Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,

widzę że niektore z Was obserwują nasz styczniowy wątek, pewnie nie mozecie sie już doczekać 😉

W kazdym razie u nas 5 dzieciaczków na świecie, i sporo kolejnych kandydatek do porodu z narastajacymi dolegliwosciami :laugh:

a Wy obstawiacie już, która pierwsza? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez tak mysle, ze to sa moze jednak dziwne uplawy, cholera najgorzej jak sie czlowiek boi nieznanego! 🙂) a poczytalam troche jak to jest z tymi wodami i mi sie balagan w glowie tylko wiekszy zrobil. W kazdym razie za jakas godzinke juz jade, bo tu mam jednak kawalek do szpitala a musze sama jechac, bo T. musial jechac na rozprawe, bo by mu klienta zamkneli 😉, a przez ta sniezyce i zmeczenie to raczej nie pogonie.
W sumie to ciekawe ilu z nas uda sie wstrzelic dokladnie w termin 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aana się mnie pytała czy rodzę w prywatnym szpitalu ,więc odpowiadam już...

Szpital ,w którym rodzę jest na pół prywatny pół państwowy,tzn.za większość rzeczy się płaci,ale komfort jak w wyższej klasy hotelu.Szpital Świętej Zofii w Warszawie.Można wejść na stronkę i popatrzeć na cennik 🤪

Cały poród wynosi mnie 2900zł (prywatna położna+sala pojedyncza do porodu rodzinnego w tym poród w wodzie +ewentualne znieczulenie)jeśli jeszcze będę chciała mieć salę poporodową pojedynczą w której mąż może być ze mną 24h i mieć wyżywienie z karty restauracyjnej dopłacam 500zł za dobę.Jednak myślę,że nie będzie aż takiej potrzeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry dopiero wstalismy ☺️ zabieram sie za nadrabianie co tu naskrobalyscie :P no i wlasnie takiej wiadomosci oczekiwalam z rana 🙂 Misiamamy urodzila 🤪
MyCloud łap oklaska obiecanego wczoraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!
nadaje z domu :P

dzien dobry 🙂
MY JUZ W DOMKU 🤪 juz po zakupach!!!!! odebralam rzeczy zamowione przez net i zaoszczedzilam 35 zl 🙂

fakt ze wejscie do domu zaczelam od drobnego sprzatania ale juz leze 🙂

no wiec tak!!: moja mala przybrala na wadze ok 150 gr wazy 2320!! - gigant , nie mam opisu USG bo zostalo do wypisu i dokladnie Wam napisze za ok 2 dni ale jak pamietam to wymiary miala tak!! glowka na 35,2 tyg; kosc udowa na 34,3 tyg a brzusio niestety na 32, 5 tyg!!! 😞 jak to lekarz powiedzial "dlugie to i chude" 🙂 ale jest wszytsko ok!!! lozysko w II stopniu, wody w normie, akcja serca widoczna, ruchy widoczne, polozenie posladkowe - raczej bez szans na zmiane!! na 90% do porodu bede szla 28.01 ale dokladnie bede wiedziec 18.01; szyjka sie nie skraca, skurcze ustaly 🤪 - moja dzielna corunia!!!!!!!!!!!

odpoczne troszke i bede w pokoju ukladac bo mam caly czas plackiem nie lezec!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Bób dobre nie pomyslalam o tym :P

lekarz powiedzial ze najwazniejsze ze przybiera na wadze bo gdyby przez te 6 dni nie ruszyla to bylby powod do zmartwien

Jai_Ho nie wyglupiaj sie!!!!!!!! ja chce byc pierwsza :P -zartuje!!!!!! oby to tylko wieksza ilosc sluzu!!!!!!!!! dziewczynki jeszcze chwila i zacznie byc u nas goraco!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo co to za akcje tutaj? 🤨 pewnie uplawy 🙂 ale sprawdzic trzeba nie ma zartow...Pamietacie jak mnie zatrzymali na noc w szpitalu??? jejkus ja to mialam tyle tego jakbym sie posiusiala w majty a to sie okazalo ze to sluz i to tylko jeden dzien tak bylo i przeszlo. A cytologia wyszla ok wiec zadna infekcja to nawet nie byla. Czasem jak sie szyjka skraca pojawic sie moze wiecej sluzu. Jestesmy juz na tym etapie ze sie to wszystko zacznie niedlugo a Ty JaiHo jestes dalej niz ja 🙂
Gunia sledzimy sledzimy 😁 musimy wiedziec co sie tam u Was dzieje na biezaco 😁 ale jak dzis podniosilam pupe z lozka wiedzialam ze Misiamamy juz tuli swoja Dziecinke 🙂
Bob super brzusio na suwaczku 😘
Sibi niezmiernie sie ciesze ze jestes juz w domciu mozesz oddychnac troszke i spakowac torbe na spokojnie ale prosze mi tam bez szalenstw!!!Co do brzusia to sie nie przejmuj 🙂 rozmawialam z Mama i mowi ze ja tez taka chuda bylam 60cm i 3550kg 🙂 a Twoja Mala pewnie bedzie jak Moj Olafek 🙂 tak ok 3kg i tyle 🙂
wlasnie pytalam szwagra brata i on mowil ze w 33tyg dziecko w obwodzie glowki przybiera ok 9,5mm a ja jeszcze 33tyg nie skonczylam a i trzeba liczyc maly poslizg wiec mowi ze to nie powod do zmartwien.
Ja tez tak mysle 🙂 trzeba byc spokojnym 🙂 Sibi najwazniejsze ze Twoja przybiera sobie na wadze i rosnie 🙂
Co do spania to u Nas byly szalenstwa w brzusiu o 3ciej pozniej nie spalam od 6 do 8 i znow zasnelam i tak oto podnioslam pupe o 11stej 😁
slicznie na dworze ale ja siedze dzis w domciu caly dzien :P i nic nie robie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u Nas na pewno zacznie sie w styczniu :P Pierwsza Sibi pozniej Darusia pozniej Martus no a pozniej to ja juz nie wiem :P
Iwiokej co do ryb w occie to pytalam Mamy bo tez mam w lodowce i mi mowila ze jak sa zanurzone w tej zalewie occtowej to ok 3-4tyg moga stac w lodowce...Tez sie na nie rano wejrzalam czy ich nie zjesc ale teraz mam obawy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no anitek też myślę ze były ok, a ja po prostu mam delikatniejszy zołądek 😞
Sibi super że już w domciu 🙂
a wkleję wam mój brzuchol [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC04201ma__e_bok1.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja spalam fatalnie ale raz ze mialam wygnieciony materac i druty mi sie w miednice wbijaly, dwa ze zylam pojsciem do domu a trzy to mialam na sali 150-cio kilowa przyszla mame ktora strasznie chrapala!!!!!!!!!!! ale dzis sie wyspie ale na odmiane sama bo maz ma nocki!!!!!!!!!!!!!

jezu jak cudowie lezec na swoim lozeczku!!!!!ale na kilka dni musimy sie przeniesc do salonu bo tu mamy mekong!!! wszystko porozkladane!! dopiero jak spakuje torbe i rzeczy dla Marceli poukladam to sie tu przeniesiemy

Anitek moja obwod glowki miala tylko 8,7 :| a tu prawie 36 tydzien!!!-masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej super masz brzucholek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ja nastepne fotki robie za tydzien 🙂 tak sobie co 2tyg robie 🙂 fajnie sie patrzy na te z ok 16tyg :P
Moj mi wczoraj powiedzial ze dziwnie mu sie bedzie patrzec na mnie jak juz brzucha nie bedzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...