[img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Anne_Geddes_Christmas_Wallpaper_miko__aj-ef0e9be17c3d7d977a43110930bc622a.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najserdeczniejsze życzenia:
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija. Tobie
i całej Twojej rodzinie życzy ...ROZA Z RODZINA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najserdeczniejsze życzenia,
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia,
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach,
wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija.
Wam i Rodzinie życzy Anita z Mężem i Olafkiem w brzusiu 🙂 😘 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/domek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!!!
nareszcie leniuchowanie 🙂 w środę siedziałam do 4 rano i posprzątam wszystko, we wigilię wstałam o 10 i pomyłam tylko podłogi, strasznie się cieszyłam ze udało mi się zwszystkim uporać 🙂
pozdrowionka Dla Was i nie objadać się za bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widac ze nas swieta "dopadly" ale pewnie bedziemy miec o czym pisac juz od poniedzialku 🙂
lozeczko w poniedzialek przyjedzie a w srode bedziemy robic przemeblowanie 🙂 i zakupki 😁 pościel i reszta dodatkow 🙂 no i nareszcie wizyta u mojej Pani doktor 🙂 i zobacze moja corunie 😁

....

świętujmy i odpoczywajmy dalej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane Obżartuchy!
jak dobrze ze to już prawie koniec świąt bo, nie wiem jak Wy, ale ja ledwo się turlam z przejedzenia. Ale przynajmniej raz w życiu nie martwię się że po mnie to widać :P
Trzymajcie się dzielnie - jedzcie zdrowo 😉 i do spisania!

aha słyszałyście że grudniówka urodziła? to ci prezent mają na święta!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie 🙂 ja dzis zgrzalam sobie platki owsiane...wczoraj z przejedzenia mi sie cofło 🤨 ale juz tak mieszalam ze chyba nie dalo rady hehe 😉
uszka barszcz sledzik i na to lody 🤨 no co? zeby mi ktos pozniej nie mowil ze w ciazy nie jestem :P
ja od jutra atakuje do ginka mam nadzieje ze przyjmuje pomiedzy 28 a nowym rokiem bo ten nieszczesny bol kosci pochwy wcale nie minal wrecz jest gorzej a do tego czuje klucie w pochwie 😠 niech lepiej to sprawdzi...
Sibi ale Ci dobrze Ty juz 34+4 tez bym tak chciala...Bo martwie sie o Dzidziulka tak bardzo 😞
jeszcze jakis przykry sen mialam ze cos bylo nie tak z Malym 😞 ech szok...
ale mam lenia jestem tak obzarta a na wage nawet nie chce wchodzic bo padne na zawal odrazu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ech nie czytaj bo aby sie strachu najesz 😉
mnie to w sumie nie przeraza az tak bardzo tzn tutaj i tak nie nacinaja chyba ze musza juz naprawde dla mnie jakos najwazniejsze jest zeby Olafik wyszedl caly i zdrowy a ja sobie do formy dojde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie!

Oj, ja dzisiaj też o płatkach owsianych pomyślałam... Póki co pomyślałam bo do jedzenia jeszcze daleka droga 😉 Dzisiaj w nocy wstawałam chyba 5 razy - myślicie, że to z przejedzenia? 😉

Radosnego świętowania Wam życzę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuski 🙂
My juz po śniadanku 🙂 dzisiaj sie nigdzie nie ruszam bo mnie tak katar męczy że szok 😞 Leci mi jak z kranu i oczy mi normalnie łzy zalewają ehhh u mnie w domu to tradycja że na świeta ktos jest chory :/ i przeażnie to ja 😞

Dzisiaj odpoczywam, jem, leże, jem i leże :P szkoda że tak przez caly rok nie idzie 😁

wypełniam wlasnie sobie pamietnik ktory dostalam od męzulka pod choinkę 🙂

ufff czuje sie jak jakiś odyniec :P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudasia ja tak wstawalam wczoraj w nocy :P co chwilke siusiu :P
dzis szlam tylko 2 razy hehe 🙂
Klaudia biedaczko zrobilas syropek z cebulki?
Ja dzis zgrzalam platki bo jestem tak objedzona ze nie dalabym rady zmiescic czegos innego :P
ja tez mam pamietnik ale chcialam fotki wywolac i wtedy wkleje takie ladne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy świątecznie 🙂
ja w sumie te swieta nie obżarłam sie bo jakos nie mam checi ani na rybke ani na nic w sumie to jem tylko pierogi no i na obiadek indyczka 🙂
Moja malutka szaleje w brzuszku az spac czasem nie moge ale w nocy na szczescie budze sie tylko raz lub gora 2 🙂 no tylko zasnac nie moge , zasypianie zajmuje mi min. godzine;/ a tak a propos to jakos tak czuje jak malutka jeszcze rosnie bo nawala po żebrach a główke czuje jakos tak coraz niżej 🙂 fajne wiedziec ze moja coreczka wciaz rosnie i nabiera coraz wiecej sił do przyjscia na swiat i spotkaniaz nami 🙂 jestem taka szczesliwa ze niedługo ja zobacze 🙂 juuupiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie napisalam na grudniowkach ze one maja swoja Bozonarodzeniowe Dzieciatko a u Nas jest szansa na Walentynkowe 🤪 🤪 🤪 Darusia Ty na walentynki juz pewnie bedziesz tulila swoje Malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...