Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

właśnie szukam jakiegoś dzwonka na tel i słucham sobie moich ulubionych kawałków na YouTubie..matko jak ja bym chciała sobie pokręcić kuferkiem na imprezie heh.. 🙂 imprezowy nastrój mi się włączył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No strasznie malusi ten brzusio hehe 😉
CandyMonka to dajesz w tany 😉
My na sylwka wychodzimy z kumplem do pubu ale mowilam ze chociaz na troszke zeby sie wyrwac z domciu bo juz za 2miesiace nawet nie bedziemy siedziec w domciu 🙂 przez kolejne pare miesiecy hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam pakowac prezenty 🙂 bo mam ich az 5 😁 fajowo 😁
a najbardziej mi sie podoba to ze sa one w pudelkach dosyc duzych i naprawde bedzie to super wygladac 😁 a Moj bedzie sie krecic caly czwartek i nie bedzie mial pojecia co tam jest 😁 hahaha lubie tak :P
no to do spisanka pozniej 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek to jakaś pomyłka to nie może być 32tc!!
fajna komedia (choć nie do końca kom ale dobry film) to Dzień świra z Markiem Konradem - polecam

jej jaka jestem dzisiaj wkur.... yyyy zaraz będę gryzła!! 😠 a miało być tak sielsko anielsko muszę coś z tym zrobić zanim mój biedny mąż wróci bo go pogryzę!! tylko co?? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikoś2010 napisał:
Małalena to Ty chyba się przeprowadziłas gdzies blisko mnie bo ja też mam pod nosem różne Centra Handlowe:P
CH Marki 🙂


Dokładnie 🙂 Mam 10-15 minut spacerkiem do M1, IKEA itp. (wiesz o co chodzi), a troszkę dłużej do CH Targówek (głębocka)
Tak czy inaczej do jednego i drugiego rzut beretem 🙂

A mieszkam dokładnie prawie na przeciwko M1 tylko że po drugiej stronie ulicy za takim laskiem, w stronę Marek.

A no i bardzo często jestem w Ząbkach, mieszkają tam moi teściowie zaraz obok Makro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej nie wiem czemu taka wściekła jestem - w czasie ciąży już parę razy tak miałam więc czekam aż przejdzie
mój już jedzie więc mam nadzieję na poprawę nastoju 🙂
ech ciekawe czy nasi męzczyżni wiedzą jak wrażliwe jesteśmy w czasie ciąży i jak ważne jest ich zachowanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero odzyskałam komputer 🙂 zastanawiam się na jak długo, bo M. siedzi od rana i szuka auta do kupienia.. teraz pojechał do mojej mamy, coś tam zawieźć, pewnie jak wróci to znowu stracę z Wami kontakt 😉
Wogóle jakoś mi dziś smutno..
Nie wiedziałam, że na USG można sprawdzić nawet długość włosków maleństwa, nieźle 🙂
CandyMonka roztańczona, rozbawiona, zazdroszczę 🙂
Aaaa a Ty na co taka wkurzona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja myślę, że Nasi mężczyźni nie zdają sobie sprawy z naszej ciążowej wrażliwości. Nie potrafią nas zrozumieć, i z jednej strony to nie dziwi mnie to, bo sama czasami nie rozumiem swojego zachowania:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama nie wiem dlaczego mi smutno, ale tak już od samego ranka u mnie. Czasami sobie myślę, że chciałabym już urodzić, bo coraz gorzej znoszę ciążę (konkretnie to bezczynne leżenie), a za chwilę jestem zła na siebie, że tak pomyślałam, bo wiem, że dla dzidzi najlepiej jak będzie najdłużej w brzuszku jak tylko można ehh.. sama siebie nie rozumiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po spacerku, ślicznie jest 🙂

Martuś aaana nie przejmujcie się kochane. U mnie teraz roztańczony nastrój, a rano ryczałam jak dziecko jak oglądałam Animal Planet heh. Te nasze wstrętne hormony tak działają. No ale jesteśmy już bliżej niż dalej. Podobno przed samym porodem odzyskuje się energię a to już tuz tuż 🙂

jednak zamiast soku pomidorowego mam pepsi..ale ciiii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja popijam non stop soczek pomarańczowy, też chyba od niego dostałam wysypkę na prawej ręce, muszę przestać, może się przerzucę na pepsii:P mężulo wrócił, przywiózł mi cały wagonik gum Mamba 🙂
Wiecie, co dziś wyciągnęłam swój płaszcz zimowy, żeby popatrzeć, bo nawet nie próbowałam się w niego wbić:laugh: i w kieszeni znalazłam pustą paczkę po papierosach... ale mi głupio,jak pomyślę, że paliłam fuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaka mnie dzis dopadla gastrofaza! 😮 juz sama nie wiem co mam jesc i jak,czekolada, owoce, chleb z miodem, zaraz po tym sledzie i popchalam daktylami suszonymi tylko aby zrobic miejsce na majonez wyjadany paluchem ze sloika! itd. itd. teraz chyba sie przywiaze do kaloryfera aby juz po nic nie siegac! :laugh: a do tej pory myslalam, ze takie napady to tylko w filmach. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalena Ikea,Makro..itp.to są własnie moje rejony,jestem tam bardzo często.
Widzę,że mamy wiele wspólnego...wiek,terminy porodu,sąsiedztwo nooo i oczywiście pedantyczność:P

Martuś ja też ostatnio taką paczkę znalazłam..heheh
u mnie nałóg wraca co kilka lat więc pewnie jak pocyckam synusia i pójde do pracy to znów sie zacznie papieroskowy złudny "relax" a jak mi wyślą męża na wojnę w przyszłym roku (są takie plotki) to chyba bez dymka się nie obejdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi sie nieraz sni w nocy, ze tak sobie pale i pale i takie to jest bezkarne 🙂) czasem nachodzi mnie chec na dymka, nadal.... i mam niejasne wrazenie, ze predzej czy pozniej jak juz dziecko bedzie to wroce do palenia, chociaz moze juz mi nie beda wlasnie tak smakowaly jak przedtem 🙂) kto wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed ciążą paliłam 7 lat ale do nałogu już nie wrócę, nie ciągnie mnie w ogóle 🙂 🙂 nawet przeraża mnie myśl, że w PL na imprezach i w barach się pali..kto by pomyślał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...