Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ze mnie sie nudzi to Was zamecze troszke zdjeciami to sobie jutro poogladacie :P [img size=159]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images_images_DSC_8151_czb_zmniejszacz_pl_1780_5972.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,ja dziś ranny ptaszek ale z musu a nie wyboru,musiałam zarządzić pobudkę o 7-mej bo moja kilkuletnia gwiazda przestawiła się na zasypianie o 1-2 w nocy i chrapanie do południa a od jutra do przedszkola idzie po dłuższej przerwie więc trzeba dzieciaka przestawić na normalny tryb.Ledwo żyję bo zasnęłam o 5-tej 🤢 ale cóż 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich weekendowo 🙂
nikoś to nie trzeba było pozwalać córci na to przestawianie się, my kazaliśmy naszej kłaść się normalnie, no może godzinę później, ale to raczej z własnej wygody bo przynajmniej wieczorem było trochę spokoju 😉
Sibi co ty gadasz, jakie męczenie, na fajne zdjęcia to i miło popatrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
wlasnie byla wizyta i akurat moja Pani Doktor 🙂 jutro na 90% wyjde, do 15.01 musze lezec i zaciskac nogi po 15 jak dostane buli to na porodowke a jak nie to 18.01 na wizywte i po skierowanie na cc

kolezanki na sali tez sie rozkrecily ale chyba najbardziej podbudowywuje mnie fakt ze jutro moze juz sie bede pakowac do domu :laugh:

hehe i po 15.01 jeszcze uda mi sie do kosmetyczki skoczyc :P a co tyle mojego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak jest :P!!!!!!!!

nie no do tego 15.01 zostanie mi raptem 11 dni wiec bez paniki wytrzymam!! a w domku to inaczej siostra wpadnie pomoc, kolazanki zajza, maz bedzie inaczej niz tu. i przynajmniej na pol lezaco tez bede mogla ukladac rzeczy dla mojej coreczki 🙂 ale piernicze jak mnie jutro wypisza to zaraz torbe pakuje i pranie wstawiam rzeczy ktore mi beda potrzebne nie ma co!!

wczoraj pisalam o pieluszkach z bella i wlasnie o nich czytam... zapowiadaj sie calkiem ok http://www.happy-pieluszki.pl/content/Folder.2007-01-10.4539/Folder.2007-01-11.2441/Folder.2007-01-11.2659 i kosztuja w rossmanie niecale 22 zl 🙂 chyba je wyprobuje

dobrze ze mi dziewczyna na sali powiedziala ze na cc tez trzeba miec swoja lewatywe bo nawet nie wiedzialam :P jutro jak pojedziemy ze szpitala do apteki to musze kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam niedzielnie
ale długi ten weekend jest 🙂 dopiero co sie ubudzilam, wczoraj o nocy robilismy porzadek w pokoju Julci,aż milo tam teraz zajrzec 🙂

Niestety w tym tygodniu znów przychodzi facet od remontu, i bedzie znowu podwieszał ostatni sufit, i kuł ścianę do powieszenia plazmy ( płakac mi sie chce bo chyba z 3 tygodnie wychodzilam z ostatniego syfu ) ale to ostatnia chwila na jakiekolwiek dokańczanie, bo jak mała sie urodzi to juz nic sie nie zrobi.Znowu Wam bede marudzila 🙂
No w tym tygodniu znowu mróz zapowiadaja spory 😞
Milej niedzieli mamusie



p.s Sibi super ze juz jutro wychodzisz, wracaj do zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczynki! 😘

Już nie dużo Wam zostało i waszę bąble przyjdą na Świat 😆 Kurcze przedemną jeszcze długa drogaaaa. Życze Wam wszystkiego naj i żeby porodziki Wasze były szybciutkie 😘

Ps. Pozdrówcie MalaLene i jeśli chce zobaczyć moją kruszynke to dodałam zdjęcie na dziale - poronienie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
ja dzis na pol przytomna, spania nie bylo do jakiejs 6 rano, milion mysli z tego 99% to jakies zupelne bzdury i herezje ( ale to wiem dopiero teraz, w nocy wydawaly sie najwazniejsze do przemyslenia 🙂) )
BOSOWA witaj, faktycznie dawno Cie nie bylo, bole w kroczu ma juz chyba kazda z nas, wieksze lub mniejsze ... mi sie rozeszly kosci, wiec napier... mnie non stop i czekam na dzien kiedy juz mnie nic nie bedzie bolalao jak na zbawienie 🙂ale teraz juz blisko coraz blizej.

buziaczkaa, trzymaj sie dzielnie i tylko dobrych wiadomosci zycze. Zobaczysz, ani sie obejrzysz i bedziesz stekala i marudzila jak my teraz 🙂)

Sluchamy Mozarta, w brzuchu mam ,,lodz podwodna" i sie zastanawiam czy on tak z radosci czy juz zniesc nie moze 😲 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuski 🙂

eeh u nas nocka byla fakatalna normalnie cala noc nie moglam spac, do 12 stej maz gral na kompie i swiatlo mi przeszkadzalo. Pozniej chcialam zasnac i dupa znowu mnie brzuch zaczal bolec ale juz nie tak jak na okres ale tu prz lewej kosci miednicy tak mnie klulo. Eh normalnie dzis chodze jak Zombi.
Ale bylam na spacerku i juz o niebo lepiej 🙂

Sibi super ze jutro juz do domku wychodzisz 🙂 To naprawde najlepsze 🙂 Hm to widac ze bedziesz pierwsza mama lutową ktora bedzie miala pocieche juz. Ale zazdrosze.

Ja wlasnie czytam o wplywie sexu na porod - i doczytalam ze najwazniejszy jest wytrysk. Hm macie link do forum 🙂 http://www.dobramama.pl/pokaz/18446/sex_na_wywolanie_porodu

ide na herbatke 🙂

aaa i jeszcze jakos dziwnie zauwazylam ze dookola pepka mam taki dziwny kolor niby lekko siny niby sama nie wiem jaki eh czy to normalne ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziula narazie jestem w szpitalu (mam nadzieje ze do jutra) ale musze wytrzymac do 15.01 zeby nie urodzic, a pozniej jakbym dostala boli to na porodowke mam przyjezdzac, a termin dokladny bede miec wyznaczony 18.01 ale mysle ze ok 26-28.01

Buziaczka tak jak pisze Jai_Ho ani sie obejzysz i bedziesz na naszym etapie 🙂 i bedziesz juz liczyc dni do konca 🙂zycze powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...