Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaana to ja tak sie zdziwilam z plaszczem w niedziele, bo nie zapinalam go przez ostatnie kilka dni, bo albo tak tylko narzucony, aby do auta albo inna kurtka, a w niedziele na spacerze zaczelo pizgac a ja sie moglam zapiac tylko pod szyja 🙃 reszcie guzikow brakuje dobre kilka cm. dobrze, ze jest jeszcze miejse i moge je przesunac, z tym ze wtedy w barach bede jak gracz ruggby conajmniej wygladac ech...:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jai Ho mam takie samo przeczucie z tym paleniem...
ja zawsze rano (jak mąz juz w pracy:P )siadałam z kawka i papieroskiem na balkonie...wieczorkiem tak samo.
Tylko u mnie mąz strasznie gadał no i córka się kłóciła o palenie więc sie troszke chowałam:P

Candy Monka dobrze,że masz takie podejście.Ja póki co myslę,że się jednak ugnę kiedyś bo czasem mam ochotę na peta ale nie teraz, nie zrobie tego dziecku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na początku ciąży wciąż się śniło, że palę papierosa, i budziłam się z wyrzutami, dziękując po chwili, że to tylko sen 🙂 ale minął pierwszy trymestr ciąży a z nim sny o dymku 🙂
Nie chciałabym wrócić do popalania, ten smrodek itd. ehh, ale mam słabą wolę i wiecie co lubiłam ten "relixik" z papieroskiem na tarasiku, głupie co?
Dobra, zmykam, usiądę przy stole i jak mi brzusio pozwoli to zrobię śledzie w oleju z ogórkiem i cebulką 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikos10 biedna jestes z ta dieta 😞 ja na szczescie jako takich ograniczen w jedzeniu nie mam ( wiadomo poza rozsadkiem, ktory jednak nie pozwala mi przeginac z opychaniem sie) ale takich napadow jeszcze nie mialam 🙂
U mnie T. tez nie pali, ale jakos mi nigdy nie marudzil, ze powinnam rzucic itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się objadłam zupą, ledwo siedzę 🙂

Poczekam chwilkę i zabiorę się za kapustę kiszoną, kupiłam ją z przeznaczeniem na bigos, ale specjalnie wzięłam z nadwyżką 🙂 Spróbuję czy aby nie za mdła heh

Miłego wieczorku 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikos2010 to tak jak pamietam u mnie w domu w wigilie nie bylo nigdy ani chleba ani ziemniakow ani zadnych tego typu wypelniaczy 🙂) i pewnie jak kiedys w koncu bede robila swoja wigilie, to tez rybska przede wszystkim 🙂)
jeszcze troche a wiekszosc z nas bedzie na diecie ( te karmiace) 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę jednak się położę 🙂

jeszcze raz miłego wieczorku brzuchate 😘

I jak coś Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, Dużo Zdrówka 🙂 jakbym miała już tu nie zajrzeć do świąt..nie wiadomo czy mnie bracki dopuści do komputera ehh 😉

Buźkaaa 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaa widze że znowu masa tematów 🙂

Ja z papieroskami na szczescie nie mialam problemu bo nie paliłam wiec mam ten + 🙂 🙂
Ale ktos mi kiedys mowił ze ponąć lepiej jest nie przestawać palić w ciązy bo moze to wywolać szok dla organizmu. Malo sensowne czyż nie ?

A hormony faktycznie buzują ... cały czas niestety 😞

u mnie już serniczek krolewski zrobiony 🙂 zmykły tez 🙂 barszczyk ugotowany, galarcik zrobiony 🙂 juz go nawet przetestowalam 😁 Pychotka 😁
jutro schabik do galarety, ozorek, sałateczki 😁

Mały wariuje teraz jak by się szaleju najadł :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ło padam z nóg!! makowiec stygnie, sernik się piecze ale na schab już siły dziś nie mam!! jutro jak bede sprzatac to wtedy go wstawie!!!
Martuś u mnie z meblami jest akcja taka że w pazdzierniku zamowilam garderobe do przedpokoju żeby bylo gdzie kurtke powiesic i buty schować i zabudowe do wc bo mam bardzo niewymiarowa wneke i tylko na zamowienie mozna tam cos wstawic! go faceta dzwoniłam od połowy listopada bo miało to trwac 2 tyg, cały czas mnie czymś zbywał, az w koncu przyjechali z meblami tyle że: zabudowa do wc nie w tym kolorze, przedpokoj zle wymierzony, wykonczenia srebrne zamiast zlotych, polki proste zamiast skośnych 🤢 takie drobne niedociagniecia :P wiec wyszlam juz z siebie i odebralam pieniazki za zaliczke.

ciekawe jaka jutro dostane opinie o tym moim spojeniu ale jakby bolalo mnie mniej ale za to stawy biodrowe..... 🤨

ja palenie rzuciłam na 7 mies przed zajsciem w ciaze ale jakiegos dobrego drinka czy wina to bym sie napila!! :P

czasem dochodze do wniosku ze moje burze chormonów odzywają sie u mojego meza i to z wiekszym skutkiem niz u mnie :P tez tak macie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dopiero mam rybkę w occie a teraz robię zalewę do rybki po grecku jakoś wolno mi ta robota dzisiaj idzie, jakaś słaba jestem 😞 a bigosik jadłam 2 dni gotowałam i to prawie cały dzień, no muszę powiedzieć , ze pychotka troszkę delikatniejszy niż zwykle , ale i tak smaczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Dziewuszki trzeba uważac z tymi świetami bo przeprasować się jest łatwo. Ja niby nic nie robiłam a szpital mnie nie ominął. teraz wrzuciałam na luz zeby czasem w świeta nie byc w szpitalu :/

Takze lepiej mniej zrobic ale wiecej odpoczywać 🙂a nasze rodzinki napewno nam wybaczą ten odmienny stan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezenty zapakowanie a ja sie kimlam na fotelu :> i mnie obudzil sms ale to dobrze bo pozniej mialabym problem zasnac w nocy.
Widze ze hormony szaleja 😁 tez mam czasem jazdy potrafie siedziec i patrzec w tv a za chwile łzy w oczach ot tak sobie...
Ja dzis mialm robic galat ale zrobie go jutro bo nie mam sily dzis 😞
jutro robie barszczyk i sernik wiedenski wiec nie mam za duzo pracy 🙂
Martus uwazaj na siebie łyknij magnez z nospa i odpocznij. Sledzie nie uciekna 😉
co do palenia ja palilam do ok 21roku zycia pozniej rzucilam...i od 2008 zaczelam popalac ale mowa tutaj o 1-2papierosow raz na miesiac albo i rzadiej. No i wypalilam jakies 3papierosy w czerwcu bo tak mnie napadlo ze pojechalam specjalnie do sklepu po fajki...no a 2tyg pozniej sie okazalo ze w ciazy jestem...dziwne ze mnie tak napadlo na fajki hehe...ale oczywiscie papierosa juz nie zapalilam...ja mialam ten plus ze pomimo palenia ok paczki do 21lat pozniej moglam palic i moglam nie palic i nie mialam czegos takiego ze mnie ciaglo 🙂
ech jakos sie zle czuje 😞 strasznie mi zimno bylo przez chwila a teraz wrecz goraco...psikam co chwile...mam nadzieje ze chora nie bede bo sie wkurze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już odpoczywam...dziś mąż kupił mi leki na nogi zapisane przez mojego gina i juz wzięłam ,mam nadzieję,ze pomogą.
Jakas głodna sie zrobiłam...chyba zjem coś małego:P

My jeszcze nie mamy dla siebie prezentów 😞

Nie było czasu ,tylko dla małej paka schowana w szafie,dziś jeszcze tam dosypie słodyczy bo mąż dostał z pracy paczkę.

Dobra zmykam jakąś kolacje zrobić moim domownikom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uciekam od kompa nagram sobie dziennik bridget jones obejrze i pojde nynac 🙂 trzeba sie wygrzac zeby nie zachorowac...
Do spisanka jutro Mamusie i Brzusie 🙂
Spijcie spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...